Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • Zdravím vás 🙂
    dostala jsem se k pc a přidala jsem do alba pár foteček ze dne D 🙂

• Krasne fotky, devce, uz jsme se na Tebe tesily... 🙂

• Ali, ty Tvoje saty jsou moc krasne, ale jsou to vubec saty - neni to korzet a sukne .. na jedne fotce to tak vypada, kazdopadne to vypada skvele!
    A ta kytka je taky paradni, podobnou jsem chtela, nakonec vyhrala jina, nelituju, ale tobe fakt moc slusi. Vsechno.

• Sponzor fóra
  • poznalas to správně....je to korzet a sukně 🙂
    bylo to úžasně pohodlné a vydržela jsem se nepřevléct....až do rána 🙂

a kami, ty ještě fotky nemáš? jsem moooooooooc zvědavá

děkuji za pochvalu 🙂

• Ja poznala korzet a sukni a manzel zase, ze jsi jela jaguarem... to jsme ale sehrana domacnost, co?b 😃

• to jste sehraný skvěle 🙂
    cesta jaguárem byla mimochodem úžasná..... jen to nějako uteklo 🙂

• Alvy, na fotky muzes kouknout, poslala jsem Ti odkaz do IP.

• už jsem koukala.....mooooc ti to slušelo 🙂
    měla jsi krásné šatky..... a zvolili jste moc hezké místo .....
    a v šatech jsi vydržela taky docela dost dlouho, viď

• a neboooj, ty nové podpisy zvládneme dřív .... než za dva měsíce 🙂

• v satech jsem byla asi do jedenacti, zvladla bych i dyl, ale zenich se chtel jit prevlict, tak jsem s nim drzela basu... lito me to bylo, kdyz jsem pak ty svlecene saty videla na zemi a rekla si, ze uz si je neobliknu... 😞

• to tě i chápu ....
    my si tak plánovali převlečení v deset.... to nám nějako nevyšlo a oba jsme vydrželi do konce oblečení ve svatebním 🙂 ... když ono to tak uteklo 😞

• Ali, ja myslim, ze nas ceka jeste spousta krasnych veci.... 🙂 v manzelstvi se mi libi, opravdu! miluju sveho muze, strasne!

• to každopádně .... jsme přeci na začátku 🙂
    vnímám to podobně... taky se mi to líbí.... že už prostě patříme k sobě...se vším všudy...
    dneska jsme si i na poště už vyzvedli oddací list .... černé na bílém to vypadá skvěle.
    jen můj miláček z toh všeho onemocněl 😞 chudáček leží v posteli...rýmička a kašílek...to je hrozné 🙂

• och, tak zenusko, cajicek s citronkem, rychle! 🙂

Ten muj je strasne protivnej, kdyz je nemocny...

Oddaci list nam prisel vcera, hned od dveri na me volal, pojd se podivat, kvuli cemu jsme to cele delali....

• čajíček už byl...ted usnul,tak ho nechám chrupkat.
    každej chlap je protiva, když mu není dobře.... však je známe, žeee 🙂

🙂))) přeci jen kvůli tomu papíru jsme to nedělali 🙂

jinak vám vyšlo vše jak jste si představovali?

• Sponzor fóra
  • Vitaj Alvy,
    ja som dostala sobasny list na matrike v pondelok, ale odsedela som si tam cely den. Mam uz na SK poziadane aj o vsetky doklady, dokonca vodicak je uz na ceste. Inak som tu asi nelegalne, lebo do ciech s tymi mojimi papiermi som asi vycestovat nemohla...teda policia sama nevedela, ci mozem...tak som sla...
    Vsetko vyslo podla predstav, az na par detailov. Akurat som nespokojna, ze cas letel straasne rychlo 😢 .

• Damy, kedy planujete presun na modreho konika? 🤔
    A co svadobna cesta?

• Dobre rano, mlade pani,

svatebni cesta doufam bude brzo, pak musime poresit to bydleni, ale uprimne bych nejradsi na toho konika... ale budu si asi muset jeste pockat ... 😐

V nedeli mame jet na navstevu k nasim znamym z Francie, pomuzou nam svatebni cestu naplanovat, radi bysme do Jizni Francie, to bude doufam velka romantika!

• ahojky 🙂
    přesun na modrého poníka? doufám, že snad brzy 🙂
    a svatební cesta nás čeká až na podzim. rádi bychom na kubu... to bude snad taky romantika...

• Ali, za Fidelem... ?😃
    To bude super, ja bych se nekdy rada podivala do jizni Ameriky, do pralesu... ale zacneme tou Francii...

• jasně ..... za fidelem
    moooc se na to oba těšíme 🙂

• Dobre ranko,
    my planujeme ist tiez az na jesen (podzim 😃 ) - smer vychod. Chceme si este uzit leto tu, kym je teplo ...
    Vidim, ze konik sa rozsiri...mozno by som sa k vam potom pridala aj ja 😵 .

• kami:
    Nakonec jsem v pátek ještě sehnala v půjčovně kabátek a nejlepší bylo, že jsem ho ani nepoužila. Přestože počasí nebylo ideální, tak mě hřálo štěstí. 😃

Alvy: Krááááásné fotečky, kráááásná nevěstinka. 😉

• evus, taky jsem měla kabátek ... a použila ho... ono těch 15°C opravdu nebylo moc 🙂
    a děkuji.... 🙂

• kocky aj vy ste kopu veci pozabudali a teraz je vam to luto? aj ked bolo dobre aj bez nich 🙂

• cau milovana, ty jsi nam tu chybela, tak jaky to bylo? Naco jste zapomneli?

• u nás se nezapomnělo asi na nic 🙂
    jen nějaké detaily, ale na těch to nestálo ....
    co jste zapomněli vy, milovana?

• Já mám taky pocit, že jsme nezapomněli na nic. Akorát naopak tam jsme zapomněli skleněnou mističku ve tvaru lístku + kamínky, ve kterých jsme měli prstýnky (tu mističku mám jinak naaranžovanou doma)...tak to mě trošku mrzí, ale nevadí. Hlavně, že jsme jí měli tam. 😎

• Ahoj holky! Nám ještě oddací list nepřišel, přitom nám ho mají poslat a zároveň do 14 dnů se má na matrice nahlásit změna údajů, tak už nám to docela hoří, ale doufám že nám ho tenhle týden už pošlou.
    Jinak manžel z toho taky onemocněl, bolí ho v krku a má kašel, tak mu taky vařím čajíčky s medíkem a citronem a mě z toho všeho o víkendu chytnul můj moudrej zub, kterej se mi teprv klube a už mě pěkně trápí. Od pondělka s ním každý den chodim k zubaři a nejhorší na tom je, že nemůžu vůbec jíst. Takže se o sebe s manželem teď staráme navzájem, včera mi dokonce uvařil k večeři krupicovou kaši, protože normálí jídlo prostě nesnim 😃
    Ale ještě že mě chytnulo až tenhle víkend a ne o svatbě, to jsem fakt ráda 😃

• Ahoooj!

my už oddávací list máme od 8.6. a nové občanky pomalu na cestě 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov