Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...a samozrejme, aj od nas, z prievidze.... ;-)
Odpovedať
ahojte... vcera som v telke videla pocasie na nas datum ;-) ....vyzera to dobre..max nejake prehanky..a to by snad nevadilo...nech padne trosku stastia.... ;-) okolo 26°C by malo byt..a to je slusne:-))))))))))
Odpovedať
a este k tomu odkial mate hosti..ja som od RV priatel z RK...byvame v BA..cize svadba bude vychodniarsko liptacka s ludmi zo ZA, BA, Oravy a pod :-D
Odpovedať
Kombinacia Kosice - Trebisov - este ze sa pozname :-D
Odpovedať
Profilova fotka
CAfte, u nas ani neodrieklo nejako vela ludi, da sa povedat skoro nikto,ale zacali vymyslat,ze tam spat nebudu a pod. takze co tam malo spat 22 ludi s priatelovej strany a ostatni ist domov, tak idu prec 11 zo spiacich, co ich aspon priatel presvedcil ze aspon do odcepcenia nech ostanu. No a zmesku mame tiez peknu. Priatelova strana je od Hlohovca, z dediniek a z NItri, ja mam rodinu v Ba, Olomouci, Hnusti-pri Rimavskej sobote, vsetci sa radi bavia. Ale otcova strana su zahoraci- no nie je to na nich poznat-prizvukom.Nase rodiny sa uz videli,kedze sme koncili tento rok inziniera, tak moji rodicia aj s bratom a jeho priatelkou boli u nich na grilovacke a zase jeho rodicia so sestrou na mojich promociach..pocas zasnub oficialnych si aj potykali a pekne familiarne sa oslovuju Janka,Erika a pod. Uz sme u nich boli aj na polovnickom plese aj s rodicmi a bavilio sa spolu dobre (apropo vyhrali sme tam 100kil psenice :o) my sedlaci z Ba haha. ked sa nezacne o politike, ciganoch a maďaroch tak to dopadne dobre..dufam. este mi stale nedoslo ze je to uz za 4 dni...
Odpovedať
Ivka mali by ste prejsť na ekologické palivo a vykurovanie. :) :)
Odpovedať
Baby dajako tvrdo pracujete keď tu nie ste... :) ako keby ja som sa flakala....
Odpovedať
Profilova fotka
no....ja som az doteraz vyrabala zasadaci poriadok a menovky :-p :-p :-p zajtra idem po saty a za ujom kameramanom a zdobit salu.....pekny den pred nami......tak sa drzte, najblizsie nevesticky..... :-p :-D :-D
Odpovedať
Trochu vas naštvem.mne zajtra pridu šaty, naši idú po zákusky, všetko ide zajtra do miesta hostiny. V sobotu este torta a môžeme začať.zajtra budem viac oddychovať a rozmýšľam ze sa pôjdem korčuľovať. :) Babulky... Aj keď sa snažím byť ok a všetko je ok tak som nervózna.
Odpovedať
Profilova fotka
mna nenastves, ja uz mam saty u kamosky kde sa budem pripravovat, zakusky riesia nasi (cast uz je doma a druha bude zajtra), tortu zavezieme do restauracie uz zajtra.... zajtra poobede mam manikuru a potom relax ;-) akurat co zbalim tasku na svadobnu noc, lebo zo soboty na nedelu nespime doma ;-)
Odpovedať
:) :) tiež si na tom dobre.a ta taška chýba aj mne.
