Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Tina tak diky za upokojenie
Odpovedať
Mirkabend no na Park hotel som nemala dobre referencie. Kamosoci o 3 hod rano jednoducho povedali koniec svadby. Hm zvlastne ked je nalada v plnom prude toto urobit. Take surove mi to prislo. A este si aj pytali od hudobnikov peniaze za elekrinu... tak neviem mozno to bol len ojedinely pripad ale rorhodne je to divne jednanie.
Odpovedať
Kikusa chcela som pozriet to tvoje oznamenie ale nejako neviem najst tvoj album.
Odpovedať
Tina konečne správne slovo, aj ja ti ďakujem za upokojenie.....spišiačka no fakt to je náhoda...ešte počkaj keď si vyberieme rovnaké šaty :-D a možno sa stretneme v januári na Flóre ;-) Moja kolegyňa sa vydávala v Park hoteli a bola spokojná...nič sa nesťažovala.... :-x
Odpovedať
Tina a prečo nedáš fotky do albumu.....že sa trošku popozeráme a možno niečo zaujímavé podchytíme.... 8-) a ty si koho mala kameramana a fotografa?
Odpovedať
A spišiačka veď ja sa každý deň pozerám do tvojho albumu na tie obrúčky a stále sa mi páčia.... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Spisiacka: ani a som nepocula este ze by si pytali nejake extra peniaze za elektrinu ... mozno mali nejaku super svetelnu sou :D ale mozne je vsetko ... vela zavisi od prevadzkara ... hostina do 3 je az az :) baby: aku mate hudbu? my sme si zajednali RONET, boli sme na svadbe kamoske a celkom dobre hrali ...priznam sa, ze vela skupin nepoznam a uz vobec ziadneho DJ, budeme mat povacsine mladych ludi na svadbe, som rozmyslala aj nad Dj, ale neprezila by som hudbu na rejdovy z CD-cka ... tak sa hadam hostia zabavia aj na zivej hudbe
Odpovedať
Mirka živá hudba je živá....mne osobne sa viac páči ....aj ja som chcela Ronet, ale neskoro... :-( Už som písala ma predchádzajúcej stránke, že koho budem mať... ;-) Už mi nič iné nezostávalo....ale aj oni sú dobrí, len som nechcela to isté ako mal môj brat...ale čo už, hlavne že bude zábava... :-D :-p
Odpovedať
Mirka a koho to ty máš za kameramana a fotografa? A prečo máš vlastne obrad v LE? ty si z LE alebo zo SNV?
Odpovedať
..ahojky jeinabe...aj moj brat mal toho muzikanta ale bol len sam...lebo sme mali len taku malu svadbu 40ludi...ale hral fakt vyborne....my sme ho chceli zavolat ale Levocak je dost velky tak sme chceli viac clenov v hudbe aby to vyniklo....a ohladom tej skoly..no chcem si urobit Mgr.ale az ked budeme opat na Slovensku...najprv si treba zabespecit nejake to byvanie a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zo Smizian a priatel je z Levoce , tam som aj chodila na strednu... teraz sme uz ale obaja "bratislavcania" tak je viac menej jedno, kde budeme mat obrad a preco nevyuzit pekne levocske kostoly :) este nevieme presne, ale chceli by sme obrad na Marianskej hore. Kameramana nechceme mat, aj tak bude kopec rodinnych :) priatelov otec vasnivo vsetko kameruje, tak nech sa realizuje a fotografa mame Tomasa Zahumenskeho, celkom sikovny chalan, uz nam robil aj predsvadobne foto tu v BA (aj tu foto v profile mam z tej serie) ... jeinabe: aku skupinu ste nakoniec zajednali?
