Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já právě loni nic nenakupovala tak mi to nevadí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardik:to mi ani nedošlo, že v restauraci bude jiná barva. Už jsem to změnila jednou z vínové na růžovou. No já se picnu!!!!Nevíš, kdo by chtěl tu korbičku na Quinny??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikita já právě chtěla červeno-krémovou ale byli jsem tam s našima na oběd a židle,lustry jsou právě oranžovo žluté tak proto bude jiná barva :-).Tu korbičku fakt nevím kdo by chtěl, dej to na MMB nebo i jiné a myslím se že určitě prodá :-), my už vybráno nakonec máme
Odpovedať
Profilova fotka
Co jsi vybrala???Musím tam zajet, celou restauraci předělávali, tak abych pak nekoukala jak pitomec, že si celou výzdobu můžu hodit na hlavu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nikita já jsem ráda žee jsme tam jeli :-) aspon jsem to zjistila dřív jsem něco nakoupila a stejně nevím zda to budem dělat sami nebo to necháme na nich, jde obojí tak se musíme domluvit. vybrala jsem kočárek-Implast bolder
Odpovedať
babule ale ja mam vyzdobu z min roku pretoze my sme museli min rok svadbu zrusit. tak preto mame vsetko nakupene.. teraz len dokupujem svietnicky a podobne drobnosti na stol.. ale ved uvidime.. ak by sa podarila ta sala ktora sa bude otvarat az v septembri a bolo by to tam biele tak to by bolo najsamsupis pretoze si tam mozeme dat uplne vsetko co chceme.. 8-)
Odpovedať
naše restaurace je neutrál, tkaže si můžeme říct o jakou barvu chceme.Jenomže já bych chtěla bílo-růžovou, ale přítel je proti růžova a tak se ještě sohadujeme jaká to bude ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lluciferek:tak to závidím, já jsem zjistila, že restauračka, která by připadala v úvahu je v country stylu, žluto-oranžová a my budeme mít výzdobu bílo-růžovou :-( :-N
Odpovedať
omlouvám se za ty překlepy! já jsem na to hrozná. Niki: A přítel souhlasí s tou růžovou?
Odpovedať
Profilova fotka
niki můj barvu neřeší, je mu to jedno. On se spíš divil že takovou věc vůbec řeším
Odpovedať
Ahojte, chcem sa len pridať, my plánujeme 27.6.09. Najskôr sme chceli 2.5.09, ale DJ, ktorého sme chceli nemôže... Ako dlho vopred zajednávate šaty, mne sa to zdá všetko tak strašne ďaleko.... 8-(
Odpovedať
ahojte. ja mam tiez dilemu farby. jedna miestnost je cervena, jedna zlto hneda alebo bordova a tretiu si nepamatam. v jednej sa bude jest a v druhej tancovat a ja chcem modru vyzdobu, ale zda sa mi to blba kombinacia. co je take neutralne? len taku maslovu? alebo cisto bielu? budova je cela zltobiela zvonka. ale ked ja snivam o modrej svadbe. ale viem, ze tam sa to asi nehodi. aj podla feng suej zltomodra nie je dobra kombinacia na svadbu. http://www.krasnasvatba.cz/sk/feng-sh... uz zacinam mat z toho nocne mory... nie som trafena? :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
prave som nasla nejake fotky z jednej oslavy co tam bola a oni to urobili tak, ze kazdu miestnost prisposobili farbe. v cervenej mali cervene balony, v zltej bielozlte balony... to je ok? potom prisposobim len stoly tomu v ktorej izbe sa bude jest? poradite mi prosim? ono to je taky domcek, nie restauracia.
Odpovedať
amu: není špatné mít v každé místnosti jinou barvu,ale já bych to udělala všechno do jedné! Když máš ráda feng-shuj tak to udělej do červeno-zlata bude to ladit i s místnostmi.do té červené dej véce zlaté a do té hnědo zlaté dej více červené! no nebo arabský styl modro-zlatá co?
Odpovedať
myslis tmavu modru? ta zlata by bola dobra. budem o tom uvazovat. dik moc.
Odpovedať
ano tmavě modrá.Nemáš zač.
Odpovedať
my chceme zelenu lebo zelena ukludnuje x-) ale aj sa mi velmi paci ked je vsetko vyzdobene do zelenej. a mam taky pocit ze sa tu niekto pytal ze kedy zajednavame saty.. ja uz mam zajednane ale este z min roku takze sa pojdem pozriet maju nove.. a zajednam si tie co sa mi pacia uz teraz a ak by mali na jar zasa dostat nove. no co uz pojdem znova :-N je to dost zaujimavy datum tak radsej popredu ako nemat tie co sa mne pacia.. ;-) a teraz maju krasne co objednali.. nadherne rozpravkove.. tak by som ich chcela ale obavam sa toho ze naozaj ak dostanu bud rok nove ze by sa mi tam mohli zapacit tiez niektore viac :-D uvidis..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky pridavam e k vasi tlupe s datem 6.6.2009 sice jeste nemame tohle datum potvrzene ale v zari jej jdeme potvrdit na matriku... taky jsem chtela kominaci zelene a smetany(miluju zelenou :-) ) ,ale jeste je mozne ze to nakonec bude sampao s hnedou.....no uvidime ;-) jinak smim se zeptat co uz mate kdo zarizene???ja tedy zatim vybrane saty a prstynky ale jeste ne koupene....
Odpovedať
roxy: já mám náhrdelník s náušnicema.První týden v srpnu jdeme zamluvit datum,podepsat smlouvu s fotografem,navštívit 3 restauraco co se nám líbí a z jednou znich to domluvit.Prstýnky máme vybrané,takže se etkom domlouvám s jedním zlatníkem jestli by nám je udělal. Koncem srpna si budu objednávat šaty a boty. Oznámení budu dělat sama.Už ho mám hotové akorát ještě uvažuji na jaký druh papíru to natisknu.8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lluciferek:no vidim ze jsem pekne pozadu....ale saty mi dovezou maminky z Ameriky coz je az koncem srpna,no jsem zvedava a moc se tesim...jedou tam na svatbu tchynine sestry a ta ma svatbu v barve hnedo-koralove,no a veskere hnede doplnky a blbustky na vyzdobu by mi poslala,tak jeste pockam az na fotky jak to vypadalo a pak uz zacnu pracovat na vyvazcich a tak,do konce rou bych toho chtela stihnout co nejvice zaridit.Co se tyce restaurace,mame v rezerve dve,o te prvni vim ze je super,jenze jsme nasli jeste jednu a tam bude mit svatebni hostinu kamaradka,kterou budu licit,tak si pockam az mi rekne jak se ji tam libilo.. :-)
Odpovedať
roxy tak vitaj medzi nami :o) ani ja to este nemam potvrdene ale chceme vtedy len na urade robili problemy ze to je az na bud. rok a este ani kalendar nemaju ze to sa tak skoro nezajednava a pod. ze treba prist ku koncu roka.. haha.. tak my si vsetko teraz zariadujeme a dufame ze aj ked je to zaujimavejsi datum ako ostatne tak sa nam nakoniec ujde nejaky termin.. a to este nevedia ze by sme to chceli vonku takze este neviem kolko problemov budu robit s tym... ach jo.. :-( a precitaj si trosku dalej co kto kde a ako a dozvies sa ako daleko si s pripravami.. ;-) :-) luciferek tak ty si v pohodke.. ja mam len urcite predstavy a tie sa pomalicky snazim zhmotnit.. vzdy zacnem robit nejake menovky nejake pierka a pod ale najdem nieco co sa mi paci viac tak zacnem uvazovat co kde a ako by sa dalo robit.. takze zatial nic na isto :-N 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam tak to je gol ja myslela ze je potreba si datum zamuvit co nejdrive a oni na urade takhle :-D ..prej nemaji jeste kalendar :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no tak da se treba mrknout do pocitace nebo mobilu aby si zjistili ktere jsou soboty.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata, my sme si boli teraz ked som mala dovolenku zaplatit uz aj zalohu na salu a tiez na nas pozerali trosku cudne ze este nemaju diar na buduci rok. Ale zas na druhej strane nam povedali ze nam to drzia a ze to staci zaplatit aj par mesiacov vopred ale keby niekto prisiel a chcel ten termin co my a dal zalohu tak nam ho zrusia tak sme to radsej zaplatili.
Odpovedať
Profilova fotka
Teda s tou matrikou to je super neviem ako je to u nas, my musime ist este aj za fararom ale to pojdeme az v septembri tak hadam nebude aj on na nas cucat ako puk ze to chceme mat potvrdene tak skoro.Co sa vlastne vybavuje na matrike viete niektora povedat ze co tam treba ? diky
Odpovedať
no dneska jsem volala na matriku,jelikož oni se starají o obřady na zámku a paní mi řekla, že bude zasedat rada na konci srpna,která rozhodne jestli se budou dělat svatby na zámku i příští rok.Jestli ano,tak mi řekla ať si zavolám první úřední den v září,protže jsem asi 20. která se zajímá o svatbu na zámku dne 6.6. no tak doufám,že to výjde ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, rada by som sa k vám pridala tiež :-) ... zatial vsak nemame nic vybavene, uz mate zajednane miesta kde bude hostina a kostol? neviem zda sa mi to strašne skoro začať vybavovať... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lluciferek:u nás na matrice mají schválené termíny svateb až koncem února, tak jsem šáhla do kapsy a zarezervovala termín na zámku, ty berou rez. i rok dopředu, tak mám aspoň klid. Protože mi matrikářka stejně řekla, že vůbec neví, jestli v červnu budou oddávat, protože se konají různé akce. No na palici. takže pevné nervy a hodně štěstí
Odpovedať
niki: děkuji snad to výjde,protože já bych to chtěla mít na zámeckém nádvoří a pak se fotit v zámeckém parku.Tak snad to pujde ;-)
Odpovedať
no babule vidim ze nie len ja sa stretavam s mensimi problemami pri vybavovani.. ako tak citam aj ine temy tak sa da povedat ze vybavit svadbu bez akychkolvek problemov je v dnesnom svete asi nemozne :-N no co uz.. ak chceme mat peknu svadbu tak si za tym pojdeme a budeme sa vsemozne snazit ked to nepojde tak tak to pojde inak,.. no nie? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lluciferek: dufam ze ti to vyjde a ten termin vam priklepnu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?