Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
no neviem babule ale mam taky pocit ked to tak citam ze asi to nenecham len tak a pojdem tam znovu, ved naozaj nemoze niekomu robit problem zapisat si par cisel s menom na ten datum.. preboha ved kde zijeme.. jej poviem ze mam uz vsetko zajednane a ci mi potom bude platit vsetky storna ked mi nedaju ten termin (ak by nahodou niekto sa nasiel skor) mozno ked pouzijem takyto donucovaci prostriedok, by to mohlo zabrat :D hehe ]-( :-D uvidime co sa bude dat robit.. ale vzhladom na to ze toto uz by mal byt nas 4 termin, by som bola rada keby to uz vyslo, takze nech ma nikto zbytocne nevytaca viac ako som ]-( :-D :-p :-N 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: pětka je taky hezké číslo 8-) :-D
Odpovedať
nepokusaj...... ;-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D zajdi tam taky si myslíš že napsat si někde jméno a datum fakt problém není ale oni jsou ti úřednicí někdy divný. Jestli je tu některá z vás úřednici omlouvám se :-)
Odpovedať
tak osobne si myslim ze ak je clovek clovekom a k tomu normalny tak problem by v tom nebol ziaden.. len co ked ludia na svete a zvlast na slovensku robia vzdy z komara somara.. si zalozim vlastnu agetnuru a neboj uz ma budu poznat ked budem nieco organizovat, tak vybavim hned..ja som taky clovek ze ak sa mi niecó nepaci, tak si aj svoje poviem a riesim to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás v ČR to je podobné, já si fakt ale myslím že v tom hrají roli prachy, viz. co jsem psala výše. Ted nám problém ale nedělali, to bude tím že to není na úřade :-). Fakt je že kdybychom tam přišli v lednu je vše obsazeno, už ted v květnu víc než rok předem byly některé termíny obsazené
Odpovedať
no ved o tom hovorim.. a to si neviem ani predstavit ake problemy zacnu robit, keby som premyslala urobit si svadbu vonku, pri sale.. to bude este len velky problem, myslim :-S 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mimam my svatbu venku máme :-) jen se asi budu modlit at vyjde počasí a ještě se tam musím poptat jak to řeší když třeba prší nebo tak
Odpovedať
no tak v tom pripade toto by sme si museli zariadit my, lebo ten priestor kt. by bol na to vhodny tak to je dudova kde chodili deti do tabora ale je tam krasna luka takze by sa to tam dalo urobit.. oni len prenajmu priestor a o ostatne by sme sa museli postarat my..
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: pokud ráda organizuješ, chcete to a je nějaká šance že by to šlo tak bych do toho šla :-), my to máme v restauraci kde je zahrádka s altánkem a tam probíhá obřad :-)
Odpovedať
no praveze ja som strasne taky organizacny "pripad" :-D ja sa bojim ze sa pomalicky tesim viac na tu pripravu ako na samotnu ceremoniu :-D :-p :-N a premyslam o tom ze je tam este jedna sala ktora teraz nie je otvorena.. mali tam svadbu aj nasi a je to v poho, a blizko tej luky.. takze ak by sa aj pokazilo pocasie, nebudeme davat von stolicky a hostia by si mohli tu chvilku postat na obrade a tym padom urobit nejaku slavobranu s cestickou uprostred diania z nejakej bielej latky a v pripade skaredeho pocasia to narychlo da sa schovat a popr. prinajhorsom keby sa nedalo dohodnut na urade ze by nas zobrali potom tak by sme sa zobrali aj tam vovnutri, keby prsalo.. to su take plany, ale vsetko sa casom utrasie a ukaze sa mozno lepsie riesenie.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no já se taky víc těšim snad na ty přípravy, i když většinu věcí vím kde nebo co
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved o to ide, ze mas nejake predstavy a budes ich realizovat, to je na tom to najkrajsie.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo až na ceny, ted zrovna koukám po prstýncích :-) chcem kombinaci bílého a žlutého zlata ale 16 000 se nám dávat necche
Odpovedať
my uz mame obrucky. pozri si album.. my sme za ne dali dokopy myslim ze 9500 max.. ak chces tak si zajdi do vrboveho alebo v piestanoch v tescu je zlatnictvo a vedia urobit podla tvojich predstav...
Odpovedať
Profilova fotka
jsem právě z ČR tak k vám by se mi nechtělo :-)
Odpovedať
ak si niekde pri hraniciach tak sa da, nie je to daleko z moravy
Odpovedať
Profilova fotka
z Ostravy tak to by se dalo, uvidíme :-)
Odpovedať
no to je blizucko, ja tam mam rodinu a ti chodia casto :) popr. by ti vedeli aj doniest ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jdu najít ty prstýnky co se nám líbí jo :-) a pak se fakt ale fakt učit :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
xi xi, tak vela trpezlivosti :-p ... nechcela by soooooom :-D :-p to iba zo srandy :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
já taky nechci ale musím zítra mám zkoušku a neumím to a nejhorší je že mě to ani nesere. Já furt myslím na maličkého - zrovna jsem mu našla kolíbku tak ji asi koupím a nad tou svatbou
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.snubniprsteny-lr.cz/detail... ty jsou super, chtěli jsme původně jiné ale krása, ale cena ne :-( http://www.retofy.cz/index.php?p=emotion - 11A http://www.retofy.cz/index.php?p=emotion - 11E a 14B
Odpovedať
ja by som sa tiez nevedela sustredit na ucenie nikdy :-S (ako vzdy ked som chodila do skoly a ucit som sa "musela") a to si neviem predstavit ze by som mala byt na tvojom mieste, tesit sa na svadbu a babo a este vonku je pekne pocasie. 8-( nie je co zavidiet..preto ti hovorim ze to chce trpezlivost a tu ja mam ale v takomto pripade som ju vzdy stratila a nehovorim o tom ze aj ked clovek zacne riesit ucenie, zachvilu je v myslienkach tam kde bol: tato kvetinka by sa hodila sem.. a toto je krajsie ako tamto pred tym.. a tieto navleky su lacnejsie.. a pod.. ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: já se donutím nad to sednout, ale přečtu stránky a nevím co jsem vlastně četla :-(, prostě myslím furt na maličkého - ted na pátek a na svatbu :-)
Odpovedať
no ved to je to co hovorim.. hovori sa tomu.. duchom nepritomna.. myslou si niekde inde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo tak nějak :-) ale vysvětli to profesorům na zkoušce že se fakt učím ale prostě to nejde, že je u toho jen tělo a ne duch :-(
Odpovedať
a tie 14/B sa mi pacia najviac.. ak ti mozem poradit tak si nedavaj nejake "vrubkove" s vyrezanim, lebo aj tak postupom casu ti to zanikne ak budes prsten nosit stale. zlato je makky kov a tym padom strati svoj povodny "vyrez" sestra mala tiez pekne zabrusene po okrajoch a teraz asi 3 ci 4 roky po svadbe su uz hladke tak ako kazda ina bezna obrucka.. zalezi od toho, ci ju trosku setris alebo nie.. sice neviem ako je to u mohutnejsich obrucok..
Odpovedať
neboj.. to zvladnes..ak si presla sem, prejdes uz aj dalej.. uz sa to skonci neboj sa.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) uvidíme ještě ty prstýnky musíme důkladně prozkoumat :-) taky se uklidnuju tím že když jsem došla až tedy že už to dám, no ale předtím jsem těhotná nebyla
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?