Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, jaj no ja som mala tak rozlietaný vikend že až,včera sme sa boli zas kusok kulturne vyžiť do divadla a dnes boli naši na prvej oficialnej navšteve u budúcej svokričky...tak som toho mala tak strašne vela... uf, a vobec sa mi už nechce do tých mašli do kostola... sasetka krááááásne oznamka.... sa mi páčia velice prevelice...
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte k tomu farčimu- tak my mame mileho pana dekana čo nas bude sobášiť, ale na poučenia chodíme k našmu expertovi, a to je niekedy aj sranda, ale čo ja viem tak berie ludí aj mimo uradných hodin, ved človek nemusi stale len vtedy ked maju oni uradne hodiny... nie?čo ja viem tak u nas chodili niektorí na poučenia aj okolo osmej večer...
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, no som rada prevelice, ze som inspirovala :))) a mi ich tlacil kamarat za dobru cenu a mam ich mordu...pojdem asi do mesta na namestie rozdavat ako nejake akciove letaky :-D :-D :-D aj vam odlozim, oki baby? ;-) kristi a ako bolo u svokricky? ozaj, zdravotne uz je to ok? na tu kostolovu vyzdobu si hovorim, ze mam cas....leto pred nami...juuuj, len ta jedna hnusna skuska utorkova...uz aby bolo po nej...len ma brzdi :))))) a k teme knazov...no ved to, zalezi fakt od jednotlivca...ja stale nechapem, co im tam v HC robi problem aj mimo uradnych hodin "ordinovat" :-D nie kazdy moze cez ne...a uz vonkoncom nie ludia, co pracuju v zahranici...ach jaj, dufam, ze to diskomaniak nejak poriesi... :-( inak na poucenia aj my nebudeme chodit k nasmu kaplankovi...skoda, som sa nanho vcelku tesila :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja idem zasa zajtra zatelefonovat tomu kaplanovi, ze ci cez vikend nepise ani sms mimo uradnych hodin alebo co...tak ked povie ze mu ma poslat sms a on mi da vediet tak clovek caka ze mu nieco odpise nie? aj tak je to divne smskovat si fararom :)
Odpovedať
Profilova fotka
sasetka, no už je to v takej urovni, že by sme mohli povedať, že da sa ale pri takej diagnoze človek nikdy nevie... ved aj preto sme tu navštevu tak dlho odkladali, aby sa skoro svokrička z toho všetkeho nejako pozviechala... a vyšlo to na teraz... no dufam že už sa budeme všetci mocť tešiť na naš velky den d...a bolo fajne... boli aj moje plnené pagačiky čo tak stráááášne lubim, tak som papkala... len ked to takto pojde dalej tak neviem ako sa spracem do sadobných siat... xixixi mašle kostol- no ja by som ju tiež ešte neriešila ale ked som kupila tie ruže tak mi to nejako nedalo...
Odpovedať
Profilova fotka
:))))) no sak...ja dufam, ze v lete budu take strasne horka, ze mi nebude chutit jest...to je jedina moznost, bo ja sa nejak nedokazem obmedzovat :)) a teda, som rada, ze je lepsie ;-) disko...no veru, je to ftipne...ze smskovanie s fararkom :))))
Odpovedať
Profilova fotka
to ja mozem jest kolko chcem viazacku musim mat uplne stiahnutu aby saty nepadali:D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj diskomaniak mať tak tvoje šťastie... aj ja by som chcela... ale ako hovorí sasetka tak cez to leto človeku vela nechuti jest tak hadam to bude o.k. ..... xixi
Odpovedať
Profilova fotka
v lete treba vela plavat, bikovat a papat ovocie a zeleninku mnam:)
Odpovedať
Profilova fotka
no co bambulky, co noveho? ja uz 2 dni uzivam volna :-D disko, som kuk album, uz si skusala uces, vyzera fajne ;-) a aj ta kyticka, co mas pri konci, je perfisnaaaaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mám konečne termín u kaplana, 25.7. tak dúfam že sa niečo nestane.. alebo mu do toho niečo nepríde.. Neviem či som písala v sobotu sme kúpili mojej polovičke oblek a košeľu, objednala som mu viazanku s kapesníčkom a gombíčkami, tak teraz čakám kým to príde a potom ho do toho navlečiem a odfotím aby som vedela jak to vyzerá všetko dokopy..Som zvedava:) Účes som skúšala už asi tak pred 2 mesiacmi aj makeup.. len som tam dala teraz foto..a kytičku mi poslala jedna baba z fora Hlohovec :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak my sme dnes absolvovali posledne poučenie... už len s našim oddávajucim sa musime dohodnuť na obrade- že ako ho chceme... no aj ja som už kupila košele, prave včera mi volali že tu s dlhým rukávom mam hotovu- bo som dala mojmu drahemu urobiť na mieru, kedže je taky velký- bolo treba rukávy predlžiť... tak aj ja sa teším ked to budem mať všetko doma, aj ked on sa do toho velmi obliekať nechce... už mu treba zadovážiť iba tielka, topanky a ponožky a ženich bude kompletný... a ja som si kupila na prezutie topky, sice su to len od činana take umelače- ale to len aby som tam nepobehovala bosa...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
disco, ten učes je fakt dobrý.a aj šaty ti pekne sedia. holky vam tak fajne že už mate po naukach. ja ani neviem kde je im koniec =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaale janka, co je to pre teba utrpenie? :))) ja nemam po nich....ale to zas bude taka rychlofka...3 dni a koniec... jeeeeeeej, disko, fajne satockyyyyyyyy, si spravila novy album a ani sa nepochvalis :-p :-N x-) a som rada, ze s kaplanom si sa aspon na dacom dohodla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neboj jani ved ono to nie je až take desne, napr dnes sme tam boli iba ccahodku a bola aj sranda... sme sa zabávali...fararko normal že vtipný...inak každe stretko bolo inak dlhe , prve cca 1,5 hodky druhecca 2 hodky a toto uplne že super kratke...
Odpovedať
ahojte,my sme absolvovali dve nauky u fararka a cakaju nas este cca tri.On je zlaty,vsetko, ale troska moc to berie vazne.nakoniec som sa rozhodla,ze vyzdobu si spravim sama,ale oznamka si dam spravit.Moj manzel cakatel :-) tu bol na pat dni a uz je zasa daleko odo mna.Ale mame obrucky,uplneeee kraaasne.Za super cenu,bo ich nam robila znama.Mali sme ich za 300Eur,ale v obchode by stali min.500Eur,takze sme pekne usetrili. V sobotu mala sesterka svadbu,uplna pohodicka,dufam,ze aj ja to budem tak brat:)rezervovala som si ich sofera autobusu,takze dalsia vec z krku,mali uplne peknu tortu,som ju tusim davala do albumu,tak asi viem,kde si dam aj ja upiect.pomalicky sa mi to dava dokopy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja neviem prečo sa tí farári berú tak vážne, stejne trieskajú samé somariny..No čo mi hovorili kamošky tak o sexe ešte asi ani len nepočuli alebo si čo to vygooglovali.. je to strašné keď má človek počúvať také kydy a zabíjať čas..
Odpovedať
ja som veriaca,ale fakt mi prijde divne,aby som bola s niekym 6 rokov a nic.Co cakaju,ze budeme hrat karty alebo co :-) i ked moj nastavajuci bol moj prvy a asi bude aj posledny,takze to ani nehresim,nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hrat karty :-D :-D :-D :-D :-D dobraaaaaaaaa :))) eeeejha, to by tie vase obrucky stali az tolkooo??hmm, musia byt asi naozaj tazke...ach jo, my sme si tie nase obruce este neboli vybrat....ale uz je fakt na case... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sasi nepomýlila si si fórum?:) my už máme tiež objednané obrúčky, mali by byť do konca júla hotové, lebo ten môj musia špeciálne namodelovať, lebo mam také chudé prsty:) som sa chcela spýtať od koho si budeš požičiavať čokofontánu?
Odpovedať
Profilova fotka
aha sorry sassi už som si všimla:)
Odpovedať
Profilova fotka
banulky no ten naš farči nam o sexe ani necekol, len povedal praveže on to berie tak že je mu jasne že ked su dvaja spolu že sa občas daky prehrešok stane ale nemala som pocit, že by to bral ako nejaku tragediu... no zas mam kamošku čo sa ich farako na poučeniach pytal že či si ho buduci ženich ho-ni... teda akože by mi asi sanka spadla keby sa ma toto spytal...
Odpovedať
Profilova fotka
:) to ja by som sa ho spytala či si ho honí aj on alebo či je to zakázané :)
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo k comu s tym pomylenym forom? :-N cokofontanku mame z jednej cajovne na stefanikovej... uz sa dokonca prestahovali do mensieho, moc sa asi nedari...ale hadam to preziju do septembra, drzim im palce :))))) uff...tak to by sa ani mne nepacilo, kebyze tam zacne fararko s dacim takym...a nech sa netvari, ze on nic take nerobi...ale uz som radsej ticho :-x
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo k tym obručkam:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no ja som už tiež bola obzerať obručky,a buduci tyžden k tym čo sa mi najviac pačia dotiahnem aj Ruda a niečo snad aj vyberieme už. ved už by bolo na čase :-) sasi neni to pre mna take utrpenie chodiť ku fararovi, ale ked tu tak čitam ako vy ste boli 3 krat, 4 krat a už mate po naukach, tak mojich 10 stretnuti sa mi zda byť dosť. a to 10 len manželska nauka. teraz ešte len na tu nauku na krst chodime, tak že manželska sa ešte ani nezačala a už sme boli 5 krat. ale inač je to pohoda, stale posedime, popočuvame. celkom dobre sa počuva, a hlavne to strašne uspava. to by ste neverili ako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
xixi jani to poznam ja som toho mojho občas aj šťuchla aby nahodou ozaj nezadriemal... :-D :-D :-D ale neboj raz dva to budete mať aj vy za sebou, tak ti poviem teš sa z toho že ti farči urobí ten krst, bo s tým je dnes vela problemov , však sama vieš... nie každy je ochotný... inak babý idem sa vám pochváliť, včera som makala a mam hotove prve oznamka... a tiež košik na dukatiky a závoj... uf bola to fuška... a tie oznamka hadam to neurobim ani za 3 týždne tolko je s tým roboty...ale inak sa tešim že vyzeraju celkom pekne... ved potom ich dam aj do albumika, len sa bojim že mi ich dakto odkopčí ako polovicu veci čo mam v albume, a to nechcem...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
no aj my sme boli obzerat obrucky...a dokonca som nasla jednu, co bola proste perfisnaaa, kraaasna...len v tom zlatnictve by nas asi dost vysli, tak ideme este pozriet do inych zlatnictiev, ktore nie su take drahe a hadam najdem daco pekne aj tam :))) jani...no nachodis sa pekne na tie nauky... ale sak, aspon si podriemkas, no nie? :))))) kristi, to ale proste musis ukazat, ake pekne oznamecka maaate :))) aspon na chvilku a velkym napis, ze nekopirovat, a to dost odradi :)))) a co na nich tolko robis? no som naozaj zvedava, ake su x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja no dam to do albumu, len ešte musim vyskušať či to telefonom dobre odfoti, bo fotak teraz nemam doma...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?