Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Ahojte, dnes som si objednala topanocky..a som z nich nadsena...:-)))) http://www.shadesshoes.com/index.asp?... a su to tie prve c. 705. co na ne vravite??
Odpovedať
Profilova fotka
no teda pekne si si objednala... teda fakt...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby čo nove po predĺženom vikende? my sme boli objednat tortu a na matrike podpisat zapisnicu, na buduce ked prideme na SR uz budeme musiet ist na faru, zaniest to tam a dohodnut sa na stretnutiach..Moc sa mi tam nechce :) Budeme sa snazit kaplana presvedcit aby to zhrnul do jedneho sedenia.. :) Laco povedal ze nech mu da studijne materialy,ze si to precita:D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...poslusne hlasim, nove nie je vobec nist :)))) na tie nauky som inak aj ja vcelku zvedava...vela zalezi od fararka, mozno budete mat takeho ftipalka, ze sa vam odtial ani nebude chciet ist prec :)))
Odpovedať
Profilova fotka
:) mne uz mama hlási že prišiel krížik:) a neviem sa dočkať šatov, cez vikend ideme do Prahy pozriet obručky, snad nieco vyberieme..
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa... 5.9.09 je aj nas datum... ako ste na tom s pripravami? :)
Odpovedať
Profilova fotka
cau zuzuz, tak ta tu viiiiiiiiiiiiiitam ;-) pripravy konkretne u nas stagnuju, jelikoz mam skuskove...tak sa tesim, ked uz konecne porobim skusky, nech mozem pokracovat...ale ty sa pochval ;-) disko, obrucky...hmm, tie na nas dakde este stale cakaju...aj tie su na rade az po skuskach... :-N ale Janko si aspon kupil peknu bielu francuzsku viazanku...juuuuuuj, fesak to budeeeeeeeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... zuzik vitaj! aj ja hlasim že nemám vobec nič nove, akurat stale čakam že mi odpiše ten náš farárko a akosi sa mu nechce... tak som z toho už pomali nanervy... že prečo ešte neodpisal...inak maminka už začala s výrobou podbradníčkov... tak sa tešim...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky..my ideme na pripravy od 1. juna..som zvedava..nech to mame z krku...inak kuknite do albumu co som zasa stvarala so svojimi svadobnymi topankami....zacal sa mi z nich olupovat ten biely lak...tak som ich oblepila:))))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu no to teda ale taketo vecičky stváraš... xixi mna by to teda ani len nenapadlo...ale pekne si to urobila...
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som to nechcela znovu striekat..lebo by sa mi to aj tak zasa olupalo..a horsie bolo, ze to islo az na spodnu povodnu farbu a to je bordova..takze take mapy boli na topankach,...tak som zobrala odstrihnuty pas zo zaclony a s obycajnym lepidlom som to tam nalepila..kolko to vydrzi neviem, ale sak ich budem mat len raz obute:))))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, nechces si otvorit nejaku zivnost, ze revitalizacia topanok a podobnych veci?? :-D :-D :-D akozeeeeeeeeeeee....klobuk dolu, co si s nimi spravila...take pekne topanky ani v obchode nenajdem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jeezis, dakujem za poklonu..aj drahy hovoril, ze ma rad zalozi a nech zacnem podnikat:))) ale viete aka som bola zufala..som normalne bola v obchodoch kukat nejake nove ze si kupim..ale ked som nasla tu zaclonovinu a stare drago, tak mi to nedalo a pri rannej telenovele som ich oblepila..a drzia zatial:))) Inak uz mame aj kolace z Modranky zajednane, ze 600 ks..a to su len vysluzky..esteze to plati mamina:))
Odpovedať
Profilova fotka
a ozaj, koho mate knaza? taky mlady tmavovlasy? kristi...no veru, mohol by uz ten vad odpisat...
Odpovedať
Profilova fotka
drago a telenovela...skvele spojenie :-D :-D kolacky aj my mame...no bude ich morda, co narobime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Praveze neviem..oni nam na fare niekoho pridelia..ja tam nikoho nepoznam a v podstate je to jedno..uvidime, opytame sa a vyberieme si..ak nam dovolia
Odpovedať
Profilova fotka
no sme mu prave napisali druhý a hned aj treti raz, lebo to pisal peťko a apisali sme tam, že nmu poslielame tel.kontak a akosi sme ho tam zabudli dopisať, tak sme to hned poslali aj tretíkrát... nuž asi tak tak som zvedavá...
Odpovedať
Profilova fotka
a to su na nasej fare take spolocne stretka, abo kazdy zvlast? to vam nepovedali? no ja poznam toho, co sluzi omse v kostole sv.Anny... taky fajny fararko :-D kristi a vy nanho telefonicky kontakt nemate? ja bych mu rovno brnkla....a hotovo :)
Odpovedať
Profilova fotka
No v kostole sv, Anny sa striedaju farari..inak tam chodim na omse na siedmu v nedelu..stretka budu hromadne...to bude zaujimave este:))
Odpovedať
Profilova fotka
no nemame bohužial, ešte som si ho nestihla vypýtať... a aj u nas su take viacčlenné stretká... a vraj bývajú 3...
Odpovedať
Profilova fotka
No my tiez budeme mat tri..v pondelok, utorok a v stredu a je to..o pol osmej vecer, takze to akurat stihame z roboty..
Odpovedať
Profilova fotka
olalaaaaaaa, ze by sme sa aj stretli na stretkach? :-D to by bola prca :-p fuuuuuha, tak skoro rano chodis? to ja vtedy este spim tvrdym spankom :)))) a to som netusila, ze to bude takto za 3 dni a koniec... :-N no kristi, hadam vsicko dopadne ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mozes tam prist hocikedy, zapisu si vas a chodite tam..takze sa ozaj mozno stretneme:))) a tak ja chodim do robotky na deviatu, ale kedze robim v BA, tak musim chodit na pol osmy vlak..o pol siedmej vstavam.. inak tiez som si myslela, ze tie pripravy budu dlhsie trvat..ale toto vyhovuje, lebo aj tak robim kazdy druhy tyzden inak..aspon to bude z krku..inak nahnevali ma na fare zasa..lebo povedali, ze treba krstne listy nie starsie ako sest mesiacov a teraz ked som tam bola uz aj s mojim, tak ze nie starsie ako tri mesiace..skoro som tam odpadla..maju smolu, mna krstili v NR a to nie je lentak dostat odtial krstny list..a Janko ten svoj este ani nemaaa...hruuuza
Odpovedať
Profilova fotka
ajajaaaaaaaaaj...ta byrokracia je strasna...stale daco... 8-( my to mame jednoduche, sme obaja priamo z tej fary, takze krstne listy neriesime... :-N len sa mi daco mari, ked som tam uz davno pradavno volala, tak mi nieco o svedkoch ta tetula vravela, ze mame priniest ich rodne cisla, ci cisla OP....take cosi ...uz si nespominam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ked som bola svedok, tak odo mňa chceli čislo op, rodne čislo a presnu adresu... viac tam nie je treba...
Odpovedať
Profilova fotka
a este povolanie svedkov...
Odpovedať
Profilova fotka
noje možne že ešte aj to odo mna chceli... no už si to tak na 100%nepamätám.. baby novinka- už odpisal- budeme mať toho kňaza ktorého sme aj chceli.... tááááááááááááááááák sa teším....
Odpovedať
Profilova fotka
=-) tolko veci chcu od tych svedkov? fiiiiiiiha... ale to povolanie moc nechapem, na co im je...ale neva :) no kristi supeeeeeeeeeeeeeer, aj ja sa tesim s tebou, hehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to povolanie nechapem ani ja naco je knazovi, do zapisnice ide len meno priezvisko a rodne cislo svedkov..
Odpovedať
Profilova fotka
jaj skákala som meter dvadsať...tak som sa potešila... aspoň voľačo... no budúci týždeň pôjdeme za našim fararkom spísať zápisnicu , bo nejako nám to teraz nevyšlo a potom sa uvidí kedy nám dá náuky... a už sa chystáme konečne aj na matriku... ten papier máme u susedky a nie a nie si isť poň, ale aj tú teraz velmi nechcem otravovať bo sa silno učí...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?