Svadba 24.4.2010

7. aug 20117300
  • jasné, že stihneme...my si okrem toho aj zariaďujeme byt takže to máme veselé 🙂 prstienky tiež nemáme vybraté, oznamko nám akurát robí podľa môjho návrhu jeden grafik, lebo som chcela niečo originálne.. tiež musím stále vymýšľať 😉 ...no a šaty som si najprv chcela kúpiť, chodila som kade-tade, aj v PL som bola, ale vyhrali to nakoniec la sposy..ktorých kúpa by bola riadnou investíciou, takže ich mám požičané...aj so závojmi 😉 ale v PL majú pekné šaty, my sme boli v Krakowe, ešte sa tam chystám na doplnky do vlasov a tak...myslím si, že máme akurát dosť času, tak nech nám to ide ako po masle

• ahojte kocky no tak ja vas ukluvnim svadbu mame 10.4. a este nemam nic.... rozodli sme sa vcera a dnes idem kukat saly a trosku pokukat salony u nas takze mame co robit 🙂

• ivka1114:tak ja by som asi zosalela lebo ja o riesim uz dost dlho,takze pre mna by bolo toho dost,ked si vezmem ze kolko sa tomu uz venujem a stale nieco treba..tak drzim palce🙂

• Sponzor fóra
  • tak aj mna ste troska ukludnili.. ja som sa dostala akurat do obdobia, ze mi to dochadza a ze nic nestihame a to nastastie zakladne veci mame.. kostol, salu, kameramana, fotografa, hudbu,saty..
    ale myslim, ze horsie to bude s tymi drobnostami okolo toho.. kazdy den pridem na nieco nove, co treba zabezpecit. Do toho si tiez zariadujeme byt od 0 a k tomu praca, skusky v skole..
    mam pocit, ze vybuchnem za chvilu 🙂

• ahoj petra 🙂 minule som aj ja trochu začala stresovať, hlavne kvôli tomu, že chodíme do práce, riešime byt a svadbu akosi trošku zanedbávame...ale našťastie ma to rýchlo prešlo 😃 ... fakt času máme ešte dosť, ja to riešim tak, že som si všetko spísala pod seba a len si to odškrtávam...

• je to tak.. nemozes sa vsetkemu venovat na 100 percent.
    Myslim, ze taky tyzden pred svadbou bude so mnou na nevydrzanie 🙂))
    ja som si objednala svadobny bedeker, ale uz na neho cakam 2 tyzdne a neviem sa ho dockat 🙂

• Ahojte,je tu niekto kto má svadbu v auguste a už začína s prípravami?za odpoveď veľmi pekne ďakujem

• caute holky...tak to mame za paaaaaaaaaaaaaaaaaaar. Ja mam tiez dni..kedy na svadbou ani nepomyslim...a potom zas dni..ze stresujem...ci vsetko bude OK.
    Hlavne aby papiere boli v poriadku.

• Veru za pár, dnes konkrétne 100 dní do svadby 🙂
    maruška: aké papiere?

• Ahojte baby, tak my sme vcera trosku postupili.... viac menej sme si zarezervovali Penzion Brest v Jasenskej doline..... naozaj krasne prostredie, fakt krasa. No a vybavili sme aj neskutocne nadherne prstienky za fakt dobru cenu... proste ten ujo zlatnik bol neskutocny obchodnik 😃 samozrejme v dobrom 🙂 a cudujte sa svete tie prstienky budu uz v piatok. Takze ich vybavil fakt rychlo za dva dni a za super cenu 🙂 oznamka su v stadiu riesenia, fotograf takisto. Vybaveny je aj dj, ale akurat zhaname nejakeho kameramana z Martina.

No a saty, tie poriesim v Polsku. Ma niekto nejaku skusenost??? Jablonka, Targ alebo nieco ine??????????
    Ahojte

• 🙂 nikina: ja doporučujem Krakow, ulica Dluga, svadobných salónov je tam ako maku...môžeš mi prosím do IP poslať adresu toho zlatníka a koľko ste dali za obrúčky? Ďakujem 🙂

• baby tak mame za sebou dalsiu nauku a chystam sa poriesit ozdobenie auta,kedze chcem take kvietky na tych prisavkach...

