Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • hej jasne...pre istotu si jozko zobral original rodneho listu 🙂... nastastie 🙂 inak nauka...my sme boli...vlastne aj neboli...na spolocnej nauke sme boli dva krat... a ver mi kristi, nebolo to zabavnejsie... doslova a dopismena sme si to tam odsedeli, nebolo to mne moc prijemne... skor to sukromne s ferom...fararom... ale na moje a myslim ze aj mjojove nestastie je to nas znamy takze nauku tak akosi preletel... takze tak...mali sme s nim az jedno stretko a pootm az po prazdninach...resp. na konci prazdnin a to uz bude take ze generalka pred svadou... takze nic moc... 😞 ale sak pohoda 🙂 dik za tu matriku... heheh

• No ja som teda vážne zvedavá čo nám na poučeniach budú rozprávať a hlavne ako sa udržíme niečo nepovedať keď budú trieskať sprostosti🙂

• no tak budete tam pekne sedkať a zaspávať... sem tam sa vás niečo spýtaju a to je všetko....

babulky včera bola u mna susedka a vyrobila mi prekrásnu ikebanu na hlavný stôl a 3 male na bočne stoly, ešte tri treba , tak som sa z toho vytešovala, su prekrasne... teda mne sa páčia a som jej v´dačná že mi ich urobila, ja som bola taky asistent- ked dačo potrebovala som podala a tak... idem ich pridať do albumu tak potom kuk....

• Sponzor fóra
  • noooo, vcerajsia nauka....hmmm, vcelku prca, pobavili sme saaaaa 😃 to nam cca 60-rocna teta vysvetlovala sexualnu vychovu 😃 😃 😃 no ale...kebyze tam mame byt sami samucicki, tak by som sa asi tak nebavila 🙂)))

theeeda, kristi, tie ikebanky su akeee kuaaaasneeeee 😵 veruze sa vydarili 😉 mne ju bude robit Jankova krstna, tak som zvedava aj ja 🙂)) ale budu asi zive kvietky....neviem, este som to s nou nekonzultovala 🙂))))

• sai a to ste mali aj sexuálnu vychovu, bo my sme nič take nemali... to akože nejaky manželský par vam to hovril alebo? my sme mali všetko len s fararkom...

dakujem, no to som chcela aj ja, ale na samom začiatku som nechcela nič, potom že žive a teraz to skončilo pri umelých... bo takto to už mam hotove a nemusim sa trapiť že čo a kedy, len to vezmem a dám na stol...mam veľmi šikovnu susedku...

• praveze nie manzelsky par, ale priamo ta tetula nam tam rozpravala o tom... bolo to komicke... hlavne islo o to, aby sme si uvedomili, kedy mozme plodit deturence, kedy nie...a taaaak 🙂)))

tie ikebanky su ako ziveeee, proste super, a nemusis sa uz trapit, dobre ste to vymysleli 😉

• no a ešte aj s mopjou svadobnou kytkou budu v sulade, bo budem ju mať s lalii a ruží...

• No to kamoska tiez hovorila ze si pozval farar nejaku doktorku a ta jej vysvetlovala ze si ma merat teplotu vo vagine, kontrolovat vytok a pocitat plodne a neplodne dni.. to by som chcela vidiet ze kto to robi😃 a chcela by som od nej aby mi ukazala diplom😃

• tak taaak, take vselijake reci tam boli 🙂)) take cosi sa robi, ked je problem otehotniet...a nie si kontrolovat ovulaciu hned od zaciatku...ale jej hlavne islo o ten "cisty" sexualny zivot, kedy proste chceme byt spolu, nechceme este deti, tak sa mozme podla toho riadit a nepouzivat veci, ktore cirkev zakazuje, ze aaaaano 🙂)) sak, povedat si povedala...a je na nas, ako sa zariadime 🙂)))

• no tak my sme od takejto prednášky boli ušetrení...

• o nic ste neprisli 😃

• hej ale za to mohla to byť sranda... nie?aby vam dalaka tetula hovorila o tom kedy a ako možete sexikuvať... xixi

• to hej 🙂)) hlavne jeden chlapik z toho mal naozaj srandu, tak stale dake poznamky pokrikoval, sme sa aspon zasmiali 🙂)

• nooo teda vy tu mate ale noviniek baby :o) . kristi tie ikebany su fakt nadherne, velmi pekna kombinacia i farieb i kvetov. a to som teda akt netušila, že až do takych podrobnosti a krajnosti su farari schopny zabrdnuť :o) ja že to je pre nich tabu a nie ešte vysvetlovať ako to funguje :o)) sice tn naš so 7 deťmi ma o čom hovoriť 🙂 , ale vraj nerozprava take.naštastie, lebo my sme tam len sami dvaja, tak nemusel by 😃 , to by bola riadna trapošina 😛 😃

• cau jani, no nastastie knaz o tom nehovoril, to taka postarsia tetula 🙂
    vas knaz ma 7 deti?? hmmm, ten taketo poucenie, ako my, asi nedostal 😃

• Sponzor fóra
  • No Sassi, vidim, ze aj tebe sa teta sexuologicka pacila...my sme sa tam s mojim Jankom zadusali od smiechu a ku koncu bol uz drahy normalne ze zaujaty tym co hovorila..az som sa cudovala🙂)) ale fakt haluz...nato, ze sme tam boli vsetci hladni a unaveni z roboty, sme to v zdravi prezili🙂))) ale raz ozaj stacilo, vsetko to uz davno vieme🙂))))

• ahoj zuzzka 🙂)) no veru, pacila sa prevelice 🙂)) dnes posledna nauka bola super...a este lepsia kvoli tomu, ze som si bola pripit s mojou spoluziackou zo zakladky, co som 5 rokov nevidela, tak mi bolo vsetko smiesne, co fararko povedal, i ked to boli vcelku vazne reci....a konecne aj k veci 🙂))) ale sak, neevaaaaa 😃

inak dnes som bola okuknut svoje saty, ze ako sa maju a taaaaaaak a prisli nove modely, no skoro ma prekotilo, ake kraaaaaaasne....a mozno budem pred svadbou menit, ak dobre sadnu, uvidiiiime 😵

• čaute baby, čo je s vami? predsvadobná horúčka alebo dovolenky?
    kristi8584: chcem sa este spytat k tym krabiciam.. máš ich celé obalené krepovým papierom aj zo spodu? Ak hej tak ako si ho nadpájala lebo krepík čo je bežne dostať má rozmery 50x250cm a krabica 55,5x37x9cm.

• my sme si objednali obručkyyy, hurááá. sa tešim, lebo tie sa mi na prvy pohlad zapačili. ked budu doma, tak sfotim :o)

• Ahojky,
    no to teda nie, ved na spodok to nie je treba, tam sa ti nikto nebude pozerať...

• caute babulky 🙂
    trooosicku sme akoze pokrocili, ja sa tu bavkam s vyzdobou, Janko sa zahral na caaava, ze on si da svadobnu kosulku usit, bude hotova o 10dni, mne do vybavicky chybaju uz len nausnice....s mamou sme prave zvolili, ktora kyticka je ta prava, nic velkeho, taka chutna akurat do ruky 😵 tak mozno nabuduci tyzden pojdem do kvetinarstva na kus reci 🙂...a co este?...hmmm, jaaj, dopravu uz mame zajednanu, este tvrdy alkohol asi teraz kupime, vraj pojde ich cena hore... 🤔

Janka, tesim sa z obrucooook a som zvedava 😉 kedy ich budete mat fertig?

• noo to som prave nepochopila u nej, lebo mi najprv tvrdila že tak 3 tyždne to može trvať, ale na konci vravela že nech sa v stredu buducu pridem opytať, že už možno budu tam 🤔 tak ja neviem. asi ja o voze a ona o koze abo čo 🙂 .
    inak alkohol nejaky aj my už mame nakupeny. ešte teda nejake vinko, a asi všetko by malo byť z alka. aj za fotografom som bola sa dohodnuť a kus si to upresniť, tak dalšia vec z krku 🙂 . tento vikend si robime s rudom vyletik do Bratislavy, tak až sa ratime v utorok, tak sa chystame aj na matriku a tak. tak bude dalšia vec z hlavy. je niektora z vas aj z dediny? alebo len z mesta. pytam sa preto, lebo že či mam isť aj na obecny urad ked som z dediny. alebo mi stači len na matriku v okresnom meste.

• ahojky jajuliatko..nie staci ti ist iba do okresneho mesta......

• no janka, takto ono by si mala isť na tu matriku v ktorom obvode budete mať sobáš... lebo ak si to budete vybavovať v inej matrike pod ktoru spadá kostol tak čo ja viem to nemože byt aspon naš farči to tak vravel...my mame svadbu u nas tak patrime pod matriku v susednej dedine, ale keby sme chceli mať svadbu v našom farskom kostole, čo je zase iná dedina tak patrime pod inu matriku a to do zlatých moraviec ... je to somarina podla mna ale vraj to tak musi byť...

• no baby tak toto uz mame nastiastie za sebou... v piatok sme boli na natrike a zaroven sme kupili organzu... aspon co to 🙂 dnes sme prepadli farkyho konecne to mame z krku... este krstne listy a z tohto ohladu to mame vsetko...dufam 🙂

• ahojky sasettka...tak ty mas uz aj skusanie ucesu za sebou..a svadobne satky uz mas vybrate?

• ahoj maruskaaaa, s tebou som uz dlho nehodila rec 😃
    jj, satky uz suuuu, na obr. c. 65...i ked som slintala aj nad 67, to im tam prisli nove modely...takze sa rozhodnem asi az na poslednom skusani pred svadbou 🙂))
    ty mas co noveho? saty uz mas doma? su krasne, najkrajsie na svete? 🙂

• ...no satky mam uz doma ...su nadherne ale este o par centimet.som ich musela skratit lebo som si kupila nizsie topanocky ako som planovala....ale este stale nemame vsetko...moj drahy si prave pred 2 tyzdnami kupil oblek..kedze sme v zahranici a prideme len 2 tyzdne pred svadbou tak som rada ze sme nieco nasli...inak ja este stale nemam satky na prezlecenie...chybaju nam este pohare...vyzdobu mi robi jedna agentura tak aspon o jednu starost menej...

• tie saty, co mas v albume na konci, co mate spolocnu foto, tak tie satocky su uuuplne ze kuasnuckeee 😵 ved najdes dake, to sa neboj, aj 2 tyzdne pred svadbou 😉 a aj pohare...taka drobnostka, vsetko sa zvladne f pohodke 🙂))

• ..tak to dufam ze to stihnem...a ten ucesik ti fakt pristane...ja chcem taky volny ucesik....a zive kvetinky do vlasov...mate aj velmi pekne oznamka..mas fakt super napady... 🙂 🙂 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov