Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme na tom rovnako :)))) ani ja bych nechcela byvat v Blave...nieco mi na nej proste vadi :))))) v TT je mi fajn...a ani to nie je daleko od BA... a kristi, sak sa pridaaaaaaaaj, na ne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
NO, presne, mozem v pohode cestovat...financne ani casovo to nie je zle,..urcite lepsie ako platit nekrestanske najomne za nejaky minibyt a minut kopec penazi na jedlo a tak..su tam otrasne ceny, ked som v robote, tak sa zvycajne za sto korun nenajem,...vzdy musim k stravnym listkom este doplacat..je to sila
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, moja spoluziacka aj s manzelom byvaju v prtavej garsonke dost blizko Obchodnej v BA...a platia tolko, ako tu v TT za normalny jedno, mozno aj dvojizbovy byt...uuuplne ze o nicom :))) a aj to jedlo...no my studaci to vacsinou riesime salatmi a rozkami v bufete :-D ale boli sme raz na Obchodnej na obycajnom caji...a tam si vypytali 35,-!! za horucu vodu, sacok caju a 2 cukry...no na smiech :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby. Ani neviem, ci sa mam chvalit... ale mam uz rezervovanu kapelu :-) mam super kamosku, ktora sa vydavala pred rokom a kedze som mimo SR, tak mi zacala veci obehovat sama. Je uplne skvela, kedze uz ma vlastnu skusenost, tak uz vie, co je fajn a co nie a na co mysliet. Tak mi rezervovala "svoju" kapelu a mne sa hned lahsie dycha, ze to mozno predsalen nejako zvladneme a bez agentury :-) a co je nove u vas? uz mate niektora vyskusane saty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz mam dokonca vybrane..len este pojdem na jedno skusanie, aj so vsetkymi doplnkami a tak a uz ich aj zajednam..a je mi jedno, ze si niekto bude ukazovat na celo, ze si tak skoro zajednavam saty, su krasne a nechcem, aby som o ne prisla, len preto, ze je este cas..kapelu mame aj my z Bohdanoviec...su uzasni, mali sme doma video z jednej svadby, na ktorej hrali..no nemaju chybu.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky ;-) ftinka, tak to mas skveleeee, ze mas taku dobru kamosku, to sa rata...:) jeeejda, zuuzzuuuuu, ja tie saty fakt musim vidiet, ze co to je, ked sa o ne tak bojis, ze ti ich dakto zajedna...tie musia byt...okuzlujuce, na nie? :) nam inak cez ulicu otvorili novy salon...ale zatial odolavam a este som sa tam nesla kuk...mozno ho aj dovtedy zatvoria, podla mna tu nema velke sance prezit... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to myslis niekde v TT, ze otvorili novy salon?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, na Druzbe
Odpovedať
Profilova fotka
To myslis ten na Tehelnej..moja mamina sa tam bola pozerat a vraj mali vo vyklade iba spolocenske saty..neviem, ja som tam osobne nebola, ale zaujimalo by ma to
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ten...no vidis to, ja som tam nebola vobec...:)))) ale pojdem kuk mozno uz zajtra, abych ti dala vediet, co tam je...a ci stoji za to ist sa tam pozriet...no a ked je tam napisane svadobny salon, hadam tam budu aj dake svadobne satocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hadam ano, ja som nemala cas tam ist, ale mamina mi slubila, ze tam zajde, len maju otvorene iba poobede, co je pre mna nanic, kedze robim od rana do vecera. To keby som tam chcela ist skusat, tak by som si musela vziat dovolenku alebo skusat v sobotu a to je nanic, lebo soboty maju vela siat vonku...tak nie je velmi co skusat..
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to...ale fakt...uz je to otvorene asi mesiac...a este som tam nevidela nikoho ist ani vychadzat...mozno chodim v nespravnom case :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no moze byt, lebo ked maju poobede otvorene, tak to je dost odveci..keby mali aspon do deviatej desiatej vecer, tak to by som tam skocila, ale ked oni maju iba od tretej do siestej, tak to je dost na figu..ale neviem to presne, nechcem tu zavadzat..
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...tak to je teda naozaj malo hodin otvorene...sak..zajtra budeme mudrejsie, ked sa tam stavim... :) clovek aby si bral dovolenku, len aby si siel poskusat nejake saty do salonu...:) hm, nevidela som este ziaden salon s otvaracimi hodinami do desiatej vecer...ale je to fajn napad.. :)) a kedy sa teda vracias z roboty do TT?
Odpovedať
Profilova fotka
no jeden tyzden okolo polsiedmej siedmej a druhy tyzden robim poobedne, tak prichadzam domov o polnoci..lebo robime pre USA a oni maju o sest sedem hodin posunuty cas, tak preto smeny..ale cestovanie je OK, nebojim sa, vzdy chodi vela ludi na ten moj vlacik..:)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaak, takto smenovo ty robis? hmmm... a chodis vlacikom do Blavy?? aj jaaaaaaaa....mozno sme sa uz aj spolu viezliiiii :-D i ked...na ten nocny vlak moc nechodim, hehe :) takze vravis, ze je tam vela ludi? ja by som sa baaaala...
Odpovedať
Profilova fotka
no, narychlo som vbehla do toho salonika...a zavesene svadobne saty tam teda nenajdes, maju to tam formou albumov, odkial si mozes satky vybrat a oni ti ich tak do mesiaca usiju/alebo niekde daju usit...ale nestihla som sa spytat, na kolko to vychadza cenovo, ani ci sa daju kupit...ale ja sa tam este vratim, hehe...pokukat tie albumy, ci by to tam stalo za to ;) a mala si pravdu s tymi otvaracimi hodinami...od 3 do 6...len v ut a stredu od 2 do 6...a v sobotu doobeda...
Odpovedať
Profilova fotka
ehm...tusim tu mam dialog :-D len to som chcela, ze som tam teda bola aj dnes pozriet a popytat sa konkretnejsie...pani je inak mila a ustretova...a saty ze sa siju v Turecku...a cena sa pohybuje okolo 15tis...ale ftipne bolo, ze nevedela povedat, ci je to cena prveho pozicovneho, alebo kupna cena...hmmm...a ponuka siat...noo, hadam by som si vedela vybrat...ale urcite najprv pojdem dakam poskusat...abych vedela, co mi vobec pojde...a tak... no baby, de steeee?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky sasettka, no tak to teda je riadna suma...si myslím... kamoška čo mala svadbu si u nas požičala cca za 7500 a to su tu iba 2 salony... takže skoro monopol...
Odpovedať
Profilova fotka
hm hm hmmm...no, je to pekna suma...a teraz len sa postavit pred otazku, ci dat tolko do siat, alebo nie... plus je v tom, ze su usite na mieru...a su novucke... a minusko...no, ta suma :))) a nevidis ich...necitis...material...a take tie veci... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no a kameraman ako??
Odpovedať
Profilova fotka
ale radšej sa ani nepytaj- stále rovnako... nakoniec sme sa rozhodli že vyberieme niektoprého z levíc a že nikam nebudemem chodiť- dala som to drahému na starosť a on sa nejako nemá k činu- zohnala som mu čísla a on len frfle že či nemam mail že on radšej cez mail komunikuje... tak asi tak... zrejme sa bojí že mu z toho jeho nošteka odhryznú ak by im zavolal...
Odpovedať
Profilova fotka
:)))) odhryznu z nosteka vravis? :)))) nuz, ale podaktori fakt radsej mejluju, ako volaju...to som si uz vsimla... tak to predsalen budes musiet zariadit ty...no...my sa cez vikend ideme stretnut s DJ, uz bolo na case.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
a toho vybavoval tiež peťko- a ten preferoval mail kontakt tak som to nechala na neho... a o čom tam budete kecať? ten naš nám poslal celý repertoár a vraj čo preferujeme chcel vedieť...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslim, ze 15000 za usitie siat je este dobra cena..ale fakt zalezi od toho, co je to za material..lebo ja som skusala saty v Nicole a uprimne, tie saty vyzeraju na figurinach a na modelkach lahucke, ale ked to na mna navliekli, tak som bola velmi sklamana..bolo mi v nich horuco, boli hrube, velmi dlhee a to podotykam, ze meriam 175 cm a absolutne som sa v nich necitila dobre.. a za pozicanie chcu do 20000..hovorim o novej kolekcii na rok 2009, starsie modely su okolo 15000 za pozicanie.. no ja osobne by som si urcite na 5. septembra nepoziciavala obrovsku robu, s vleckou a neviem kolkymi vrstvami latky, pretoze sa stavim, ze bude 30 stupnov..ostatne ako kazdy rok o takom case..
Odpovedať
Profilova fotka
kristi...hmm, no chcem sa s nim urcite stretnut, aby som vedela, aky to je clovek, ako komunikuje...a take tie veci....ja som s nim nevolala, len snubenec...a ked som sa ho pytala, ako nanho posobil...ze fajn, no :)))) a som zvedava, co povie na to, ze sa bude striedat so zivou hudbou...a tak....chcem ho proste osobne spoznat :))) zuuzzu....ja som tu cenu aj ocakavala, ked som sa na to pytala...vacsinou sa pohybuje medzi 10-15-20tis. toto usitie...ja si inak saty a celu vybavicku planujem platit sama...takze nasich ani draheho do toho nebudem zasvacovat....a uvidim, kolko si dovtedy nasporim :)))) ale sak, dokelu, ved to je len raz za zivot!! :-) a ta teplota...no len to nezakrikni :)))) a mas pravdu s tym materialom...no ale ked sa s tou panickou dohodnem, ze chcem taky a taky material...a tie saty by prisli..a bolo by to cosi ine, tak to proste nevezmem...a basta :)))) ale ako vravim, urcite pojdem aj inam pozriet....ale inak, tie modely, co tam boli, som este nikde inde nevidela... a aj tie dlhe saty, to sa aj moja segra s tym stretla...a nechapala, ze na ake "latky" to siju tie saty...dlheeee a uuuzke...nie vsetky zeny maju postavy modelky, no :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si tiez satky a vsetko k tomu platim sama..takze sa chystam zainvestovat..uz mam vlastne vybrate, len cakam, kym si pojdem vyskusat este par novych modelov..aj ked uprimne, som uz rozhodnuta a to dalsie skusanie to urcite neovplyvni...ale s tymi satami v TT si ma zaujala..len netusim, kedy sa tam dostanem, ked maju taku uzasnu pracovnu dobu...
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to...ale zas...v sobotu podla mna sa od roboty este netrhaju...tak tebe jedine vtedy to vyhovuje... a tie modely...no vravi sa, ze ked narazis na tie prave saty, hned si si ista...ako to je aj u teba vidiet...ale tam to este neprislo, ked som si tam tie albumy listovala...mozno kebyze nejak pospajam viacero siat do seba, tak by mozno daco zaiskrilo :-D a pani aj vravela, ze sa da kombinovat...jaaaaaaj, bude to tazkeeeeee :-S
Odpovedať
ahojte buduce nevesticky,som taka stastnaaa,ze ste vytvorili toto forum,bo aj ja sa vydavam 5.9 2009,cize presne o 10 mesiacov,takze som rada,ze s niekym mozem zdielat nadsenia a sklamania ohladne svadby,pretoze moj milovany sa tak trochu distancuje,povedal mi,povedz den a hodinu a ja tam budem :-) ale aspon mi vsetko odklepne a do nicoho nefrfle :-D. momentalne zijeme v irsku,takze organizujem vsetko iba ked som doma na prazdninach.teraz som bola doma v septembri,to som objednala salu,DJa fotografa,kameramanaa v kostole mi povedali,ze to ma cas po novom roku.v marci si beriem dovolenku asi 3 tyzdne a vsetko doklepem v ramci moznosti...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak vitaj medzi nami..ten moj drahusik sa tiez nehrnie do organizovania, mam absolutnu volnost..povedal, aby som si vsetko urobila podla seba a tak ako si to len ja predstavujem, ak vraj budem statstna, tak aj on bude...vsetko, co ja urobim, sa mu paci...no uplny poklad, aj ked niekedy by som rada pocula aj jeho nazor a uz ma parkrat vytocil..ale tak co uz..inak vcera nam prisli svadobne pohare, su uplne uzasne..a v sobotu ideme merat velkost obrucok, aby sme vedeli, kolko penazi mame odlozit ;-) su to vsetko palky.. a buduci piatok idem saty rezervovat, uz som sa rozhodla, nasla som tie moje krasne a dalej uz nemusim chodit po salonoch.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?