Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sasi. hej som skoro pani :-D. aj ja blahoželam ku skuške a držim pršteky na dalšiu. a kolko ešte maš skušok?
Odpovedať
Profilova fotka
jej, diky x-) noooo...4 su za mnou, 2 predomnou :-) kebyze to cely rok neflakam, nemala by som teraz take fofry /na skusky sa u nas viac maka, ako uci :-D / ale ved neva...uz to treba rychlo prezit... a co to ty mas aku skolu, ked si Ing.? a tie promocie mate kedy? bola som min.rok na promociach mojho bracha...a vcelku ftipne to bolo... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam Technickú univerzitu v KE, ale odbor životné prostredie a take. Promocie mame 23. juna. a na tych Bc. promociach to nebola až taka sranda, ked že sme tam stali skoro 3 hodiny v tak ťažkom vzduchu, horuco jak v r... od tych reflektorov a okno žiadne. to bolo ale utrpenie. ale ako pre divako to može byť celkom sranda :-D teraz mam už konečne čas, a pojdem zachvilku popozerať a sondovať po obručkach, poobzeram sa po nejakom papiery na oznamenia a take krasne vecičky ma už len čakaju. jeeeeeeee :-) to je blahobyt toto :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak som konečne začala trošku makať. už som vyrobila nejake pierka, čo by mohli byť pre rodičov, akurat že tu dnes nemám foťák, ale najbližšie ich tu hned šupnem. aj papier bordový som si kúpila, aby som si vyskúšala, ako sa mi budu robiť tie oznámenia, čo sa mi páčia. tak sa mi páči, že sa môžem konečne realizovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj, baby, uz len jednuuuu poslednuuuuu, ale ta je az 16teho...ach jo...neva, aspon mam tyzden volna :-D vy ste mali Bc. promocie? my ee, nam to zrusili, bo tam vraj chodievalo malo ludi :)))) no a teda dufam, ze tieto promocie uz bude lepsi vzduch :-D a super odbor, paci sa mi ;-) a tesim na tie tvoje vytvoriky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, no tak teda sa zas začíname trošku rozbiehať, aj ja som spravila vankúšik na krížik a obrúčky, len som teraz u drahého, tak ked pridem domkov dam do albumu... a sa chystám už na tie pierka....v utorok by sme mali ist so susedkou na ružičky do kostola... tak sa teším....inak už je to menej ako 3 mesiace sa námto nebezpečne blíži...chichi
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, tak sa nam to ozaj blizi..inak sa Vas idem opytat jednu vec, ze drahy ma cisto bielu vestu aj koselu a ja budem mat take tie slonovinove saty..myslite, ze to vadi, ked budeme rozdielny, ze to nebude zladene?
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeeee...juuuuuuj, to bol perfisny vikeeeeeeeeend, juch! x-) zuzik, podla mna to nevadi...ved aj ten moj bude mat taku slonovinovu kravatu a ja som cistobiela, ale vela si z toho nerobime:-N jo, blizi sa to, blizi, dnes sme boli cela rodinka pokope a dost sme sa o svadbe bavili, no zvlastny pocit...tak pojdeme tento tyzden na faru, obrucky kuk...a asi aj oznamka...boli sme sa dokonca aj trosku pofotit v sobotu, mozno na oznamko pouzijeme... :))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, my sme sa cez vikend asi 4x dobijali na faru, otvorili nam len raz a stretli sme sa s veeeeeelkou neochotou.. tak neviem ako mame prist v uradnych hodinach ked su len po-pia do 16 a my chodime domov raz za mesiac a skor ako o 19 sa nam nikdy nepodari prist:( este ze tich fararov platite z dani..
Odpovedať
Profilova fotka
diskomaniak... :-| tak to je fakt naprt...ani ked ste im to vsetko vysvetlili, dalej len velka neochota?....no drzim palce, nech to dajak poriesite...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate dosť blbe discomaniak, lebo ja som sa tu s tym nestretla v našom pripade. my chodime za fararom prave až po pracovnom čase. my kedy mu zavoláme že máme čas, tak ideme, a chidme až tak večer o 19tej na hoďku, tak to je v pohode. a už tu mam foťak, tak zajtra to tu všetko nahádžem.dobru noc. paaa
Odpovedať
Profilova fotka
všetko sme vysvetlili, bol tam len farar, kaplan tam nebol.. povedal aby sme prisli v úradných hodinách..ze on ide za 3hodiny na vysviacku do TT ze na nas nema cas..nechcel nam dat ani kontakt na kaplana no zabava.. povedal ze to mozeme skusit este v nedelu doobeda ale v nedelu nam nikto neotvaral ani doobeda ani poobede.. Takze sme tam boli v piatok, v sobotu 2x a v nedelu 2x a nic sme nevybavili :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojko discomaniak..no a vies co ti poviem..ja mam fararov tiez uz plne zuby, svadbu chystam uz rok, nikto mi nikde nerobil problemy, ale prides na faru a tam to zacne..tiez som bola vybavovat papiere..stalo ma to kopu casu a energie, prisla som na faru (mimochodom bola som tam trikrat minimalne) a tam mi kazdy raz povedali, ze krstne listy maju byt raz stare pol roka a raz nie viac ako tri mesiace..tak som im tam uz skoro vynadala..farari nefarari.. Ja mam jedine stastie, ze jeden tyzden robim poobede, takze v pohode stiham uradne hodiny, ale verim, ze by som sa tam tiez k nicomu nedopracovala, keby som tam vecer zvonila.. takze drzim palec, aby si to skoro vybavila, potom uz budes mat aspon pokoj..lebo vsetko ostatne vybavis bez problemov, okrem tohto zrejme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ostatne uz mam v podstate vybavene zajednane dohodnute zaplatene zalohy, zapisnicu vypisanu a len tu mam problem.. sa naseriem a zosobasi nas kamoska matrikarka a bude..
Odpovedať
Profilova fotka
NO ja som bola taka ista nahnevana..ale nastastie sa to vybavilo akosi samo a uz sme to minuly tyzden vsetko odovzdali a podpisali..takze sa svaty pokoj..uz som to davala drahemu, nech si to vyskusa vybavovat..som povedala, ze sa toho uz ani nechytim..ale nastastie je to hotovo, tak sa tesim a sustredim sa na posledne detaily ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyy, tak aj my sme dnes zavitali na faru...a vsetko f pohodke, bola to celkom sranda :-p zuzka, ako bolo na naukach? my sme si dali az zaciatkom jula... a isla som hned pozriet nejake čačky do vlasov, co by sa mi hodili, ale nist moc zatial...hadam daco pjekne najdem...aj sa mi pacia nejake veci v harman-art...neviem, ci poznate...len sa zas bojim to z internetu objednavat...mno...uvidiiiiiime...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak už konečne tu mam foťak, tak idem hodiť nejaky tan vytvorik do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
tesiiiiiiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
už su tam. aj dalšie stužky budu z takej priesvitno bielej a bordovej, ale trošinka tmavšia bordová ako je tam. asik aj ružičku tam vopchám do tých malých pre ostatných hostí. môže byť take pre rodičov? si take - no väčšie od ostatných by som maminam dala tie do biela a ocinom do bordova. alebo naopak
Odpovedať
Profilova fotka
pjeknucke ;-) davate pierka aj zenam? u nas sa to nezvykne... a aj oblek ma nastavajuci uz kupeny? :) inak, som sa dnes dozvedela, ze dalsia svadba v lete pribudne...kamoska nam dnes oznamila, ze teda 18.7. aj oni do toho prastia, ako sa hovori :))) ti dvaja su plniiiii prekvapeniiii x-)
Odpovedať
Profilova fotka
oo, vidiš, tak budeš mať dalši suchy nacvik? noo a pierka sa ženám nedávajú ani u nás, akurat ja osm si myslela že obom rodičom by som dala, ale ešte uvidím. ak ich nedám maminám, tak tie zvyšne väčie dam potom jedno svedkovi a jedno hlavnemu družbovi. aj ked on bym al mať pierko z takych kvetin ako družička hlavna. no tak to neviem. ale uvidím. ak budu maminy chcieť, tak si ich takto označím spolu s ocinami :-D može byť aj tak, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
a oblek už má kúpený taký nrmálny čisto čierny, minulý rok si kupoval nový a mal ho raz na sebe. tak snad nebude nikomu vadiť. ale oblek aj keby si kupoval nový, tak by si kúpil aj tak presne taký ako mu už visí v skrini, tak že nikomu nič nepovieme, a kad niečo, tak je nový :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale jasneeeeeeee, ze moze byt ;) aj ked im povies, aby si dali zihlavu ako pierko, musia suhlasit, sak co by pre teba nespravili, no nie? :-D :-D ale nie...mas to dobre vymyslene...ved aj ja bych chcela svadobne mamy dako odlisit, este neviem ako...mozno na chrbat im nalepim daco :))))))) jj, dalsi suchy nacvik...budem usvadbovana, kym pride ta moja...a to nehovorim o ostatnych...ked my budeme ako posledni...a mozno este zopar znamych sa rozhodne takto narychlo a mozno aj 10svadieb este bude pred nami, no :-D :-D :-D a to pierko rovnake ako s druzickinymi kvetmi, to som tiez este nepocula, ale znie to fajne ;-) a s tym oblekom...dobreeeeeeee ;-) to ten moj si musi vsetko kupit, bo co ma, tak to uz fakt doziva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to pierko družbove u nas tak bolo na jednej svadbe, že ja som ako 1. družička dostala tiež kytičku, tiež takú polgulu z karafiátov, krásna a Rudo ako 1. družba mal pierko tiež z takého karafiátu. tak že aj my take niečo spravíme
Odpovedať
Profilova fotka
no, znie to pekne ;-) mozem opakovat? :-D inak mas pjekne kyticky v albume...a pravda, tazke bude vybrat jednu ...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne že možeš opakovať. ved ja možno tiež budem opakovať :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
:-N hehe, no ked bude po com opakovat, tak to je jasne, ze mozes :))))
Odpovedať
Profilova fotka
ta jak by som nemala, ved si jake supiš srdiečka spravila. šak my sme tu take kreativne všetky, tak sa musime aj inšpisovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to jo, stretlo sa nas tu kopec s kladnym vztahom k rucnym pracam :-D zajtra spravim pohare, uz sa na ne tesim :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, no sa kukam a čitam, juj to u nas asi ine trošku zvyky... u nás pierka dávame že uplne všetkým a rodičom a krstným sa dávaju väčšie... akurat ich riešim... ech, ale furt je ich nejako malo... som starejšej akurát vyrobila...potom pridam do albíčka...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?