Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Leni, jsi vdana a jeste k tomu moudra, to jsou veci. Ja uz obcanku vyrizovat byla, bude hotova 1.7.09, kolem patyho bysme meli odjizdet na sv. cestu do Francie, to uz bych ji docela potrebovala... Tak at jsme oba brzy fit!
Odpovedať
Profilova fotka
My odjíždíme na svatebku 1. 7. tak taky doufám, že už bude hotová!!!! :-D
Odpovedať
A kam mirite, blondie?
Odpovedať
Profilova fotka
Na pár dnů do Rakouska. Vy do Francie k moříčku?
Odpovedať
Do Francie k mori (bydlet budeme nejspis v Nice, znamy nam poskytly byt, coz je neco uzasneho) a taky chceme cestovat - do Provence a urcite i nekam do hor. Doufam, ze to vsechno klapne a moc se tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
To bude krása Kami!!!!!! ;-) x-) x-)
Odpovedať
Ja se nechci moc tesit, aby se neco nepo.ralo. Vcera si ze mne delal prdel manzel, rikal: to by bylo blby, kdyby si to s tim bytem rozmysleli vid? Uz jsi to urcite vsem rekla, v praci to vedi a tak... ;-) ten me ma prectenou... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
snad bude všechno v pohodičce ;-)
Odpovedať
a jak si zvykas na nove prijmeni, uz se predstavujes spravne...? ja tvrdim, ze mam ted trochu krizi identity, treba nekam zavolam (napr. na pedikuru), objednam se na nove jmeno, a pak tam volam, abych to zmenila a predstavim se postaru, a divim se, ze tam na me rezervaci nemaji... blazinec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Snažím se představovat správně :-D To víš, taky si zvykám.... Já se představim novým přijmením do telefonu a lidi nechápu, že chtějí mluvit s paní....., tak já řikám, že to jsem já, ale že jsem se vdala a mám změnu přijmení. Taky blázinec :-N :-D :-D
Odpovedať
no ja jsem mela vcera dobrej trapas, volala jsem do jedny firmy, byla tam pani ta a ta, a ta se taky vdala, takze ona nepoznala me podle noveho jmena a ja ji! At zijou svatby!
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, tak to je taky dobrý :-D :-D Já jsem za změnu přijmení docela ráda, protože moje bývalé přijmení všichni komolili a teď se dá říct, že mám typické české přijmení, tak to bude snad lepší. I když lidi dokážou stejně udělat z komára velblouda.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mne se moje nove prijmeni taky libi, mam krasny monogram JJ. Takze ted uz si jenom zvyknout.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som naklusala na matriku hned v pondelok po svadbe a cakala na sobasny list s tym, ze potrebujem sa vratit spat do CR. Trvalo to cely den, ale dali mi ho. V utorok som bola na policii ohladne dokladov, vodicak uz mam a pas s OP by som mala dostat zajtra postou...takze toto mam za sebou....este ma caka cudzinecka policia, banky, lekari, kataster... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Mne meno komolili predtym a budu asi aj teraz...to je uz moj osud :-D . Kriza identity prebieha tiez, predstavim sa po starom, ked chcu este raz meno, tak poviem nove... ale na to si zvykneme... x-) Kami, takze po Francuzsku odchadzas na kona? =-) :-D
Odpovedať
Dixie - coze? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jojo, je toho moc Dixie. Já mám teď s tímhle zařizováním pokoj. Začne mit až s novu občankou. Lítání po úřadech a po institucích mě vůbec nebaví :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kami, tak to jsme na tom úplně stejně.-))) Jednou jsem Procházková a jednou Zachárková. Nejhorší to je v práci! Každý den podepisuju haldu papírů!!! Jinak hlavním obchodním partnerům jsem raději dala předem vědět, že mam změnu,ale stejně.-) Jo a nebo říkám pořád místo manžel, přítel! Taky dobrý.-)))
Odpovedať
Profilova fotka
A sestricka tiez pojde na kona? To tu uz ostanem potom iba s Alvy a milovanou... :-D No na konika Kami, na modreeeho konika. Je to otrava tie urady, ale momentalne ma to asi bavit bude, mam momentalne totiz nejaky odpor k praci...vobec sa mi tu nechce byt, nieco robit... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mimochodem se jménem měníme i místo bydliště! Mazec! Zatím se tím ale moc nezabýváme a to i přesto, že máme oddací list už 10 dnů doma. Raději frčíme na líbánky.-) Paní na úřadech mě ujistila, že se nic nestane, když si to hnedka nevyřešíme, tak jí budu věřit.-)
Odpovedať
Jo, na tohle konika, ja myslela, ze mas na mysli jednu sexualni pozici, ale netroufala jsem si .... :-D hele to je tezky, ja bych do toho nejradsi skocila hned, manzel je trosku zdrzenlivejsi ... ten by jeste dva tri roky klidne pockal, jenze ja jsem po ty svatbe nejak strasne po tom diteti zacala touzit...
Odpovedať
Profilova fotka
ale nieee, myslela som naozaj modreho konika :-N To je asi tema na rozobranie na tom nasom stretnuti...pri fotkach a drinku...kazdopadne vela stastia, aby ste to nejak zladili k spokojnosti vas oboch :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
kami,.-))) Taky doufám, že se brzo více zapojím na koníkovi.-) Snad se tam brzo sejdeme v plné sestavě.-) Momentálně je tam téma: Taky už nechcete být v roce 2010 sami? Občas tam nahlédnu a něco písnu.
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem na koníka už zavítala, ale jsme teprve ve fázy plánování. Kdy vysadit HAK a podobně. Na manžela musím citlivě, je taky trošku zdrženlivější. Klidně by počkal, ale mám zdravotní problémy, tak mi bylo doporučováno brzy otěhotnět. Jinak já bych taky klidně ještě počkala.
Odpovedať
Profilova fotka
Kaci, vidim to pozitivne, ze sa tam stretneme. Ja som tiez vo faze planovania a tiez to nejde hned...ale plan tam je! x-)
Odpovedať
kdyz jsme spolu zacali chodit, tak jsem mu rekla, ze chci dite do triceti, no a tricet mi bude v lednu... jenze plany jsou jedna vec a realita druha, on me trosku drzi pri zemi, nemame doresene bydleni a to je velky argument... :-( s tim srazem, tak kdyz jsme se tady tak hezky sesli, co navrhnout nejaky konkretni termin? treba pristi tyden, jak jste natom? ja nemam jeste profi fotky, ale necham udelat neco z fotaku od kamaradu.
Odpovedať
Profilova fotka
Já už skoro dva roky antikoncepci neberu! Rok mi tělo po vysazení pěkně vyvádělo. Každopádně vím, že prášky už brát nikdy nechci pokud to nebude nutné. I když to mělo samozřejmě i svá pozitiva. Teď čekám ještě na jedno vyšetření kvůli mému zdravotnímu stavu a pak snad už.-) dixie, tak moc držím palečky.-)
Odpovedať
Profilova fotka
Příští týden mohu ve středu a v pátek. To budu dokonce i v Praze :-) Jinak mám nabito :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Oprava- můžu v úterý a vpátek!
Odpovedať
Patek ani streda pristi tyden neni problem, kdo se prida?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?