Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, že stihneme...my si okrem toho aj zariaďujeme byt takže to máme veselé :-) prstienky tiež nemáme vybraté, oznamko nám akurát robí podľa môjho návrhu jeden grafik, lebo som chcela niečo originálne.. tiež musím stále vymýšľať ;-) ...no a šaty som si najprv chcela kúpiť, chodila som kade-tade, aj v PL som bola, ale vyhrali to nakoniec la sposy..ktorých kúpa by bola riadnou investíciou, takže ich mám požičané...aj so závojmi ;-) ale v PL majú pekné šaty, my sme boli v Krakowe, ešte sa tam chystám na doplnky do vlasov a tak...myslím si, že máme akurát dosť času, tak nech nám to ide ako po masle
Odpovedať
ahojte kocky no tak ja vas ukluvnim svadbu mame 10.4. a este nemam nic.... rozodli sme sa vcera a dnes idem kukat saly a trosku pokukat salony u nas takze mame co robit :-)
Odpovedať
ivka1114:tak ja by som asi zosalela lebo ja o riesim uz dost dlho,takze pre mna by bolo toho dost,ked si vezmem ze kolko sa tomu uz venujem a stale nieco treba..tak drzim palce:-)
Odpovedať
tak aj mna ste troska ukludnili.. ja som sa dostala akurat do obdobia, ze mi to dochadza a ze nic nestihame a to nastastie zakladne veci mame.. kostol, salu, kameramana, fotografa, hudbu,saty.. ale myslim, ze horsie to bude s tymi drobnostami okolo toho.. kazdy den pridem na nieco nove, co treba zabezpecit. Do toho si tiez zariadujeme byt od 0 a k tomu praca, skusky v skole.. mam pocit, ze vybuchnem za chvilu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj petra :-) minule som aj ja trochu začala stresovať, hlavne kvôli tomu, že chodíme do práce, riešime byt a svadbu akosi trošku zanedbávame...ale našťastie ma to rýchlo prešlo :-D ... fakt času máme ešte dosť, ja to riešim tak, že som si všetko spísala pod seba a len si to odškrtávam...
Odpovedať
je to tak.. nemozes sa vsetkemu venovat na 100 percent. Myslim, ze taky tyzden pred svadbou bude so mnou na nevydrzanie :))) ja som si objednala svadobny bedeker, ale uz na neho cakam 2 tyzdne a neviem sa ho dockat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,je tu niekto kto má svadbu v auguste a už začína s prípravami?za odpoveď veľmi pekne ďakujem
Odpovedať
caute holky...tak to mame za paaaaaaaaaaaaaaaaaaar. Ja mam tiez dni..kedy na svadbou ani nepomyslim...a potom zas dni..ze stresujem...ci vsetko bude OK. Hlavne aby papiere boli v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
Veru za pár, dnes konkrétne 100 dní do svadby :-) maruška: aké papiere?
Odpovedať
Ahojte baby, tak my sme vcera trosku postupili.... viac menej sme si zarezervovali Penzion Brest v Jasenskej doline..... naozaj krasne prostredie, fakt krasa. No a vybavili sme aj neskutocne nadherne prstienky za fakt dobru cenu... proste ten ujo zlatnik bol neskutocny obchodnik :-D samozrejme v dobrom :-) a cudujte sa svete tie prstienky budu uz v piatok. Takze ich vybavil fakt rychlo za dva dni a za super cenu :-) oznamka su v stadiu riesenia, fotograf takisto. Vybaveny je aj dj, ale akurat zhaname nejakeho kameramana z Martina. No a saty, tie poriesim v Polsku. Ma niekto nejaku skusenost??? Jablonka, Targ alebo nieco ine?????????? Ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
:-) nikina: ja doporučujem Krakow, ulica Dluga, svadobných salónov je tam ako maku...môžeš mi prosím do IP poslať adresu toho zlatníka a koľko ste dali za obrúčky? Ďakujem :-)
Odpovedať
baby tak mame za sebou dalsiu nauku a chystam sa poriesit ozdobenie auta,kedze chcem take kvietky na tych prisavkach...
Odpovedať
Článok sa načítava...
viete mi niekto poradit nejaku dobru stranku alebo poslat nejaku peknu fotku svadobnych ucesov na polodlhe ucesy??? Najlepsie take kde su natocene a vypnute vlasy. Dakujem :-)
Odpovedať
majo.lenka: ja si beriem cudzinca...na slovensku..tak potrebujeme papierovacky ohladne toho....ja som katolicka a on je christian...takze ak sa chce brat v katol. kostole na slovensku tak potrebujeme zas papiere...ze jeho knaz z jeho viery..je ok s tym, ze sa bude brat v katolickom kostole..plus vsetko musi byt prelozene atd...proste na nervy...:-)
Odpovedať
nikina:mrkni nejake albumy ja co som nasla tak vacsinou v inych albumoch aj ja mam asi nieco neviem presne..
Odpovedať
no ja ani tak moc nestresujem salu mame predbezne vybavenu saty som si vcera vybrala pierka mame nakupene Dj dohodnuty kameraman uvidime aj s fotografom a kostol zajedname v nedelu... este buduci tyzden obrucky...zakusky uvidime lebo buduci tyzden ideme na svadbu tak ak sa nam budu pacit tak ich objedname od jednej pani co ich piekla a bola som sa vcera pytat aj na kyticu tak predstavu uz mam tak by nemal byt problem.... takze to vlastne vsetko ide celkom fajn
Odpovedať
Ahojte, uz mam zajednane šaty...juuj som rada mam same dobre skusenosti so salonom MOLEN...je tu o nom vela popisane nie v dobrom, ale som spokojna s vyberom šiat, PRISTUPOM a aj s cenou... Citila som sa ako princeznicka....aj vy ste mali taky pocit, ked ste si vyskusali tie svoje satocky? :-)
Odpovedať
Tak nevesta si moze rovno saty ist kupit na ukrajinu a ma nove saty.Unich mi to prislo ako v bazare.Mali dost znicene a poresivane saty.
Odpovedať
slečna nemaš nahodou foto tych šiat? ;-)
Odpovedať
juuuj nemam, teda mam ale priatel je veľmi zvedavy :-D Ano, bolo tam zopar kuskov "nie veľmi naj", ale bolo z coho vyberat. Ja si na značky nepotrpim, hlavne ja sa musim ciiť dobre, a značka mi k tomu nepomoze... :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mna by tiez foto tych siat zaujimala...diky:-)
Odpovedať
no škoda ;-) a presne hlavne je to aby sa človek citil dobre a aby sa mohol voľne hybať v tých šataách :-) mne sa tam páčili hlavne tie čo mala na figurinách, jedne boli s ramienkami a druhe bez ale obe mali krásnu čipku :-)
Odpovedať
baby ja som si kupila na ukrajine a mam too z krku
Odpovedať
Luudka a ty nemas nejake foto z toho salonu???
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si kupila na ukrajine, drobec uz mas popolnocne???
Odpovedať
este nie ale ta neviem co robit kde ist kupit?!a ty mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá tak ja som ďalšia s takým termínom ako Vy :-) . Čítam, že podaktoré máte toho už dosť. Mne sa zdá, že čímsa nám kráti čas tak som s toho nervóznejšia, že aby som na nič nezabudla :-) . To hlavné máme ako sálu, kostol, kameramana a fotografa v jednej osobe aj hudobnú skupinu máme :-) . Tiež mám vybraté šatičky. Momentálne rieším doplnky, svadobné oznámenia a tento týždník začíname chodiť na náuky do kostola tak som zvedavá:-).
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemam ani ja a uz ma to zacina stvat. dnes som bola v ke ale absolutne nic som nenasla, no bola som len v optime, zajtra skusim nieco v meste a ak nie zajdem do polska. povodne som chcela ist na ukrajinu no neviem. najhorsie je ze nemam ani len predstavu, ze ake by som chcela
Odpovedať
aha tak ja som tiez zatial nic nenasla a mam na to fakt nervy,no ide o to ze ja viem co chcem ale ked stale nieco mi na niektorych chyba :-D no tiez ak nic ukoncim to v polsku..teda aspon dufam:-)))
Odpovedať
jenny a koho mas kameramana ak smiem vediet? toho este nemame totiz vyrieseneho :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?