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte, no ja mam uz od vcera vecera gelove nechty tak sa mi vsetko teraz robi na.. ale inak v pohode. Nasi isli dnes pre kolace. budu sa robit vysluzky a roznasat. priatel isiel vcera uz domoc, pekne sme sa pohadali koli fotografovaniu a vidime sa az v sobotu a vobec nemm chut s nim komunikovat...blbe,co??takto pred svadbou..stracam tu svadobnu atmosferu a nemam naladu :o(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Babulky tak uz nam mozu hovoriť pani.Dufam ze vám prebehlo všetko tak ako malo.mne hej a som spokojná.trošku mam sice viazla zábava ale nečudujem sa vzhľadom na zloženie hostí.svadbu som si uzila a zo siat som sa nevyzliekla.ale odrazilo sa to na miestach kde som mala podprsenku.mala totiz silikonove pruzky a tie mi urobili pluzgiere. Baby pochvalte sa.teším sa
Odpovedať
ahojte, tak aj my uz mame po:-) bolo to super..perfektna zabava..vyborne sme sa vytancovali...zostalo nam kopec jedla a kolacov ale bolo to super.... ;-) piste dojmy....my si ideme v stredupo fotos:-)
Odpovedať
sobota bola bohata na svadby... na kazdom kroku som stretavala nevesty... :-D :-D skvely den, ludia ktorych mame radi a oni maju radi nas... plno zabavy, privela jedla a sladkosti... a najvacsou atrakciou bola moja sv. torta ... vsetci mi ju pocas svadby ozierali :-D :-D :-D neskor pridam foto... okolo druhej sa vsetci vytratili ostali mi len naj kamosky a kamosi... a naplno sme to roztocili... podla viacerych to bola najlepsia svadba aku zazili ;-) co viac si mozu mladomanzelia priat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas super, trochu viac som sa rozpisala v teme Bratislava. Nasi hostia sa bavili super, aj ked sa rodiny trochu separovali, ale tancovali vsetci, takze OK ;-) ja som sa po polnoci vyzliekla, lebo som mala vlecku, ktoru som nemala mat a uz ma to nebavilo... ;-)
Odpovedať
ja som sa prezliekla uz o pol 12tej....siat som mala dost..prezula som sa do balerinok a boli dlhe a nevedela som tancovat....ale inak super:-)
Odpovedať
To je pravda ze bolo svadieb ako maku.aj fotograf hovoril ze 'dnes foti aj ten posledný ...' a mal pravdu.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali úplne úžasnú zábavu... z CD, ale aj naživo sa spievali rusínske ľudovky s harmonikou, bubnom a tamburínou....ja s mojou kapelkou sme riskli ten náš rockový výstup a boli sme veľmi milo prekvapení ako sa hostia bavili :-D a môj 83ročný starký sa vyjadril, že na takej svadbe teda jakživ nebol..... a svadobná nôcka počas prezliekania (asi o 1.15) v úžasnom penzióne v PD bola tiež nezabudnuteľne krásna ;-) 8-) spinkať sme išli okolo pol 6tej...bo ráno sme vyrážali na 5hodinovú cestu k manželovi na východ (a on šoféroval)...tam nás čakalo druhé kolo asi do pol 2hej v noci... :-D PARÁDA!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte,aj ja som bola nadmieru spokojnaaa. Super bolo,do 5tej rano! Dj bol uplne super,len samu chvalu viem na eho hovorit.
Odpovedať
ahojte...aj my sme to zmakli do piatej rana..super zabava:-)))))))))) vsetci sa bavili spolu...vyborne..nase obavy z ludi ktori boli na prehliadke kastiela a z toho ze nebude zabava sa nastastie nenaplnili a uzili sme si to....kazdopadne je to za nami a hor sa do bezneho manzelskeho zivota:-))))))))))))))))))
Odpovedať
ja tomu nfakt nerozumiem, ci to bolo pocasim alebo com ale aj u nas sa ludia perfektne bavili... cely cas tancovali, vsetko sa stiahalo tak ako malo byt, u fotografa uzasna nalada, kazdy chvalil.... :-D
Odpovedať
ludia sa zabavali do pol piatej, potom sa rozprchli.... :-(
Odpovedať
Ahojte kocky, tak vsetkym zelam krasny zivot s vasim vyvolenym manzelom, este ze nam krasne vysiel tento den s pocasim.u nas to dopadlo celkom dobre a co u vas?
Odpovedať
Ahojte baby,, nam to dopadlo super. pocasicko vyslo, vsetko na sto percent, ludia sa zabavali,takze pohodicka.
Odpovedať
ahojte:-)))))))))..tak mame prvy mesiac...vsetkym zelame vsetko dobre:-))))))))))))))
Odpovedať
tak mame druhy mesiac... to stale oslavujete? :-D :-D :-D ked ste sa tu uz mesiac neukazali?
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee... :-) nase manzelstvo je jedna velka paaarty :-D
Odpovedať
aj nase:-)))))))))))))
Odpovedať
Ahojte novomanzelky, to je super ze z nasho svadobneho terminu niekto urobil temu. Az teraz som si to vsimla. Aj nasa svadba dopadla nad ocakavania. Pocasie bolo super - aj ked trosku fukal silnejsi vietor. Hlavne ze sme sa vsetci tesili a zabavali az do rana bieleho... A teraz 2 mesiace po svadbe sa mi zdaju, ako keby sme mali svadbu pred 2 rokmi, neviem preco sa mi zda ze ten cas po svadbe sa vlecie. Je tu niekto z Kosic, kto mal v ten den svadbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?