Svadba 24.9.2011

17. jan 20122500

Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? 🙂

• ano, ja 🙂

• ups tak sme tri 🙂 a kde mate baby? my v ba v baronke 🙂

• a uz styri sme 🙂

• Sponzor fóra
  • aaa coool! 😃 a kde sa vydavate? ma obrad vo viedni a hostina v ba 😃
    btw akurat pozeram nejaku pesnicku ktora by sa hodila na cepcenie ale nie ludovku!..nemate daky napad?

• no my v Piestanoch, kedze odtial pochadzam, aj ked byvame uz dlho v BA aj tak chceme tam

• piestany su krasne a kludne 🙂

• aj ja 😃

• ach! takze je nas zopar 😃 predsa len

• aj myyy 😃

• aj my 🙂

• my budeme mat v Trencine

• aj ja v Červenom Kláštore🙂

• @vianocnystromcek  veru piestany su pekne, ci kludne netusim 😃 😃 asi tak ako kazde normalne mesto, ja odtial pochadzam tak preto tam

• Aj my máme termín 24.9.2011.... 🙂 v Trenčíne....

• 🙂 Zilina ....

• Sponzor fóra
  • aj my budeme mať v tento deň svadbu v Žiline 🙂

• aj my mame takyto datum... v Krompachoch 🙂

• @lenocka23585  kde v Za? 🙂

inak baby kolko budete mat ludi ?

• radka_j obrad budeme mať na v kostole na solinkách a hostina bude v Tepličke nad Váhom v penzióne Anton, čo sa týka ľudí, tak my budeme mať okolo 60 ľudí 🙂

• @lenocka23585  aj ja som zo soliniek 😃 ale svadbu budeme mat v Zavodi, hostina-hotel Slovakia.....aj pocet ludi budeme mat priblizne rovnaky 🙂

• @radka_j , ja bývam na hájiku, my sme tiež rozmýšlali nad Závodím, ale keďže ja sa po svadbe presťahujem na solinky a rozmýšlam do budúcnosti, tak sú pre náš výhodnejšie solinky 🙂

• @lenocka23585   tak to ano 🙂 ....saty si uz bola obzriet ? 😉

• @radka_j   🙂 jooj, ja viem, že čím skôr tým lepšie, ale zatiaľ pozerám len na internete, nemám na to čas, píšem totiž diplomku, tak v polovici apríla sa tomu budem viac venovať, a ty si už asi bola, že?

• @lenocka23585  fuha tak to ozaj nemas moc casu...ja uz som bola pred nedavnom a mam aj dokonca rezervovane .... pravdu povediac som rada,ze to mam za sebou 😬

• aj my mame v tento den svadbu a neuhadnete kde v JARKU 😉 hned to znie zabavne ked niekoho pozvete na zabavu do Jarku 😃

• @nana321  heh fakt zabne 😃...a podla mna to bude take mile aspon sa budu mat svadobcania na com zasmiat 🙂

• Aj ja sa vtedy vydavam 🙂

• 🙂
    baby dnes som nahodou natrafila na velmi pekny oblek pre zenicha 😃 ...aku mate vy predstavu o obleku? klasicky cierny ci nieco ine?

• klasika cierna a biela vesta. Milujem ked je v ciernom

• 🙂 tiez som myslela,ze bude mat cierny..... ja som dnes videla taky tmavohnedy jemne leskly a velmi ma zaujal....taky troska iny ...a mojmu sa to tiez celku pozdava,zeby nemal klasicky cierny....ale tmavy musi byt...uvidime este 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov