Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
oooo tak saint tropez by som brala aj ja...no ja nad tym tunisom rozmyslam uz dlhsie ale ked ten moj martin nijak raz nechce,ale snad ho este presvedcim:-)))ja som bola minuly rok v chorvatsku a bolo tam fakt krasne sla by som znova:DDno baby mame toho navyber dost.. ;-)
Odpovedať
drobec: to mame...isto aj niekde na super chalupe v Tatrach by bolo super. Najdolezitejsie je, ze tam budeme s milovanym clovekom....:-) Preco nechce Martin do Tuniska? Snad ho presvedcis..a ked nie...tak urcite najdete kompromis. Ja vrelo odporucam Malorku tiez sme boli na dovce...a bolo suuuuuuper, krasne more, pieskove plaze...palmy...fakt super. V Chorvatsku som nikdy nebola..ale rada by som sa sla kuknut. ;-)
Odpovedať
no ja som rozmyslala uz nad vselicim ked mam pravdu povedat...a ta ked on furt vydumuje :-D ale ani ta mallorka by nebola zla...no je toho dost takze po svadbe katalogy do ruk a hladam o sto sest :-D
Odpovedať
drobec: a kedy by ste chceli ist ako dlho po svadbe? ci hned? Ja este uvidim kolko dovolenky mi vobec ostane..:-(
Odpovedať
Profilova fotka
maruska neviem ci sa nemylim ale ty si v naglicku, ze??? tam sa to da, dovolenky su oévela lacnejsie ako u nas, v tunise som bola a odporucam, v grecku neboli vlny len stojata voda a to pre mna nie je more, v buharsku som bola asi 4x a pacilo sa mi jedine v malickom mestecku carevo kde boli 4 rozne plaze super, kazdy si mohol vybrat co sa mu paci. mama bola v egypte toho roku za 15000 AI na 12 dni takze pekne a ja som tu na nete uz nasla Turecko AI na 12 za 15000 co je tiz super cena da sa vybrat kadeco ale toho roku by som nechcela last minute ale skor firfst lebo potom uz niet z coho vyberat a cena nebude istotne lacnejsia ako teraz. do tatier chodime na chatu kazdy rok a rovnako to bude aj teraz pred svadbou ideme vo februari ale to tiez nie je to co kedysi
Odpovedať
tak my asi az v lete lebo ja aj martin sme zivnostnici takze mame dovolenky ako chceme.. :-D no a keterin kam chodite do tatier?ja uvidim co bude v ponuke ale bulharsko asi nie rozmyslam nad greckom a tunisom uvidime no...
Odpovedať
Profilova fotka
víkend po svadbe strávime v Ríme, ak sa podarí a inak...premýšľame nad Cyprom...a včera nás napadla aj Sardínia
Odpovedať
ak cyprus ti vrelo odporucam bola som tam a je tam fakt krasne..:-)a ten rim by som brala:D
Odpovedať
Profilova fotka
a kde konkrétne si bola? mne doporučili stredisko agia napa
Odpovedať
Profilova fotka
chodome do starej lesnej
Odpovedať
tak ja som bola priamo v larnace...my co sme bolli naposledy tak sme boli vo velkej lomnici...a bolo fajn:-)baby mam uz manzetove gombiky od jednej holky:DDDsuper..
Odpovedať
joooo holky...holky...tolko toho je...presne tak..tazko sa cloveku vybera.... Keterin: ano, byvam v Anglicku. A beriem si 3 tyzdne alebo aspon 2 minimalne dovolenku len kvoli svadbe na Slovensku..a potom mi uz ostane len tyzden...:-( tak si budem musiet zobrat nejake neplatene volno..ak chcem honeymoon... aj ja som pocula, ze Cyprus je supppppeeer. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
cyprus je fakt supa ale aj supa stoji ale podla mna sa oplati tam zaplatit..
Odpovedať
Profilova fotka
prave som obdrzala katalog z cetovky s ktorou som bola uz asi 5x na dovolenke, davaju ,mi supper zlavy za vernost a prvykrat maju v ponuke maroko, neviete o tom nic???
Odpovedať
keterin: ty uz obzeras dovolenky??? joooj ja este ani na to nemyslim...:-) Tak napis co Ta zaujalo. Marocco zevraj pekne..kolegyna bola...aj sef bol....ale vsetci chytili hnacky...nejaku zaludocnu neurozu....lebo ze sli na veceru niekam pod velky stan...a mali tam vela masa....a asi z toho....:-) Ale to len sef..kde bola kolegyna...tak sa jej pacilo..a nemala ziadne problemos. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len tak trosku pozeram ako som spominala chcela by som zarezervovat do konca roka lebo cenovo sa najviac oplati
Odpovedať
keterin a nemozes mi poslat na mail?ak mas ? a aka je to cestovka
Odpovedať
Profilova fotka
je to azurreizen, cestovna kancelaria v bratislave
Odpovedať
aha tak ja co som bola tak cez franku alebo este jednu ale neviem teraz nazov..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som s nimi spokojna a celkom slusne zlavy davaju a dokonca som tu nasla asi v koale ze ak ides na svadobnu tak ti odpocitaju 5000 a to je celkom slusne + ostatne zlavy, ktore teraz ponukaju
Odpovedať
no tak to je dobre cipana tak my uvidime martin pride v stredu tak to skusim uz tiez riesit..
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj sa to oplati ja som expert na vyhladavnie dovoleniek, cez leto ked sme chceli niekde ist som niekedy aj tyzdne sedela pri nete aby som nieco stihla vybrat a aj znamy ma stale oslovili aby som im nieco nasla, tieto zlavy sa mi pacia a mas moznost si vybrat z coho chces a nie vziat to co sa zvysi ako to je pri lastmomentoch
Odpovedať
no tak ty si sikovna:-)a mas pravdu lepsie takto ako brat to co ostane..
Odpovedať
Profilova fotka
ty uz mas tie vystrelovacie konfety, vsak???
Odpovedať
ano ano to som mala ako prve :-D a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
nie a pytam sa len koli tomu aby sme neplatili zbytocne postovne ale ked mas tak v pohode. a kolko si si objednala a od koho
Odpovedať
objednavaôa som tu cez bazar sest kusov za 20 eur plus postovne 2 eura...a bolo to cez nejakeho nikolasa..
Odpovedať
Profilova fotka
hej viem, jedna tu nuka az metrove tak ma lakaju
Odpovedať
to fakt?tak ja to mam uz davno a som rozmyslala nad lampionmi ale nakoniec som sa na to vykaslala..
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mna to najprv ohurilo ale citala som si temu co by ste teraz po svadbe urobili inak, a uvedomila som si, ze radsej dam peniaze inde
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?