Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • Smardik tak to si vyriesila uplne super

• pipa 🙂 proč bych měla dávat koláče lidem co nemám ráda? já jim je dávat nechci, mamka jo tak to zařídí a všichni budem spokojeni 🙂 🙂

• My zatial mame istu salu, fotografa, hudbu a na kamere sa pracuje, chceme kameramana co bude mat kamoska na svadbe ta sa bude vydavat teraz 20.9. tak sa s nim tam mame dohodnut a este mam saty a to je zatial vsetko. Ked si predstavim co vsetko este bude treba zariadit no katastrofa 😃 ale sa tesim ako si to potom uzijem.

• Sponzor fóra
  • pipa kameramana furt zvažujem zda jo či ne, první jsme říkali ne a ted nevíme. No a šaty až v lednu-budu doufat že ještě nějaké budou

• no tak dík za pokec a já se loučím na chvilku musím pracovat

• anielik84 tak se měj v práci hezky 😉, já půjdu asi vařit

• hveru mama se nestara ani o sestrinu svatbu asi nam nejspis dava volnou ruku v to tom co chceme...
    ja jsem taky kameramana nechtela ale po shlednuti videa z nedavne svatby meho otce tak jsem se drtili smichy...bylo to video od nevestineho stryce a jeste maji jedno od profika to jsem ale jeste nevidela....byl to vazne sranda 😃 😃
    a aspon vim ze nechci na hostine zivou kapelu,prijde mi ze hraji porad vse na jedno brdo je to sice hezke ziva hudba ale chtela bych DJ,ten zahraje jak retro hudbu,disco i rokove balady....kdyz mel muj otec svatbu mel tam dva muzikanty a ti hrali dobre jenze same Kabaty a tak a to neni nic pro me,no a kdyz meli pauzu hral nam tam vybr disca z jejich notebooku a na to parilo nejvic lidi.... 😉

• My kameramana urcite chceme ved je to len raz a potom sa aspon mozeme pozerat ked budeme stari ake to bolo krasne. 😉 . Ja uz saty mam ale ak si ides poziciavat tak chod minimalne v januari aby nieco bolo lebo napriklad u nas si baby davaju rezervovat saty aj 9-10 mesiacov dopredu.

• pipa u nás si taky rezervují šaty 9-10měsícu dopředu ale já nemůžu 😞 takže budu doufat že něco na mě ještě bude

• roxy - ajo tak, ja te pred tim spatne pochopila...Tak to mas fajn 😉 Ja jsem si myslela, ze si budu moct uzivat vsechy takove ty zarizovacky a rozhodovani s tchyni (pritel rikal, at to udelam tak aby se to libilo me, moc nema rad zarizovani 🙂 ) a tchyne zatim nejak moc zajmu nejevi 😞 rikala jsem ji, jestli se zajede se mnou mrknout na jedny saty, tak to zahrala do autu 😞 Ale tak zas lepsi, nez kdyby mi do toho nekdo zbytecne kecal 🙂

Jinak vlastne uz mam neco domluvene, toho kamarada,co bude fotit a natacet 🙂 My jsme se bavili o zvacich kolackach a nebudeme je mit, vysluzky asi taky ne, jenom dam tchyni velkou krabici cukrovi, aby vzala sousedum a do prace, u nic se to tak dela. Taky mam seznam lidi, kvuli propoctu 🙂

smardik - o tech prstynkach na veletrhu jsem taky slysela, ze jsou tam dobre ceny, jenze v brne to myslim byva nekdy v unoru a nekdy trva vyrobeni prstnku treba i dva , tri mesice, a to bych pak asi byla nervozni, jestli to stihnou... rikala jsem si ze bych tam mrkla na saty, koukam na ruzne inzeraty a vyprodeje, chtela bych mit svoje, abych se nemusela bat , ze je nejak zaspinim nebo neco...

