Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • a vybavene mame...tiez salu, plus hudbu, a kamaratov mame fotografa aj kameramana...takze tak 😬

• ahojyk sasettka....no tak ty si sa nejak rozbehla s tym skusanim satiek...daj zajtra vediet ako si dopadla a ci si nasla nieco pekne ....a inak ako darceky uz nakupene?

• no sak to, mam jedine kabelku pre mamu, co som naaahodou kupila v Blave - vlastne pri tom skusani 🙂)))) inak nist...zas si to necham na posledny tyzden pred vianocami...
    a uvidis, ako to skusanie aj teba chyti, ked sem prindes 🙂)) ja si inak tymito navstevami ostatnych salonov len dokazujem, ze v tej Pasarele su tie satky o niecom inom...a teda sa snazim stihnut zajednat ich do konca roka, ked uz je tam ta akcoska, tak preco ju nevyuzit a trosku neusetrit 😉

• Sponzor fóra
  • ...tak to mas stastie ze si nasla ten salon s tymi satkami...u nas som tieto satky este nevidela..mozno ich budu mat len v tych velkych mestach 😐 ...no a nato skusanie sa fakt tesim..a budem si to velmi uzivat ,ved napisem a dam aj par foto ak sa mi nieco zapaci...a ktore satky s pasarely by si chcela?

• ta pasarela konkretne je len v BA...ale objavuju sa podobne modely aj v inych salonoch...no kazdopadne ti zelam tiez to stasticko, nech narazis aj tam u vas na tie prave 😉
    a tie satky...no mne sa uz parkrat normalne ze snivalo o tych extravagantnych so zelenou stuhou...su take sisnute...ako ja 😃 no budem musiet este raz vyskusat...alebo co 🙂
    a tesim sa na fotecky 😉

• Kocky, len chodte do pasarely..mne dokonca majitelka bude osobne zhanat strasove nausnice na nejakej vystave..aby som to mala dokonale zladene a nemusim ani prstom pohnut..no super pristup a moja buduca svagrinka ked ma videla v tych zajednanych satach skonstatovala, ze Janko zabudne dychat, ked ma v nich uvidi 😃

• jeeeeeeej, aj ja ta chcem vidieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet 😞
    no sak, pojdem pojdem 🙂))) uz sa tam velice tesim 😉

• Ved ma v tych mojich satach uvidis, neboj...dam sem potom fotecky zo svadby...alebo prides rovno na svadbu a uvidis nazivo 😃

• Ahojte, no ako? Zuzuzzu, saty zajednane? Tie povodne alebo si objavila ine?

• jasne zuuzzu, pridem ti na svadbu, sak ja sa v ten den zarucene budem dakde nudit 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Ahoj sasettka, no co, uz si sa rozhodla?

• ahoj petulka 🙂 no praveze nerozhodla...idem dnes tu v trnave do dvoch salonikov pozriet...s mamou..nech si aj ona trosku to skusanie uzije...potom isto hodim fotky do albumu 😉 ted tam mam 3 saty zo salonu v Blave...ale teda nist moc, no 🙂

• No Petulka, saty su zajednane, ale uplne ine ako som povodne chcela. tie, co im prisli nove, su uplne super ,tak som si zajednala tie..som z nich unesena este teraz..tak uz som si pod ne aj pradielko objednala cez net..a nieco aj na svadobnu noc 😉 tak sa tesim, az to pride domov 😃

• ahojky zuuzu....tak tie satky co si s zajednala su fakt krasne...zavidim vsetkym babam co si mozu dovolit take satky... 😐

• Dakujeeem aj ja si myslim, ze su kraasne..som k nim zacala zhanat podprsenku..ale mi povedali, ze taka neexistuje... 😃 ..lebo to musi byt uplne bez ramienok a bez toho zapinania vzadu..na nete som nasla silikonovu podprsenku, ktora sa len nalepi na prsia a je to..tak som si ju objednala, som zvedava, ci to bude drzat, lebo v obchodoch som to nikde nevidela..

• Sponzor fóra
  • ...kamoska taku mala tiez a bola s nou spokojna..ved uvidis...a nevies nahodou ci maju s tej kolekcie aj satky pre nizsie nevesticky?

• no oni tie saty upravuju priamo na nevestu, takze sa neboj, ak tam pojdes, hadam ti ich budu ochotne upravit..mozes im tam aj napisat, aka si vysoka a co potrebujes..a urcite sa dako dohodnete..no poviem ti tak, ze ja mam 175 cm a mne su tie saty presne akurat po zem s topankami bez opatkov..takze neviem, vsetky co som skusala boli rovnako dlhe

• zuuzzu, a ake saty teda budes mat? ved prezrad🙂
    Aj moja kamoska mala tu nalepovaciu podprsenku a chvalila...

• ..tak to mne by ich museli o dost skratit..no skusim napisat a uvidime...

• sasettka, mas v albume uzasne saty, mas pod nimi napisane "aj tietooo"...ze si pamatas, odkila si stiahla ten obrazok, pjosiiim... 😉 su skvele...

• Petulka, tie moje saticky su, ked pojdes do katalogu firiem a do salonu pasarela, tak su to tie co maju uvazovanie okolo krku, uzky strih, vzadu uplne holy chrbat az po zadok a dlhu volanovu vlecku 😉

• idem kuk 🙂

• zuuzzu, tie v druhom rade od konca? Ine okolo krku tam nevidim...

• Ano tie v druhom rade od spodu, co maju v pravom hornom rohu napisane Yolan Cris..tak to su ony 😃

• kraaaasne...dostali vela novych? Uz som im dnes pisala mail a pytala si termin skusania 😃

• No dostali nejake tusim stvore saty..tie moje boli medzi nimi a este potom par takych extravagantnych..ale tie mi absolutne nesedeli..teda obliekla som ich, ale robili mi zlu postavu a boli prilis tmave na moj vkus..ale urcite si tam vyberies..ked som si vcera porovnavala saty, co som chcela predtym a tieto, co som si zajednala, tak som pochopila, ze som urobila dobre, ked som si zajednala tieto..su ovela belsie, krajsie, vyzeram v nich elegantnejsie..osudovo ako povedala pani majitelka 😃 a ta vlecka je neskutocnaaaaa 😃

• no ta teda je...Ty brdo🙂neboli tazke? Ale nevyzeraju...Bozinku, ja s atak tesiiiiim

• Tie saty boli neskutocne lahucke..a ta vlecka tak isto..ovela pohodlnejsie ako tie predtym, co som chcela.. a tu vlecku budem mat but zavesenu na ruke na nejakej gumicke..(inak velmi efektne to je) alebo vypnutu a to tiez vyzera super 😃

• takze s aoplatilo cakat... 🙂 Ja uz som taka nazhavena...kazdy den otvaram tie stranky salonov a porovnavam a neviem sa dockat, lebo si ich chcem vyskuuusat...uz o dva a pol tyzdna🙂

• neboj, potom si to vychotnas..ver, ze to vyberanie potom je superne..ked sa predstavujes v tych satach pred oltarom..tak je to super pocit 😃 budem ti drzat prsty, aby si daco nasla..a hlavne aby si bola trpezliva..minimalne tak ako ja, a najdes tie svoje saticky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov