Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@satanica tak to si dopadla super, ja budem zužovať aj redové aj popolnočné, tak som zvedavá na výsledok..
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj keby som mala zuzovat ta by som bola happy.....lebo ma je dost.....ale aj tak som uz troska zhodila...nervy robia svoje
Odpovedať
Profilova fotka
no co dievcata, co mate nove? ja este furt nemam stresy. a to sa uz len 3x vyspim a je to tu. :-N zajtra idem na nechty, pre saty, este jedna hodina tancovania a oddychovat. Dnes som napriklad zehlila. Cisty relax. aj mne museli svadobne zuzovat, co som rada...
Odpovedať
@satanica toť jedno, či zužovať či akokoľvek upravovať vždy je to risk či to strihu šiat neubliži.. váha nie je prvoradá, hlavne nech sme šťastné, nie? :-) @martinuska uff kráti sa ti to.. hlavné že všetko stíhaš , budeme myslieť na teba nech všetučko dopadne podľa tvojich predstáv :-)
Odpovedať
baby, mamina ma práve vystrašila, že 1. oktobra (v den mojej svadby) začína v Košiciach Maratón.. povedzte že nieeeee....
Odpovedať
Profilova fotka
no caute, mame to za sebou, dopadlo to nakoniec celkom dobre, nie vsetko sice vyslo, ake bavili sme sa a hostia tak isto. Cize spokojnost...pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 nestresuj...maraton je v nedelu :))) snubenec robi tam rozhodcu tak viem :) krasnu svadbu prajem
Odpovedať
@katus87 uff,ďakujem krásne.. už som si predstavovala tie "kulisy" na fotkách a ten podmaz cez omšu v kostole ;-D díky moc..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 .......nie je zac, inak mam taky pocit, ze v tu sobotu bude cele mesto osvietene, sa to vola noc svetiel alebo tak nejak, vzdy sobotu pred maratonom je taka akcia, dufam ze bude aj toho roku, takze mozno budu pekne fotky :)))
Odpovedať
@katus87 íha, tak to možno ešte zbehneme na večer dole do mesta :-) obrad máme v Dóme ale samotnú hostinu hore na Bankove.. takže noc svetiel, idem kuknúť google... díky za infošky
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska Juuuuj no tak parada......tesim sa s vami
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica dakujem, boli chyby a niektore veci sa nestihli co sa mali, ale co uz. a v utorok ideme na svadobnu cestu cize sa tym uz nezaoberam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Odporucam fotografa Jara Ľaša - velmi profesionalny, kvalitny ale zaroven osobny pristup. Nadherna praca, s manzelom sme s nim boli nadmieru spokojni. Odporucam ho ako profesionalneho fotografa i ako cloveka!!! Kontakt viem poskytnut
Odpovedať
baby poradte prosím nejaké miesto na fotenie v Košiciach, kde sa dá ísť v prípade zlého počasia a nie je to finančne náročné
Odpovedať
@zabka88 hotel Zlaty dukat ma krasne priestory a sikovny fotograch sa tam urcite vyhra a jedna baba tu ma aj fotky z tohohotela. len asi treba skocit sa spytat na nejake povolenie ale suhlas
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 vinaren v penzione Chrisso
Odpovedať
@nielly @s_irius ďakujem baby, skúsim si to obvolať , koľko za to berú.. chceli sme využiť Východoslovenské múzeum, ale tam to stojí 35 eur, čo sa mi zdá dosť keďže nakoniec to možno ani nevyužijeme
Odpovedať
díky ešte raz za typ, vážne uvažujem nad Chrisso, len bojím sa či vínareň nie je moc tmavá.. neboli ste sa niektorá fotiť v starej radnici? neviete aké sú tam podmienky?
Odpovedať
Profilova fotka
Chrisso vobec nie je tmave na fotenie, pozri si fotky na ich stranke
Odpovedať
@majkaarado Tiez po vlastnej skúsenosti hotel Dalia neodporucam!!!!príspevok je na fóre k hotelu
Odpovedať
@s_irius nakoniec to nebolo potrebné, v sobotu nádherne svietilo slniečko, fotočky budú z exteriérov.. :-) ale dík za radu, inak mala som to v Chrisse obvolané, velmi profesionálny prístup - berú 20 eur za fotenie, ale čo sa mi zdá fér - až po fotení.. teda nie ako múzeum že chceli odo mna 30 eur tri dni vopred bez ohľadu na to či možnosť využijeme alebo nie.. toľko info pre ostatné nevestičky :-)
Odpovedať
@11zuzanka11 riadne ťa vytočili.. ale verím, podľa toho čo píšeš.. hlavne že ludia sa bavili o pár rokov si na takéto nepríjemnosti nikto nespomenie.. budú spomínať aká si bola krásna nevesta, ako bolo veselo.. to že kedy prišiel hlavný chod po polievke, to si nik nespomenie ..
Odpovedať
..ahojte holky..neviete mi povedať,resp.nemáte niektorá skúsenosti s hostinou v gastrorekrei alebo na hotelo.akademii v Košiciach? Ďakujem :)
Odpovedať
@stankarobko o gastrorekrei neviem nic ale o hotelovej akademii som nepocula velmi dobre referencie,treba tam vela investovat do vyzdoby lebo je to tam dost stare
Odpovedať
@nielly .. Ďakujem pekne nielly .... tak skúsim ešte niečo iné,neviem sa tam ani pozrieť lebo som v zahraničí.... ale Ďakujem pekne .. :o)
Odpovedať
@stankarobko ahoj, a pre koľko ľudí to potrebuješ?
Odpovedať
@11zuzanka11 ahoj, prosim napises mi do IP preco neodporucas? ja zvazujem Daliu, a chcem vsetky info aby som sa vedela rozhodnut.... dakujem.
Odpovedať
@zabka88 ..tak pre 100 / 120 ...momentálne mám rezervovanú gastrorekreu akurát dnes mi volali rodičia,lebo mi to obehávali..tak sa dnes konečne podarilo...jupiii :o) ...ale Ďakujem :o)
Odpovedať
Vies čo zavolám mi 0915786366 nechce sa mi to tu vypisovat je to má dlhšie lebo bolo toho veľa, hlavne za tie peniaze, čo to stojí... Ale mám napísané prečo zhruba okrem iného na hotel dalia tu na stranke kde sú fóra. Zadaj si že fórum hotel dalia a tam má najdes Ja uz by som išla napr. Hotel centrum alebo mimo ke penzión Lesanka na ruzine krásne nový ajncenovo je zaujimavy Držím palce
Odpovedať
@stankarobko tak to gratulujem :-) určite to bude super :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?