Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • ...ahojky sasettka...mozes si pozriet album dala som tam nove fotecky aj vyzdobu ktoru by som chcela 🙂

• Caute kocky, dnes som si zajednala kapelu, tak sa tesim....vyjde nas to na 9 tis....

• ...ahojky.tak to nieje az tak vela..kamoska platila teraz 15 tisic...inak tie ceny su fakt nehorazne...

• Sponzor fóra
  • Ved to, a s kapelou sme mali najvacsi problem...Dlho sme hladali, az sme nakoniec zajednali tychto...Videli sme ich hrat na plese a boli celkom dobri, su styria, aj so spevackou.. 🙂

• A inak studujem slovencinu-nemcinu (ucitelstvo), no a u nas je to dost desne na statniciach, niezeby som hned myslela na najhorsie, samozrejme, ze sa pokusim spravit to na prvykrat, ale clovek musi ratat so vsetkym a kvoli tomu si svadbu pokazit predsa nenechaaam.... 🙂

• ...ja pracujem vo svajciarsku a tu nieje nemcina ale riadna chrlacina..vobec im nerozumiem..stale hovorim aby rozpravali spisovne...a neboj tie statnice zvladdnes... 🙂 a zakoncis to krasnou a veselou svadbickou..

• caute, maruska, vyzdoba je peknucka jemnucka 😉 a aj tie satocky, co tam mas, su velmi pekne 🙂
    takze 4ludia v kapele pytaju 9tis? tak to je fakt fajn cena, to si dobre nasla 🙂
    a horalocka, takze dalsia ucitelka z teba bude? no pekne 🙂)) a sak jasne, ved ked som ja mala pred statnicami, tiez som myslela na vsetko mozne aj nemozne...a nakoniec to bola taka mila formalitka 🙂)) ale teda, vediet clovek nieco musel, to sa musi nechat... 🙂

• ...dakujem sassetka..dufam ze mi ju urobi takto aj agentura....a na kapelu to sme natrafili len nahodou...ale som spokojna aj s cenou aj hudbou co hraju...a ty co mas noveho 🙂

• ja myslim, ze to by nemal byt problem...s tou vyzdobou, to priamo v Levoci budes mat?
    tak to si naozaj dobre nasla...dufam, ze aj ja nejakou nahodou a co najskor natrafim na normalneho DJ 🙂 pisala som jednemu, ten pyta 8000 ako zaklad, plus nejake lasershow a podobne veci za tucne priplatky...hmmm...vobec ma to neoslovilo, platit este jemu tolko, ked sa bude striedat s tou zivou hudbou...aaaaaaach jo 😐

• ...ano budem to mat priamo v Levoci..je to pekne mestecko a poznam tam skoro vsetko..a ten DJ nieje nejaky drahy..pocula som ze pytaju ,no u nas najviac 5 tisic...sice my sme vychod a to je tu asi trocha lacnejsie... 🙂

• no mne to prislo vela...ja bych rada dala max. tych 5-6tis...ved uz ziva hudba bude stat viac ako dost...a aj ked som mu /tomu DJ/ do mejlu pisala, ze nepojde len o spolupracu s nim, ale aj so zivou hudbou, som myslela, ze na to vezme ohlad, ale len to pekne odignoroval 🙂)) ale sak, nie je jedinym DJom v okoli 😃
    jaaaaaaaj, no skoda, ze nebyvam viac vychodnejsie 🙂)) abo severnejsie...jooooj 🙂)

• holky a ako sa pohybuje cena kameramana? jeden sa mi ozval, ze ma volno v "nas" velky den a ja uz ani neviem odkial mam na neho kontakt 🙂 plati sa od kamerovanych hodin, alebo az za vyhotoveny produkt - DVD? chcem mu volat, ale kedze neviem ako to chodi, tak nechcem vyzerat ako uplny tupec
    😃

