Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no samozrejme pre fialovu..moja najoblubenejsia a teraz je aj moderna..
Odpovedať
Profilova fotka
pozri si moj album http://www.mojasvadba.sk/album/album.... bola som aj satky skusat, ale som poverciva a tieto fotky sem davat nebudem
Odpovedať
..no aj ja chcem fialovu..pozri si moj albumik..
Odpovedať
Profilova fotka
JEEJ, tak tvoj album som uz videla parkrat..ja som uz vlastne videla asi vsetky albumy..stale som tu a dokola sa neviem vynadivat na vsetky tie vecicky:)) a to by som mala teraz pracovat...:))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak vitaj zuuzzu teším sa že nás je opäť o jednu viac... s tou výzdobou som na tom presne tak ako ty- všetko si urobím sama- jednak nemám navýber- nemam nikoho kto by mi s tým pomohol, ale ja sa na to aj teším- ako si to postupne budem vyrábať... no babulky ( zuzu a maruška ) ked mi krstná nejake fotky pošle tak vam ich prepošlem lebo, tá mala tiež výzdobu ala fialková...možno vás tam niečo inšpiruje...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vitam dalsiu nevesticku...a tesim sa este viac, ze si rovnako ako ja z TT :) tak to mi mozes presnejsie napisat, kde a co presne mas...ci to poznam, a tak :))) haluuuuuz...sa budeme vydavat v rovnaky den, mozno sa dakde aj stretneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som vedela, ze sa tu najde aj niekto z TT...takze: hostina bude v Modranke - restauracia Pemino, obrad chceme v kostole sv. Anny na Hviezdoslavovej ulici, hudobnikov mame z Bohdanoviec (urcite si o nich pocula traja chlapi a spevacka), neviem presne, ako sa volaju. Fotit nas bude palko Bohunicky, kedze je to nas sused a kameraman by mal byt akysi pan Cierny ktory spolupracuje s Ing. Butkom..zatial som s nim este nehovorila, ale mame ho zajednaneho..Predpokladam, ze ked pracuje s Ing. Butkom, ze to bude spolahlivy clovek...vyzdobu si robim sama, obrucky chceme zo zlatnictva Sara pod Jednotou, mame vlastne zlato, tak to bude ovela lacnejsie..no a satocky uz mam vyhliadnute v BA, len cakam, az im dodaju posledne modely a pojdem si asi zajednat jedny, ktore ma ocarili...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, to je superne citat...ked viem, ze to bude v jeden den, hehe...:))) tak aj ja dam to svoje : hostinu budeme mat pri Seredi v rest.Romantik, pretoze zo vsetkych moznych ponukanych moznosti to proste bolo to naj, a Pemino poznaaaam, sak snubenec je z Modrankyyyy ;-) kostol u nas bud Hruby, alebo ten malicky kuasnucky...sv. Helenky na Hlavnej...a o kolkej budete mat sobas? uz si sa bola pytat na fare abo na matrike? ja som volala na faru a tam mi povedali, ze v Hrubom sa vysluhuju vacsinou len tie kratke obrady, nie cela omsa, a to sme my proti...ked uz, tak si to riadne uzit :-D o tych hudobnikoch som uz pocula, su fakt super...my sme si zajednali Trnafcan...a este sa ideme stretnut s jednym DJ, hadam bude OK...fotografa aj kameramana mame kamaratov, a o panovi Ciernom som pocula, vraj je fajny ;-) vyzdobu tiez sama hadam daco vymyslim....a satocky, to je este vo hviezdach, tiez cakam na nove kolekcie...neviem, ci sa dockam nejakych tych dokonalych, prinajhorsom si dam usit :) a obrucky s najvacsou pravdepodobnostou u Jozefa...mily je ten panko tam a mam odtial snubak :)
Odpovedať
Profilova fotka
Este sme kostol neriesili, ale o tyzden sa tam chystam, lebo uz je najvyssi cas, nech nam to tam niekto nezajedna...Obrucky sme tiez chceli o Jozefa, ale v Sare davaju viac za gram vlastneho zlata, a kedze chceme usetrit, tak asi tam si ich dame urobit. Zaplatime vlastne iba rozdiel ceny nasho zlata a celkovej ceny obrucok...inak aj pohare sme si uz objednavali minuly tyzden z pamasu..v katalogu firiem je aj kontakt na nich..posles objednavku a pohare ti pridu domov..asi som pohodlna, ale fakt sa mi nechce behat po meste a zhanat..
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm.. s tymi obruckami...to aj ked tam prinesies napr zlte zlato, ale obrucky chces z bieleho, tiez sa to da zariadit...vlastne ako protihodnota? a tie pohare...a celkovo...aj mne to vyhovuje objednavat takto z tepla domova :))) konkr.pohare este presne neviem, ake chcem...ale mam farby na sklo, tak kupim dake ciste a pohram sa ... neviem, uvidim :))) ale idem tusim pozriet na ten pamas, ze co to je zac :) a inak, aj na tvoje satocky som zvedava...to ich fakt nechces ukazat?? :-) no a na fare este povedali, ze presnejsie ked chceme zajednat kostol, mame prist az po novom roku....hmmm...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa pýtali na tie obrúčky, lebo chceme biele zlato a povedali, že im je to jedno..zlato ako zlato..cena je tá istá, takže celkom dobre..tiež som sa bála, že to nebudú chcieť vymeniť..
Odpovedať
Profilova fotka
A šatočky neukážem..lebo som veľmi poverčivá a navyše ešte nie sú ani zajednané..až potom sa možno nechám prehovoriť ale nič nesľubujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmmm, tak to s tym zlatom, to je proste super...bo ja urcite dakde mam nejaku retiazku, mozno aj viac, ktore ani nenosim, ani nist...teraz sa hodia, hehe :))) no a k tej povere...nevravi sa, ze saty nesmie vidiet len zenich? ;-) taakze cakam, ked si ich zajednas :-p inak ja so satami moc neponahlam...zacnem asi tak pol roka pred svadbou... a som ted choraaaa, neznasam byt chora... :-( ani nelezim, lebo to ma nebavi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som mala saty radsej zajednane este do konca roka...nech mam istotu..nemam rada, ked musim nieco hladat na poslednu chvilku, lebo potom som v strese..viem, ze je este kopec casu, ale ja som uz nasla tie moje najkrajsie a nechcem, aby ma nejaka nevesta predbehla..lebo clovek nikdy nevie
Odpovedať
Profilova fotka
noooo...to chapem...ked uz si si tie svoje nasla ;-) len ja bych sa zas bala toho, ze dovtedy si tie saty pozicia vela neviest...a ktovie, ako budu potom vyzerat :-D ale to sa stava skor v menej lukrativnych salonoch...
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam, ze si ich pozicia co najmenej neviest :-D a budu vyzerat super :-D no ja pevne verim, ze sa o tie saty budu patricne starat a nebudu o 10 mesiacov vyzerat ako keby ich niekto nosil 10 rokov kazdy den...asi tak...
Odpovedať
Profilova fotka
hehe...no veru, nezostava ti nic ine, ako dufat :-D a ozik, som sa chcela spytat, ze preco prave v Modranke mate hostinu? niekto odtial pochadza?:)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nikto, len tam maju y celej Trnavy najlepsie ceny, pre nas je to idealne, kedze nas bude okolo 50 a je to tam velmi pekne, pan majitel je super clovek, pre ktoreho nic nie je problem..tak preto..ja pochadzam z Trnavy a drahy z Prievidze
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaak, no oki :) mas pravdu, majitel je fajny ;-) a po svadbe budete byvat v TT? a pracujete/studujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz spolu byvame a obaja pracujeme v BA dokonca spolu obedujeme, lebo pracujeme cez cestu...takze nebudeme mat ziadne starosti so zhananim bytu, malovanim a zariadovanim..to uz mame za sebou, takze nas cakaju uz len prijemne pripravy na svadbicku
Odpovedať
Profilova fotka
Studia uz mame uspesne za sebou...uzivame pracovneho zhonu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, tak to mate jednoducho premakane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uprimne, moja kolega z prace nastupil do firmy pred styrmi mesiacmi a o dva tyzdne sa zenil..takze si pytal dovolenku, ktoru aj dostal, ale nemal na nu narok, a ked sa ozenil, tak este len zacal hladat byt v BA a teraz ho preraba..manzelka je radsej doma u rodicou, lebo vraj maju v tom byte svabov a ona sa tam boji spat..ja by som sa tiez bala..takze si myslim, ze je dobre mat taketo veci poriesene pred svadbou, aby potom nebol zbytocny stres.. teraz sa kolega namiesto na pracu sustredi na vyberanie farieb a nabytku a posiela objednavky do inych krajin ako treba a ini to musia za neho zehlit u vrchnosti...asi tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajajajaaaaaaj, a de to vlastne robis? ja sa inak tiez citim vcelku zabezpecena...a myslim, ze ma ziadne tazke stresy necakaju...uvidi sa ;-) a tie svaby??? brrrrrrrrrr, to by ma asi prekotilo kebyze sa rano prebudim a jeden na mna kuka :-D a takej havede je tazke sa aj zbavit....hmm...
Odpovedať
Profilova fotka
ja robim pre americku firmu, ktora zabezpecuje velkym spolocnostiam internetove spojenie, vsetku techniku a sluzby..nase oddelenie sa stara o to, aby objednavkyboli vcas dopravene na miesto urcenia, aby vsetko prebehlo hladko, ak sa nieco rozbije, zebezpecime novu objednavku, expresne a tak..ale vsetko prebieha mailovou a telofonickou komunikaciou vyhradne v anglictine, pretoze spolupracujeme s timami a pobockami po celom svete...je to vcelku zaujimava robota, patricne ohodnotena, staraju sa o nas ukazkovo..lepsie som ani nemohla najst a drahy pracuje tiez pre pocitacovu spolocnost..len oni pracuju pre azijske krajiny, ale su americkou firmou..drahy vystudoval anglictinu a ja som bola pocas VS trikrat v spojenych statoch..tak sme to teraz zuzitkovali:)) a ty ako, pracujes, studujes..?
Odpovedať
Profilova fotka
eeeeeejha, no tak to ste si dobre robotky nasli... ;-) ja studujem piaty rok na architekture, uz aj pocas toho si trosku privyrabam pre jednu wellness firmu...kreslim im vykresy a podobne veci, ked treba...mne to uplne vyhovuje, velmi pohodova robotka :) aj teraz by som mala cosi porobit, len ta chripka, ci co to je...vobec sa neviem prinutit..a uz vonkoncom nie nad niecim rozmyslat :)) asi si pojdem lahnut... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa tiez idem natiahnut na gauc, lebo dnes sme cestovali za rodinou a prisli sme domov az vecer..vies sviecky, hroby a tak, tak ma to nejako zmorilo..tak ti zelam krasny vecer, rychlo sa vyliec a potom zasa cosi popiseme..ajoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooj, mno tak, vyliecena este nie som...ale aj to pride :)) dnes som mala fazu kaslania a kychania, vcera to bol upchaty nos...som zvedava, co to bude zajtra :-D no vidis to, ja som ani na hroby nesla :-( a este jedna vec ma zaujima...ten spolocny byt mate v TT abo v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
v TT, byvame s mojimi rodicmi, ale mame uplne samostatny byt..takze nasich skoro ani nevidim... v BA necchem byvat, su tam otrasne ceny a mesto sa mi nepaci..vela hluku...takze takto si mi nazivame
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ej vidím že sa vám tu dobre keca... teším sa s vami... ja momentálne nemám nič nove...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?