• viete mi niekto poradit nejaku dobru stranku alebo poslat nejaku peknu fotku svadobnych ucesov na polodlhe ucesy??? Najlepsie take kde su natocene a vypnute vlasy. Dakujem 🙂

• majo.lenka: ja si beriem cudzinca...na slovensku..tak potrebujeme papierovacky ohladne toho....ja som katolicka a on je christian...takze ak sa chce brat v katol. kostole na slovensku tak potrebujeme zas papiere...ze jeho knaz z jeho viery..je ok s tym, ze sa bude brat v katolickom kostole..plus vsetko musi byt prelozene atd...proste na nervy...🙂

• nikina:mrkni nejake albumy ja co som nasla tak vacsinou v inych albumoch aj ja mam asi nieco neviem presne..

• Sponzor fóra
  • no ja ani tak moc nestresujem salu mame predbezne vybavenu saty som si vcera vybrala pierka mame nakupene Dj dohodnuty kameraman uvidime aj s fotografom a kostol zajedname v nedelu... este buduci tyzden obrucky...zakusky uvidime lebo buduci tyzden ideme na svadbu tak ak sa nam budu pacit tak ich objedname od jednej pani co ich piekla a bola som sa vcera pytat aj na kyticu tak predstavu uz mam tak by nemal byt problem.... takze to vlastne vsetko ide celkom fajn

• Ahojte, uz mam zajednane šaty...juuj som rada mam same dobre skusenosti so salonom MOLEN...je tu o nom vela popisane nie v dobrom, ale som spokojna s vyberom šiat, PRISTUPOM a aj s cenou...
    Citila som sa ako princeznicka....aj vy ste mali taky pocit, ked ste si vyskusali tie svoje satocky? 🙂

• Tak nevesta si moze rovno saty ist kupit na ukrajinu a ma nove saty.Unich mi to prislo ako v bazare.Mali dost znicene a poresivane saty.

• slečna nemaš nahodou foto tych šiat? 😉

• juuuj nemam, teda mam ale priatel je veľmi zvedavy 😃
    Ano, bolo tam zopar kuskov "nie veľmi naj", ale bolo z coho vyberat. Ja si na značky nepotrpim, hlavne ja sa musim ciiť dobre, a značka mi k tomu nepomoze... 😛 😛

• mna by tiez foto tych siat zaujimala...diky🙂

• no škoda 😉 a presne hlavne je to aby sa človek citil dobre a aby sa mohol voľne hybať v tých šataách 🙂 mne sa tam páčili hlavne tie čo mala na figurinách, jedne boli s ramienkami a druhe bez ale obe mali krásnu čipku 🙂

• baby ja som si kupila na ukrajine a mam too z krku

• Luudka a ty nemas nejake foto z toho salonu???

• aj ja som si kupila na ukrajine, drobec uz mas popolnocne???

• este nie ale ta neviem co robit kde ist kupit?!a ty mas?

• Ahojte dievčatá tak ja som ďalšia s takým termínom ako Vy 🙂 . Čítam, že podaktoré máte toho už dosť. Mne sa zdá, že čímsa nám kráti čas tak som s toho nervóznejšia, že aby som na nič nezabudla 🙂 . To hlavné máme ako sálu, kostol, kameramana a fotografa v jednej osobe aj hudobnú skupinu máme 🙂 . Tiež mám vybraté šatičky. Momentálne rieším doplnky, svadobné oznámenia a tento týždník začíname chodiť na náuky do kostola tak som zvedavá🙂.

• nie nemam ani ja a uz ma to zacina stvat. dnes som bola v ke ale absolutne nic som nenasla, no bola som len v optime, zajtra skusim nieco v meste a ak nie zajdem do polska. povodne som chcela ist na ukrajinu no neviem. najhorsie je ze nemam ani len predstavu, ze ake by som chcela

• aha tak ja som tiez zatial nic nenasla a mam na to fakt nervy,no ide o to ze ja viem co chcem ale ked stale nieco mi na niektorych chyba 😃 no tiez ak nic ukoncim to v polsku..teda aspon dufam🙂))

• jenny a koho mas kameramana ak smiem vediet? toho este nemame totiz vyrieseneho 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov