Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
petocka, ja som bola na takej velkej svatbe a bolo to super :-D my mame mat okolo 50, ale obavam sa, ze nas bude menej ;-( myslim, ze vsetci nepridu, ale ak ma nahnevaju z rodiny, tak si pozvem viac kamaratov, zavolam 2 mesiace dopredu a nech daju vediet laskavo
Odpovedať
no ved dufam, ze to nejako zvladneme :-) ja som mala povodne v umysle nieco ovela mensie, ale akosi sa ten zoznam "nafukol" :-) my ideme akurat zajtra pozvat nasich svedkov, ci sa ujmu tejto dolezitej ulohy :-D
Odpovedať
ja svedka nemam este....drahy ma kamarata, tak ja by som chcela vybrat bab, len ak nepride moja naj kamoska (vybavuje si zahranicnu staz do vychodneho timuru :-N ), tak potom jedine snubencova sestra?
Odpovedať
ja som nechcela urazit ziadnu kamosku, tak si volam klasicky krstnu mamu, priatel zas krstneho otca..
Odpovedať
ja krstnu mamu asi nepozyvam, nevidela som ju 15 rokov, takze asi nie... drahy vola kamarata, on mu bol tiez za svedka...
Odpovedať
Profilova fotka
Babky, prepáčte, že vtieram, ale neviete či môžu ísť za svedka ľudia, ktorí nemajú slovenské občianstvo? Máme veľmi dobrých kamarátov z Viedne. :-|
Odpovedať
jej, no tak to netusim :-o
Odpovedať
lorinko: svedkovia mozu byt aj zo zahranicia. ked sme v kostole nahlasovali sobas, tak nam dali tlacivo pre svedkov a pre cudzich statnych prislusnikov tam je uvedene cislo pasu, nie cislo obcianskeho preukazu.. ale ak mate cirkevny sobas, tak vam to bude vediet povedat farar, ak civilny, tak urcite poradia na matrike ;-)
Odpovedať
ahojte, pekny vikend :-)
Odpovedať
ahoooooooj :-)
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
Ahojte, tak pekny datumste si vybrali babenky, aj my sme ho chceli, alemiesto kde chceme mat hostinu bolo uz niekedy v novembri ked sme sa rozhliadali obsadene :-( tak budeme mat o tyzden neskor ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
macka nevadi, na datume tak nezalezi ;-)
Odpovedať
Ja viem, ale ked to tak pekne vyzeralo :-D ani 6.9. nie je zle :-D
Odpovedať
macka...priam magicky datum, ved 6 a 9 su navzajom obratene cisla...waw :-D
Odpovedať
luko..tak si ma presvedcila 8-) a vy ako ste prisli k tomu augustovemu datumu_ Ocarili vas 4 dni volna? ;-)
Odpovedať
nie, to som zistila az potom...no k datumu velmi jednoducho, kedze vacsinu platime my, a este treba kupit nejake veci do bytu (napr. nemame dvere,obyvackovu s tenu - objednana...)tak tam idu financie momentalne. dalsie budu v lete a ja som ucitelka a mam volno, mozem sa venovat pripravam a drahy chce este cele leto robit biznis, takze nic magicke, postupne nam vysiel tento datum....chcela som 23.8. ale 30.8 sa nam viac pacil ciselne....a potom sme zistili ze je volno :-D
Odpovedať
ahojte ako ide vikend? :-)
Odpovedať
ahoj :-) tak ja by som sa uz aj mohla odpojit..vsak som tu cely den :-D ale co ma robit ubohy chory clovek odsudeni na lezanie v posteli :-N
Odpovedať
aaach, chudatko, to mi je luto :-( ja som zatial zdrava, ale uz ma chyta depresia z tych svadobnych priprav. nejako sa nakopilo vela rozhodnuti na jednu chvilu :-(
Odpovedať
nebooooj, to zvladnes, mame cas ;-) ja zas pozeram navleky na stolicky, sa mit o paaaci aj s maslami :-D
Odpovedať
my navleky nedavame, lebo v tom hoteli maju nadherne nove kozene stolicky (kremove), takze by to bola skoda.. uz sme si aj vybrali, ze chceme vyzdobu v smotanovej farbe, takze to vyzera krasne
Odpovedať
no ja tiez najskor uvidim foto z vyzdob a r ozhodnem sa , zatial rozhadzujem siete :-D
Odpovedať
my mame stastie, ze oni poskytuju svadobny servis, takze vyzdobu si vyberies pri rezervacii - teda aku farebnost a ci chces okruhle alebo hranate stoly a zvysok sa potom dohodne uz mesiac-dva pred svadbou. my sme si vybrali okruhle stoly, na tych vyzdoba krasne vynikla.. tak sa uz vytesujem :-)
Odpovedať
ano, nam tiez zabezpecia komplet vyzdobu, len mi je luto, ze nemaju okruhle stoly :-(
Odpovedať
my sme v tom ani nedufali, ze by ich niekde mali, ale nevedeli sme zohnat salu pre 80 ludi a toto sa naskytlo ako jedna z poslednych moznosti..
Odpovedať
tak super ;-)
Odpovedať
a vam sa ako dari? este mate vela vybavovaciek pred sebou? ja este stale nemam tie saty.. :-(
Odpovedať
peti, vsak ani ja nemam, sice jedny su rezervovane, ale amraton skusania len zacina :-D vela ani nie, mama zariadi zakusky, fotograf, kameraman a skupina su, vyzdobu nam zariadia v restike, oznamenia si objednam cez internet a tie dalsie veci casom :-D
Odpovedať
tak z jednej firmy mi odpisali . jeden navlek a masla 80,-
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?