Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo to znám konkrétní představa = konec, no snad se nám něco podaří sehnat ale ted už je dost pozdě asi, v obchodech začíná už zimní zboží. byla jsem ted v hypernově a už vybalují banky
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo banky? tak to je dobry, ja jeste nebyla na letni dovolene a oni uz maji banky :-D Pristi tyden konecne pojedem a budu mit 17 dni klidu :-D ja uz se tak strasne tesim, ze snad zacnu strihat metr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo banky my na dovolenou chtěli taky jet ale jak mám pořád nějaké problémy tak jsme neměli odvahu takže letos dovolená padá
Odpovedať
Profilova fotka
no ty bys mela radeji byt doma ;-) Vsak si to pristi rok vynahradite, uz jste promysleli ktera destinace nakonec zvitezi? My jedem letos na korsiku, chceme ji projet a prochodit, pry je tam moc pekne, doufam, ze se jeste vykoupem v mori, ze nebude zima :-) Pristi rok bysme chteli na ten mauritius, snad vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
vůbec nevímco zvítězí, nějak jsme se ted o tom nebavili spíš se bavíme ohledně věcí pro malého
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: tys emáš, taky bych si nechala líbit dovču Koukám, že jsme se tu sešly všechny dlouhé nevěsty, u nás je rozdíl teda větší (asi 7 cm), takže botky bych chtěla s podpadkem max. 5 cm.. Ale ještě jsem se po nich nekoukala, tak snad objevím něco pěknýho. na internetu si boty kupovat nechci, protože nevíš, jak Ti budou sedět. Před létem jsem si v CCC botách zkoušela úplně úžasný sandálky, ale vůbec jsem se do nich nedostala, jak byly úzký.. Asi mám nějakou rozhňáclou nohu nebo co.. Mě se jinak docela líbí tyhle botky: http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Odpovedať
Profilova fotka
anoli hezké ale na mě moc velký podpatek. Já určitě budu tady kupovat v obchodě, chci je vyzkoušet protože vybrat na mě boty je umění :-(
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: no právě, oblečení je něco jiného, ale boty fakt ne, ty se musí vyzkoušet..
Odpovedať
Profilova fotka
určitě půjdu kuknout ale boty zas tak nespěchají
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - moc hezky boticky, me se libi ty kulaty spicky (ono se taky na moji sedmicku neda dat ani nic jineho :-D ) Ja uz jsem zkousela hrozne moc obchodu, ale ty bily krajkovy baleriky proste nikde nejsou :-( Mozna by je mohli mit pristi rok na svatebnim veletrhu....
Odpovedať
Profilova fotka
já ted vysala a vytřela a jsem zmožená
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: Korsika je uzasna, to si uzijete, zavidim, hned bych tam zase jela. My jedeme pristi sobotu taky na tyden na dovcu, ale jenom tady v CR kvuli Bonikovi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hveru: Já myslím, že je časem objevit musíš. Chce to hledat.. chroustinka: to znám, my kvůli našemu Blackovi taky museli jen do Čech - moc by se mu po páníčkách stýskalo. Ale příští rok bych moc ráda k moři, tak uvidíme, jestli by nám někdo to naše psisko pohlídal..
Odpovedať
Profilova fotka
aholi85: prave minuly rok v lete byl malinky (3mesice) takze jsme jeli "jenom" na tyden do Mikulova (ale bylo tam krasne), letos jsme nic daleko neplanovali protoze jsme nevedeli jak by to s Bonikem bylo, ale uz vime, ze by mohl v pohode zustat u pani chovatelky, ve spolecnosti jejich "bigli rodinky". Takze pristi leto na svadebku urco vyrazime nekam k mori :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chrostinka: máte bígla? jsou roztomilí :-) tak ať Vám to s tou svatební cetou vyjde ;-)
Odpovedať
aj vy mate 6.6.2009? ja sa uz tak tesim
Odpovedať
Profilova fotka
milovana: ahoj, vítám tě u nás. Že jsme si to vybrali pěkný datum, co? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) anoli - pilne hledam a hledam :-) tak snad najdu :-) ´Jaka je black rasa? chrousti - byli jste taky na Korsice? Mas nejaky tipy, co urcite videt, nebo na cokoli? S tim hlidanim je to blby, my mame slecnu na hlidani, hlidala nam i minulyho psa, ona sama ma fenku, takze dejv pujde k ni :-) Kdyby ti nevyslo to hlidani v chovatelsky stanici, tak ti muzu dat kontakt na slecnu, nebo bych ti ho treba mohla pohlidat ja, kdyby si s dejvem rozumeli ;-) milovana - ty prvni prstynky v tom albu jsou moooc krasny
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: je to borderteriér - mám ho i v albu, tak můžeš mrknout :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anoli, teda, to je taky pekne cipernej pes :-) to musite asi porad nekde behat a litat a vubec vymyslet ruzny hry na vyblbnuti ;-) a kolik mu je let? My jsme byli vcera na cvicaku a nastesti zadnej problem s kousavyma psama se nekonal (pokousali jinyhy tri psy) a dostali jsme hodiny v nedeli, tak pristi tyden posledni utery s tema potvorama a po dovci hura na nedeli, snad je tam nepotkame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: v říjnu mu budou dva roky, takže pěknej mlaďoch. No to si piš, je to blázen a hrozně rychle běhá. Ale přítel je myslivec, takže se dost vyběhá v lese. To bys ho pak měla vidět, jak je spokojenej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo, pritel je myslivec? Tak to mas supr, blizko prirode, bydlite v hajovne, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: nene, bydlíme v bytě :-( , ale do lesa to není daleko.. Na hájovnu ale jezdíme skoro pořád - za Ondrovo prarodičema - jsou strašně fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - vis co, moje predstava myslivce je z detstvi, kdy jsem chodila do krasne velke hajenky u lesa k panu a pani hajne pro cerstvy mliko od kravy a vajicka, obcas tam babi koupila nejakyho zajice nebo tak neco a meli tam ruzny zvirata, nekolik psu, slepice, kruty, .... a taky nejaky zvirata z lesa, co treba hajnej nasel nekde poraneny jako mladata, myslim dve srnky, malyho divocacka a myslim muflona (toho nevim kde vzal :-) ) No a tak jsem si tedka predstavila aji vas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
On je novodobý myslivec :-) Ale ti prarodiče jsou přesně takoví, jak píšeš..
Odpovedať
Profilova fotka
novodoby myslivec :-D to je dobrej pojem :-) my bydlime taky v byte, sice na kraji mesta, les i reka kousek, ale neni to ono, chtela bych aspon chatu na vikendy, na dum bych nemela pres tyden cas, ale ta chata by byla fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moje řeč, taky bych chtěla chatu někde na samotě.. Přemýšlíme o tom koupit pozemek právě v místech, kde je ta hájovna, je to asi 5 km od nás a navíc je u toho rybník, takže by to tam bylo pěkný..
Odpovedať
Profilova fotka
ja vubec nevim, jak u nas dopadne, letos zadne vetsi investice nebudou (setri se na svatbu :-D ) a pristi rok uvidime ... Budete tam kupovat pozemek na staveni rd nebo budete stavet chalupu? My jsme premysleli o rd kousek od toho jak bydlime, ale kdyz jsem zjistila, ze za metr pozemku tam chteji necelych 5tisic, tak jsem sla do kolen a zavrhla jsem to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: my chce jen chatu. Bohužel na RD nemáme peníze - platíme hypotéku na byt, takže bysme to neutáhli - nebo utáhli, ale už by nám nic moc nezbylo. Takže bysme chtěli pozemek na chatu, tam si budu moct udělat menší zahrádku, budeme tam moct grilovat atd.. Ale čekám až mi skončí stavebko, zatím jen plánujeme do budoucna.
Odpovedať
Profilova fotka
gril na zahrade to bych si taky prala :-) my asi poridime nejakou starsi chatu, na staveni neni vubec cas :-( Jojo, kdyby nebylo hypoteky na byt, to by bylo o necem jinym ;-) Vcera jsem procitala diskuze o odpolednich svatbach a zacinam mit strach, aby nas tam kde chceme mit obrad vubec tak pozde oddali, pry to urady delaji max tak do pul druhe a pak uz ne :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?