Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mariatesoro-waw, krasne fotky!!!nadherne:-))) kde ste boli fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
lindt - tieto sme fotili v rakusku (kedze tam byvame tak vlastne u nas doma :) ale boli sme aj vcera na korze v BA a tiez v starom meste - pri Dome sv.Martina a podobne... tieto su fakt len prve lastovicky, kedze to bolo este len vcera a nabuchali sme asi 600fotiek, tak treba povyberat a upravit :) ked budu tak pridam
Odpovedať
Profilova fotka
mariatesoro: jeeej fotky su super! aj my chceme ist este fotit, snad nam vyjde pocasie aspon vtedy :) baby a kedy date fotky ostatne? my este nemame hotove :)
Odpovedať
baby, ja vám tak závidím, že sa idete fotiť ešte raz. ja by som môjho milého určite už neprehovorila...mal toho dosť aj vo svadobný deň. Ja budem mať oficialne foto až 18. 10. lebo teraz odchadzame na svadobnu cestu :-) tak potom určite pridam do albumu. Teraz su tam len take provizorne... mariatesoro - neuveriteľne nádherné fotky!!!
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dakujem zienky! no, my sme sa museli ist fotit az po, lebo moj drahus ma chcel vidiet live az ozaj pred oltarom, takze ten den nepripadal do uvahy... a kedze fotograf je nas kamos a saty su moje, nebol problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute zeny! :-D Verim,ze doklady uz su vybavene,ja som si ich bola vybavovat len vcera, kedze manzel hned po svadbe ochorel-chripka, takze sme si vyskusali manzelsky zivot z tej nie velmi prijemnejsej stranky a uz mame aj vyskusane oddelene spalne:-D ,kedze mal vysoke horucky a ja zlu imunitu,tak sme sa radsej rozdelili (esteze uz prisla sedacka a mala som kde spat :-D ). No a vtip je v tom,ze vcera na policii mi tetuska hovori,ze od roku 2003 mam NEPLATNY obciansky!!! Chapete to??? Nakoniec som si spomenula,ze mi ho raz ukradli-komplet vsetky doklady v poluse a nasledne sa nasiel, tak som pouzivala ten stary nadalej a zrusila si vybavovanie noveho. Ja krava a to znamena,ze ten,co mi bol odcudzeny, bol neplatny,lebo ho zablokovali automaticky. No a az vcera som si ho konecne po 7-mich rokoch vymenila:-D a ze nechape,ako som mohla funogovat v banke, na letiskach-pravidelne lety do UK,alebo dovolenky, kedze pas nepouzivam... dobre,nie??? :-D No ale inak manzelsky zivot je uzasny,ja sa uplne vytesujem, vsetko je skvele,sice sa nic nezmenilo, to vieme vsetky,ale ten hrejivy pocit je skvely... A zboznujem,ked mi niekto povie: pan manzel vas uz caka...:-) tesim sa dalsie fotky, pravidelne sondujem,ktora sem nejake pridala:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindt - ja by som mala mat snad temto tyzden, takze pridam, ak mas daj aj Ty aspon zopar ak mas, nech sa konecne vidime a vieme si predstavit aj tvar k tomu menu :)
Odpovedať
Profilova fotka
mariatesoro- par som ich tam teda hodila:-))) su este vo faze upravovania,ale aspon aby ste teda vedeli a videli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej! Krasne Lindt! velmi vam to spolu slusi :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme:-) som zvedava na ine baby a ty si uz pridala nejake nove?
Odpovedať
Profilova fotka
este nie, aj ked ich dostavam po troskach v mailoch, ale sfotili sme ich v ten den hrooozne vela, zatial sme sa nedostali ani cez to prve miesto, kde sme fotili :) vidim to tak ze dnes dam s fotografom pohar vinka nech to ide rychlejsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby pridala som aj ja par fotiek. Nam hrozne hrozne prsalo ze asi nemame ani jednu fotku kde by sme stali a bolo by nas vidiet vsetkych, preto by sme chceli este sa ist fotit, ale neviem ci sa to podari - mame jeden termin zajednany, dufam ze bude pekne, lebo sa stahujeme do ciech a uz viac moznosti nebude :) tesim sa ked date dalsie :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak manzelky :) konecne som sa aj ja dostala k tomu ze sem pridavam par fotiek :) ako tak pozeram asi jediny sme mali nadherne pocasie bez kvapky dazda a slniecko ze sme sa mohli oplovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
pjeeknee fotecky mate zienky! aj vam sa zda ze ta svadba uz bola hrooozne daaavno? kurnik tak to preletelo...
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu.. jak to leetiii! stale pribudaju nove a nove terminy novych buducich neviest. este si pamatate na tie pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
prave včera som si robila spomienkovu krabičku kde som si odložila take maličkosti zo svadby ktore si chcem nechať pre dceru ak ju budem mať a pri každom som si zaspominala ako som to nahaňala a ako som sa z toho vytešovala ked som to kupila.
Odpovedať
Profilova fotka
buffy skvely napad! spravim veruze aj ja!
Odpovedať
Profilova fotka
este nikto nic nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,po dlhej dobe sa ozyvam,bola som chora, skolila ma chripka a zapal priedusiek, otras no... inak,nemam nove nic,kedze som lezala,manzelik sa staral.Inak,my sme dostali taku krabicku ani neviem od koho a tam mam poschovavane malickosti a tak a uz sa tesim,ked o par rokov ich vytiahnem a pospominam,ako nam bolo...:-) a ani neverim,ze to uz mame za nami,ved sme sa na to tak dlho pripravovali a uz zrazu je to prec! A mozeme chystat Vianoce ;-)
Odpovedať
caute baby, tak uz som aj ja konecne pridala par svadobnych fotiek, mozte si pozriet. Svadobna cesta na Filipinach bola úúúúžasnáááá!!! Len škoda, že je to už celé za nami...stále nechápem, keď sa pozerám na tie fotky, že tá nevesta som ja...je to také zvláštne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindt a maxilienka viem presne o com hovorite! pripravy, uzasne zazitky a zrazu je to cele prec... aj tu na fore prichadzaju dalsie a dalsie aktualnejsie datumy nez je ten nas, ako keby to bol len dalsi datum z mnohych (uznavam - ved asi aj bol, hehe, ale aj tak... pre nas to bolo nieco vynimocne)
Odpovedať
Profilova fotka
maxilienka, bola si nadherna nevesta! Krasne fotecky mate. Inak vcera sme si citali pohladnice, co nam prisli, je to sranda si precitat, potesi vas to a pospominate, mala som z toho nostalgicku naladu. A sama neverim,ze to mame za sebou... nejako sa mi to nepaci,ze tak rychlo to ubehlo, co uz no,taky je zivot... My sa pripravujeme na babatko, snad sa nam zadari a mozem sa vam pochvalit.:-) viem,ze je skoro,ale darceky na Vianoce uz mate premyslene? Ja ,,poctivo" vyberam nejake nove veci do bytiku, takze nic extra to nebude,ale potrebujeme nove obliecky,atd.:-))) manzel sa urcite ,,potesi",ked tam najde obliecky:-D
Odpovedať
Profilova fotka
lindt - obliecky su jasne ze bezpecna radost pre chlapa :D co s tyka darcekov - sranda ze pre niekoho viem okamzite a s niektorymi si lamem hlavu... ale uz som zacala veru objednavat na nete, zopar ich uz aj prislo :)
Odpovedať
Profilova fotka
skvele! prezrad,co si objednala:-) chcem si dat urobit nastenny kalendarw, snad to stihnem dat urobit, aby som vystihla zlavu:-) ja som vedela, ze je to genialny darcek- obliecky pre chlapa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemooozem prezradit, nech sa to nejakou neskutocnou nahodou nedostalo do nepovolanych usi :) ale take drobnosti, ktore viem ze potesia
Odpovedať
Profilova fotka
zeny! oslavili ste druhé výmesačie? :) a o chvilu bude tretie! od kedy sme mali svadbu tak sme mali uz treti velky zur s kamosmi... tusim je jedno ci je svadba, narodky, alebo ina zamienka na party... stale je svetovo! :)
Odpovedať
Profilova fotka
no,my sme nestihli poriadne ani svadobnu noc...boli sme dlhodobo chori, malo som to vylezala a dostala som zapal pluc a manzel hned po mne... tak sa zviecham z toho,ze sme aj zabudli,ze sme mali uz 3vymesacia... sa smejeme,ze keby sme to boli vedeli,ze takto mesiac po mesiaci prelezime v posteli,tak sa ani neberieme,alebo posunieme svadbu :-D mariatesoro, to je skvele,ze takto zurujete:-))) my ideme tento vikend a uz sa neskutocne tesiiiim :-) a co vy ostatne???
Odpovedať
Profilova fotka
jeej! niekto posunul nasu "temu" medzi aktualne a nebola som to ja! teeesiiiim! Lindt, dufam ze sa date doporiadku supom-hopom a ze sa vam to za ziadnych okolnosti nevrati!!! vela zdravicka
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, konecne niekto iny ako ty:-) ale mam pocit,ze to posuvame len my dve ]-( co uz , asi su manzelky zaneprazdnene:-))) aspon sa ta spytam,uz si niekto vsimol, ze si vydata? Na zaklade prstienku? a dakujeme, papame same ovocie,zeleninu, vitaminy, snad nas to uz obide...:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?