Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na tom podobne ako mata0377, chybaju mi nejake doplnky ako spodna bielizen, pancuchy, kvet do vlasov.. kyticu musim objednat, kolace torta (dva tyzdne pred) , priatel este nema oblek (ten vyriesime cez tyzden), este najake oznamka rozniest.. :) este potrebujeme urobit playlist pred DJ-a a este sme sa definitivne nerozhodli aka bude nasa prva piesen :-N a uvedomila som si vcera ked som zaspavala, ze mame uz LEN mesiac a pol do svadby a kolko nam toho este chyba =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ak mate nejake dobre tipy na prvu piesen najlepsie slovensku sem s nimi :-) este som zabudla napisat, ze sa chystam si kupit nejake nahradne topanocky, nejlepsie balerinky ,,keby nieco" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simika, nie je to síce slovenská pieseň, ale často si mladomanželia dávajú zahrať pesničku Stay z filmu Cindy, určite ju poznáš. My problém s pesničkou nemáme, keďže nemáme svadobnú hostinu, len svadobné posedenie s najbližšími. Keď sa pozerám von oknom, dúfam, že 4.9. bude pekne, ale nie až tak ako dnes. Som rada, že sme si svadbu dali na september, dnes je to "hrúza", viem si predstaviť, ako by vyzerali koláče a tie naše polovičky by sa nám v tých oblekoch uvarili.
Odpovedať
Profilova fotka
mata no to mas pravdu, neviem si predstavit v takej horucave.. neviem odkial si ale u nas sa uz zatiahlo a riadne hrmi :-) konecne.. dakujem za tip, vypocujeme si ju a uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som zo Žiliny a tu to zďaleka nevyzerá na búrku... aj keby sme ju potrebovali ako soľ...
Odpovedať
Profilova fotka
neboj urcite to pride, aj tu sa tak naraz zatiahlo, inak bolo krasne, len dusno uz velmi... a uz aj prsi tu a hrmi feeest :-) jupiiii
Odpovedať
Profilova fotka
Premýšľam ešte nad nejakými pesničkami, ktoré by som ti poradila - majú to byť skôr také pomalé, romantické?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, je to na prvy mladomanzelsky tanec, ak mas nejake tipy budem len rada, paci sa nam piesen dvaja od roba grigorova, ale s orchestrom nie ta klasicka a neviem ju nikde na nete najst :(
Odpovedať
Profilova fotka
Popremýšľam a napíšem ti do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-)
Odpovedať
my sme dnes kupili konecne oblek,presne podla draheho predstav,splnal vsetky nase poziadavky,vratane financnych :-D ,este nam chybaju rozniest oznamenia,inak mame asi vsetko.uz len v auguste opat poobvolavat vsetkych zucastnenych(kameraman,kvetinarstvo...)
Odpovedať
Profilova fotka
čafte kočky tak my sme si konečne boli pre obručky su nádherne ale príšerne je to že som si na dovolenke vymkla členok a ked ma konečne prestal bolieť tak som si ho doma po návrate vymkla znova, mám ho napuchnutý a bolavý už skoro 2 týždne a normálne sa desím či ma to so svadby prestane bolieť a budem si môcť svadbu vychutnať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Neboj, clenok sa zahoji, treba sa setrit a natierat :) Mne chybaju tiez vselijake tie dotahovacky ako spodne pradlo, topanky, spodnicka pod saty a objednat kvetiny, akurat z tych "dolezitejsich" veci mi chyba este starejsi :P tak neviem co vymyslime. S tym pocasim je to hroza, dufam ze sa nam zadari taky stred - ani nie tie 40stupnove teploty ale ani 10 stupnov by nemuselo byt :) no bude to este zaujimave... co ste chceli ako svadobne dary?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak ja som mala uspesny vikend. Kupila som si nadherne saty a vybrali sme si obrucky:-) tesim sa... ale mam taku otazocku. Ako to je s priatelmi? kedy sa zvyknu volavat? A vysluzku dostanu aj oni? Ci im sa uz kolaciky nedavaju? Inak nam chyba este toho dost:-( vyzdoba, kytica, spodne pradlo, popolnocky, oblek. To hlavne uz mame, treba doladit drobnosti. No a co sa tanca tyka, napalili sme si cd s pomalymi piesnami,ale dostali sa k cd s klasickymi tancami,kde je valcik od strausa-naaadherny,az som zimomrivky mala.Krasna skladba, hodila by sa na noblesny viedensky bal, no mna to jednoducho zaujalo:-)) takze mozno zvolime takuto klasiku:-) este neviem... ale mam stresy a poriadne!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Čo si ja pamätám, keď sme prišli na svadbu kamarátkam, tak sme došli neskôr večer na chvíľku. Zablahoželali sme, odovzdali dar, niečo vypili, zjedli pár koláčikov, zatancovali sme si s mladomanželmi a hajde domov. A po svadbe nám kamarátky priniesli zopár zákuskov a fľašu vína. Na kolegininej svadbe napr. prišli ženíchovi kamaráti až okolo polnoci, to asi záleží od vás, ako sa s nimi dohodnete na príchode, príp. či chytajú polnočné menu.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas ocakavame kamosov ca okolo 10pm, aby o polnoci s nami mohli pustat lampiony :)
Odpovedať
Profilova fotka
mariatesoro: takze kamosi budu na cepceni a aj na redovom tanci? A kolko mas lampionov? My mame nieco cez 60 hosti a objednala som 20ks lampionov. Snad bude dost...
Odpovedať
caute baby. no, konecne uz mam topanocky :-) neuveritelne, ale nasla som ich v obuve RENO - maju tam fakt obrovsky vyber bielych lodiciek - tie moje som dala do svojho albumu z priprav. Danka 500 - super, ze odlietate uz 3 dni po svadbe. My letime az 23.9. Teraz zhanam popolnocne saty - neviem, ci je lepsie ich kupit, alebo pozicat. Velmi sa mi pacia saticky, ktore maju holy chrbat a zaväzuju sa u krku. Tak teraz hladam...hej hej, uz sa to blízi, máme to za 41 dní :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
to Lindt: mna cepcit nebudu - mam specialne prekvapenie o polnoci ;) a mam tiez 20 lampionov, bracho mal minuly rok 10 a bolo to v pohode, takze myslim ze nam to bude stacit. baby - uz ste niektora pripravovala prezentaciu .pps na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
maximilienka - no pre mňa bol základ, hneď po svadbe ísť na svadobnú cestu. nevedela som si totiž predstaviť sa hneď vrátiť do roboty... my inak tiež ešte toho moc nemame. chybaju obrucky, popolnočné šaty, topanky aj moje aj ženíchove, zákusky nie sú poriešené, ani kytica... oznamká už máme, už ich len odoslať... ale všetko sa stíha, len treba chcieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, danka ma pravdu:-) ja nemam popolnocne, zenich nema oblek- to je otazka jedneho popoludnia a teraz riesime vyzdobu, menovky, pierka, atd... snad sa vsetko zvladne,ako ma:-))
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ideme do našej reštiky menu poriešiť a dúfam že cez víkend dokopem polovičku do obchodu s košelami.
Odpovedať
Profilova fotka
Lindt, tak to mas super ked vies ze najdes vyhovujuce saty a oblek za jedno popoludnie :) ja nemam spodnicku pod saty, nemam este zabezpecenu obsluhu do kulturaku a onedlho uz bude asi cas stretnut sa so vsetkymi a vsetkym vsetko naplanovat co budu kedy robit, to sa mi teda dost nechce ;) Baby, prisiel mi mail od takej slecny, ze robia nejaku sutaz o najkrajsiu svadbu, co je to zac, neviete niektora?
Odpovedať
Profilova fotka
niik aj mne prisla ta sprava, ideme do toho? co si jej odpisala? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano aj mne prišiel... ale mne sa to nezdá moc doverihodneee... no neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
miruska asi preto, ze prisiel viacerym, ktovie co to je.. neviem o tom, ze by markiza robila nejaky projekt.. odpisala si nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som odpisala a spytala som sa vela otazok, slecna ktora to organizuje zrejme cita aj nasu diskusiu, tak mozno by nam odpovede potom mohla napisat aj sem :) tiez neviem o nicom ze by sa dialo aj ten sposob oslovovania parov je minimalne neobvykly. Tak uvidime. Uz nam ostava len mesiac aj par drobnych....
Odpovedať
Profilova fotka
niik- zle som sa vyjadrila, otazka jedneho popoludnia je oblek,nie moje popolnocne. To je ina kava. Inak vcera sme to vybavili a kupili oblek doobeda. stacilo vybrat farbu a vzor a bolo.:-))) mne zatial ziadna taka sprava neprisla. Mozno aj mne pride :-D
Odpovedať
Baby chcem sa vas opytat, v akej cenovej relacii sa pohybuju vase popolnocky? Ja som zufala, nic pekne som na seba nenasla, nechcem vyzerat ako na plese v opere ale nechcem ani aby to bolo moc obycajne:(
Odpovedať
Profilova fotka
doloressa moje stali 50 eur, tiez som bola zufala co na seba, niesom zrovna ,,satovy"typ a kupila som ich uplne nahodou a necakane.. a comu sa najviac divim, ze sa na ne tesim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?