Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem vsetky vydajachtive zienky, my to uz mame za sebou. Bol to jeden z najkrajsich dni v mojom zivote. Viacmenej vsetko prebehlo bezproblemov, ale bolo to veeeelmi narocne vsetko zvladnut organizovat pocas celych dni (2dni pred a svadobny den). Mam vyborne skusenosti s kameramanom a fotografom. Zvysok sme si zariadovali cez roznych dodavatelov s niektorymi spokojnost s niektorymi nie, ale v celku uzasne...PS: Mam vyborny tip na pecene prasiatko...bolo mnamky mnamky
Odpovedať
momentalne som zistila ze moje svadobne topanky maju hladku podrazku, cize ziadne vrubky. Doma na koberci to smyka. Myslite ze to bude smykat aj pri tanci ak je v sale dlazba? Dalsia otazka, pancuchy pod svadobne saty maju byt bielej alebo telovej farby?
Odpovedať
Profilova fotka
@helsey pancusky podla toho, co sa Tebe paci. Ak mas biele saty vezmi si biele, ale ak smotanove saty tam jedine telove...Co sa tyka smykania, ono na koberci sa smyka to je jasne, ale zase na podlahe by sa to nemalo,
Odpovedať
@petrikazuzka dakujem Dalsia otazka: nepoznate nejaku alternativu redoveho tanca? Aj z inych casti Slovenka.
Odpovedať
a este kolko vas stala svadobna kytica a kde?
Odpovedať
tak to aj mna zaujima a kde si ju mam zabezpecit v KE @helsey no ja chcem subor, kedze moj snubenec je cudzinec, tak im chcem nieco ukazat zo slo.folkloru
Odpovedať
Profilova fotka
@helsey skús si spodok topánok prejsť "šmirglovým papierom", len tak jemne... mne to pomohlo...
Odpovedať
kde ste kupovali servitky, mala som ich mat asteraz mi oznamili v restike, ze si mam zabezpecit, najlepsie by boli cyklamenovo-zelene alebo cyklamenove, dakujem a skor obchod ako cez web, dakujem
Odpovedať
kto vlastne rozbija tanier na svadbe? zameta nevesta, zenich ci obaja?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@helsey zameta manzel, aby sa ukazalo, aky je sikovny. moj je to viem urcite, naposledy nam spadol kvetinac z balkonu a on bez slova to isiel pozametat pred bytovku, moja laska
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja to mam od zajtra presne za mesiac a mam pocit ze este kopec vci ie je doriesenych....v praci fofry no neviem kde mam co skor ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira ahojte, tak a mam to za mesiac a presne ako pises deaneira tak mam pocit ze nemam nic vybavene. Nasi nie su spokojny s miestom sobasa, ze ci sa to neda zmenit...a ze ine saty po polnoci si mam dat, a naco tak skoro chodit pozyvat a take "drobnosti".
Odpovedať
Ahojte surne potrebujem spolahlivu a hlavne dobru cukrarku na redove kolaciky, pridavam aj fotku...nejde o vnutro ale o to ci by bola ochotna ich dodat aj v takychto priesvitnych plastovych krabickach. Z Kosic ...alebo okolia kosic.....DAKUJEEEEEM
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska a ved pozvanky by mali byt 2 mesiace pred svadbou rozposlane cca... akoze skoro...vies co aj tak nedaj si kecat do svadby, je to vas den a nech je po vasom aby se vy boli spokojni...strasne vela bab mi pisalo ze sa dali ovplyvnit a potom lutovali lebo neboli spokojni, ja mam po polnoci zlatu robu, kt. mam uz 2roky, je krasna a hodi sa aj k vyzdobe, na redovy budem mat kroj.... ja sa chcem vytancovat, nic ine mi netreba :-) inak si nerobim az tak hlavu co a ak bud, nejak uz len bude
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira oznamenia 2 mesiace? to mi pride skoro, mamka mi hovorila ze staci tak 2 tyzdne pred, ale to sa mne zase zdalo neskoro. my este len v piatok budeme mat hotove oznamka a kym ich poskladam...a ti ktori pridu na svadbu aj tak vedia ze pridu tak sa nemam kde ponahlat. ved to je moja najblizsia rodina ktora pocita dni do svadby viacej ako ja.
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie 2 mesiace je akurat musis si uvedomit, ze ak niekto nevie ze planujes svadbu moze si robit program kt. moze byt potom problem zrusit, eaz je cas dovoleniek a podobne, lepsie je pozyvat cim skor aby si ludia bud prisposobili potom program alebo mohli zmenit a podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
ja to uz aj tak nestihnem, ja mam uz "len" mesiac do svadby, tak ako ty.ale ked si pre nich zajtra pojdeme, tak cez vikend zacneme pozyvat...
Odpovedať
ahojte nevesty - ma niektora svadbu 30.7.? lebo ja pozeram predpovede a zacinam dost stresovat z pocasia :-( viete nejake alternativy na fotenie v interieroch v Kosiciach? ako dopredu, za kolko, kde...este som sa chela spytat, ci ma niekto z vas obrad na matrike na Hviezdoslavovej? dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monka_brumka ja by som ako interier odporucala divadlo. Ak je fotograf sikovny vykuzli krasne fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 servítky majú dobrý výber v ginke tak sa tam zájdi pozrieť
Odpovedať
Profilova fotka
@helsey my sme mali na svadbe folklórny súbor čarnica, zatancovali urobili čepenie a začali úvod redového zo všetkým čo k tomu patrí, krásny zážitok a ľuďom sa to veľmi páčilo aj kroj som mala od nich
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka divadlo je v lete podla mojich info zatvorene..
Odpovedať
no volala som do divadla...o to by ani neslo, ze je zatvorene,ale pani co to robi, ma dovolenku a nemaju ziadnu nahradu za nu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kastiel v Saci? Budimir, Technicke muzeum? kolegyna mala fotky v Galerii, na schodoch... v Saci je to za 50 eur, staci sa ozvat majitelovi. maju www stranku.
Odpovedať
Ahojte dievcata, rozmyslali ste aj nad cokoladovou fontanou?
Odpovedať
baby, obli ste sa alebo sa idete niektora fotit do vychodoslovenskeho muzea? kde to treba objednat? ujo na telefone mi povedal ze strojarenska 3 a zlozil. viac info som nedostala :) zistila som, tak ako pisala gabussik, ze divadlo je v lete zatvorene. nic ine na interier mi nenapada (v pripade zleho pocasia)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?