Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj uz som tiez vytvorila ale mam to vo worde..
Odpovedať
Profilova fotka
juj sasi dik za info veruže mi to ušlo...musim opraviť, ja som totiž mala inu vyrobenu ale tatko povedal že tam by mal byť iný text ako na víne... tak som to prerábala a takto som sa sekla.... babýýýýý už máme obrúčky juchú a konečne su mi dobre a aj občianku už mám... paštekári mi tvrdili že mi stopercentne poslali sms, len že som si ju neprečítala.... blbí jasne že mi nič neposlali...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, dnes som bola skusat satky a vsetko je tak ako ma byt, vsetko sedi..sice som ich ledva zapla, ale to hadam este zhodim..doladili sme vsetky detaily, aj bizu...chystam sa tam este raz v maji, lebo treba upravit ten vrch a preto pride krajcirka a vyberie kostice co su tam a pozrie, ci sa to da zuzit..dufam, ze to pojde a nebudu s tym problemy..joooj, taky super pocit, ked som mala tie satky zasa na sebe...:)
Odpovedať
Profilova fotka
diskomaniak no ja som to robila v paint.nete a to ti ukladá ako obrazok... sa to v tom celkom dobre robí a možeš si tam urobiť všelijake efekty.... zuzu tak to je super...no ja som zvedava že ako na tom budem ja ale však hadam nepriberiem...ved ide leto a kopa zeleninky s nou...
Odpovedať
Profilova fotka
No inak ja uz papam zeleninku druhy mesiac a nejako mam pocit, ze som vacsia a vacsia..lenze pohyb nemam ziadny..kazdy den sedim 8 a pol hodiny v robote, potom dalsiu hodinu vo vlaku domov..z toho urcite neschudnem a domov sa ledva dovleciem a mozem ist tak akurat spat a nie sa este hybat...ale zasa svadba je silna motivacia..tak sa mi hadam nieco podari zmenit
Odpovedať
Profilova fotka
Inak este som chcela..ze moj Janko bude mat uplne bielu vestu v obleku a moje saty nie su cisto biele..myslite, ze to bude vadit? Nebude to zle vyzerat, ze on bude tak svietit a ja budem mat iny odtien na sebe?
Odpovedať
Profilova fotka
a ja si myslim že nie... ja somuž aj videla čisto bielu nevestu a totalne maslovu vestu ženícha alebo bola zlatá? zuzi ty tu vestičku aspon maš, ja mam obrovský problem ju zohnať....na toho mojho slonika...
Odpovedať
Profilova fotka
achojteeee...no veru..presne tak, svadba je silna motivacia :)))) a podla mna to leto pred nou je uplne idealne..ved kedy vyzerame najlepsie? no predsa po lete :)) slniecko opali /mna sice len prihori do cervena...ale to je jedno/...a taaaaaaak...jaaaj, baby, ja uz chcem mat po skuskovooooooom....bleee...najhorsie obdobie v skole...no nie? :) ale Janko vcera zajednal pozicanie auta...tak aspon daka novinka :-D a hadam ho dovtedy nikto nerozmlati, aj to sa moze stat :)))))) inak zuuzzu, dost toho okolo tych siat chcu robit...fiiiha, to je teda pristup, sa mi to paci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, mi majitelka povedala, ze este aspon trikrat tam pojdem, lebo este tesne pred svadbou sa bude riesit ako sa vypne vlecka a trosku mi to musia rozsirit...aby som nebola ako jaternicka...ale som uplne spokojna, aj ozdobu do vlasov mi pani nasla a mozem si ju aj pozicat na skusku ucesu...uplne uzasny zavoj som si vybrala, taky ten trojvrstvovy po pas..vyzera perfektne a to som zavoj ani nechcela..aj bolerko k satam a dokonca mi daju usit pompadurku..lebo tu co som krvopotne zohnala az z Prahy nemozem pouzit, lebo je cisto biela a tieto saty su take slonovinove..ale som rada, niekomu ju potom venujem...
Odpovedať
Profilova fotka
zavoj po pas a bolerko? no fajne, aspon ti zima na chrbat nebude :-D hmm, pompadurka...ja fakt netusim, ci budem nieco take mat...ale asi budem mat vsetky potrebne veci schovane bud u druzicky abo mamy... :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiez ratam ze ta pompadurka skonci v rukach mojej mamy a bude mi ju strazit..budem mat dost starosti s kyticou a vleckou a to by sa celkom patrilo zenicha aspon za ruku chytit..by som este jednu potrebovala, ale ta mi nechce narast:)))
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu krasne popolnočne šaty.. sasettka ake auto ste si pozicali? kristi854 ja som to mala tak za 30min hotove a je to pekne.. len to nemozem dat na web. ale nevadi..ešte by som to mohla v praci naskenovat ked sa budem nudit:D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak naskenuj nech aj my vidíme.... baby, práve sme sa vratili od návštevy nášho farárka... povolil nam toho nášho... tak teraz idem mu napisať, že všetko plati....a včera som si vyrobila aj nechtíky....som sa nudila...
