Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a k tym satam v IP...presne tak, ved vydavam sa len raz...a podla mna sa da usetrit na inych veciach, ako prave na satach...akurat sme plynule z toho kona presli na auto :-D a to pozicovne, co tam je za luxusnejsie auta...uff...az sa mi oci prekrucaju...tak ak sa nam podari zohnat dake pekne po znamosti....usetrime riadne tisice...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved jasan...nam sa pacia celkom aj take veteraniky, priatelov otec je do nich blazon, tak skusame take nejake zhanat...no ved uvidime:-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, tak to drzim palce ;-) to ja som dost narocna, co sa aut tyka, ja sa dokazem dokonca o autach aj rozpravat :-D :-D sa chalani velice cuduju, ze rozoznavam znacky, hehe :))) a som dost zavisla na Audinkach...a co som teraz nasla, tak pozicanie Audi Q7 ze 12tis...no len sa nad tym pousmejem :))) a to nehovorim o mojej vysnivanej R8...tu pozicaju na den za 34tis :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo...no to su ine sumy...my si mozme od kamosa pozicat takeho velkeho Lincolna, ale co ja viem? Akosi sme sa este nerozhodli...Ty si budes robit sama vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, budem a uz sa na to tesim :) tak toto sa mi na tom paci najviac, ze este mame kopec casu na rozhodovanie :) no a Lincoln, hmmm....moooze byt :))) i ked v nasom pripade asi nonsens :-N
Odpovedať
Profilova fotka
preco?
Odpovedať
Profilova fotka
no nemame kamarata, co by nam ho pozical... :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj:-) ale to si ma inak sokla s tymi cenami...to by ma ani nenapadlo...vy mate v kostole svadbu tiez, ze? Ja som necedela, ze ten krizik si tam musis doniest...Budes ho kupovat?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...krizik...dakedy sa stane, ale to skor na dedinach, ze ti ho da fararko.. ale inak sa nosi, kupuje...ja dost uvazujem, ze poprosim moju krstnu, ci by mi ho nezabezpecila :-N sa to v nasej rodine tak robieva... ale co som uz nasla tu na MS nejake fotky tych krizikov, tak niektore su naozaj kraaaaasne...potom dam krstnej fotky, ze tento alebo tento a bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, dobre...a to donesies fararovi az na svadbu, ci dopredu?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to sa vlastne nesie aj s prstienkami k oltaru, co ja viem....a na ten krizik sa potom prisaha...
Odpovedať
Profilova fotka
aha, dobre...tak som mudrejsia zasa:-)ale ja som vacsinou bola na svadbach, kde to fararko daval, tak ma ani nenapadlo, ze niekde to treba doniest...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noooo...ja si pockam, az ked zacneme s fararkom nasim nejak komunikovat a sa ho na to rovno spytam... a ak by nam naaahodou povedal, ze nam ho zabezpeci, tak bude o starost menej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa este ani pre kostol nerozhodla...a to uz mame zajednane dva:-)ale ticho:-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D pssssssst to aj ja som sa rozhodovala...bo tu v TT je kostolov kopeeec, na kazdom kroku... ale ma hned na fare zrusili, ze aj tak sa mozem sobasit len v tom alebo v tom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne? My mame v TN na vyber asi 3 a este jedn mimo TN, taky pekny dedinsky kostolik...
Odpovedať
Profilova fotka
mno, ved aj ja som sa cudovala... niekto chodieva do dakeho kostola a paci sa mu...a oni ho zrusia s tym, ze v Trnave sa sobasi len v dvoch, ze viac sobasov cez den aj tak nebyva... ale mozno by sa to dalo nejak zariadit, ale to som ja uz neriesila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ked sa tu bavíte o tých kostoloch, kedy to treba začať riešiť? aj ja mam svadbu 5.9.2009
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jajuliatko, tak ta tu vitam :-) no my uz sme na faru volali a zapisali si nas tam na presny cas...to mi zatial staci ku stastiu...na matriku vypisat vsetky tie papiere sa chystame az dakedy v marci, aprili... a uz mas nieco vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za privitanie :-) . no ja mám zatial kameramana, fotografa, Dj a sálu. Zatial len to, ale chystám sa v najbližšej dobe už aj na šaty. To na tu matriku tak skoro treba? fuuha
Odpovedať
Profilova fotka
a nieee, netreba...akoze v takych mudrych knihach sa pise, ze pol roka pred...ale tu ide o tie podpisy, vraj nesmu byt starsie ako pol roka...ale ked si to tak vezmeme, ze mame zabookovany termin v kostole, tak matrika az tak neponahla... my tam proste pojdeme, ked budeme mat cas :)) a mas teda tie najdolezitejsie veci ;-) no a samozrejme saty tiez treba :)))) dufam, ze sa nam tu potom v nich ukazes :)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to najhlavnejšie mam, ved sálu sme museli už skoro 2 roky dopredu hlásiť, ked sme chceli mať tam kde aj máme. a šaty samozrejme ukážem. mali by sme isť kuknuť na ukrajinu, tak odtial tiež iste dám, ale už len čakám kým začne semester a obídeme s kamoškou salóny s Košiciach. tak že koncom februára čakajte fotky určite. už sa neviem dočkať :o) a ty už máš šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
no a pozrela som si tvoj album, theeeda, tie priestory mate naozaj uzasne...tam bude radost oslavovat :))) a vidim, ze sa ti aj bordova farba paci, si moj clovek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja a saty....nooo, bola som uz v par salonoch na skusani...a niektore modely sa mi velmi pacili, no este nie som rozhodnuta pre ziadne...idem teraz v sobotu na svad. veltrh do BA, to som zvedava, o com to bude...ale idem len s priatelom, takze neviem, ci tam vobec budem skusat...a potom nabud. tyzden som uz dohodnuta s kamoskou, co sa vydava v juny, ze pojdeme obehat vsetko tu v okoli, co sa len da :))) ale zopar bab tu uz ma tie "svoje" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, s priateľom toho asi veľa nenaskúšaš. ale aspon uvidíš čo je nové. Zatial som si všimla že si si nedala do albumu čo si vyskúšala, ale tiež dúfam, že sa nám predvedieš, až obídete salóny s kamoškou.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, ja to tam davam len na chvilku...bo ten mooooj vie, ze tu mam ten album, tak tam potvora sem-tam pozrie :-D tak nechcem, aby ma videl, preto tam tie fotky nemam stale...
Odpovedať
Profilova fotka
jasnéé, aj moj vie o albume, ale našťastie, aspon ja si myslím že sem nepozerá. tak snad stihnem, väčšina modelov, teda vlastne všetky vyzerajú na normálnych ľudoch úplne ináč, ako na tých modelkách. tak som rada ak natrafím na taký album , kde su baby vyfotené v šatách.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti teraz mozem par tych fotiek hodit...aj ja sa inak velice rada kukam na baby oblecene v modeloch....vacsina vyzera naozaj uplne inak, ako na modelke :) tak idem na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki super. často aj ked dajú najprv originál a potom na nich, tak by som povedala že to ani niesu tie isté šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
no uz to tam je...potom od c.70 su to saty z dvoch salonov v TT a preeeesne tak...a dost casto hladam tie poznavacie znaky, aby som si uvedomila, ze su to naozaj akoze tie iste :))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?