Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
buffy32 - obrad v kostoliku v biskupiciach a zurku vo weltene v Baci. vy kde?
Odpovedať
Profilova fotka
v biskupiciach hehe tak to si z mojej lokality, vyrastala som na dolakoch. Svadba na Miu Ružinov a oslava Delfín
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali trosku problem najst vhodne miesto, ale myslim, ze sa nam to podarilo :)
Odpovedať
ahojte,co uz mate vsetko vybavene a co vam chyba?mali ste s niecim problem?nam dnes zavolali,ze uz mame obrucky,v rekordne rychlom case,po 1.5tyzdni,za to oznamenia nam chodia uz vyse mesiaca a naposledy nam povedali,ze ich v stvrtok posielaju 8-(
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Tak my mame zatial salu, hudbu, ja mam saticky a doplky a snubenec si riesi svoj oblek, vraj sa nemam starat. Prstene su v stadiu riesenia, zatial sme natrafili len na nehorazne ceny:( Uz mam z toho bolesti brucha. Oznamka si robime sami, tak niekedy buduci tyzden ich davam tlacit:)
Odpovedať
Profilova fotka
my nemame ani obrucky ani oznamka :) obrucky si ideme nechat robit v july, oznamka netusim - ked nam ich brasko dorobi :)
Odpovedať
Profilova fotka
mám chýbaju obručky, draheho košla a kravata a inak všetko už máme. Deda ešte pre čepiec si budem musieť zájsť na Myjavu ale to bude návšteva u rodiny tak to je v pohode.
Odpovedať
my ideme v nedelu pre oblek,uz mame aj obrucky hotove v rekordne rychlom case,ale stale nemame oznamenia,nakolko dodavatel je neschopny a stale sa vykruca
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my mame rezervovany hotel, kostol, dj, fotografa a to je vsetko. minulý týždeň som si rezervovala šaty. a vizážistku mám už teiž rezervovanú. ostatné budeme riešiť v júli a v auguste. to už pôjde ľahko. d
Odpovedať
nam sa to uz zacina pomaly kazit,zacalo to oznameniami a asi budeme mat aj problem s kameramanom
Odpovedať
Profilova fotka
ja teraz nahanam navleky na stolicky a veru nie je to sranda... 100ks na nas datum... skoro vsetko je vybookovane
Odpovedať
Profilova fotka
tak a už mám ekonečne aj obruky objednané
Odpovedať
Článok sa načítava...
hura uz mam aj saticky, bolerko, zavoj :) popolnocky a topanocky :)
Odpovedať
Profilova fotka
miminka67 z toho si nic nerob, my mame obrat v dome sv. martina v bratislave no a prave ho zacali rekonstruovat. boli sme ho pozriet a je tam postavene uz lesenie. takze v termine nasej svadby tam urcite bude :-( ale co už ...
Odpovedať
danka5OO no to potesi,este aby si sa bala,ci ti nieco cestou nepadne na hlavu :-(
Odpovedať
Caute babulky. Pridavam sa do skupinky - den "D" 4.9.2010 :-))) ešte dva mesiace! Veľmi sa teším. Momentálne mám problém s oznamkom - máme totiž vlastný návrh a akosi to viazne...oslovila som exprestlac a neodpovedajú mi na maily...musím tam zavolat! A ešte zháňam frak pre ženícha, tak snáď sa podarí. Som tiež z BA a svadba bude v RVS Studené.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, tak pridavam sa, aj nas to caka 4.9.2010 a velmi sa tesime, uz sa to pomalicky krati :-) vybavenych mame uz celkom vela veci, este nejake dotahovacky.. tak prajem vsetkym pekne dnicky, uzivajme si tie pripravy, cas velmi rychlo leti ;-) paa
Odpovedať
Profilova fotka
Zienky ako sa vam dari? este si to ziadna nerozmyslela? :)
Odpovedať
uz som nad tym rozmyslala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a co vas stali obrucky? My sme boli vcera v Avione a no,co ja viem, tie ceny su zaujimave :-| Inak my to budeme mat v Slovenskom Grobe. Cakame na oznamka a teraz riesime tie obrucky...
Odpovedať
a k čomu si došla :-D :-D :-D
Odpovedať
A inak už na mňa trochu ide nervozita :D:D:D Sa to už reálne priblížilo. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Obručky sme si dali robiť v Trenčíne, dala som nejake zlato ale kedže môj drahý ma raz taky prst ako ja tak bude musieť aj zlatnik nejake dať ale aj tak budeme doplacať len okolo 200 euračov
Odpovedať
Aj my sme si dali robiť v Trenčíne :)
Odpovedať
my sme si robili v Prahe a vysli nas 450 euro ale s briliantmi a bez dodaneho zlata ;-)
Odpovedať
my sme dali za obrucky 240eur a su presne podla nasich predstav 8-) my mame svadbu v dedinke pri partizanskom. bambulkal,dosla som k tomu,ze ak ma este niekto nastve ohladne svadby,ze napr oznamenia sa maju roznasat od najstarsich,tak to zrusim :-D nervozita ma este nechyta,skor uvazujem o zmene polnocnych siat,nakolko som vo vyklade salonu videla jedny fantasticke :-N kde ste si davali robit v trencine obrucky?my sme sa tam tiez pytali.
Odpovedať
Profilova fotka
zienky, ktora ma svadbu v kostoliku v podunajskych biskupiciach? vcera sme boli na fare a vyzera ze sa nam biju terminy, lebo pan farar to nejak pomotal a nema kontakt na tych druhych snubencov. Ak to cita dotycna, ktorej sa to tyka, nech sa mi prosim ozve
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, aj sa pridávam k do "našej" skupiny 4.9.2010, my sme sa pre tento dátum rozhodli len nedávno. Panika ma už nechytá, lebo moje dve najväčšie starosti sú už za mnou - šaty sú už zajednané a topánky kúpené (najviac som sa bála šiat, predsa len, keď počúvam, že si niektoré dievčatá rezervujú šaty pol roka až rok dopredu, bála som sa, aký bude výber). A ostatné veci budeme riešiť priebežne, niektoré starosti nám odpadajú, keďže máme maličkú svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
stale sa nenasla dotycna na tie podunajske biskupice?
Odpovedať
Profilova fotka
uz som ju nasla! uz nic! :) ako pokracujete? prosim vas ako bude vyzerat logistika dna D?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?