Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
paljudit jasne ze to bude dobre :-D ...ja nemam v principe nic proti velkym svadbam, a mozno keby mi ju platili rodicia tak by som sa tiez do toho pustila, ale kedze si to platime sami, tak sme si povedali ze tie peniazky vieme pouzit aj lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adenka aj my by sme tie peniaze vedeli lepšie využiť, napr. ešte nemáme nijako zariadený byt. máme ho prerobený na čo mi dala peniaze jedna starká a na svadbu idú tie peniaze ktoré som dostala od druhej a môžem sa modliť aby mi stačili :-S dobré čo :-D ale ja som už povedala že ma to už nezaujíma, všetko čo sa len dá robím vlastnoručne napr. ozdoba na auto, ozdoba sály, ozdoba do kostola. šaty som si dala ušiť, ktoré som skúšala v požičovni za 8000, takto mi to bude stáť asi 5000. všetko hľadám kde je najlacnejšie, vieš kde som kúpila organzu ;-) v 35-ke. predavačka sa len pozerala keď som z nich kúpila 15 kusov, hneď sa ma pýtala na čo to bude. z toho sme s priateľkami vymysleli aj dekoráciu sály v kultúrnom dome aj v kostole. dúfam že to bude dobre vyzerať! :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved to je super...my si tiez vela veci robime sami, oznamka, vyzdobu, kamienky som kupila v ikei za 39, kvety nam robi kamoska, tak dufam ze aj cena bude vpohode a saty si chcem kupit z bazaru...akurat dnes idem jedny skusat... kolko budete mat ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
bolo ich pozvaných 120 ale asi nás bude len 100 lebo napr. kamoska porodila pred 2týždňami tak oni neprídu, atd atd ale aj tak nás bude dosť podľa mňa. príde aj celý súbor, lebo obidvaja tancujeme ľudové tance, tak aj ich sme pozvali lebo oni sú naši najlepší priatelia. z mojej rodiny nás bude len 6 osôb, lebo som si povedala,že skôr pozvem súboristov ktorí sú moji naozaj najbližší priatelia, ako by som pozvala strýkov a ich rodiny, s ktorými sa vídame asi tak raz za pol roka v meste a povieme si len ahoj ako sa máš a ani sa vedľa seba nezastavíme. možno že sa im to nebude páčiť ale mám ich na háku ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som Ti pozerala fotky. ktoré z tých šiat si si vybrala? a vy budete mať koľko ľudí? jaj a najdôležitejšie: ste veľmi zlatý pár na tejto forke ;-) budeš mať naozaj fešáka za manžela. aj ja by som si sem chcela dať fotky len zatiaľ som na to neprišla že ako. mohla by si mi v tomto pomôcť?
Odpovedať
Profilova fotka
juuj tak to budete mat ale dobru zabavu ked tam budete sami suboristi :-D . my budeme mat len rodicov a surodencov a ja som si pozvala najlepsiu kamosku s kamosom...18 kuskov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj tak Ty to máš "trošku" menej :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no trosiiiicku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako vidím Ty si z Bratislavy, tam môže byť dosť veľký výber zo všetkého však? nie ako tu v RS. Bola som v jednej požičovni, kde mi povedali že len vtedy môžem vyskúšať šaty a si ich aj vypožičiam :-| :-S :-p no povedz je to normálne? ak si to nevyskúšam ako budem vedieť či sú mi dobré? ale v druhej požičovni boli veľmi zlatý tam mi hned povedali aby som si zopár vyskúšala a potom si môžem vybrať ak sa mi budú páčiť. toto je normálny postup nie? čo u Vás v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
no tu je vsetkeho dost, ale zasa je to vsetko 2x drahsie...takze vacsinu veci sa snazime vybavit v mensich mestach v okoli....inak ten pristup v salone je otras...ako si mozes pozicat saty ked si ich este neskusala?? po poslala by som ich kade lahsie...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som hned povedala "Dakujem pekne od vás už nič nepotrebujem" a isla som do druhého. To som si aj myslela že to je u Vás drahšie. A Vy kam pôjdete po sobáši? My do kulturneho tam sa budeme zabávať do rána ako tých mojich tanečníkov poznám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo my este nevieme...mame booknuty jeden hotel, ale chceme to este zmenit...tak uvidime :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak Vám prajem aby ste si našli dobré miesto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli v kultúrnom minulý piatok a vtedy nám povedali že zvýšia cenu za osobu na 600 ]-( no dakujem pekne ked sme sa pred mesiacom dohodli na 500. ale nič :-p bude to dobré a aj tak nám príde "len" 100 ludí
Odpovedať
Profilova fotka
no ani nehovor....tu v ba sa pod 900 nedostanes...
Odpovedať
Profilova fotka
ježiš, to je naozaj zlé :-p
Odpovedať
Profilova fotka
teraz si píšem taký zoznam pre seba, že čo už máme a čo nemáme vybavené, čo ešte treba kúpiť a tak. skákam tu v témach a čítam iných čo píšu, aby som nič nezabudla. ale myslím, že to bude v pohode. pozitívne myslenie je prvoradé a potom pôjde všetko v pohode :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! ako na tom stojíte, ja som si už napísala veci milion päťsto krát, a aj tak si nie som istá či som niečo nezabudla :-| :-| :-| to už je asi ten stres čo cítim z toho že sa to veľmi blíži :-p :-D Vy ako stojíte s prípravami?
Odpovedať
Awojte :) tak sa pidavame, aj my mame v tento den nas krasny den D. ale uz osm nervozna zacina to na mna doliehat, hlavne vsetko to co este nemame a pritom uz sa tomu venujem pol roka....tuzim po otm dni a vobec nechapem preco som z toho nervozna....chcem si ho uzit....a co pocasie? ake bude?
Odpovedať
podla mna bude prsat 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
petocka, nestras!!!! :-D
Odpovedať
mno.. vsak uvidime :-) jasne, ze by som bola najradsej keby bolo pekne a prijemne - ani zima ani teplo.. ale tato jedina vec sa asi vopred zariadit neda =-) 8-( :-|
Odpovedať
teda kocky tolko optimizmu :( ja sa bojim toho pocasia moc moc mohli by sme spisat peticiu na pekne pocasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vo strtok idem definitivne potvrdit menu do restauracie a sestra to tam omrkne, aby vedela, kam dame kvetinovu vyzdobu :-) este musim napisat e-mail DJovi, aby vedel, co ma urcite "dat" a co ani nahodou :-) jo a zajtra mam skusku ucesu, som zvedavaaa ... takze pohodaaa 8-)
Odpovedať
teda tak sa aspon nafot nech ta vidime :) a vyber same mnamka, kolko chodov budete maat?
Odpovedať
Profilova fotka
dva chody cize veceru a bufet... na veceru predjedlo melon s prosciuttom, slepaciu polievku s rezancami, 2 druhy masa (bravcovy rezen + zapekane kuracie) a ryzu + hranolky... ja budem mat lososa so zemiakmi, lebo maso nejem. V bufete budu kuracie stehna a rolady, syrove misy, salaty a ovocna misa
Odpovedať
my mame tie predjedlo podobne broskynku s nivovym kremom a salatikom :) je to mnamky uz som to bola skusat...dobre ste to vymysleli...
Odpovedať
ahojte, tak aj ja sa pripajam. tento vikend sme boli potvrdit menu takze: br.panenka s brusnicovou omackou a bazalkou ako predjedlo, slepacia polievka a kuracie s hubovo smotanovou omackou a divinou:-)ryza + opekane zemiaky a potom uz len bufet+ pecene prasiarko a okolo pol jednej kapustnica....no a medzi tym coko fontana, a kolaciky a syrove korbaciky a pagaciky..no same dobroty:-)
Odpovedať
mnam same dobre veci...tak teda rozpisem aj ja:) predjedlo Broskyna & Niva si salatikom, Slepacia polievka s mäsom a domácimi rezancami, Morcacia kapsa so špenátom a nivovým krémom,Kacacie prsia s jablkami a medom , Slovenský batôžtek-bravcova panenka so slaninkou a hribmi, a kopec priloh:ryza, hranolky,opekane zmiaky,grilovana zelenina,Vyprážané šampinóny plnené nivou,miesany zeleninovy salat, a na vecer sme dali kapustnicu a jeleni gulas. a jasne ze bude aj cokofontana, kopec ovocia a kolaciky, slane a torticka...
Odpovedať
ahojte dievcata...nevesticky.Aj ja sa po dlhsom case pripajam...no Petocka,veru neviem ao to bude stym pocasim...teraz sa tak voliakko ochladilo az mi to dych vyrazilo aka ostala kosa.Normalen som sa zlakla ze co ak ozaj bude aj na nasich svadbach taka zima a dazd????bojim sa ze si tie krasne saty hned zababrem od dazdovej vody... :-( ale musime byt plne optimizmu a verit ze prsat nebude! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?