Svadba 24.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
1
8
9
Dnes som bola na skúške účesu, najprv to vyzeralo všeliak, ale nakoniec dobre. Som spokojná
Odpovedať
baby, už len 5 dní!!!!!!!!!!!!!!!!! už sa to blíži. začal mi rast zub mudrosti, boli to jak fras :-( dufam, že to prejde..a vy ako?
Odpovedať
baby tak uz sa nam to blizi ,dnes zacalo prsat ,okrem obruciek ,ktore skoncili ako ciste ,siat ,ktore som skoro nemala ,restiky,ktora mi oznamila,ze tam bude dalsia svadba, vizazistky, ktora ochorela a musela som zhanat druhu sa uspesne blizime ku koncu a vy kocky ste ako natom?
Odpovedať
@mirela40 tak to si mala perné. sledujem predpoved počasia a hlásia pekne. tak dúfam, že sa to dovtedy nezmení. svadba je o 4 dni a my nemáme prvý tanec ani pesničku....
Odpovedať
kuki23 hej ,je to zaujimave aspon sa clovek nenudi ,ale hadam,to bude v pohode,co sa tyka pesnicky neboj nieco vyberies ,moja polovicka je anglican a este nezacal s vyukov ludoviek ,takze bud v pohode ,to su drobnosti ,ktore mozete poriesit aj za behu ;-) ,takze uz len 4 dni a drzme sa ,hura dotoho
Odpovedať
baby tak ako vám dopadol svadobný den? ja som mala od rána žalúdočku neurozu. bola som nervozna, aby skme všetko stihli. aj obradu som sa bála, či sa nezakokcfem a tak:-d. no ale potoím v penzione to už všetko opadlo a dobre sme sa všetci bavili
Odpovedať
Profilova fotka
nervozita bola tiez od rana...ale dopadlo to vsetko nad ocakavania...trochu sme sice meskali na urad na obrad ale stane sa,úces mal uspech, saty tiez,vsetci boli spokojni, zabava bola do polstvrtej do rana
Odpovedať
Profilova fotka
u mňa nervozita bola piatok neskutočna, sobota už bola pohodička klud až som sa sama čudovala :D všetko nám dopadlo ako sme chceli, skoro som sa vyvrátila z kľakatka v kostole ale drahy ma zachytil. takze bola sranda :D a fest perfektny program nam spravili kamosi až do pol piatej rána
Odpovedať
tak baby a je to za nami ,co robite s volnym casom?u nas vsetko prebehlo nad ocakavanie dobre , jedine nam vypli elektrinu cize prvych 5 minut bol sobas bez elektriny ,ale potom uz to bolo dobre,musim vsak povedat,ze nikto s mojich anglickych hosti si to nevsimol...mysleli si ,ze to tak ma byt :-D a u mna nebola ziadna nervozita jedine v piatok navecer som koli tomu nemohla spat.
Odpovedať
no baby vsetko je uspesne za nami... uz nam iba ostava vydrzat cely zivot s nasimi polovickami... :D inak svadobny den prebehol uzasne... v piatok som v pohode zaspala ale v sobotu rano uz som nemohla spat... :D uces, licenie dopadli uzasne, na obrad sme prisli skor trochu takze sme cakali na knazov :) obrad sa kazdemu pacil, atmosfera uvolnena co som sa velmi divila... :) po obrade nam ale neprisiel autobus vraj sofer sa opil... :( vtedy nastala mensia panika ale nevadi... mali sme nastastie este jeden... :)jedlo bolo uzasne, hostia tak isto bavili sa do 5. rana. jeden par dokonca stale tancoval aj ked boli iba prestavky takze bolo to zabavne.... kamera a fotorafka boli senzacni... mali prenosny atelier, takze sme nemuseli nikde chodit a exterierove fotenie sme mali v utorok a tam sme si to poriadne uzili.... vsetci nam fotky velmi chvalia.... uplni profesionali... posielam aj link ak by ste chceli vidiet... http://www.videofotocpp.sk/zuzka_a_to...
Odpovedať
@susie2503 Krásne fotky. Naozaj!!!Boli ste krásny pár- pekná nevesta-účes, šaty-kytica :-) :-) :-) Nech Vám to vydrží, želám veľa Lááásky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@kuki23 Dakujem krasne... ja som tu dlho nebola ale teraz som si pozrela tvoje fotky a uplne si bola nadherna... saty, uces, licenie... a hlavne bolo vidno z vasich tvari, ze ste stastni... to nie je stale vidno... nadherne prostredie... velmi ma prekvapili druzicky s rovnakymi satami... UPLNE UZASNE... a nahdherne fotky... Zelam Vam vela lasky, stastia a zdravia a aby vam vo vasom vztahu nic nechybalo... Nech Vas Boh zehna a sprevadza na vasej ceste zivotom... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@susie2503 Ďakujeme:-D !!!!
Odpovedať
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?