Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vybavene mame...tiez salu, plus hudbu, a kamaratov mame fotografa aj kameramana...takze tak :-N
Odpovedať
ahojyk sasettka....no tak ty si sa nejak rozbehla s tym skusanim satiek...daj zajtra vediet ako si dopadla a ci si nasla nieco pekne ....a inak ako darceky uz nakupene?
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to, mam jedine kabelku pre mamu, co som naaahodou kupila v Blave - vlastne pri tom skusani :))))) inak nist...zas si to necham na posledny tyzden pred vianocami... a uvidis, ako to skusanie aj teba chyti, ked sem prindes :))) ja si inak tymito navstevami ostatnych salonov len dokazujem, ze v tej Pasarele su tie satky o niecom inom...a teda sa snazim stihnut zajednat ich do konca roka, ked uz je tam ta akcoska, tak preco ju nevyuzit a trosku neusetrit ;-)
Odpovedať
...tak to mas stastie ze si nasla ten salon s tymi satkami...u nas som tieto satky este nevidela..mozno ich budu mat len v tych velkych mestach :-| ...no a nato skusanie sa fakt tesim..a budem si to velmi uzivat ,ved napisem a dam aj par foto ak sa mi nieco zapaci...a ktore satky s pasarely by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
ta pasarela konkretne je len v BA...ale objavuju sa podobne modely aj v inych salonoch...no kazdopadne ti zelam tiez to stasticko, nech narazis aj tam u vas na tie prave ;-) a tie satky...no mne sa uz parkrat normalne ze snivalo o tych extravagantnych so zelenou stuhou...su take sisnute...ako ja :-D no budem musiet este raz vyskusat...alebo co :) a tesim sa na fotecky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, len chodte do pasarely..mne dokonca majitelka bude osobne zhanat strasove nausnice na nejakej vystave..aby som to mala dokonale zladene a nemusim ani prstom pohnut..no super pristup a moja buduca svagrinka ked ma videla v tych zajednanych satach skonstatovala, ze Janko zabudne dychat, ked ma v nich uvidi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, aj ja ta chcem vidieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :-( no sak, pojdem pojdem :)))) uz sa tam velice tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ma v tych mojich satach uvidis, neboj...dam sem potom fotecky zo svadby...alebo prides rovno na svadbu a uvidis nazivo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ako? Zuzuzzu, saty zajednane? Tie povodne alebo si objavila ine?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne zuuzzu, pridem ti na svadbu, sak ja sa v ten den zarucene budem dakde nudit :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sasettka, no co, uz si sa rozhodla?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj petulka :) no praveze nerozhodla...idem dnes tu v trnave do dvoch salonikov pozriet...s mamou..nech si aj ona trosku to skusanie uzije...potom isto hodim fotky do albumu ;-) ted tam mam 3 saty zo salonu v Blave...ale teda nist moc, no :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No Petulka, saty su zajednane, ale uplne ine ako som povodne chcela. tie, co im prisli nove, su uplne super ,tak som si zajednala tie..som z nich unesena este teraz..tak uz som si pod ne aj pradielko objednala cez net..a nieco aj na svadobnu noc ;-) tak sa tesim, az to pride domov :-D
Odpovedať
ahojky zuuzu....tak tie satky co si s zajednala su fakt krasne...zavidim vsetkym babam co si mozu dovolit take satky... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeeem aj ja si myslim, ze su kraasne..som k nim zacala zhanat podprsenku..ale mi povedali, ze taka neexistuje... :-D ..lebo to musi byt uplne bez ramienok a bez toho zapinania vzadu..na nete som nasla silikonovu podprsenku, ktora sa len nalepi na prsia a je to..tak som si ju objednala, som zvedava, ci to bude drzat, lebo v obchodoch som to nikde nevidela..
Odpovedať
...kamoska taku mala tiez a bola s nou spokojna..ved uvidis...a nevies nahodou ci maju s tej kolekcie aj satky pre nizsie nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
no oni tie saty upravuju priamo na nevestu, takze sa neboj, ak tam pojdes, hadam ti ich budu ochotne upravit..mozes im tam aj napisat, aka si vysoka a co potrebujes..a urcite sa dako dohodnete..no poviem ti tak, ze ja mam 175 cm a mne su tie saty presne akurat po zem s topankami bez opatkov..takze neviem, vsetky co som skusala boli rovnako dlhe
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu, a ake saty teda budes mat? ved prezrad:-) Aj moja kamoska mala tu nalepovaciu podprsenku a chvalila...
Odpovedať
..tak to mne by ich museli o dost skratit..no skusim napisat a uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka, mas v albume uzasne saty, mas pod nimi napisane "aj tietooo"...ze si pamatas, odkila si stiahla ten obrazok, pjosiiim... ;-) su skvele...
Odpovedať
Profilova fotka
Petulka, tie moje saticky su, ked pojdes do katalogu firiem a do salonu pasarela, tak su to tie co maju uvazovanie okolo krku, uzky strih, vzadu uplne holy chrbat az po zadok a dlhu volanovu vlecku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu, tie v druhom rade od konca? Ine okolo krku tam nevidim...
Odpovedať
Profilova fotka
Ano tie v druhom rade od spodu, co maju v pravom hornom rohu napisane Yolan Cris..tak to su ony :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kraaaasne...dostali vela novych? Uz som im dnes pisala mail a pytala si termin skusania :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No dostali nejake tusim stvore saty..tie moje boli medzi nimi a este potom par takych extravagantnych..ale tie mi absolutne nesedeli..teda obliekla som ich, ale robili mi zlu postavu a boli prilis tmave na moj vkus..ale urcite si tam vyberies..ked som si vcera porovnavala saty, co som chcela predtym a tieto, co som si zajednala, tak som pochopila, ze som urobila dobre, ked som si zajednala tieto..su ovela belsie, krajsie, vyzeram v nich elegantnejsie..osudovo ako povedala pani majitelka :-D a ta vlecka je neskutocnaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ta teda je...Ty brdo:-)neboli tazke? Ale nevyzeraju...Bozinku, ja s atak tesiiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
Tie saty boli neskutocne lahucke..a ta vlecka tak isto..ovela pohodlnejsie ako tie predtym, co som chcela.. a tu vlecku budem mat but zavesenu na ruke na nejakej gumicke..(inak velmi efektne to je) alebo vypnutu a to tiez vyzera super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze s aoplatilo cakat... :-) Ja uz som taka nazhavena...kazdy den otvaram tie stranky salonov a porovnavam a neviem sa dockat, lebo si ich chcem vyskuuusat...uz o dva a pol tyzdna:-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, potom si to vychotnas..ver, ze to vyberanie potom je superne..ked sa predstavujes v tych satach pred oltarom..tak je to super pocit :-D budem ti drzat prsty, aby si daco nasla..a hlavne aby si bola trpezliva..minimalne tak ako ja, a najdes tie svoje saticky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?