• hveru myslím že veletrhy bývají únor březen, asi záleží jaký si vybereš některé podle mě můžou být hned.
    Hodně holek si nechává šít šaty na ebay, já o tom taky uvažuju ale první se budu muset zbavit té zalohy v salonu

• Baby ked uz hovorite o prstienkach teraz sa vydavala znama a kupovali si prstienky v Polsku, nie na trhu normalne v obchode original zlatnictvo 😃 a vyslo ich to ani 4000 oba prstienky, co je super si myslim lebo u nas prstienky pod 8000 nekupite.
    Co sa tyka siat je super mat vlastne najma kvoli tomu ze sa nemusite strestovat ci sa neposkodia a predsa je to lepsie pocit ked viete ze ich nemalo pred Vami x ludi a ci ich niekto nejako neposkodi za ten cas kym bude rad na vas.
    Ja som sa k vlastnym satam dostala nahodou. Ocinova znama ma pozicovnu a zatvorila ju a vypredavala saty tak som si bola vybrat a dokonca som si vybrala take co este nik nemal na sebe tak som z toho uplne happy lebo takto su len a len moje 😃

• pipa asi zajdu kuknout do Polska stejně tam mám příští měsíc v plánu jet na nákupy 😃, tady jsou prstýnky okolo těch 10 000 a to patří k těm levnějším ale samozřejmě dají se sehnat i levnější ale zas tak velký výběr to není

holky jaké prstýnky vůbec chcete?

• Tak to je dobra palka za prstienky, skus to Polsko boli tam velmi spokojni aj ze maju velky vyber. My chceme zlte zlato v kombinacii s cervenym zlatom ako vzorom no a do vnutra gravirovanie datum a meno a ty ake

• pipa určitě se kuknu, my chceme bud jen bílé zlato nebo kombinaci bílého a žlutého

• Sponzor fóra
  • babule, my uz obrucky mame.. kuknite v albume prva foto 🙂

• smardik:u nás vyhrála ocel, vymysleli jsme si svoje-jsou dělané na zakázku s rytinou. Pája nic jiného nosit nechce a mně to nevadí 🙂

• mimam na kolik vás vyšly? něco takového by se nám líbilo

• holky, je to asi takovy blby dotaz, ale ucite v tom polsku prodavaji "prave zlato"? Ja bych treba nepoznala, jestli je prave nebo ne, v tech puncech se nevyznam 😞 Zase je pravda, ze i v cesku si nemusi byt clovek jisty, co opravdu kupuje, tak nevim, ale ten rozdil ceny je tedy vazne zajimavy, stoji za uvahu 😉 Chtela bych svuj prstynek se kaminky, ten druhy asi jen hladky, nebo s rytym pruhem kolem...

• mimam - ty jsou mooc pekne 😉

• hveru já myslím že polské obchody máš stejné jako naše tam bych se nebála a podvést tě můžou i v ČR. neměla bych odvahu koupit třeba zlato na tržnici ale v obchodě bez obav. jedu tam v srpnu tak kuknu 🙂

• Smardik potom daj urcite vediet ako to dopadlo.

• miman tie prstienky su pekne

• pipa dám ale až tak koncem srpna - to pojedu na poslední nákup výbavičky pro malého

• jasne 😃

• smardik - to mas pravdu - kamene obchody jsou neco jineho nez trznice, tam si koupim uz jen karamelovy Krowki 😃 mnam, ty jsou moc dobry, uz jsem je dlouho nemela 🙂 Urcite maji ty polsky zlatnictvi treba nejake weby, kde bysme takhle "na dalku" mohly mrknout na ceny, neznate nekdo nejaky?

• hveru nedělej mi s těma krovkama chutě, no já si na tržnici koupím ještě těhu oblečení a malému něco - lahvičky atd. mají tam i značkové věci - avent

stránky bohužel nevím ale určitě bys něco našla na netu

• hledam hledam 😃 Sama sobe jsem si udelala chute a ted je tady tisim ananasem 😃

• hveru já je tiším banánem ale nepomáhá to 😞

• ja to mam lehci , ty hlavne musis utisit dvoje chute 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov