Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
o dva tyzdne idem sesterke na svadbu a ta to zbuchala cca za mesiac a pol,a to uz ma skoro vsetko a ja,co sa na to chystam skoro rok,este mi asi polovica chyba,ze krizaaa.Mne sa uz fakt nic nechcce riesit,keby to dakto za mn aspravil a ja si prisla len na svadbu,to by bolo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej baby, aj ja mamnejak krízu, sa neviem do ničoho dokopať... začala som s pierkami a volajako sa mi nechce, zastala som pri počte že 9... hm povážlive, a akosi sa nevieme ujednotiť na detailoch oznamka, teda stale nakupujem nejake tie vyrezávatká a vkuse sa mi dačo bnezda...asi ich mam privela aj vyrezávatok a aj nožnic,a čo čert nechcel do roboty som kupila dalšich 6 druhov uplne iných ako mám doma a teraz si mám vybrať... ech jani neboj to zvladneš, aj mne to každý hovoril, figu to pomáhalo, stresovala som ešte viac, ale jednoducho si to musiš prežiť... a potom už len svadbáááá
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj ma to jediné ukludnuje a ženie dopredu, že svadbáááá. ale ja sa nebojim, len už to chcem mať za sebou. a s tou vašou krizou, tak si dajte chvilku pauzu, ved ja tiež nič nerobím momentálne, čo sa svadby týka. nemám vlastne na výzdobu vooobec ale voobec nič. tak že si z toho nič nerobte, ved on oride taky škaredy upršany den, a sa vam ako bude chcieť pracovať vtedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
disko, diiiky za podporu ;-) uff, tak vcera som uspesne obhajila....dalsi tyzden 3 skusky, potom este jedna a je to fuc... a hej, janka ma pravdu, ta pauza od svadobnych priprav mne osobne spravila vela...kebyze to vkuse riesim, urcite ma to omrzi, ale teraz sa o5 tesim, ako skonci skuskove a znovu sa do toho naplno pustime :))) ale teda, kebyze ja mam doma kopu vyrezavatiek a noznic, tak by som asi tiez mala problemy vyriesit oznamko :-D babo, no ja ti pomozem, ked chces...teda po skuskach..no co by si potrebovala? :-N x-)
Odpovedať
jaaaaj,sasi,ty si tak zlataaa:) no,kde zacat,hmm tak mohla by si .....................................................................................................................................................................................,no a este aj toto ak by si mala cas............................................................................................................................................. :-D al enie,srandujem,nie je to az take zle,ale fakt sa mi do nicoho nechce,ale uz budeme mat obrucky hotove,na to sa tesiiim uplne najviac.Pride Peto a mozme ist pre ne.Inak prisiel mi uz krizik,na ktory sa prisaha,som si objednala,uuuuplne kraaasny,na zivo krajsi ako na fotke.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaj a mne kto pomoze :)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ja som prave odovzdala jednu svadobnú tortičku na zajtra... ech ani som sa na nu nestihla poriadne kuknuť, že ako sa vydarila a už si ju prišli vziať... ale poviem vám 7 kg mala...sa to aj ťažko nieslo...a na zajtra mam dalšiu, tak sa nejako nestíham ani obracať...však ked budem mať stihu ju aj do albíčka pridám... inak už sa tešim, bo asi buduci týždeň by som mala isť so susedkou do jedneho velkoskladu na vyzdobu... tak som zvedava či všetko najdem...
Odpovedať
Profilova fotka
babo...sak ty mas toho viac, ako ja :-D :-D :-D nakoniec budes pomahat ty mne, nie naopak :-p potom das foto krizika a obruciek? a odkial si si krizik objednavala? :) disko, no teba mam blizko, tebe by som fakt mohla pomoct :-D :-D kika, no sa tesim na fotky torticky, ze co si zas vykuzlila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasi, no som ju tam dala, a prave pracujem na druhej...ale tato je len taka malička cca 2kg, tak to už bude rýchlovka....dnes sa možno pustím večer znovu do tých pierok,ak budem mať ešte energiu...
Odpovedať
Profilova fotka
sasi: no ja som asi najdalej zo vsetkych bab:) žijem v ČR
Odpovedať
Profilova fotka
tak zit zijes, ale svadbu mas tod za rohom :-p :-N kristi, pjekna torticka, dala by som si kusok :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: ale vsetko organizujem z CR..
Odpovedať
Článok sa načítava...
discomaniak:ja som toho zariadila viac,ked som bola v irsku,ked som prisla na prazdniny,tak uz som obehala iba dohodnute stretnutia a bolo.A ako som doma nastalo,tak to nejako viazne :-) sasi:ta adresa je www.musinsky.sk,mna vysiel krizik 25 EUR a je krajsi ako na obrazku,aj mame zozadu vyrezane nase mena a datum svadby,ak budem mat troska casu,odfotim ho. Ak si das na stranke kolekciu,tak mame vzor 03.je fakt nadherny
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte..tak dnes ideme na pripravy vecer...som zvedava o com to bude.. inak sme cez vikend torticku zajednali a som neverila kolko ma bude stat casu zohnat do kostola 4 ks navlekov...hruuza..som obehala tusim cele mesto a aj na nete som hladala..sila, kolko ma to stalo energie..a nakoniec to budem mat asi aj tak z BA:( a vam sa ako dari kocky..uz konecne mame menej ako 100 dni:))
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez krizik od musinskeho, este som ho nevidela na zivo, nechala som si ho poslat na SR, uvidim ho az cez vikend, kuk do albumu:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja som chcela povodne od pana musinskeho, aj som mu pisala, ale ja som chcela ten svadobny a ten vyrábal len taky velky, tak som zavolila ten čo mam v albume sa mi hned zapáčil a bolo...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....pripajam sa ku skupine 5-septembrovych neviest...:)))) pripada mi, ze tych vybavovaciek je akosi vela a ja nic nestiham..uz aby bolo za tym :))) drzim vam vsetkym palce!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jahodalr: tak vitaj medzi nami:) podobne s tymi palcami x-)
Odpovedať
ahojte, môžem sa aj ja pridať ku skupinke 5-septembroviek??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vítam vás tu! no sa nam to rozrastá...
Odpovedať
Profilova fotka
ooooooo, no veru, ved piaty september je silny termin, nie je o com :-D tie kriziky su super, dakujem za kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby zasa nám diskusia nejak viazne :) čo nové? my ideme zajtra pozrieť obrúčky, tak som strašne zvedavá ako vyzerajú v skutočnosti, či sú naozaj také pekné ako na obrázku. A cez vikend sme na SR, tak snáď niečo zasa povybavujeme.. A ideme spraviť prepadovú akciu na faru, tak držte palce aby nás nevyhodili, že sme prišli mimo ordinačných hodín :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ahoj, no aj ja pozeram že nejak bez novych pismeniek to tu je... no ja hlasim že mam nove podbradníčky, dokončievam prave vankušik a maminka silno pracuje na závoji...sa nam to trošku rozbehlo- ta priprava... ja sice teraz zase pečiem, ale buduci týžden mam volný tak sa hadam aj pustim do tých pierok...stale šachujem s tými oznamkami, nejako sa neviem a neviem ujednotiť na nožniciach ktore použijeme... už aj ked si myslim že ano tieto, tak potom zase začnem vymýšlať že čo ak by ine boli lepšie a takto to ide dokolečka....a neviem si vybrať medyi tromi...asi to odfotim dam do albumu a poprosim vas o radu...že ktore...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak som to tam teraz pridala, kuknite a poradte, že ktore lebo ja si už nejako neviem dať rady...či 1, 2 alebo 3 ?????
Odpovedať
kristi - ja som za 1. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko Kristi, ta jednotka nema chybu..najlepsia:)
Odpovedať
Profilova fotka
BABYYYYYYYYYYYYYYYYY, ja mam Ing. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D , konečne možem začať pripravováááááááááááááť. och, to je kráááásny pocit volnosti :-D :-D :-D :-D Inač kristi aj ja som za č.1 . ale vštky su pekne, skoro som ani rozdiel nevidela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suuuuuper blahoželam, tak vitaj medzi nami otitulovanými... xixi... ;-) :-D :-D :-D a dakujem za nazor aj u nas vyhrava to č. 1 no pačia sa mi aj tie ostatne...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, Janka, VELKAAAA GRATULACIAAAAAAAA...ty nasa skoropani inzinierka :)))) kedy mas promocie? :-) ja dnes dalsia skuska v suchu, a idem na piatkovu sa pripravovat...alebo zeby som si sla pospat? uvidime...po prestavke... :)))) no len pekne robte, pripravujte, nech vas potom mozem dobiehat :-D kika - c.1 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
merilin: my sme vyberali datum na nejake meniny ktore by si moja polovicka pamatala napr hermina alebo take cosi a nejak sme zle nalistovali alebo co chceli sme to na hortenziu a to je 5.8.. ale datum sme si stanovili na 5.9. no komplikovane a este sme to chceli v sept. kvoli tomu aby mne nebola taka zima a Lacovi moc teplo..:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?