Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

16. aug 20095480
  • my mame fotografku, kostol, hotel, starejsieho.. ostatne este nie 😞 starosti mi robi najma DJ lebo uz sme videli par DVD a stale sme nenatrafili na toho spravneho, asi sme narocni 😢

a beries tie navleky alebo pokracujes v hladani?

• ahojte nevesticky augustove??

vidim ze rozoberate vyzdobu, mne sa tie masle tiez velmi pacia, ale tiez mi ich ponukli za 80korun a sa mi to zda trosku drahe, pre 80 ludi.. 😞

• nooo, my budeme mat do 5O hosti, takze snad to zvladneme 🙂 🙂 ale uvidim este navrhy vyzdoby, ake nam daju v restike a fotky, mozno nebudu treba, ale ja by som rada, je to kraaasne
     co satyka starejsieho, asi to zvladneme bez 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte kocky, aj ja sa pripajam k tomu krasnemu datumu svadby, ktory nas caka 🙂
    Zatial mame rezervovanu len salu a hudbu. No coskoro sa vyberiem obkukat aj svadobne salony...

• ahoj cherry 🙂
    no v kosiciach je vraj skvely ceremony/i 😉

• Ahoj luko... no je tu tych salonov dost... snad stihnem obehat vsetky... 😐
    Ty uz mas vybrate saticky?

• ano, take prozatimni 🙂 mam ich v albume, ale idem este obehnut nejake salony 🙂

• Vsetky su peknucke, no tie prve Pronovias sa mi na tebe najviac pacia 🙂

• vdaka, ale uvidime ked bude s cim porovnavat 😃 ty mas nejake vysnivane?

• ahojte 🙂 ako pokracujete s pripravami? dnes mam zas modry pondelok, takze strach a hroza 😐

• no ja by som mala zajtra ist skusat saty, tak dufam, ze to vyjde 😉

• ja asi pojdem az o dva tyzdne 😞 nejak mi to casovo nevychadza.. ale v sobotu idem na veltrh, tak snad sa nieco pritrafi 🙂

• Ahojte babulky, aj ja sa pridávam k Vám augustovým.... 🙂 ako ste na tom so šatami? Máte už aj nebodaj zajednané? Ja zatial len miesto svadby, inak nič 😞 tak mám čo robiť... čooo:o)

• ahoj julianka, ja este tiez nemam saty 😉 tak asi tak...

• ahojte
    julianka, nič si z toho nerob, šaty nemám ani ja, a ani neviem kedy si pojdem nejaké vyskúšať. a s tými pípravami: ja som si ešte v novembri zajednala sálu , hudbu, kameramana a fotografa, lebo u nás je s tým dosť veľký problém. výzdobu už tiež mám dohodnu - chceli by sme len zo živých kvetov žiadne baloniky atd.pred týzdnom som si dohodla kaderníčku ale ešte nie na 100%. uvidíme.

• Sponzor fóra
  • ináč, v stredu ideme 1. krát na nauku, som zvedavá, boli ste už niektorá? čo ste tam rozoberali?

• Caute baby,

tak my uz na nauky chodime, kedze partner nema ani krst, chodime uz od augusta, ale skor sa zatial venuje partnerovi - od stvorenie sveta po ukrizovanie, prikazania, modlitby a tak..
    Ale napr. my chodime do nasej mestskej casti - Spisska Sobota, v meste je to hrozne - je tam aj jedna mudra doktorka, ktora buducim manzelom vysvetluje - oplodnenie vajicka a tak... doslova sexualna vychova ako my - pomaly 30-tky by sme nevedeli ako deti prichadzaju na svet.

Ja som ciastocne saty vybrala, ale mam este skusku v stredu, tak uvidim pre ktory salon a rozhodnem. Kupujeme pomaly alkohol, ked je v akcii.. no a ako sala, kameraman, hudba,fotograf ani nehovorim, to uz mame rok, u nas je to problem, termin zajednany na cukrarku aj kadernicku.
    No, a pomaly sem tam, co vidim, tak kupujem - popolnocne topanocky..
    O vyzdobu sa nestaram, tu mi zabezpeci kamaratka, ktora robi svadby na kluc - takze kostol, vchod, auta, autobus, pierka, podbradniky, kvety,vyzdova saly nechavam na nu, verim, ze ma nesklame, je sikulka.

Maju tento tyzden dostat pohare, tak pojdem obzriet a ked dojde priatel, tak dame uroibt svadobnu knihu, inac ste to baby videli? Je to fajn cool.

• svadobna kniha? to by ma zaujimalo... povies nieco viac? 😉

• ahojte baby,
    aj ja sa pridávam k tomuto dátumu 🙂

• ahoj a vitaj
    lulu: a ta tvoja kamoška ma kde tu svoju firmu, ja som z blízkeho okolia a šla by som kuknuť, nejake ozdoby by sa ešte zišli.

• Ta kniha je na takom podstavci - je otvorena, na jednej strane mate nejaky kvet, farbu si vyberiete a na druhej svadobny vers - mozte si dat vlastny, alebo pan ma k dispozicii 4 zakladne verse, mozte doplnit Vase mena a datum... a tak isto si farbu tej knihy vyberiete. Uklada sa na svadobny stol. 🙂
    Ak ju budem mat doma, hodim do albumu.

• Stella,

poslem Ti info do IP, tu to nemozme.

• lulu . ok diky.

• Ďakujem stella,
    vidím, že Vám všetkým tu idú prípravy pekne od ruky 🙂 .

• na tu výstavu sa chystám. dobre vedieť, že tam bude.

• Ahojte, no my chodime na nauku na Mileticku k salezianom a je to zatial perfektne, uvolnene, priatel je nepokrsteny a i jemu sa to velmi paci a to mal z toho strasnu obavu 🙂

• mzz a dorába si priateľ prijímanie aj birmovku?? ako dlho to trvá??? strašia totižto všade s 2 rokmi. a je rozdiel v dobe, ak je priateľ pokrstený???

• no ved aj my mame obavy, ale ked vraviš že je to perfektne, tak už menej. potom napišem že ako to dopadlo.

• A mozem sa opytat urobia Vam svadbu aj ked priatel nema ani krst?

• lulu, myslím, že urobia. musí podpísaŤ papier, že nebude brániť kresťanskej výchove detí a zosobášia Vás v kostole....
    ten môj síce krst má, ale to je všetko. a keď sme sa pýtali na dorobenie prijímania, tak nás strašili s 2 rokmi náuky.... to teda nestíhame v žiadnom prípade....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov