Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Smardik tak to si vyriesila uplne super
Odpovedať
Profilova fotka
pipa :-) proč bych měla dávat koláče lidem co nemám ráda? já jim je dávat nechci, mamka jo tak to zařídí a všichni budem spokojeni :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My zatial mame istu salu, fotografa, hudbu a na kamere sa pracuje, chceme kameramana co bude mat kamoska na svadbe ta sa bude vydavat teraz 20.9. tak sa s nim tam mame dohodnut a este mam saty a to je zatial vsetko. Ked si predstavim co vsetko este bude treba zariadit no katastrofa :-D ale sa tesim ako si to potom uzijem.
Odpovedať
Profilova fotka
pipa kameramana furt zvažujem zda jo či ne, první jsme říkali ne a ted nevíme. No a šaty až v lednu-budu doufat že ještě nějaké budou
Odpovedať
no tak dík za pokec a já se loučím na chvilku musím pracovat
Odpovedať
Profilova fotka
anielik84 tak se měj v práci hezky ;-), já půjdu asi vařit
Odpovedať
Profilova fotka
hveru mama se nestara ani o sestrinu svatbu asi nam nejspis dava volnou ruku v to tom co chceme... ja jsem taky kameramana nechtela ale po shlednuti videa z nedavne svatby meho otce tak jsem se drtili smichy...bylo to video od nevestineho stryce a jeste maji jedno od profika to jsem ale jeste nevidela....byl to vazne sranda :-D :-D a aspon vim ze nechci na hostine zivou kapelu,prijde mi ze hraji porad vse na jedno brdo je to sice hezke ziva hudba ale chtela bych DJ,ten zahraje jak retro hudbu,disco i rokove balady....kdyz mel muj otec svatbu mel tam dva muzikanty a ti hrali dobre jenze same Kabaty a tak a to neni nic pro me,no a kdyz meli pauzu hral nam tam vybr disca z jejich notebooku a na to parilo nejvic lidi.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My kameramana urcite chceme ved je to len raz a potom sa aspon mozeme pozerat ked budeme stari ake to bolo krasne. ;-) . Ja uz saty mam ale ak si ides poziciavat tak chod minimalne v januari aby nieco bolo lebo napriklad u nas si baby davaju rezervovat saty aj 9-10 mesiacov dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
pipa u nás si taky rezervují šaty 9-10měsícu dopředu ale já nemůžu :-( takže budu doufat že něco na mě ještě bude
Odpovedať
Profilova fotka
roxy - ajo tak, ja te pred tim spatne pochopila...Tak to mas fajn ;-) Ja jsem si myslela, ze si budu moct uzivat vsechy takove ty zarizovacky a rozhodovani s tchyni (pritel rikal, at to udelam tak aby se to libilo me, moc nema rad zarizovani :-) ) a tchyne zatim nejak moc zajmu nejevi :-( rikala jsem ji, jestli se zajede se mnou mrknout na jedny saty, tak to zahrala do autu :-( Ale tak zas lepsi, nez kdyby mi do toho nekdo zbytecne kecal :-) Jinak vlastne uz mam neco domluvene, toho kamarada,co bude fotit a natacet :-) My jsme se bavili o zvacich kolackach a nebudeme je mit, vysluzky asi taky ne, jenom dam tchyni velkou krabici cukrovi, aby vzala sousedum a do prace, u nic se to tak dela. Taky mam seznam lidi, kvuli propoctu :-) smardik - o tech prstynkach na veletrhu jsem taky slysela, ze jsou tam dobre ceny, jenze v brne to myslim byva nekdy v unoru a nekdy trva vyrobeni prstnku treba i dva , tri mesice, a to bych pak asi byla nervozni, jestli to stihnou... rikala jsem si ze bych tam mrkla na saty, koukam na ruzne inzeraty a vyprodeje, chtela bych mit svoje, abych se nemusela bat , ze je nejak zaspinim nebo neco...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru myslím že veletrhy bývají únor březen, asi záleží jaký si vybereš některé podle mě můžou být hned. Hodně holek si nechává šít šaty na ebay, já o tom taky uvažuju ale první se budu muset zbavit té zalohy v salonu
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ked uz hovorite o prstienkach teraz sa vydavala znama a kupovali si prstienky v Polsku, nie na trhu normalne v obchode original zlatnictvo :-D a vyslo ich to ani 4000 oba prstienky, co je super si myslim lebo u nas prstienky pod 8000 nekupite. Co sa tyka siat je super mat vlastne najma kvoli tomu ze sa nemusite strestovat ci sa neposkodia a predsa je to lepsie pocit ked viete ze ich nemalo pred Vami x ludi a ci ich niekto nejako neposkodi za ten cas kym bude rad na vas. Ja som sa k vlastnym satam dostala nahodou. Ocinova znama ma pozicovnu a zatvorila ju a vypredavala saty tak som si bola vybrat a dokonca som si vybrala take co este nik nemal na sebe tak som z toho uplne happy lebo takto su len a len moje :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pipa asi zajdu kuknout do Polska stejně tam mám příští měsíc v plánu jet na nákupy :-D, tady jsou prstýnky okolo těch 10 000 a to patří k těm levnějším ale samozřejmě dají se sehnat i levnější ale zas tak velký výběr to není holky jaké prstýnky vůbec chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je dobra palka za prstienky, skus to Polsko boli tam velmi spokojni aj ze maju velky vyber. My chceme zlte zlato v kombinacii s cervenym zlatom ako vzorom no a do vnutra gravirovanie datum a meno a ty ake
Odpovedať
Profilova fotka
pipa určitě se kuknu, my chceme bud jen bílé zlato nebo kombinaci bílého a žlutého
Odpovedať
babule, my uz obrucky mame.. kuknite v albume prva foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardik:u nás vyhrála ocel, vymysleli jsme si svoje-jsou dělané na zakázku s rytinou. Pája nic jiného nosit nechce a mně to nevadí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam na kolik vás vyšly? něco takového by se nám líbilo
Odpovedať
Profilova fotka
holky, je to asi takovy blby dotaz, ale ucite v tom polsku prodavaji "prave zlato"? Ja bych treba nepoznala, jestli je prave nebo ne, v tech puncech se nevyznam :-( Zase je pravda, ze i v cesku si nemusi byt clovek jisty, co opravdu kupuje, tak nevim, ale ten rozdil ceny je tedy vazne zajimavy, stoji za uvahu ;-) Chtela bych svuj prstynek se kaminky, ten druhy asi jen hladky, nebo s rytym pruhem kolem...
Odpovedať
Profilova fotka
mimam - ty jsou mooc pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já myslím že polské obchody máš stejné jako naše tam bych se nebála a podvést tě můžou i v ČR. neměla bych odvahu koupit třeba zlato na tržnici ale v obchodě bez obav. jedu tam v srpnu tak kuknu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Smardik potom daj urcite vediet ako to dopadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
miman tie prstienky su pekne
Odpovedať
Profilova fotka
pipa dám ale až tak koncem srpna - to pojedu na poslední nákup výbavičky pro malého
Odpovedať
Profilova fotka
jasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smardik - to mas pravdu - kamene obchody jsou neco jineho nez trznice, tam si koupim uz jen karamelovy Krowki :-D mnam, ty jsou moc dobry, uz jsem je dlouho nemela :-) Urcite maji ty polsky zlatnictvi treba nejake weby, kde bysme takhle "na dalku" mohly mrknout na ceny, neznate nekdo nejaky?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru nedělej mi s těma krovkama chutě, no já si na tržnici koupím ještě těhu oblečení a malému něco - lahvičky atd. mají tam i značkové věci - avent stránky bohužel nevím ale určitě bys něco našla na netu
Odpovedať
Profilova fotka
hledam hledam :-D Sama sobe jsem si udelala chute a ted je tady tisim ananasem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já je tiším banánem ale nepomáhá to :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam lehci , ty hlavne musis utisit dvoje chute :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?