Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, je to tak.. planujes davat k vysluzke aj svadobne vinko?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, akurat teraz v nedelu ideme na zahorie vybrat to spravne pre nasu svadbu :))) berieme 100l bieleho a 30l cerveneho...a este ujo robi aj konak...tak aj ten vezmeme...da nam k tomu aj flase na vysluzky...takze proste super :)
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa niekto ma:), fu to je nejak vela.. kolko mate hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
cca 70 priamo na hostinu....a potom dakych 30kamaratov, co pride neskor....vy kolko? a radsej viac vezmeme...ved vina vlastne nie je nikdy dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 53 hosti plus nejak do 10kamaratov ktori pridu neskor..
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...to budete mat taku...akuratnu svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na moj vkus je to celkom dost ludi, az moc by som povedala..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko kocky, tak ako pokracuju pripravy..ja teraz akosi nemam na nic cas, v robote toho mame vyse hlavy..akurat zajtra ideme s Jankovymi rodicmi pozriet salu, lebo pridu z Prievidze, tak asi dohodneme aj menu tak priblizne a popozerame..a v pondelok idem do Pasarely este raz skusit saty, lebo kedze maju holy chrbat, tak som si k nim musela kupit to silikonovu podprsenku a akosi sa mi to nepozdava..mala som to na sebe a necitila som sa pohodlne, takze som zvedava ako to bude vyzerat a ci si nebudem musiet zohnat nieco inee
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, to jo... ale mne osobne to mnozstvo ludi vobec nevadi...ved svadba je pre rodinu...ak by nebola, vezmeme sa len za pritomnosti svedkov a je to :))) a najlepsie na tom je, ze nikto z nich nie je taky, co by som si povedala...ten by nemusel prist...vsetkych poznam a tesim sa, ze tam budu... :-) zuzka, achoooj, aj ja som si kupila spodne pradelko a pojdem si to dakedy skusit aj s nim, ze ako to bude vyzerat, tiez si nie som uuuuplne ze ista...a dokonca aj nove saty tam prisli...ajaaaaj, nemala by som na ne ani len ockom pozriet :-D hmm, inak kazdy tu silikonovu podprdu chvali...
Odpovedať
Profilova fotka
no inak ja som to dala na seba a kedze mam trosku vacsie prsia, tak mi tak podivne ovisali, no neviem ci to bude v svadbonych satach dobre vyzerat..tak preto to chcem ist vyskusat a navyse som aj pribrala v pase, takze sa uz mesiac modlim, aby som sa do nich vobec zapla..:(
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu.. ja som mala silikonovu podprsenku pod spolocenskymi satami ale nemala som problem, drzala mi pekne cely den... aj na plese celu noc.. je to len spociatku taky cudny pocit..je jasne ze to nedrzi tak pevne ako klasicka podprsenka ale vzdy je to lepsie ako nic..
Odpovedať
Profilova fotka
to tie sviatky, cooo? :)))) aj ja sa uz trosku obmedzujem...teda po siestej/max po siedmej :-N nepapkam...a hned je to lepsie :-D a asi si saty skusala len s podprsenkou, co? bez by to bolo velmi zle? :) pozeram prave tie satky...mohli by mat zabudovanu vlastnu podprdu a bolo by :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako sa volala vizazistka co malovala tvoju segru na svadbu nie je to nahodou misa komarova?
Odpovedať
Profilova fotka
NO mohli by mat inak..to by bolo idealne, lenze to asi nepojde..uvidime ako to bude vyzerat a bez podprsenky to nemozem mat..keby som mala len take hrasky tak pohoda:))) ale so svojimi tazko..uvidime ako to poriesime:)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka - :-D :-D no ved ty to nejako vymyslis ;-) disko - nie nie, ona sa volala inak, nespomeniem si presne...inak z bratislavy baba...ahaaaaaa, betka to bola, strasne zlata babula
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiež ešte riešim podprsenku. Mam sice šaty na šnerovačku, tak by možno ani nebolo treba podprdu, ale už som bola na pár svadbách, a dosť bolo divne, ked dievčata nemali podrsenku a ked sa zohla, tak bolo až do žaludka vidno. taksi myslim že aj ked mam čo do toho korzetu dať, tak podrpenka musi byť.
Odpovedať
Profilova fotka
no u mna je podprda jasna ako cerstvo napadnuty sneh :-D by som bola asi ako doska...takze mam opacny problem...bez podrsenky ani na krok :-D :-N inak prave som sa pustila do organizacie stretavky po 5 rokoch..aby toho nebolo maaaaaalo...ach jo...ked u nas to asi nik iny nebude chciet riesit... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte .... joj sa k vam pridávam... aj ja akurat zháňam spodne pradelko... ale nejako sa neviem rozhodnuť... či si mam čipkove alebo satenove... ked mne sa lubi aj aj... sasi viem čo to je organizovanie stretávky... ja som organizovala v novembri a 6 decembra sme ju mali... prajem ti vela trpezlivosti anervov, lebo to je najhoršie- teda u nas bolo dať všetkých tých ludi do kopi na jeden jediný termín...ked je každý dobre rozlietaný... baby, ja ešte stále nemám ten poondený občiansky, ony mi ho asi zabudli vyrobiť... všetci mi tvrdia že ho mali za 3-4 dni hotove a ja to už tam mam 24 dni a nič...asi mi ho nechcu vydať...
Odpovedať
Profilova fotka
No a to ako, ze ti ho este nedali Kristi, rychlo tam chod alebo zavolaj..to je uz akosi dlho, ved obciansky potrebujes mat stale pri sebe..jooj babule, neviete si ani predstavit ako sa tesim, ze je piatok..a ze o dve hodinky padam domov z roboty..tento tyzden som toho mala plne zuby, lebo sme mali na navsteve nasho sefa zo Chicaga, tak len same stetnutia a blbosti a kontrola..som z neho vycerpanaa..
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ja každý týždeň spasonosne čakam na piatok poobede... ech lebo moj matko dava v praci zabrať...
Odpovedať
Profilova fotka
kristi...tak dik...asi tie nervy fakt budem potrebovat :))) 25 chalanov z nasej triedy pozhanat...ajaaaaaaaaaj :))) a podarilo sa ti dat vsetkych dokopy? no ja si hned robim rezervy...neratam s tym, ze sa vsetci nazbierame... to s tym obcianskym je fakt divne....nechapem...no nech sa ti to rychlo vybavi...mozno na teba fakt zabudli, pripomen sa :)))) no ja som na tom inak...pondelok, ci piatok...pre mna rovnaky den...jedine nedela je ina...to idem aj do kostola :-D uff, to je hodin...idem chrrrrr.... |-| zuzka, uzi si skorosvokrovcov a dobre vybav v pemine ;-)
Odpovedať
Ahojteeee baby, no zas som tu po dlhom case..to viete ..skola praca..vsetko mozne...v utorok odovzdavam bakalarku a uz ju mam aj napisanu len este nejake upravy dorobit treba...uff tak sa tesim ze uz o mesiac ideme domkov...inak kupili sme uz aj papier na oznamka..a mame prbliznu predlohu ako a co kde chceme na tych oznamka...tesim sa ked ich budeme robit...este zhaname auticko aby sme sa domkov odviezli a potom len zacnu zaverecne pripravy na ktore sa uuuplne ze najviac teskaaam.. a vy ako? pozeram ze postupujete uz aj popolnocne saty mate a topanky...no super...to my s drahym sme este pozadu..:-( inak kristi, nevies poradit kde kupit blizko levic topanky..alebo ktory salon je fajn kde maju dobre topky? ty si kde kupila tie svoje topanky..su moc pekne..:-) no zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
s tou občiankou si ale fakt davaju načas. Ja som si davala naposeldy robiť občianku s tým, že som si menila trvaly pobyt. tak som vypisala čo trebalo, an druhy den som si išla po tu novu občianku, a aj mi ju dali, ale vyrobili novú so starou pôvodnou adresou :-D . tak zas na druhy den som si bola už po novú a dobrú :-D a inak to stretko po 5 rokoch aj nás čaká a tiež sa nikomu do toho nechce. ja taka organizatorka sa tomu chem kus vyhnuť, lebo viem čo nervov to obnaša, ale ako sa na to pozeram, tak to určite ostane na mne. asi proste poviem termín, a podmienka zobrať stan, a bude :-D bude postarané aj o ubytovanie, a kto sa chce stretnúť s ostatnými tak dojde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte , skoro som zabudla. mam novinku. sme boli už včera za tym našim fararom, a šli sme sa len zoznámiť a stvrdli sme tam vyše 2 hodiny :-D . ale bolo to v pohode.Na každu myšlienku mal ludovú príhodu, lebo on to zbiera, a na každu ludovu prihodu hned aj ftipek. tak že aj tie 2 hodky celkom prešli. aj ked už s nami šilo na tej pohovke, lebo sme chceli trošku ináč stráviť celé popoludnie, ale. mame to apson už dohodnute a tak teraz budeme každy piatok cečer chodiť na nauky. ja aj priprava na krst, ale budeme chodiť spolu a rovno to budeme mať aj ako nauku. tak že fajne celkom no.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, malachristi- no ja osm ich kuppila v zm, rušia tu jeden super butik a tak som ich zohnala aj pomerne lacno za 20eur... inak ti neviem povedať, do levických salonov sa eštelen chystam so švagrinkou...teda ak nam to vyjde... janka ani mi nehovor o tej občianke normalne ma to štve...ň ale mam super spravu dnes volali že obrúčka moja nešťastná je hotová...juchu dufam že už mi bude dobra....
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu ahoj, možem sa ťa spýtať akých rozmerov máš vinetu na svadobné vínko, teda ak si si ich robila sama..dik
Odpovedať
Profilova fotka
Ajoj, my máme rozmer 11,5 x 10 cm..to je take akurat...ale mozes si dat rozmer aky chces :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu ja som rozmyslala ze nebudem davat dole povodne etikety len ich prelepim nasimi preto potrebujem nejaky vacsi rozmer..Ja som strasne leniva, na to aby som davala dole tolko etikiet... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no ja ich už tiež mam hotove-tie vinetky tak prispievam mojou troškou: na palenku maju rozmer 10x7 a na vínko 11,8 x 8 tak
Odpovedať
Profilova fotka
joj, caute baby....tak vinetky riesite? no pekne :) kristi, peknucky vzor mate :-) len na palenkovej vinete mate prehodene dve pismenka :-D to mi tak udrelo do oci...ale to si si urcite aj ty vsimla, hehe :) a tesim sa aj z tej obrucky, takze uz ju mas doma? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?