Odpovedať
Profilova fotka
nevesta s tromi rukami....tak to by bol skvely pohlad :-D :-D :-D jeeeeej, mas nove popolnocky?? a ani sa nepochvaaaalis... =-) nemala si dake ine, cierne? ale peknuckeee :-) diskomaniak, je to land rover - range rover :-D take veeeuikee autisko...ja take rada :-N
Odpovedať
Profilova fotka
este chcem kupit ozdobne noznicky..
Odpovedať
Profilova fotka
NO dajako som im neodolala...ale tie cierne sa chystam darovat..alebo si ich mozno aj necham..spolocenske sa vzdy zidu..ked bude ples a konec koncov sa chysta v nasich rodinach kopa dalsich svadieb..zatial nie hned, ale urcite v najblizsej buducnosti..
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiež dvoje spoločenske šaty ale nejak nemam priležitosť si ich obliecť aspon ze budeme mat svadbu:D
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu a odkial ich mas? tu z TT abo z BA? a jasneeeee, nechaj si ich, peknych siat predsa nie je nikdy dost :))) disco, tie noznicky chces na tie vinetky na flase? kristi, tak super, mozte pomaly aj s naukami zacat :))) a to si si ako vyrobila tie nechtiky? :) joooj, aj ja sa chcem nudiiiiiiiiiiiiiiiiit :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko, no tie popolnocky som kupila v TT na 1. poschodi v Jednote, hned ako vyjdes zo schodov rovno dozadu a doprava..urcite to tam poznas..aj saty na promocie som si tam kupovala
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, no ste verni Jednote...aj oblek odtial...no pekne :))) a bola si sa pozriet aj do tej svad.agentury, co tam je na druhom? taka zlata babula tam obsluhuje...ja som si popolnocky kupila uplne neplanovane v novarosa :)))
Odpovedať
Profilova fotka
No tak tam na 2. poschodi ma uz veelmo dobre poznaju:)) som tam casto...ta pani majitelka, taka nizucka blondinka je super ochotna a maju tam fajn vecicky vselijakee
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sasi- no ja dlhé nechty nemusim a tak pre mna je zbytočné investovať do gelovych, kupila som umele vymyslela som si vzor a šup už su hotove... som ich aj do albumu dala...no dnes som sa voooobec nenudila makala som ako šrob... len teraz som skončila...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka a aj daco kupujes, ci len pozeras? :)))) kristi, no cacane nechtiky :))) ani ja nepojdem do gelovych, vobec take nenosim...radsej sa budem pekne starat o tie svoje vlastne...a hadam sa mi nezlomia nejake 2 dni pred svadbou...uvidime :D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no tak to by som sa ja načakala kym by mne narastli dlhé nechty, ja hram na gitare a to by sa mi nedalo hrať- teda ja neviem hrať s dlhými nechtami...ja aj ked si nalepim umele na nejaku priležitosť, na druhý deň ich odliepam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no ja tiež asi nebudem mať umelé. ja mam sice male lôžka, ale na väčšine prstikov sa mi celkom dari pestovať. akurat na dvoch nie a nie aby vyrástli, tak možno len tie dva dám umelé. ved to by nemalo byť vidno, ak ich prispôsobím na takú akurátnu dĺžku ku ostatným, že. inak my už mame konečne vestičku s francuzskou kravatkou. tak sa tiež tešim, snad si to Rudo nerozmyslí, lebo nie velmi sa mu do nej chce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sasi, tak to ozaj riadne auto bude. supeeer. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau janii, tak aj ty si sa zastavila pocas namahaveho a asi nikdy nekonciaceho ucenia? :)))) no veru, je to macek, ja take auta moooozem :-D a tesim sa z tej kravatky, vesticky...jasne, ze do toho pojde...ved co by pre teba nespravil ;-) fakt netusim, ci nejak bude vidiet rozdiel medzi umelymi a tvojimi...ale asi nie :-N ale gelace urcite ani omylom...hlavne, ked viem, ze to nejak odrasta a cojaviemcoeste... :)) kika, no na gitare hrat s dlhymi...uff...to sa asi naozaj neda :)) ale ved pekne si to vymyslela ;-) mne narastu na taku akuratnu dlzku tak za mesiac....som si to teraz stopla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj babule aj ja chcem tu vestičku, nikde ju nemožeme zohnať...
Odpovedať
Profilova fotka
sasi: hej chcem to na vignety, ked sa budem nudit za dlhych letnych vecerov budem vystrihovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, no aj ja mam take podobne plany na leto :))) no uuuuz aby tu bolo x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?