Odpovedať
No a on hral nám práve v levočáku, ale aj s tou speváčkou....no moji spolužiaci chodia na externé do PO a prechádzajú jedna radosť, keď si zaplatíš tak máš.....mne tiež prišla prihláška, a keď som prišla z dovolenky tak vravím, že nikam nejdem, že kašlem na tú školu...možno niekedy v budúcnosti...ale mala by som ísť od septembra na JIS špecializáciu, tak uvidím čo a ako.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
No na Mariánskej to budete mať pekné....aspoň to máte pekne rozdelené...niečo aj v LE a niečo aj v SNV...no on sa volá Erik Pľuta a speváčka neviem ako sa volá....ale sú fakt dobrí...a čo ste sa tak presťahovali až do BA?
Odpovedať
...dam na chvilku jednu fotku do albumu ako som ti slubila...ja by som chcela ak sa bude dat dorobit nieco ohladom psychologie no uvidime este... ;-)
Odpovedať
Ok...teším sa....no psychológia je veľmi zaujímavé, ale veľmi ťažká na pochopenie, ale keď ťa to baví, tak to zvládneš.... ;-)
Odpovedať
Maruška a ešte ako dlho tam plánujete ostať? A počítaš s tým, že sa tu ešte niekedy vrátiš natrvalo?
Odpovedať
..tak uz je tam ..boli sme na dovolenke v chorvatsku...no psychologia je zaujimava a celkom ma aj bavila .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kameramana sme mali pana Adamkoviča dobra robota len sa mi zdalo že to je drahá záležitosť a hudbu sme mali čačinu zo snv
Odpovedať
Maruška už si ťa pamätááááám...ale iba tak zvidenia... ;-) ....to už je zreteľnejšia fotka... :-) No Adamkovič je drahý............
Odpovedať
...mne si bola hned znama ked som uvidela tvoju fotku...a ty si priamo so SNV?
Odpovedať
Hej priamo zo SNV...... :-) a čo už sa pomaly balíš domov?
Odpovedať
..no dojdeme 20...a mozem rychlo obehaz salony a zhanat satky...
Odpovedať
A potom ideš naspäť na ako dlho? A vlastne na akom odd. tam pracuješ? Určite je to tam na dosť vyššej úrovni čo? Tak ty sa už len tešíš na to skúšanie .... :-) Potom že tu napíšeš, čo si ty myslíš o našich salónoch....
Odpovedať
Mirka my mame CRAZY z Chraste
Odpovedať
Jeinabe tak to pochybujem zeby sme mali rovnake saty.... si mansia ako ja... ;-)
Odpovedať
Jeinabe tak ma napadlo kde budete mat sobas?
Odpovedať
No u nás vo veľkom kostole a vy? Ináč zmrzlinka mala v malom kostole a je to tam také pekné útulné....
Odpovedať
Profilova fotka
Spisiacka: Crazy si este pamatam ked som chodievala na zabavy :) dobre hrali vtedy, ale to uz je hadam aj 8-10 rokov dozadu :D Jeinabe: my studovali v NR a v TT, takze po vyske sme uz ostali na zapade ... ani sme nejak neuvazovali byvat v Spisskej alebo niekde tam, mozno ked budeme riesit nejaky domcek, pojdeme do hornatejsieho kraja :) zatial nam to tu vyhovuje, kupili sme si byt a obaja tu pracujeme Adamkovic je pekne drahy, otazne je ci je este stale aj taky kvalitny ... my sme ho mali na stuzkovej, to bolo velmi dobre, ale to este neprevadzkoval levocsku TV a podobne zalezitosti ... mam taky pocit, ze niektori nevedia kolko si maju vypytat ...
Odpovedať
No bola som v malom kostole na svadbe je to fakt utulne. No ja chcem na zapade v tom novom
Odpovedať
No tam som tiež videla viac svadieb a tiež je to tam peknučké a útulné....spišiačka a ty kde pracuješ? Baby a aké dlhé trvanie majú vaše vzťahy s budúcimi manželmi? :-D My v januári máme už 7 výročie, takže si myslím, že je to už dosť dlhé chodenie....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?