Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
1
18
19
to sa zda aj mne :) pred svadbou cas letel a letel, dnes to ide moc moc pomaly. manzel ani nevie kedy je kolko od svadby, ved povedzme rovno este ze sme si ten datum dali vygravirovat na obrucky, no len ci nezabudne urobit v ten spravny den kukuc do nich :) tak kocky vsetko krasne aj po dalsie mesiaciky a rocky, dufam ze sa tu postretavame aj o par desiatok rockov a budeme mat tie iskricky v ockach.... pekny dnik kazdej
Odpovedať
presne tak butterflicka, pred svadbou to bezalo rychlejsie a po nej zas opacne. Ja ked som minule pripomenula manzelovi ze mame vyrocie 2 mesacne, tak sa zarazil ze leeeen tolkoooo? Aj jemu sa zda ako keby to bola vecnost :-) a s tym vybravírovaným datumom mas uplnu pravdu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nam to vyslo tiez super:-))) vsetko nam na poslednu chvilku zlyhavalo, ale nakoniec bolo vyborne:-)) hlavne to pocasie:-))) xiixixiii u nas nevesta nakazila vsetkych hosti dobrou naladou:-))) ubehlo to ako voda, este ani album som nestihla zalozit:-))) tak babule vsetko dobre v zivote:-))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahojteee, oprasujem zase tuto temu, kedze mame mesiac prvych vyroci:-) ako budete oslavovat vasu "zemiakovu" svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme 18.9. na svadbu kamoske do Prahy a kedze je to v piatok, rozhodli sme sa, ze v Prahe ostaneme do nedele a tento weekend bude nas (oneskoreny) darcek k vyrociu... a je to aj symbolicke, kedze v Prahe sme sa zasnubili ;-)
Odpovedať
asi konecne pojdeme na svadobnu cestu... uz by sa aj patrilo :-)
Odpovedať
Ja som rezervovala pobyt v Nizkych Tatrach na nase vyrocie. Chceli sme ist niekde k moru aj toto leto, ale bohuzial nedalo sa, lebo coskoro budeme uz traja :-N
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem cherry :-)
Odpovedať
1
18
19
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?