Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

9. máj 20113440
  • buffy32 - obrad v kostoliku v biskupiciach a zurku vo weltene v Baci. vy kde?

• v biskupiciach hehe tak to si z mojej lokality, vyrastala som na dolakoch. Svadba na Miu Ružinov a oslava Delfín

• my sme mali trosku problem najst vhodne miesto, ale myslim, ze sa nam to podarilo 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte,co uz mate vsetko vybavene a co vam chyba?mali ste s niecim problem?nam dnes zavolali,ze uz mame obrucky,v rekordne rychlom case,po 1.5tyzdni,za to oznamenia nam chodia uz vyse mesiaca a naposledy nam povedali,ze ich v stvrtok posielaju 😦

• Ahojte nevesticky. Tak my mame zatial salu, hudbu, ja mam saticky a doplky a snubenec si riesi svoj oblek, vraj sa nemam starat. Prstene su v stadiu riesenia, zatial sme natrafili len na nehorazne ceny😞 Uz mam z toho bolesti brucha. Oznamka si robime sami, tak niekedy buduci tyzden ich davam tlacit🙂

• my nemame ani obrucky ani oznamka 🙂 obrucky si ideme nechat robit v july, oznamka netusim - ked nam ich brasko dorobi 🙂

• mám chýbaju obručky, draheho košla a kravata a inak všetko už máme. Deda ešte pre čepiec si budem musieť zájsť na Myjavu ale to bude návšteva u rodiny tak to je v pohode.

• my ideme v nedelu pre oblek,uz mame aj obrucky hotove v rekordne rychlom case,ale stale nemame oznamenia,nakolko dodavatel je neschopny a stale sa vykruca

• ahojte
    my mame rezervovany hotel, kostol, dj, fotografa a to je vsetko.
    minulý týždeň som si rezervovala šaty. a vizážistku mám už teiž rezervovanú.
    ostatné budeme riešiť v júli a v auguste. to už pôjde ľahko.
    d

• nam sa to uz zacina pomaly kazit,zacalo to oznameniami a asi budeme mat aj problem s kameramanom

• ja teraz nahanam navleky na stolicky a veru nie je to sranda... 100ks na nas datum... skoro vsetko je vybookovane

• tak a už mám ekonečne aj obruky objednané

• hura uz mam aj saticky, bolerko, zavoj 🙂 popolnocky a topanocky 🙂

• miminka67
    z toho si nic nerob, my mame obrat v dome sv. martina v bratislave no a prave ho zacali rekonstruovat.
    boli sme ho pozriet a je tam postavene uz lesenie. takze v termine nasej svadby tam urcite bude 😞 ale co už ...

• danka5OO
    no to potesi,este aby si sa bala,ci ti nieco cestou nepadne na hlavu 😞

• Sponzor fóra
  • Caute babulky. Pridavam sa do skupinky - den "D" 4.9.2010 🙂)) ešte dva mesiace! Veľmi sa teším. Momentálne mám problém s oznamkom - máme totiž vlastný návrh a akosi to viazne...oslovila som exprestlac a neodpovedajú mi na maily...musím tam zavolat! A ešte zháňam frak pre ženícha, tak snáď sa podarí. Som tiež z BA a svadba bude v RVS Studené.

• Ahojte nevesticky, tak pridavam sa, aj nas to caka 4.9.2010 a velmi sa tesime, uz sa to pomalicky krati 🙂 vybavenych mame uz celkom vela veci, este nejake dotahovacky.. tak prajem vsetkym pekne dnicky, uzivajme si tie pripravy, cas velmi rychlo leti 😉 paa

• Zienky ako sa vam dari? este si to ziadna nerozmyslela? 🙂

• uz som nad tym rozmyslala 😃

• Baby a co vas stali obrucky? My sme boli vcera v Avione a no,co ja viem, tie ceny su zaujimave 😐
    Inak my to budeme mat v Slovenskom Grobe. Cakame na oznamka a teraz riesime tie obrucky...

• a k čomu si došla 😃 😃 😃

• A inak už na mňa trochu ide nervozita 😃😃😃 Sa to už reálne priblížilo. 😛

• Obručky sme si dali robiť v Trenčíne, dala som nejake zlato ale kedže môj drahý ma raz taky prst ako ja tak bude musieť aj zlatnik nejake dať ale aj tak budeme doplacať len okolo 200 euračov

• Aj my sme si dali robiť v Trenčíne 🙂

• my sme si robili v Prahe a vysli nas 450 euro ale s briliantmi a bez dodaneho zlata 😉

• my sme dali za obrucky 240eur a su presne podla nasich predstav 😎 my mame svadbu v dedinke pri partizanskom.
    bambulkal,dosla som k tomu,ze ak ma este niekto nastve ohladne svadby,ze napr oznamenia sa maju roznasat od najstarsich,tak to zrusim 😃 nervozita ma este nechyta,skor uvazujem o zmene polnocnych siat,nakolko som vo vyklade salonu videla jedny fantasticke 😬 kde ste si davali robit v trencine obrucky?my sme sa tam tiez pytali.

• zienky, ktora ma svadbu v kostoliku v podunajskych biskupiciach? vcera sme boli na fare a vyzera ze sa nam biju terminy, lebo pan farar to nejak pomotal a nema kontakt na tych druhych snubencov. Ak to cita dotycna, ktorej sa to tyka, nech sa mi prosim ozve

• Ahojte kočky, aj sa pridávam k do "našej" skupiny 4.9.2010, my sme sa pre tento dátum rozhodli len nedávno. Panika ma už nechytá, lebo moje dve najväčšie starosti sú už za mnou - šaty sú už zajednané a topánky kúpené (najviac som sa bála šiat, predsa len, keď počúvam, že si niektoré dievčatá rezervujú šaty pol roka až rok dopredu, bála som sa, aký bude výber). A ostatné veci budeme riešiť priebežne, niektoré starosti nám odpadajú, keďže máme maličkú svadbu.

• stale sa nenasla dotycna na tie podunajske biskupice?

• uz som ju nasla! uz nic! 🙂 ako pokracujete? prosim vas ako bude vyzerat logistika dna D?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov