Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
1
11
12
Profilova fotka
moja obrucka je fakt velmi netradicna, je sirsia (vid foto v albume) a diamanty na nej su poukaladne ako hviezdy na oblohe - v suhvezdi skorpiona :) a hlavne - u nas to vedeli asi fakt ze vsetci. Najmenej viem o tom ja - vzdy hovorim moj frajer a potom ma ludia opravuju ze neeem frajer ale manzeel! :D
Odpovedať
Profilova fotka
halo? este sa tu nachadzame? aj ked uz na vynovenej stranke? :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja stale pouzivam moj frajer :) a sam od seba si to este asi nikto nevsimol, ze nosim obrucku :) konecne mam od vcera vsetky fotky, je ich osemsto tak mam co robit :) a najcastejsia otazka je, ze kedy budeme mat dieta :D
Odpovedať
Profilova fotka
@niik a kedy teda bude babo? snazite sa,ci nie? ;-)
Odpovedať
@niik no aj nas sa to stale pytaju :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, po dlhšej dobe som sem zavítala a som rada že ešte žije tato tema. Ja som si po svadbe len chvílu uživala pretože som začala obehavať lekarov a bola na operacii s rukou a už som 2,5 mesiaca na PN už mi to lezie na nervy. Ale už len týždeň a hura sloboda. Ani na svadobnej ceste sme neboli :-( fňuk
Odpovedať
Ahojte :) no tak podlhej dobe som sem zavítala :) aj nás sa všetci pýtajú na bábatko ale tak si musia počkať a čo inak ako sa vám darí?
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeee zeeenyy!! my babato este nie, obcas sa niekto spyta, ale nie je to nejake prilis intenzivne :) my sme sa rozhodli ze si dame este jednu "svadbu" - na svadobnej ceste - len pre nas dvoch, plaz, palmy, no gycova romantika, aaaaleeee... este jedny saty! tesim sa silno silno! tieto druhe si ale bude moct vybrat moj drahy, kedze to bude uz len a len pre neho :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, to je dobry napad, spravit si svadbu, este raz pekne fotky, este raz radost z vymienania prostienkov, ale vlastne bez starosti, ak to bude dakde na dovolenke :)) uzite si to my sme tiez na svadobnej ceste neboli ale hadam to vyjde tento rok :D kedze ten minuly vsetko nasetrene slo do svadby....
Odpovedať
Profilova fotka
caute, babule! Vidim, ze sem-tam nieco niekto prida, tak ja napisem velku novinu, ze budeme mat babo! :-) velmi sa tesime a malo by sa narodit v oktobri, tak koncom, takze mozno aj zac. novembra.:-))) @mariatesoro a kam chcete ist na tu druhu svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zeny caaaafte! LIndt - blahozelaaaame! a zelame vela vela zdravicka a spokojnosti! este nevieme presne, zatial prvy tip je Thajsko, ale este ne je finalny, takze uvidime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindt lindt gratulujem ku krásnej novinke. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mariatesoro @buffy32 dakujem vam, baby:-) drzim palce, pokial sa snazite, nech vam to vyjde ;-) @mariatesoro no,to vyzera super exoticky ;-) poriadne si to tam uzite a pozor na divnych ludi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindt, k babetku gratulujeme! Tusim si prva z nas ktora sa odhodlala :))
Odpovedať
Profilova fotka
tak prave dnes nám schválili hypotéku na byt takže miesto baba sme byt kupili - zatial :-D
Odpovedať
1
11
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?