Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ehm....aaaaaa som s5 :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ej my sme tu samé hlavy študované, ako si tak čítam... vítam další prírastok do nášho klubu ;-) inak kočky už som vyhrabala fotku šatočiek, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou budem mať na svadbe- strášne sa mi páčia a kámoška ich má v osobnom vlastníctve...tak kuknite do albumu... inak zatial sa nám nedarí zohnať Dj a kameramana- a začínam byť z toho smutná....lebo raz jedna povie ten je dobrý a ina na toho istého povie, že nie ten nie je dobrý a tak sa neviem rozhodnúť... ach jaj tak zatial asi toľko
Odpovedať
...ahojte kocky... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeeeee. akurat som sa vyvratila zo skoly :-D ale len na skok som tu, ideme vyrabat domcek pre zajacika, aby mal kde byvat...ehm...na balkon, pretoze ked ho mame vnutri, trosku posmrdkava :))) @kristy peknucke satocky, a mas to dobre, ze ich vlastni kamoska, o starost menej ;-) ja uz zacinam mat ako taku predstavu o satach...musi na nich byt daco bordove!!! :-p som zvedava, ci mi to vyjde a najdem daco, s cim budem spokojna... a k tomu kameramanovi a DJ...hmm, ja bych nedavala len na nazory inych, teda hlavne co sa tej kamery tyka...skus popytat od nich nejake DVD, co uz robili, alebo aspon ukazky, ako to robia a podla toho sa rozhodni, ci sa ti ten styl, akym ten chlapik robi, paci...s DJ to budes mat tazsie...ani ja ece nemam zohnaneho ziadneho...a neviem, akym stylom ho budem zhanat...ale asi to v tomto pripade necham na odporucanie inych ludi, ktory ho poznaju...fakt by som nechcela schytat dakeho tutmaka, co za cely vecer povie 3 slova...
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka no to mam, aj sa velmi teším- janka má aj vlastný závoj- ručne robený a je tiež taky pekný ,jemný...ale tešila som sa na chodenie po tých salonoch... a zrejme si to nenechám ujst a aspon do jedneho dvoch pojdem- aby som si vyskúšala aké to je... inak ja som tatkovi robila výzdobu na 50-ku na podnet kamošky, ktorá mala svadobnú taku a bolo to ladene bordovo žlto a super to vyznelo a dalšia kamoška mala zas bordovo ružovú a to bolo tiež super... inak aj ja mam rada bordovu- velice prevelice, no oranžová je number one... :-) inak nič nove... ak najdem foto tej saly kde al tatko 50-ku a my tam budemem mať svadbu tak pridám do albumu... ...... pekný večer...
Odpovedať
Profilova fotka
:))) no jasneeee, nabehni minimalne do jedneho salonu...a fakt minimalne :))) to by ti bolo velmo luto, ze si si to nechala ujst...ja asi prejdem vsetky, a som zvedava, ci daco najdem...este dokonca uvazujem aj nad sitim...ale to je vsetko vo hviezdach :) a este aj zavoj ma? ajaaaaj, no supeeer :) a ta bordovo zlta...resp. jemnuckozlta...bude asi naisto, je taka cela sala /steny zlte, stolicky bordo/, tak to budem ladit v tych farbach, uz sa mi tam veruze dalsia farba nehodi :) a oranzova je fajnaaa, budes to mas super, ako tak pozeram do tvojho albumu...take...vesele ;-) a ty si ako na tom profesne? pracujes, ci studujes? ale asi to druhe, ked si pisala, ze sme tu hlavy studovane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no už som doštudovala ale škola sa mi stala osudnou-som učiteľka a trápim sa s takými maličkými 6 ročnými nezbedníkmi... jaj poviem ti je to fuška-dávajú mi riadne zabrať...ono mam ich len 8 ale dvoch s diagnozou porucha správania a to je desne.... nevedia sa zmestit do koze... musim najsť volakde tie foto z ocikovej oslavy, ja som to robila sama a celkom sa mi to pačilo... čo sa týka tých šiat-ja som si ich chcela sama šiť s mojou maminkou, ale maminka mi to zatrhla, že či som zošalela, či ona nebude mať ine starosti, len mne šaty šiť, no bolerko si ušijem, aj vankušik, podbradníky a všetky taketo veci- planujem sama vyrábať... a ešte tá kamoška mala aj kyticu bordo žltú a vieš aká bola krásna- tie dve farby idú k sebe...dobre si si vybrala... ja mám tých inšpiračných vecí tolko stiahnutých že až, no nechcem do albumu davať, lebo aby náhodou niekto nepovedal že som kopirovala... tak tam pridávam len to čo je moje, iba tá kytica je kopi...no nemohla som odolať...
Odpovedať
Profilova fotka
ajajaaaaaaaj, tak ti poviem, ze teraz mam pred tebou obrovskyyyyy respekt :-D ja by som ich tam asi pozabijala :-D :-D :-D :-D :-D ehm...ale nie, fakt obdivujem, ako mozete mat trpezlivost s tymi nezbednikmi :) ja by som to asi urcite nedokazala... i ked chodievam ako animatorka do tabora s malymi deckami...a par mi ich aj pride, ze maju urcite taku istu diagnozu...ale radsej ich krotenie nechavam na inych :)))) no a teda dufam, ze najdes tie fotky, som zvedava :-) a naaahodickou fotku tej zltobordo kyticky tvojej kamosky dakde nemas?:)) aj ja mam inak kooopcisko vseliakych svad.foto uz stiahnutych...a snazim sa davat take veci, co nevyzeraju, ze maju daky copyright...a tak :) hmmm...no ja sit moc neviem, nikto ma to neucil. :-N ..ale asi si trufnem na tie podbradnicky...uvidim :))) sak...zima sa blizi, vtedy clovek nebude mat vecer co robit, tak ja aspon mam nejake napady :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky! tak pridavam sa k vam do klubu, tiez mame termin 5.9. :-) chceli sme 19.9. ale uz bola obsadena sala, tak dufam, ze to bolo dobre znamenie :-) nie som svadbovy maniak, nemam nic vysnivane, ani naplanovane, tak sa tu snazim pochytat informacie, co vsetko treba vybavit :-) zatial mame salu a kosto, pisala som mail fotografovi, ale zatial bez odpovede. ako tak citam u vas, tak este kameraman a mozno mame na zaciatok dobry zaklad. Tak verim, ze nam to vsetkym dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj ftinka, tak ta srdecne vitam medzi nami :-) mno, ten 19.september je nejaky velmi ziadany, ako som si vsimla/to bude asi tymi deviatkami v datume, za aaano:)/...ale mne sa aj tak stale viac paci ten piaty...hadam bude aj teplejsie :))) a aj ja teda dufam, ze vsetko dopadne minimalne podla nasich predstav...ak nie este lepsie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ftinka aj ja ťa tu vítam medzi nami.... jaj babulky už máme DJ, ták sa teším...je to Dj Mino, z ponuk ktoré sme prešli sa nám tento zdal najlepší, a vybrali sme ho aj preto, že medzi kolami vie spríjemniť prestávky hrou na harmoniku, čo sa našim veľmi páčilo, ked sme boli teraz v septembri na svadbe....tak sme sa rozhodli... no s tým kameramanom je to zatial bieda... sasettka- no ono to ide lahko s tými podbradníkmi- ja som si to napisala na pc, vytlačila a prekreslila na látku a potom to bolo jednoduché- netreba tam ktovieake ozdoby ani ornamenty- držím päste aj ja sa ich chystám cez zimu vyrobiť.... a viete čo sa teším, ako darčeky pre svadobčanov som chcela vyrobiť medovníkové srdiečka, no nemala som formičku takeho väčšieho srdiečka ( a nikde som ju nemohla zohnať ) ale tento víkend som ju zohnala na levickom jarmoku tak sa vytešujem ako malá... to je asi všetko zatial... a vám sa ako darí s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte, mas DJ? supeeeeeeeer....hmmm, ja osobne nemam veruze nist noveho, DJ-a som dala vybavit snubencovi...som zvedava, ci sa dockam vobec v tomto roku :-D ti chlapi si myslia, ze maju na vsetko cas ...aj u vas to tak je?? :) a tie podbradnicky...no sak to...vyzera to jednoducho, tak hadam to zvladnem aj ja :))) len ece sa trafit do toho spravneho tvaru...:) a ece gratulujem k tej formicke :))) ja ece rozmyslam nad darcekmi pre hosti... a bola som tento vikend s buducou rodinkou :))) a vsetci sa stale len na svadbu vypytuju, akoby uz o mesiac to bolo...a stale len, ze ci sa tesim...to je teda otazka...chcem vidiet nejaku nevestu, ci zenicha, co by sa netesil/a na svoju svadbu??? ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
...ahojky sasettka...no aj u nas je to tak moj si tiez mysli ze na vsetko je casu a casu...ale to zbehne ako voda...cez vikend sme si konecne popozerali vyzdobu... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
popozerali vyzdobu? to je faaaaajn :-) a aj ste sa pre nieco rozhodli? si tusim rozmyslala nad kremovozlatou, ci filajovou? :) a predsalen mam daco nove, som si cez net objednala dajake tie materialy na vyzdobu...tak mi to mozno do konca mesiaca pride...a potom mi to bude chvilku lezat v krabiciach...a ked budem mat cas a chut, daco mozno s tym vymyslim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... no u nas tiež drahý vybavoval DJ- a v celku rýchlo sa mu to podarilo... sasettka a na akých stránkach si si to objednala a čo? lebo u nas sa mi to zdá všetko dosť drahé... tak možno cez net to bude lacnejšie.... ak možeš pošli ip a maruška- aj ten moj si to myslel no ked zistil že termíny na 19.9.2009 su už skoro všetky vychytane ( čo je teda ešte o kusok neskor ako ten nás) tak začal sa aj on činiť...a hlavne zaujímať... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no ja ked tomu mojmu vravim, ze az tolko casu nemame...tak on sa len tak pousmeje...a mysli si svoje :))) aaaale, prave mi volal, ze mozno daco vecer ohladom DJ vybavi...tak som zvedavaaaa...ale kebyze nanho netlacim...tak fakt sa dockam az neviemkedy :) @kristi, hned ti pisem IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam teda podobne ako vy, ten moj ma stale upokojuje, ze je stale casu dost. ale ja si to nemyslim. sme v zahranici, tak sa snazim vsetko pozerat na nete a potom niekoho z rodiny zaukolujem, ale neviem neviem, ako sa to vsetko zvladne. musim trosku povolit z poziadaviek, pretoze peniazky na svad. agenturu nechcem zbytocne vybavovat. DJ este nemame a zatial vsetci (dvaja) fotografi mi dali kosom, ze uz davno maju termin obsadeny :-( takze nestracam nadej a hladam dalej, pokial neprepadnem panike :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, ftinka, tak to si budes dobre rozumiet s maruskou, ta je tiez mimo SR a vybavuje svadbicku odtial... a ty si kde presne?:) hmm...a to s tymi fotografmi ma mrzi...tak prajem vela stastia, nech zozenies dakeho...kvalitneho... ;-) si priamo z Presova? a teda...ten mooooj toho DJ-a, co mal dnes akoze vybavit...tak nevybavil... :-D
Odpovedať
..sasettka...no my sme sa rozhodli pre fialkovu uz mame aj predstavu ako by to malo vyzerat..nasla som aj par obrazkou na nete....a ohladom toho DJ...nerozmyslala si aj nad zivou hudbou?alebo kombinaciu DJ aj kapelu?
Odpovedať
Profilova fotka
nasla si par obrazkov? tak sup s nimi do albumu, hehe ;-) a budeme mat kombinaciu DJ vs. ziva hudba...Trnafcana :))) len sranda bola vcera, ked mi znama zahlasila, ze pytaju 15tis. :))) ehm...dufam, ze zaberie to, ze sa s mojim nastavajucim pozna hlavny primas :)) pekna palka teda, som necakala...a DJ...ten tiez pyta od 4 do 10tis...nechcu ti chlapci nejak vela?:))
Odpovedať
..no veru chcu..nasa kapela berie 8000 sk..a DJ mame kamosa....takze aspon to troch lacnejsie...ja uz idem do postele dnes som mala namahavy dnik...tak zajtra papa a dobru nocku
Odpovedať
Profilova fotka
mno, nech ziju kamarati... ;-) a ta vasa kapela ma kolko ludi? dobru noc aj ja prajem...tiez idem spat...nejak ma hlava boli...a zajtra do Blavy...hmm...
Odpovedať
...ahojky su 3 chlapi a jedna zena..videla som na jednej svadbe a boli fakt dobry... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, vidim, ze sa to tu rozbehlo.. ;-) pocujte, aj vas milacik vsetky vybavovacky nechava na vas? ja som momentalne v zahranici, takze si vsetko vybavujem tak nejak na dialku. Snubenec zohnal kontakt na kapelu, ale cakal s tym na mna, kedy pridem, aby som to vybavila ja...No, robi v Cechach a tiez ho to volanie nevychadza najlacnejsie, ale cez vikendy ma na to pomerne casu dost.. :-S a potom povie, vsak ty si to vybavujes... ]-( by som ho niekedy...no, a inak povodne som chcela svadbu v auguste, ale ked som sa dozvedela, ze opravne statnice su v auguste (tento rok koncim), posunula som to na piateho, tak dufam, ze to nejako vsetko zvladnem... :-) tento semester som v Grazi kvoli diplomke, no mam toho teraz vela...
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer prajeeem :) maruska...tak to je ece dobra cena, si myslim...ti nasi trnacania vlastne pytaju 3tis. na jedneho... a horalocka ahooooj, fakt si tu maaalicko....a nechava to aj na mna moj snubenec...ale zas, ked ho pekne poprosim, tak sa mi neotoci chrbtom:))) tvoj mozno nerad organizuje a je presvedceny, ze ty to proste zvladnes lepsie, no ;-) ale ja som nastastie tu, takze nemam take problemy, ako vy, co vybavujete zo zahranicia...a nejako vela sa vas tu stretlo...tusim az 3? :))) a co vlastne studujes? a sak, co hned uvazujes s opravnymi statnicami?? to zvladnes na prvykrat...a budes mat cele leto na kludnu pripravuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si zatial spravila prehlad o nejakych kapelach, ci DJ v Presove a asi si ich coskoro obvolam. Mailova komunikacia akosi viazne :-( tie ceny za hudbu ste mysleli vazne? tak ta svadba bude riadna palka. aj par fotografov mi totiz poslalo cenove navrhy a tiez sa to pohybuje okolo 12-14 tis. Jeden mi ponukol alternativu, kedze ma obsadeny termin, tak hodinove fotenie za 300 eur :-) tak to bude este sranda
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, aj mne vlasy dupkom vstavali, ked som zistila tie ceny...a ece k tomu nejakeho DJ zohnat...no skusi pytat vela!! ]-( a uz som tu aj citala temu o zdrazovani po prichode eura...no som uuuuplne ze zvedava, ako to nakoniec dopadne po financnej stranke...a pytali sme sa manzelov Zitnanskych, ako to u nich vyzera....a ze kompletka /foto+video/ je zaaa...1000euracov :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, ty kokšo to teda píšete riadne palky... nás fotografka bude stať cca 7500, DJ cca4500-živú hudbu nechcel drahý, starejšia berie tak 2500 a kameramana ešte stále nemáme... tak to neviem kolko bude... no počítam tak okolo7000... inak nedalo mi a musela som si vyskúšať nejake tie medovníčky, čo som tu už bola spominala tu formu na ne- a tak sa teraz vytešujem a každému ich ukazujem že ktorý vzor by bol najlepší... ftinka z toho si nič nerob aj moj peťko to necháva na mna, občas niečo vybaví, ale inak sa velmi neangažuje...
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, tak to mas cenovo este faaaajn...ale vzdy je tu rozdiel v cenach, ci uz mas svadbu v Blave, abo napr. v ZM...my inak starejsieho nejak neplanujeme, u nas to nie je moc zvykom...hadam nam nebude chybat :) a tie medovnicky? no supeeeeer..a co na ne napises?...ked sme pri tych medovnickoch, vcera som bola v IKEA...a uz aj tam to vonalo nejak az moc vianocne...a kupila som si tam svietnicky, hehe...neodolala som :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?