Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
...ahojte?
Odpovedať
Profilova fotka
...ahoj? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute piatoseptembrovky :-) no co ako, mate nieco nove? nejak nam to zamrzlo... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no okrem toho, ze sa nam konecne crta nejaka dobra kapela, nemam nove nic.. kedy sa chcete zacat obzerat po satickach?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no mne oproti domu cez ulicu otvorili novy svadobny salon, saty su vystavene dokonca pred vchodom...strasne ma to laka sa tam ist pozriet...ale pride mi to velmo skoro...i ked...som len zvedava, aky styl sa mi bude najviac hodit....tak hadam sa mi tety predavacky nevysmeju, ze co tam robim tak skoro, ked nevydrzim a nabehnem tam teraz dakedy :-) my este nemame kameramana a DJ...hmm....
Odpovedať
...ahojky sasettka..ani ja nema este kameramana..prave sme si rezervovali kapelu...salu uz mame...este si chcem rezervovat agenturu co sa mi postara o vyzdobu..ty uz ma sobjednane a aku vyzdobu by si chcela? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...my budeme mat aj zivu hudbu, ale len husle a tak :))) takze to chceme miesat s modernymi, cize toho DJ nejakeho treba zohnat...aaaach jo :-) a co sa tej vyzdoby tyka, ja som taky tvorivy clovek, ja si spravim daco vlastne, este neviem co presne, ale uz sa daco rysuje:))) urcite si na to nezavolam agenturu, hehe...ja studujem...casu mam vcelku dost, tak si tu budem cez dlhe zimne vecere cosi tvorit :)))) a ty uz mas nejaku predstavu?
Odpovedať
...ja by som chcela bud slabucko fialkovu..alebo nieco kremove....uvidim co mi ponukne agentura..ja nemam cas si robit sama vyzdobu,pracujem v zahranici,takze je to troska zlozite :-| ...tak necham to na agenture
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...tak to potom uplne chapem...tiez by som to asi nechala na agenturu, ked na to proste nie je dost casu...a kde presne v zahranici si? :) ozaaaaaj...a od dnes mame teda aj jedneho kameramana, takze o starost menej, hehe:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky,,, hlasim sa aj ja- že mam novinku- my sme tento týždeň rezervovali fotografku- akože dobré pálky za to pýtajú... ech sasetka aj ja budem sama robiť výzdobu a už si pomalinky kupujem dajake drobnosti...tak ked budeš mať daku inšpiraciu daj vedieť...
Odpovedať
Profilova fotka
ajooojtee, tak vcera som prosim pekne bola na svadbe mojej sestry :-) mali len taku malicku, obrad a vecera v uzkom kruhu...ale bolo to fajn, dam par fotiek do albumu mojho...ze urcite spravia aj vacsiu oslavu dakde na zahrade :), len teraz na to nie su financie, ani pocasie...i ked...vcera im to naaaaadherne vyslo :) @ kristy, nooo...fotografa mame nastasticko kamarata, tak hadam nas to nevyjde az tak draho...ale cenovo fakt su to palky, ci uz foto, abo aj video...teba na kolko vyjdu? a tu vyzdobu...no co som bola pozriet priestory, mali tam take svetluckozlte steny a pekne biele stolicky s bordovymi sedackami a opierkami chrbtov...mne sa bordova velmo paci...tak to nejako doladim...a este ma snubenec na zahrade straaaaasne vela brectanu...tak aj ten nejak pouzijem...zatial tiez len hladam inspiracie, kde sa len da :)
Odpovedať
...ahojky sasattka ...aj moj brat mal teraz v septembri len taku malu svadbu bolo asi len 40 ludi,ale zabava fakt super.. :-) ..inak zatial nemam nic nove ..napisala som email do jednaj agenturi tak teraz cakam odpoved...no uvidim co mi napisu ak nie musim si tam zavolat...papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caves, no ani u nas nist nove, jedine co sa dnes chystame s kamaratmi oslavit tu moju sestru :))) a agentura hadam sa ozve, ved akoby to vyzeralo :) a to nemas tu na Slovensku dakoho, kto by ti to vybavoval a ulahcil ti robotu? :-)
Odpovedať
..mam ale mamina ma toho dost a nechcem ju zatazovat..ale na svaiatky by som mala prist domov tak to vsetko vybavim ved mame este aj troska cas...nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, casu kopeeeec...a utecie nam to, ani sa nenazdame :)))
Odpovedať
..no to ano..kazdy mi rozprava to je este skoro..lenze ja nerada robim vsettko na poslednu chvilu a chcem aby vsetko bolo tip top...a co satocky si uz bola skusat?
Odpovedať
Profilova fotka
preeesne tak, aj ja to iste...necem si veci nechavat na poslednu chvilu...radsej vsetko v predstihu a v pohodke ;-) a este k tomu sa blizi zima...a vtedy dakam chodit nieco vybavovat, alebo skusat...to nie je zrovna vyhra... a satocky som este nebola skusat...urcite nechcem ist sama, tak musim dohodnut s kamoskou, a mozme sa do toho pustit :-) ja to vidim realne uz nabuduci tyzden ...
Odpovedať
..tak to je super....ja som si uz jedny skusala ked sme boli na ukrajine ale boli mi velke a siroke..ja mam dost nizku postavu a vobec mi nejdu ...chcem nieco uzsie a jednoduche... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no ja este nemam presnu predstavu, ze co chcem...asi sa budem musiet vidiet vo viacerych strihoch, to mi dozaista pomoze :))) ale odjakziva som chcela dake princeznovske...uvidim, mozno mi vobec nepojdu... a kde to vlastne pracujes? ci to je tajne? :)))
Odpovedať
...nie nieje to tajne.....som vo svajciarsku ..no aj ja som chcela take princeznovske :-( ale vobec mi nejdu no skoda..
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeej, vo Svajciarsku musi byt superneeee :-) a co tam? som kukala, ze kolko nas tu na "nasom" datume je...zatim som naratala 5kusov...no hadam sa to vylepsi, podla mna to je vcelku silny termin :)))
Odpovedať
.....som zdravotna sestricka...no mas pravdu je tu velmi pekne..mame aj fajn susedov..takze je vsetko ok.. :-) a ty co studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...aj ja sa vydavam 5. septembra 2009....uzasny datum....veeelmi sa mi paci.... ;-) Mojmu buducemu svokrovi sa toho roku snivalo, ze jeho syn sa zeni 5.9. Ale rano, ked sa zobudil, pozrel do kalendara a sklamane skonstatoval, ze je to piatok....a ja mu vravim, no dobre, nevadi, ale na buduci rok je sobota....a nakoniec naozaj sa jeho syn - moj snubenec, bude zenit 5. septembra.....rozmyslala som, ze aj niekedy koncom augusta by to nebolo zle, ale nakoniec som sa radsej rozhodla pre ten 5. september....aj kvoli tomu snu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maruska jeeeej, si sestricka? to je kraaaasne :) a to planujes tam zostat natrvalo, ci len privyrobit si? a tvoj nastavajuci co poraba?:) ja studujem architekturu...uz som piatacka...este dva roky...a bude to :-D @malkacik viiiiiiiiitam ta medzi nami ;-) a mas pravdu, je to uzasny datum, aj mne sa velmi paci :))) a ten sen...no tak to je fakt haluz, by bola urcite skoda nedodrzat to, hehe :)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka.....dakujem......to mas pravdu, bola by skoda, aby sa ten sen nevyplnil :D
Odpovedať
...ahojky sasetka...nie natrvalo asi este tak dva tri roky,uvidime...priatel tu uz pracuje 3 roky v jednej stavebnej firme...chceme si este nieco privirobit a postavit domcek....ale medzitym si chcem este pokracovat v Mgr....bc.uz mam ale chcem si urobit este psychologiu ..velmi ma to bavi
Odpovedať
Profilova fotka
@malkacik a ako si teda na tom s pripravami? a zasnuby ako prebehli, hm? :) @maruska fiiiiiiiha, no pekne, takze psychologia...by si sa hodila tu mojej susedke, je psychicky znicena z jej dcery...ta by potrebovala psychiatra zas...je to des niekedy pocuvat, ako tej svojej mame nadava....no, ale to som mimo temy :-D a potom ten domcek pekny postavte, ok? ;-)
Odpovedať
..no pripravi ako som uz pisala necham to na agenturu...salu sme si rezervovali v lete..kapelu uz mame...fotograf je mojej sesterky manzel a kameraman je kamarat,takze s casti uz nieco mame......no a zasnuby boli minuleho roku v decem...boli sme na lyzovacke a potom ma moj milacik pozval na veceru a takto ma prekvapil a opytal sa ci chcem s nim ostat cely zivot.....bolo to velmi peknucke... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, penkee...a tu otazku s pripravami som mala na nasu novu - malkacik :-D ale f poho ;-) mna inak ten moj vobec neprekvapil, my sme uz vtedy mali zajednane priestory...a ten prstienok bola len formalitka...ale aj tak to bolo peknucke, hehe :) utekam ted do mesta, sestra ma Bc. promocie, tak ju idem kuk...my sme na skole take promocie nemali :(...az zaverecne budu...nuz co uz...
Odpovedať
...no tak zatial papa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?