Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) chrousti - vcera jsme byli na zetoru a uplne super (tam jsou vsichni psi v pohode ;-) ), dve hodky agi dejvovi jenom prospely, vecer spal jak mimino :-D Zato dneska jdeme na ostrov, doufam, ze tam nebudou ty kousavy potvory :-( anoli - uz mam fotky, tak je upravim a dam je do alba, pak dam vedet jak tam budou :-) merzedes - ahoj :-) to chce nekde uprostred mezi mesty, kde bydlite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jsou tam...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Hveru: ty oznámka jsou nádherný, fakt, zvlášť s tou slunečnicí.. Kdybych tak byla taky tak šikovná..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky smardik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli ahoj, uteklo mi něco důležitého? nechce se mi to dočítat
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smardi, uteklo :-) mam navrhy oznamek abysme se rozhodli a ja je mohla dat svici na "vyrobu", mrkni do alba - ale nekoukej na to pismo, ja hrozne skrabu :-) Jak jste vcera dopadli s terminem? anoli - diky :-) zas takovy diĺo to neni, ja nejsem moc sikovna na rucni prace (hlavne to pismo), jenom jsem se snazila udelat neco, podle ceho bysme se rozhodli a kupodivu z toho vysel docela dobrej vytvor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru termín máme, 6.6. ve 13 hodin :-) :-) , už jdu kuknout do alba
Odpovedať
Profilova fotka
jupiii, takze vyslo ;-) smardi super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ty oznamka vypadají super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kdy budte posílat ty oznámení? Já vůbec netuším, někde jsem četla, že měsíc předem, ale co je na tom pravdy..
Odpovedať
Profilova fotka
smardi diky :-) a co jinak noveho? anoli - asi tak mesic predem, to jsem taky cetla, my budem dorucovat osobne s kolackama (jestli se me bude chtit pect :-) ) asi tak koncem dubna...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hveru nového není nic, ted přemýšlímo restauraci kde mít hostinu :-) a musím jít uklízet a nechce se mi - chlap říkal že to udělá až přijde tak uvidím jinak oznámení budem posílat tak měsíc předem - ale to jen příbuzným do prahy, jinak je budem rozvážet s koláči a do vidím tak týden až 14dní před svatbou
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - uz mas nejakou restauracku vyhlidlou?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru mám dvě ale u té jedné nemám ani zdání o cenách
Odpovedať
Profilova fotka
mas odkaz? Jeden si uz myslim posilala, ale to bylo asi zrovna tam, kde nejsou moc seriozni, myslim...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.zamek-poruba.cz/index4.html to je to kde nevím vůbec ceny ale vypadá to tam hezky - více foto je ve fotogalerii a tady je i obřad http://www.mojemenu.cz/client-tpl/ind... ještě mě napadá jedna ale ta asi stránky nemá
Odpovedať
Profilova fotka
oboje vypada dobre, ale kazdy je jiny, tak zalezi, co byste chteli, u te zamecke ty ceny mozna radsi nepisou, aby jim nezdrhli hoste uz predem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru zámecká funguje jen když si je objednáš jinak ne, na ceny se poptám a uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
tak uvidis, treba budes prijemne prekvapena ;-) My budeme mit hostinu na ovci kolibe, pritel uz si z toho dela srandu, ze se necha vyfotit s ovci a pak bude vsem rikat, podivejte, jak jsem dopadl, kdyz jsem se ozenil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
on porad vymysli takovy ptakoviny vtipalek :-) V nedeli jsme byli posedet s kamaradama a jeden kamos taky zaperlil, kdyz se ptal, za kolik si necham usit saty a za kolik se tak pujcujou a pak vyvalil oci a rekl, ze si myslel, ze se pujcujou tak za 800 :-D :-D Tak to jsem byla smichy mrtva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty chlapi jsou naivní co :-D :-D za 800
Odpovedať
Profilova fotka
to teda jsou :-) za 800 by si mohl pujcit mozna jednu botu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tu jednu botu jo ale to bys ještě musela být skromná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu :-) Ted jsem si vzpomela, kdyz mluvime o tech botach, chtela bych sehnat bile krajkovane balerinky, ale vubec nikde jsem je nevidela :-( Neznas nejakej obchod na netu, kde by je meli? Hlavne tedka pred zimou se asi uz nic takovyho prodavat nebude a ja je budu potrebovat na zkousku tech satu...
Odpovedať
Profilova fotka
to vůbec nevím ale kdybych věděla dám vědět, taky budu muset začít hledat nějaké boty - můj je jen o 2cm vyšší tak nějaké nízké
Odpovedať
Profilova fotka
koukam, ze mame stejny problem :-) pritel je stejne vysoky jako ja (on teda tvrdi, ze je o trosku vyssi, ale neni, a ja jsem zas trosku sirsi :-D ) Takze zadne podpadky neprichazi v uvahu, a to je taky dobre, cele dny chodim v podpadcich v praci, tak si aspon uziju den bez nich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já taky nechci podpadky nebo fakt malý, nechci být vyšší než můj a hlavně v nich nechodím skoro vůbec tak na nich ani moc chodit neumím
Odpovedať
Profilova fotka
taky nechci byt vyssi, vypadalo by to divne :-) Jednou jsem prave kdesi videla takovy vazne nadherny balerinky s bilou krajkou, no a znas to, jak mas nejakou konkretni predstavu, tak je to vzdycky problem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?