• kameraman vacsinou pyta konecnu sumu za to, ze pride, nakameruje vsetko, na com sa dohodnete...cize celu svadbicku, ze aaaano...a potom pride k sebe, tam to pekne zostriha, naaranzuje, nech to je pekne videjko...a o par dni/mozno tyzdnov/ namahavej roboty v strizni 😬 ti da DVD...mozno 2...mozno 3...oni maju kazdy svoje individualne podmienky 🙂 sa ho proste spytaj, aku ma cenu...a co vsetko sa v tej cene nachadza 🙂 a tie ceny...nooo...od 7 cez 10tis. a hore...som zvedava, kolko pyta tento "tvoj" 😃

• super, vdaka za rady. zajtra mu zavolam a vsetko vyzistim. takze uz zacinam vsetky tie veci pocitat na 10ky tisice 🙂

• Jaj ahojte kočky,

dnes tak neskoro, bo sme boli s drahým sa kultúrne vyžiť do divadla...

baby u vás je to takým zvykom že aj DJ a aj hudba? lebo u nás bud jedno alebo druhé....

a k tej starejšej- ani u nás to nie je zvykom, no peťko býva v oblasti kde je to zvyk a mimo to boli sme v septembri na svadbe krstnej a tá mala tu istú starejšiu čo budeme mať aj my a bola fantastická-strašne sa nám páčila, všetko pekne zorganizovala, proste postarala sa o celý priebeh svadby a ešte k tomu urobila aj super šou a zábavu...

u nás starejší nebýva a potom sa o všetko musí niekto starať-a ten človek s tej svadby skoro nič nemá, a ked sa taký človek nenajde niekedy to potom na svadbách vyzerá že nikto nevie čo a ako má robiť kam isť a tak...

tak ja som povedala že starejší rozhodne ano- a celá moja rodinka sa musí prispôsobiť...

horaločka- ej tážký odbor a kde študuješ? no štátnice ani mi ich nepripomínaj- absolvovala som ich počas štúdia 4 a stačilo ajajáj....a to ma moj diplomový konzultant presviedčal na doktoratúru- ani za svet som nechcela...

ale tie študentské časy by som si rada zopakovala...

ech idem ja radšej spinkať 😉

• Sponzor fóra
  • caute baby, pisem zo skoly, ma zazrakom pripojilo na net 🙂))
    no tak u nas to nie je uuplne ze zvykom/ziva hudba+DJ/, vacsinou len DJ byva...ale ja mam velku slabost pre tych Trnafcanov, su naozaj dobri, to sa musi nechat...ale mat len ich, to by tiez neslo, pretoze oni hraju len ludofky 🙂)) takze DJ potrebujem na moderne pesnicky...a tiez, aby to tam trosku rozhybal...cize volal ludi na parket..a tak podobne 😉
    a k tomu starejsiemu...no ved, je to super mat tam cloveka, co vsetko pekne organizuje...ale ja osobne som sa s tym este nestretla na svadbach, na ktorych som bola...ja si na to asi zaobstaram nejake kamosky...sestry, bratov....nech sa nenudia 😃

• a ftinka, cakam, ako si dopadlaaaaaa 😉

• no, kocky, tak som volala s tym kameramanom. Super sme si pokecali, vsetko ok, ale ked zahlasil tu cenu - ze vraj 12 600 Sk na cely den!!!!! to akoze vazne mysli? 🙂 to ma trosku pobavilo, tak hladam dalej. ale teraz zacinam premyslat, ci to nahodou nie je normalna cena.... ako to vyzera u vas?

• ajoj ftinka, tak ta cena hovori o tom, ze asi bude to svadobne DVD naozaj vyzerat dobre 😉 je to na vas, ci ho chcete mat super...a teda obetovat tolko penazi... 😐
    cize ceny sa pohybuju od tych 7-8tis...a hore...a cim viac pytaju, tym na to vacsinou maju dobry dovod...ale odporucam pozriet si jeho robotu...aby ste si boli na istom...
    v BA napriklad ceny kameramanov, ktorych video je naozaj super spracovane, su okolo tych 15-20tisic...a to je teda ina paaaaaaaaaalka... 😃

• Ahojte kočky, no my sme sa s tým kameramanom nepohli ani o kusok...
    čo sa u nas týka tak ceny tiež od tých 7 hore....

