Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pipa - taky jsem si rikala, ze hned druhy den asi nepojedem, bylo by to asi dost narychlo... Svatba je v sobotu, tak to vidim asi na to pondeli/utery, to by mohlo vyjit. Jeste jsem s cestovkou nejela, bude to premiera :-) Vzdycky jsem zaridila vsecko sama, vetsinou me to vyslo o dost levneji a meli jsme nekde i vic vyhod nez bysme meli pres cestovku. Na Mauricek je ale lepsi prave pres cestovku, oni tam moc pry neberou solo turisty, takze jsem se koukala na NaCesty a Rudolfreisen, uvidime ktera bude mit lepsi nabidku. Myslim, ze pojedeme na last, jedine kdybych sehnala neco vazne dobreho driv, tak bysme to koupili s predstihem. Na ubytovani me moc nezalezi (jedina podmika je hlavne zadne alergeny a to mi ve vetsine hotelu vyjdou vstric), jinak stejne vzdycky od rana do vecera cestujem, takze v hotelu se moc nezdrzujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já myslím, že my (jestli vůbec kvůli psovi budeme moct) pojedeme buď hned (3 dny po svatbě) na nějaký last minute nebo až koncem léta. Budeme ze svatby asi dost vyždímaný :-(
Odpovedať
Profilova fotka
To je jasne ze ked si to clovek vybavi sam tak je to lacnejsie. A uz ked ist na dovolenku tak ja som za ze v hoteli sa tak maximalne vyspat ved ked chce byt clovek zavrety v izbe to moze byt aj doma. Takze more, vylety, plaz a nejaky vecerny zivot urcite.
Odpovedať
Profilova fotka
presne pipa, v hotelu se jenom prespava :-) Prave na tom mauru me to prijde ze je to tak, ze tam lidi dojedou, placnou sebou na plaz pred hotelem a vidi jen hotel - plaz, plaz-hotel. Podle toho jsou tam ty hotely uzasne luxusni a drahy. Na druhou stranu se da sehnat za rozumnou cenu bezny hotel a procestovat cely ostrov, coz bych hrozne moc chtela, je tam spousta zajimavych veci a nadherna priroda. anoli - nemate nikoho na hlidani psika?
Odpovedať
Profilova fotka
Jasně, nebudu platit pomalu statisíce za šestihvězdičkový hotel, když se tam budu zdržovat minimálně. To si radši zaplatím nějaké výlety..
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: no možná by ho mohli pohlídat na té hájovně, ale byl sám maximálně přes noc, tak nevím jak by to zvládnul tak dlouho. Budeme muset trénovat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - to v pohode zvladne, naseho jsem ucila na hlidani uz od uplnyho mimina a nikdy nevypadal, ze by se mu nejak styskalo :-D Byl vzdycky tak na vikend na hlidani, tedka bude skoro 14dni, tak z toho taky nemam dobrej pocit :-/ myslim ale, ze bude vic smutno me nez jemu :-) A kam byste tak chteli jet,kdyby to vyslo?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: no on už od mala byl hrozně ukníkanej - kdybys věděla, co všechno jsme si vyslechli od sousedů - teď už je přes den v poho a když ho máme na hájovně, tak říkají, že si jen sem tam zakňučí a že nás občas hledá, což si myslím, že by ho po nějaké době přešlo.. Asi bysme chtěli někam do Řecka - úplně nejvíc na Krétu. Chci moře, pláž a sprchu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ...a sprchu :-D Na kretu bych se taky podivala, videla jsem fotky a byly pekny, jenom me to tam prislo takovy malo zeleny, jak treba chorvatsko, to je taky takovy nezeleny... Chtela bych se taky podivat na ten ekoostrov v chorvatsku, tam by mohlo byt zelene vic, to asi pocka, az budem mit treba decka, to je odtud kousek... Ja jsem letos chtela zas k oceanu - ale musime setrit na svatbu, takze jsem chtela aspon more, tak vyhrala ta korsika (pry se ji rika perla stredomori, tak uvidime :-D ) Mrkni, semka jedem http://www.perla-di-mare.fr/campsite-... to je docela v pohode, ze ten vas jenom obcas knukne, z naseho dejva se ve chvili naseho odjezdu stane silenej hlidac a pry steka na uplne vsecko co se sustne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: no ta Korsika je nááádherná - ta patří k Francii, že jo (maturovala jsem ze zemáku a vidíš, jak to dopadá). Pak pošli fotky, ať se namlsáme takhle před zimou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, patri pod francii, ale je to trocha jinej narod, francouzstinu jsem mela naposled na gymplu na maturite, tak se uz stejne nedomluvim... Nekde jsem cetla, ze tam behaji divoky prasata, co jsou desne vlezly a zerou lidem jidlo a taky ze se tam strili, Chroustinka rano psala, ze tam byla, tak doufam, ze da vedet, jestli je to pravda :-) Meli bysme bydlet uprostred nejakyho lesiku u plaze, kdyz budem chtit klid a jedem autem - kvuli vyletum, tak se hrozne tesim a uz mam cestovni horecku ted :-) Fotky pak urco ukazu ;-) Tedka jsem hledala informace o tom obradu odpoledne a prijde me, ze odpoledni casy se moc nedelaji :-( doufam, ze kvuli tomu nebudem muset menit misto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: a v kolik hodin byste chtěli mít obřad? Já ho chtěla ve 12, ale už byl obsazený, takže máme už v 11, to abych vstávala tak ve 4..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chteli bysme odpoledne, nejdriv ve tri a idealne tak ve ctyri, v pet... Nevim, jestli to vubec takhle pozde budou ochotni udelat, jine misto vazne nechci :-( asi tam zkusim jeste zavolat a zeptat se, jestli je to pro ne oka,nebo jestli s tim maji problem... Kde budete mit obrad? V kostele nebo na urade?
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme mít civilní obřad v kapli na zámku Kozel, nejsme věřící, takže kostel odpadl hned a u nás není moc pěkná obřadní síň na úřadě.. Původně jsme chtěli obřad v zahradě (na jiném zámku), ale na náš termín oddávat nebudou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
koukla jsem na webovky toho Kozlu a je to moc pekny ;-) Tedka jsem volala matrikarce a oni budou vypisovat terminy az koncem listopadu a zapisuji zavazne az na zacatku prosince, no teda, to se mi zda pozde :-( Tak si me predbezne napsala rovnou k nejpozdejsi hodine (coz je 15:00, no co se da delat, nic nemuze byt idealni :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: s tema prasatama fakt nevim, z autobusu kdyz jsme jeli tak jsem jich par videla, ale byli to spis takovy mensi prasatka, nic obrovskycho, vypadali ze se neboji ale kdyz jsme nekde chodili i v horach tak jsme na zadny nenarazili. Jo a s tim strilenim bych to nevidela tak horky. Jestli chces neco vedet o Korsicanech tak si zadej do googlu slovo vendeta a vyjede ti nekolik odkazu (je to v prekladu "krevni msta) - maji zvlastni smysl pro soudrznost rodinneho klamu a kdyz nekomu z nich nekdo ublizi tak se jdou mstit (krvave vendety byli v 17 a 18 stoleti). Ted uz se asi nevrazdi kvuli vsemu ale myslim ze jako narod jsou takovi, jak to rict, no horke hlavy. Co si treba pamatuju tak jsou tam na kazde ceduli oznacujici mesto nejake prustrely ....
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: jinak vrele doporucuju kouknout se do Sartene, je to mensi mesto, ale jsou tam krasne domy, obchudky s ruznyma drobnostma, vinem, zahradni restauracky, proste krasa
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti - diky moc za info ;-) s tema prasatama jsi me uklidnila, z tech jsem mela docala stach. O tech cedulich jsem taky slysela a minuly tyden se me nas vet ptal, jestli pry chodim nekdy po cejlu, a jestli ne, tak ze bych mela zacit, at to beru jako prupravu na korsiku :-D Ale tak on je takovej trochu vtipalek (doufam :-N ) Jak jste se domluvili? Anglicky nebo francouzsky?
Odpovedať
Profilova fotka
Sartene pisu si ;-) klidne dej tipu vic, cim vic tim lip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha tak to ma babule dost zarazilo ze mate obrad tak skoro, u nas sa ci uz v kostole alebo na urade sa obrady nezacinaju pred 15,00 sem tam ked je vela na jeden termin ale skor je to neskor, dokonca su v pohode obrady o 17,00 - 17,30. My by sme chceli tak cca 15 - 15,30
Odpovedať
Profilova fotka
jeeee, pipa, idem sa vydavat na slovensko :-) To jsou moje idealni casy :-) Nerozumim tomu, proc je to u nas tak brzo, ale aspon ze nam vyjde tech 15:00
Odpovedať
milovana • Včera o 21:41 je tu niekto z tymto datumom? nikkaa8 • Včera o 21:57 Ahojky,aj ja s mojim milacikom planujeme svadbu na 6.6.2009. Akurat dnes sme uz zaskrtli povinnost z diara ako -fotograf. Vy ste na tom ako? Uz je dost neskoro.Kde sa obratim s tymto datumom krutia hlavou,ze je to vraj magicky datum
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dufam ze vam to na tu 15,00 vyjde, inak s datumom na matrike je u nas podobny problem pozeraju na teba ako na debila ze preco si vybavujes povolenie tak skoro, som velmi zvedava co nam povie farar ked pojdeme za nim cca tak za 2 tyzdne ze chceme uz termin. Vitaj nikkaa8
Odpovedať
Profilova fotka
pipa - jj divaji se, jako co blaznis tak brzo, ale pak prijdes trochu pozdeji a uslysis no to jste si meli vzpomenout driv :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jsem tu
Odpovedať
Profilova fotka
presne a preto radsej pootravovat teraz mat a nemusiet mysliet na to ze co ak nam nieco na ten termin nepotvrdia a potom kde zhanat ine.
Odpovedať
Profilova fotka
pipa - presne tak, nechapu, ze to treba na ten rok vypsane nemaji, myslim, ze by zajem o zapsani byl, vzdyt jenom kdyz jsem tam volala poprve, abych se vubec zeptala co a jak, tak pani rekla, ze si dela tecky ke dnum, jako kdo ma zajem, aby vedela, jake bude naplneni, jmeno si jeste psat nechtela a dneska uz jsem se ji vnutila i s jmenem do predbeznyho poradniku :-D smardi - ahoj, tak jaka je?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jsem totálně zmožena, nemám sílu se ani přesunout do postele :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak jeste seber zbytky sil a napis, jak se ti libila ta porodnice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
porodnice dobrá, je nedávno opravená tak vypadá dobře a personál taky působí příjemně, jen je o ni zájem takže často mají stop stav :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?