Svadba 24.9.2011

17. jan 20122500
  • ahojte, aj ja mam rovnaky datum......len s tym ze sme to zacali vybavovat az tento tyzden.....

• ahojte, pridávam sa aj ja : ))....baby zo žiliny...aku budete mat hudbu???

• jééééj! to je NAS datum 🙂 buduce nevesty ako ste na tom s planovanim? je tu aj niekto z okolia NR? 🙂

• Sponzor fóra
  • pridavam sa ... Bratislava 24.9.2011

• @janie1  ako pripravy?

• sala, menu, kostol, kvety, vyzdoba, fotograf...

• aj ja sa pridávam k vám baby. 24 sept je krasny datum. a pripravy su asi take ze sala, fotograf, kameraman, hudba aj ked ju chcem zmeniť, vyzdoba a dnes k tomu pribudli aj šaty

• aj ja uz mam saty 🙂

• ejha... vy uz mate aj saty? no toto!!! ja mam foto+kameru..
    kapelu.. salu.. vyzdobu zajednanu.. a osvetlenie... riesim kadernicku a kozmeticku teraz... nic viac nemam..

• @katka.hranka  priatelov ujo robi dj takze mame o starost menej 🙂

• baby pocujte ako je to na matrike v bratislave. kedy robia v sobotu ten sobas? da sa vybrat aj poobede?

• babiky? ake mate saty?

• tak toto su moje saticky a ja v nich samozrejme este sa budu skracovat 🙂

• @puss02 pekne 🙂

• baby, viete mi poradit neakeho dJ z okolia Levic ci nitry??? som sice z bratislavy ale svadbu mam v LV.

• Sponzor fóra
  • @puss02 ´pekne saty...ja sa musim priznat - davam si nacas :o)

• @vianocnystromcek  ako ja viem, matriky maju vyhradene soboty ktore sobasia a tiez aj casy. takze si musis len vybrat volny cas.

• @kahlann  my budeme mat zivu hudbu.. ale chvalia dj mina, a aj dj gusto je fajn🙂

• @dolla  my budeme mat ludovu hudbu a preto chceme len DJ k tomu na doplnenie len DJ. dik checknem si ich

• @kahlann  a mimo casu si priplatis pripadne 😉 no problem

• @vianocnystromcek  viem ze sa zato plati a dokonca su dobre terminy aj dost vybookovane....preto som rada zeja v tomto pripade riesim kostol :o)

• @kahlann  je to v pohode..pytala som sa na to dnes a teta bola uplne v pohodicke. a terminy su okay..nejaky uz bude sediet poobede a hotovo 🙂

• @vianocnystromcek  no vidis.....niekto to stastie nema :o), u nas na matrike nespolupracuju takze by som sa ani nesla pytat 😎

• Ahojte dievcata, tak co uz mate vsetko vybavene - uz len pol roka🙂

• @matilda1  sala, kostol, saty a nejake tie drobnosti 🙂 ty si na tom ako? .. ja mam niekedy pocit,ze vobec nic nemam a inokedy zas,ze mam toho dost 😃

• @radka_j tak to my mame zatial salu, kostol, kameramana. Na ostatnom sa pomaly pracuje, len ma uz zacina chytat panika z toho vsetkeho a neviem co skor🙂 vyzdobu si chcem robit sama, tak obzeram kadejake drobnosti, ale este som nic nekupila, lebo si nie som ista ze fialova farba je ta prava🙂 a saty si poziciavas, ci kupujes?

• @matilda1  foto aj kameru mame, ale to sme ani nejako nemuseli vybavovat lebo je to cez znamych 🙂 fuha sama vyzdobu, tak to budes mat dost prace.... nam vyzdobi salu hotel a nieco si dame dozdobit jednej pani, ktora ma agenturu... fialova je velmi pekna farba, my budeme mat zelenu .... saty si poziciavam i ked je pravda,ze mozno sa viac oplati si saty kupit, ale som si povedala,ze na satach setrit nebudem.. ty to ako budes riesit so satami?

• Ahojte aj sa pridavam tiez budeme mat svadbu 24.9.2011 jedna otazocka len vcera sme sa dohodli na termine kedy treba zajst za fararom. 🙂

• @dadulka271  ahoj, no mne sa zda,ze kazdy hovori inak kedy tam treba ist, no ja som volala fararovi uz v januari pretoze chceme mat svadbu vo farnosti, do ktorej ani jeden nespadame, takze som chcela mat dusu na mieste,ze to bude mozne 😃 farar mi povedal,ze si poznaci termin nasej svadby a ze sa mame stavit nejak v marci a poslal nas na vikendovu nauku... nauku uz mame za sebou a v najblizsej dobe sa chystame ist za nim. Ale byt tebou tam zajdem alebo aspon zavolam lebo v ten den uz moze mat niekto iny svadbu a my sme chceli obrad o tretej, tak ak nechces svadbu neskor, tak by som si minimalne rezervovala termin. Mam znamu kde jej farar povedal,ze ma este cas...a isli za fararom tri mesiace pred svadbou a nakoniec musela mat neviem ci nie o pol piatej sobas pretoze bolo viacero svadieb v ten den.

• @radka_j  dobre vediet dakujem tento tyzden tam zajdem a staci ked pojdem len ja ci musi ist aj priatel somnov.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Reálne moment Vašej svadby s dušou. Vytváram spomienky pre Vás 🙂
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.