Sasettka dnes som pozerala super stránky na výzdobu....maju tam aj organzu aj flizelin...a aj všelijake ine vecičky

• Caukoooo, kristi posles mi link do IP, nech to tiez skuknem? 😉 dakujeeeeeem vopred 🙂 a s tym kameramanom....aaaach jaj...no drzim paste, nech sa nieco podari najst...
    a my teda konecne mame cislo na nejakeho DJ, co je vraj velky pohodak a sympos, a vraj ani nepyta vela...tak sa s nim hadam uz tento tyzden stretneme a uvidime...

• ...ahojky kristi mozes mi poslat nazov stranky kde si nasla tu vyzdobu...dakujem 🙂

• ahojte baby 🙂 aj ja mam svadbu v tom termine co vy, mozem sa ku vam pridat ? 🙂

• Ahoj wyerka, no jasne, ze mozes 😃
    tak ta medzi nami vitam...a co uz mas viac-menej iste? ci estelen zacinas?

• sasettka : no prehlad co chcem a co nie uz takmer mam a iste mame zatial salu, fotografa a kamartka nam dala kontakt na video co mala aj ona velmi pekne a celkom prijatelna cena 🙂 este potrebujem zohnat nejaku kapelu a dj-a a budem mat na chviku pokoj sa mozem venovat sataaaaam 😃 a co ty?

• no dnes akurat sme mali official zasnuby 😃 prisli mileho rodicia k nam...a bola vcelku svanda, mne sa to pacilo...a evidentne aj im...ziadne stresy, sme pokecali 🙂...a mam teda, ako som tu uz pisala, vsetky tie zakladne veci, co treba takto skorej...len toho DJ ece nie uplne na 100% isteho...
    a ty chces teda zivu hudbu aj DJ?
    a na saty som sa rozhodla cakat az nabuduci rok, aj tak bude este kopec casu...a pridu aj nove kolekcie do salonov... 😬

• Ahojte kočky, jej no tak sasettka srdečne blahoželám, aj naše zasnuby boli riadna sranda- prišiel dokonca aj moj budúci švagor- a to je haluzák- predstavu o svete má -že svet gombička....

wyerka-jeé srdečne ta tu vítam, a pozerám že okres levice aj ja som od tial blízko teda mam k leviciam blizko- dokonca z levíc mame fotografku...a moj drahý je z čajkova...

a babenky pošlem vam ip jasne...možno tam niečo najdete, no teda ja by som tam naobjednávala aj za 2 tisícky- a nemusim nikam behať a zhánať- všetko mam pekne pokope...

• hehe, no tak nasi rodicia sa vlastne videli po prvykrat, a dobre si spolu rozumeli, dokonca aj o svadbe maju dost podobnu predstavu, takze je to vlastne idealne a nikto sa nebude moc hadat...dufam 😃 a kristi, dakujem za blahozelanicko 😉 a tiez dakujem za tie linky, hned to pojdem skuknut 🙂) a mas pravdu, v takych e-shopoch tam toho ponakupujes...mozno aj lacnejsie, ako v klasickych obchodoch...a potom si po to len prides na postu...a mas to vybavene 🙂
    a ten tvoj svagor...to v akom kontexte ma predstavu o svete ako o gombicke? ja si takeho cloveka ani neviem predstavit 😃

• jaj no on ti má taky "lahký" pohlad na svet- pre neho nič nie je problem, ibaže okrem "žitia" ho nič iné nezaujéma a má teoriú že načo sa trápiť veď všetko dostať v tescu...to znamená že ani prstom doma nepohne... ja hovorím že on z toho ešte vyrastie, ale kedy to nik netuší...možno ked si najde nejaku babu...

• ajajaaaaaaaaaj...tak to je teda urcite velmi zaujimavy clovek 🙂)) a pocuj, kolko ma rokov, hmmm? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite