Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
...ahojky sasttka tak ako pripravy..pozeram ze uz mas nakupeny aj nejaky material...ja stale obzeram stranky a semtam nieco pridavam postupne do albumu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajooj, no vsimam vsimam, tiez si sem-tam kuknem tvoj albumik...niektore satocky tam mas fakt peknuckeee... a ten material, hmmm, no ako tam mam napisane, ked sa budem cez dlhe zimne veceri naaahodou nudit, tak vytiahnem z krabice a zacnem daco vymyslat... :-) a co ty? uz si kontaktovala nejaku agenturu na tu vyzdobu? dost by ma zaujimalo, ze na kolko to cca vyjde...dakde som tu nasla aj sumy 15-20tis... :-|
Odpovedať
...nie este som nevolala...ale skusim zavolat zajtra a dam ti vediet....no stoji to dost sesterka zaplatila za vyzdobu saly,auta a k tomu este svadobna kytica ...10 tisic ale to bolo pred rokom..tak som zvedava ze aku sumumi povie....inak nemam nic nove...chystam sa aj tu vo Svajci navstivit svadobne salony...len tak so zvedavosti.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, tak potom fot :)) to som velmo zvedava, ake satky si tam pozries...a hadam aj poskusas ;-) a tamtie sumy za vyzdobu boli "blavacke"...takze najvyssie, ake mozu byt :) ale som si prepocitala...v jednom hoteli pytali na osobu 150,- a ked mi tam pride 100ludi, hned je to 15tis...ale ked uz som sa do toho pustila stylom "spravim si sama"...tak to asi vyjde menej :-D a aj tie tvoje priestory vyzeraju peknucko :-)
Odpovedať
....nie sesterka mala svadbu tiez v levoci....no urcite si vyskusam a aj pofotim...len musim zavolat nejaku kamosku...ked tu je to tazke kazdy je pracovne cez tyzden vytazeny...ale hadam sa najde cas...
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ja som o tych mojich, co som zistila, vravela, ze su blavacke.../tych 20tis/ :-) tak kazdopadne si to skusanie poriadne uzi, trosku ti zavidim, hehe :-D
Odpovedať
...dakujem..uz sa aj tesim...ja som vzdy snivala o takych princez.satockach no kedze som velmi nevyrastla...mozem si dovolit len nieco uzssie :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
a ako si vysoka? a co ty vies, mozno na seba nejake take das...a predsalen to nebude vyzerat zle ;-)
Odpovedať
...mam 156 cm...skusala som jedny aj na ukrajine,nebolo to zle...no neviem uvidim co mi povie odbornik v salone...inak velmi sami pacia tie ktore su v mojom albume...tretie od spodu...co povies?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...tak ak su to tie, ktore si myslim, ze si myslis :-D tak tie su perfisneeeeeee...ale take som tusim este na ziadnej slovenskej neveste nevidela...hadam bude dakde v salonoch na SR aj takyto strih siat, mne sa tiez velmi paci... a nie si az taka malinkaaa...das si opatky...a hned sa vyhupnes nad 160 :)))
Odpovedať
..no tak to dufam...pri tych satockach mam aj popis... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, teraz som si to vsimla, ked som si ich znova pozerala...asi som sa do nich zaluuuuubilaaa :-p ale takych siat uz je cim dalej, tym viac, ktore ma ocaruju...a to sa bude urcite menit...ja teraz cakam na nejake nove kolekcie, co maju prist...hmmm :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
...no to som aj ja zvedava ..a ake chces saticky celkom biele alebo kremove?
Odpovedať
Profilova fotka
ja kebyze najdem daco take, ake mas ty v albume..aj ja mam vlastne tiez daco podobne...krasne snehovobiele...a k tomu bordovy opasok, skakala by som meter dvadsat :-D ale o tom pochybujem...ze sa mi to podari...nuz, strasne by som chcela mat biele saty s bordovym dacim na sebe....a mozno ta bordova aj ku kremovej farbe pojde...hmm... :-N mne na tych jednofarebnych proste nieco chyba...:)))
Odpovedať
...no tie s tym opaskom su velmi peknucke...aj ja som rozmislala ze nieco s fialkovim...ale urcite budu biele..... ;-)
Odpovedať
...ahojky sasettka ...nasla som novu kolekciu saticiek na rok 2OO9...su tam velmi pekne kombinacie cervenej a bielej tak ti poslem na IP stranku....mne sa to paci a je tam aj kombinacia fialkovej a bielej velmi peknucke ..tak pozri ak chces.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som videla dakde na neveste biele saty s jemnofialkovymi kvietkami...nevyzeralo to zle :)))) a ta kolekcia....waaaaaaaaaw...ale to tu na SR asi tazko dostanem...jedine ako predloha dakej veeeelmi sikovnej krajcirke... :-N
Odpovedať
...no dnes som volala do tej agentury...a povedala ze za jednu stolicku s maslou berie 65sk ,ostatna vyzdoba 1500sk a za pracu 3000sk..no je to dost ale povedala ze da este zlavu ak mam viac ako 1OOludi.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm...dost veruze...a mas viac ako 100? :)
Odpovedať
...no budem mat tak okolo 140 ludi....mozno menej uvidime.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeeeejha, to bude dobra veselicaaaaaaaa 8-) ja budem mat na veceru o polovicu menej :-D a potom pride nejakych 20-30 kamosov...spoluziakov...a tak... :-N takze ja uvazujem okolo tej stovecky...
Odpovedať
...no to bude ..aj my budeme mat vela kamosov...brat mal len taku malu savadbu tak nasi chcu volat teraz vsetkych...ako sa hovori ze treba vratit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:)))) nooo, tak to potom fajn...aj u nas to sice bude posledna svadba v nasej rodine...ale asi nemame az taku obrovsku rodinu...i ked oco je z piatich a mama zo siedmych surodencov :-D ale nevolam vsetkych bratrancov a sesternice...s vela z nich sa vobec nestretavam...a tak, no :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky. dlhsie som sa neozvala, lebo sme mali problem s netom. Tak som napisala asi tak 6 kameramanom a tie ceny sa fakt pohybuju okolo 12 tis. Sk v Presove. Juj, tak je to riadna palka, ale co uz. Takze uz iba vybrat nejakeho, potom este hudbu a myslim, ze mame na chvilku pokoj :-) vo februari pojdem obehat salony, bude uz dufam nova kolekcia tak verim, ze si nejake saty vyberiem. A viete co.... ja sa na to aj zacinam tesit :-) dufam, ze to bude menej stresov a viac radosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, takže ja som sa konečne dostala ku kontaktu na kameramana čo nas kameroval na stužkovej, toho som vtedy ja vybavovala a bol suprový no nejako som na neho stratila kontakt a tak som mu nemohla zavolať... juj tešim sa no ked mi povedal sumu že od 8 do 15 tisíc tak mi ta radosť trošku opadla- je to dosť, aj drahému sa to zdalo, no dohodli sme sa na budúcu stredu,že za ním prídeme...tak uvidím čo povie vraj sa tam dohodneme na cene, a tak mám dilemu- že je to dosť peniažkov, no na druhej strane viem že je dobrý... jaj neviem čo mam urobiť, či počkať na iného alebo čo, krstná mala kameramana z lv a ten chcel len 6 tisíc, no ešte nemajú DVD tak neviem aky je... tak asi tak sa momentálne u nás veci majú...
Odpovedať
Profilova fotka
ftinka...uff...12tis za kamerama v Presove...to je teda riadna palka...a asi ti nist ine neostava, len si jedneho z nich vybrat, co?...tak si aspon vyber toho najsamlepsieho :-D a kristi...uff, no mas peknu dilemu....tak ho ukecaj na tych 8tis...nejak ho namotavaj, ze vy by ste chceli veeeelmi jeho, pretoze viete, ze je proste perfisny, ale za to by nemusel pytat az tak vela, ze vy nekradnete :-D :-p ten za 6tis...toho by som sa trosken baaaala :) a viete co? aj ja sa tesiiiiiiiiim :))))) a vo februari bude svad.salon v BA...chystate sa podaktora??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak sa k vam pridava dalsia septembrova nevesta. Som z TT a mame uz takmer vacsinu veci zabezpecenu. Teda sala, kameraman, fotograf, pohare objednane a tak. Chyba nam este kostol doriesit, saty uz mam tiez viacmenej vybrate, pretoze nechcem, aby mi tie moje krasne niekto rezervoval. Aj veci na vyzdobu su uz doma, objednavala som to cez net, lebo nemam chut sa nahanat kvoli maslickam a latkam, ked sa to da vyriesit takto. Inak, ked som si vitala forum neviest 19. 9. 2009, tak som bola prekvapena, ze uz hladaju saty..a tesim sa, ze nie som sama, lebo v niektorych salonoch sa na mna pozerali ako na prizrak...preco tak skoro, no preto, ze sa mi chce a nemam tolko financii naraz, aby som vsetko povyplacala v jeden den, preto uz mam vyzdobu, lebo som mala prave viac penazi a so satami to bude tak isto. kazdy mesiac nieco a nebudem sa mat preco stresovat..
Odpovedať
...ahojky tak uz mame dalsiu novu nevesticku....no tak to uz mas skoro vsetko nachystane...ja mam este len salu a kapelu...no a este mam zajednanu vyzdobu v agenture,kedze nebudem mat vela casu lebo som momentalne v zahranici.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja uz mam tiez kapelu zajednanu a k tej vyzdobe, som vystudovana vytvarnicka, tak sa budem len tesit, ze si mozem vyzdobu urobit sama. Preto mam uz vsetko nakupene a mozem zacat pocas dlhych zimnych vecerov vymyslat, co s materialom...:))
Odpovedať
no tak to je super....ja budem robit vyzdobu len doma a v sale mi urobi agentura...a pre aku farbu si sa rozhodla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?