Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte, takze o nechtikoch sa bavite..to ste nevideli tie moje, obkusane...v zivote som nemala dlhe nechty..mozno budem mat silnu motivaciu a zbavim sa svojho celozivotneho zlozvyku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, obkusujes si nechty? no to je ake zlateeee :-D ja, ked som bola mala, som si zuzlala vlasy...fuuuuj, no nechapem sa, ako som take daco mohla robit :-N ale ostalo mi to v inom prevedeni...stale si musim nieco robit s vlasmi...hlavne si zapletam copiky...to ked som nervozna, tak hlavne vtedy :))))) takze na svadbu si planujes dat nejake umele?
Odpovedať
Profilova fotka
no vyzera to tak,,len mam este iny problem..mam strasne siroke palce, takze na take este umele nechty nevyrobili a to mi potvrdila aj manikerka..uz som raz mala urobene gelove nechty a palce som si musela nechat vyrast a na ne mi potom naniesla gel..fakt take nechty este nevyrobili..takze to mam o to komplikovanejsie..musim sa aspon o palce starat a na ostatne mi uz lahko urobia umele :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ty si fakt nejaka komplikovana :-D :-D :-D no pobavila som sa riadne :)))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
No to som rada, ze som ta pobavila :-D :-D :-D :-D :-D ja rada bavim ludi :-D ...a to moja segra to ma etse horsie, ona ma jeden taky hruby ako ja a druhy ma normalny..ale po kom to mame, to teda neviem :-D sranda je, ze ani nasi to nevedia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
poštár, to bude určite poštár:D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D bavim sa, bavim... len nasi hokejisti ma nebavia... prepinam to dakam inam :))
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja by som tiez rada pozerala nieco ineee..ale Janko sa sustredi a nadava pritom..a este si aj chipsy otvoril a ma tu provokuje..mne neni treba, lebo som sa do tych siat zapla len tak tak..takze by som si to mala minimalne udrzat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D noooo, sprav daco protichipsove, daj si 20 brusakov a bude ti urcite tak dobre, akoby si pol balicka chipsov zlupla, no nie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No bodaj by to na nas vsetkych tak ucinkovalo..na mna to neplati..co uz..a to som si chcela dat este aj zmrzlinu, musim prestat doma skladovat taketo veci.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jooooooooj, to poznaaaaaaaaaaam....v piatok je to vzdy najhorsie, bo sa velke nakupy u nas robievaju v sobotu...a to znamena, ze dnes chladnicka prazdnaaaa...jajaaaaaj :)))) takze myslienka na chipsy a zmrzku mi robi naozaj velke problemy :)))))
Odpovedať
ahojteeee,pomooooc,vobec nemam cas na veci okolo svadby,stale v novej praci a vobec nemam cas na den D! aj ked uz to neberiem tak tragicky,som uz v tej pozicii,ze mi je jedno,ze to nebude dokonale,hlavne ze budeme muz a zena :-) popolnocky a spodne pradlo budem riesit asi az v auguste,lebo som sa zacala akosi zaokruhlovat ]-( to sedenie v office mi vobec neprospieva.co som si chcela robit sama oznamka,tak asi si ich dam spravit,bo na to vobec nemam cas,tak asi tak :-( myslite,ze som hrozna nevesta? :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky babo, tak sice sa am to krati, ale ešte je v podstate fura času. a hrozna nevesta isto niesi. ved kolko je takych, čo všetko len kupuju a objednavaju, a ty maš aspon snahu si niečo vyrobiť. a ešte ked ti to aj čas nedovoluje. ved snád aspon víkendy máš volné, tak ešte ich zopár bude, tak apso čo to postíhaš. ja momentálne tiež absolutne stojím so svadbou, mam o necely mesiac štatnice, a až potom začnem- a ked sa mi podari aj robota hned, tak to netušim kedy budem pripravovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky, tak to mame o styri mesiace..ale nam to dajako zacalo utekat a ja sa z toho len tesim, lebo uz tie pripravy trvaju nejako moc dlho..ja mam casu dost na vselijake vymyslanie, tak kuknite album, som zasa v nedelu vyrabala a vyrobila som vankusik na prstene a dokonca som mala tu plnu postu, ze ci bude po savdbe na predaj:))) som sa dobre pobavila, este som ho ani nedosila poriadne a uz ho mam predavat:o
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu no fakt sa ti vankusik podaril, ty si ale šikovna..
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, no veru, 4mesiace - PRESNE :-D ja si len zozbieram nabuduci tyzden par zapoctov, obhajim atelier, porobim par skusok a mozem sa do priprav naplno pustit :-D zuzi, fakt cacany vankusicok...a pekne pekne s tym zaujmom on, aspon mozes spravit aukciu, ze kto da viac :-D :-D :-D a babo, vooobec nie si hrozna nevesta, to co ta napada :)))) ked sa nestiha, tak sa nestiha, s tym sa neda nic robit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jeezin baby ani neviete ako sa tesim, ze prave odchadzam z prace..uz som toho mala plne zuby..vcera som robila kokosove a orieskove gulky pre Janka do roboty, lebo mali nejake stretnutie a mali si nieco priniest..som rada, ze len do stvrtka sa robi, tak by sa mohlo staleee
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, no aj ja som dnes kolegyniam hovorila že takto o 4 mesiace budú trsať na mojej svadbe... zuzu- krásny vankušik, my s maminkou akurát ideme robiť podbradníčky, dokončíme tie pre kamošku na sobotu a potom šup na tie naše a potom je na rade vankušik, som ho už navrhla na papiery... som zvedava ako sa podali v skutočnosti... my sme dnes s drahým vyrábali na skušku šuhajdy... som si chcela vyskúšať narodeninový darček, bo som si objednala take vykrajovatka na marcipán a už som bola chorá, že týžden stoja v skrini a nič s nimi nerobím...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,nechce sa mi pozerat 65 stran do zadu a hladat ci ste tuto temu uz preberali alebo nie ale chcela by som vedieť ako riešite dary? chcete dary alebo peniaze? ak peniaze ako ich chcete vyberat? čitala som ze to niektori robia formou vstupeniek.. alebo pri redovom tanci, ze kazdy kto si chce zatancovat s nevestou/zenichom musi za tanec zaplatit..No neviem, nejako si to neviem predstavit..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my nebudeme mat ziaden redovy, ani vyberat peniaze ako keby sme boli obchodnici, pride mi to nevhodne..dohodli sme sa, ze nedostaneme ziadne vecne svadobne dary, ale od kazdeho dostaneme obalku s peniazmi a hotovo..nechcem, aby na svadbe vsetci nazerali do klobuka, kto kolko dal, kto dal menej a kto dal viac..aj redovy je podla mna odveci, je to zbytocnost a hostia sa pritom nemusia citit OK..ale to je moj nazor..co som tu videla v albumoch, tak skoro vsetci mali redovy a vyberali na nom peniaze..
Odpovedať
Profilova fotka
ja to chcem tiez formou obalok ale neviem kedy a ako a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...no tak aj my chceme naznacit, ze nam uplne stacia peniazky, ziadne dary... dostat 4x kavovar by bolo fakt od veci :))) a teda obalocky, ziadne vyberanie pri vencekovom/redovom tanci....sa mi vcelku paci taka krabicka na obalky a priania...to tam proste hostia hodia, ked uznaju za vhodne...a basta :))) ale urcite chcem ist na odcepcenie do kroja, na to sa normalne tesim, bude to haluska :-D len ta predstava potom, ze bych mala tancovat skoro zo vsetkymi svadobcanmi sa mi tiez moc nepaci...asi to nejak prespekulujem a vyhnem sa tomu ;-)
Odpovedať
:-D ahojky,no u nas sa to robi zvacsa tak,ze vyberame obalky od rodiny do klobuka a kto nema obalku da peniazky,vybera to druzba a druzicka a pri tom hra aj nejaka pesnicka,ktora je priamo na to urcena.zbiera sa to nejako po veceri.len u nas skoro vsetci vedia,ze chceme peniazky a nie dary.a kto prinesie dar,sak aj to potesi,nemozem prikazat.a potom je este po odcepceni(u nas nie je zvykom redovy) taka pesnicka,ze zametaj zametaj,mladomanzelia su v kruhu a vtedy hostia hadzu peniazky cele aj drobne a zenich ich zameta a nevesta kladie za saty alebo na metlicku...no neviem ci som to dobre vysvetlila,ale snad ste pochopili :-D
Odpovedať
sasi,tvoj napad s tou krabickou je super ;-) no a ten klobukovy tanec,tam uz vlastne mi nevyberame peniazky,ale kazdy ma ine zvyky
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no babo, tusim su naozaj vsade rozne zvyky, uz mam z toho misnug :))) o tom metlovom tanci som teraz od teba prvykrat pocula :-N ale moze to byt zaujimavy pohlad na zenicha zametajuceho peniazky :)))) inak co sme boli naposledy na svadbe Jankovho brata, mali sme pre mladomanzelov tiez obalocku, tak sme proste za nimi prisli, este raz im popriali vsetko dobre a dali rovno do ruky...vtedy ma napadla ta krabicka...kebyze tam je, supneme obalku tam a hotovo :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no pridávam svoju situáciu...takže u nas sa to rieši tak že nam asi daju tiež peniažky, no neviem presne, ale viem že určite budem tancovať s celou svadobnou spoločnosťou... po polnoci ako mladá žena či čo.... u nas to nie je tradícia, ale z drahého strany hej... a tých bude viac tak sme sa prisposobili...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, toto ste videli? http://www.mojasvadba.sk/album/album.... :-D :-D niekto si haluz robi :))))
Odpovedať
Profilova fotka
a čo tam bolo sasi, lebo už to tam nieje. Inač ak sa mam pridať k téme vyberania peniažkov alebo dary, tak aj my by sme radšej peniažky, ale asi nechcem dať rovno k pozvankam, že ako dar by sme chceli peniaze. nechcem im to nejak nadiktovať. ale zas neviem najsť iny vhodny spôsob, ako im to povedať. najlepšie by bolo, keby im to došlo samím :-) .no, neviem, čo taky šikovny budu :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaa, to fakt??? skodaaaaaa, admin si to vsimol.... :-D to bola taka haluska, jedna fotka zo svadby, nevesta f pohodke sa usmieva a zenich mal vyraz, ze nieeeeeeeeeeeeeee...velmi ftipne to bolo, mala som to stiahnut, dokelu...a malo to nadpis, ze Janicko a Marienka, svadba sa konala 2.5.2002 v kostole :))) a este k tym peniazkom/darom... ja osobne dufam, ze sa nas na to rodina spyta, ked budeme pozyvat.... uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si tiež myslim že sa to asi spýtaju... ale čo sa týka prace a kolegov, tam si zas myslím že budú chcieť dať nejaký darček, tak dufam že budú zvedavý že čo by som asi chcela...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?