Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
to by malo byt pre teba len plus myslim si osobne. uz by nemali ani oni robit nejake problemy, myslim, ved sme predsa ludia, vieme sa pochopit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: problémy nedělají, jsou hodní ale i tak něco umět musím :-), malý mě tu hezky kope asi se mu u PC nelíbí
Odpovedať
xi xi, tak sa chod natiahnut na postielku a nieco aspon citaj, nieco sa na teba nalepi ;-) 8-) idem aj ja nieco porobit, lebo som v praci este, tak aby som mohla ist domov idem sa aj ja venovat nie tak prijemnym veciam ako tomuto :-( ;-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) v leže prdalo kope ještě víc :-) asi má noc, ale fakt se jdem učit, jdu si dát něco dobrého na jído a vzhrůru do učení a ty hezky pracuj :-) :-)
Odpovedať
oki ved nie je vsetkym dnom koniec, ak to zajtra urobis tak mas fraaaaaaj :-D tak ak sa tu uz dnes neukazem, tak drzim palecky ;-) a zajtra hned napis ako si dopadla, :-D x-) a neboj bude do pohoda, tak sa drz 8-)
Odpovedať
jé smardik, tak koukám, že toho máme společného víc, taky studuju - dálkově při práci, zatím jsem v prváku (psychologie na FFUK), mám už za sebou ekonomku, tohle je jako koníček, tak uvidím, jestli to budu zvládat s malou... a co studuješ ty, jestli se můžu zeptat? a kolik ti toho ještě zbývá? ty první prstýnky, cos dávala odkaz, jsou fakt nádherné, ale mimam, máš pravdu, časem se rytí obrousí, to je škoda, takový by se mi fakt líbily.. no zatím jsem na žádný ještě moc nekoukala, tak nevím, jaký nakonec vybereme...
Odpovedať
baji jeeeeeej, jaka bifloska ;-) :-p :-D smardik ma dnes statnice, takze musime jej drzat palceky.. x-) a s tymi obruckami je to fakt skoda ze si ich das urobit preto lebo sa ti pacia a po case vobec nebudu vyzerat tak ako pred tym.. ;-( preto mame hladke.. zlato.. aj biele po okrajoch.. mrkni album.. ak ti mam pravdu povedat, uz sa mi tak nepacia ako sa mi pacili, :-N lebo ich uz mame doma skoro rok a pol a keby som mohla urobit takyto krok znovu, prstienky by boli posledne co by sme objednavali..lebo dnes je taky krasny vyber.. a ked tak stale obzeram tieto stranky, stale najdem krajsie a krajsie.. :-( hold.. uz mame.. :-|
Odpovedať
jejda státnice, tak to budeme držet všech 40, co máme i s malou :-p ;-) prstýnky máte hezký, budou dlouho vypadat jako nový ;-) máš vybrané moc hezké šaty - i ty loňské a ty letošní jsou bomba ;-)
Odpovedať
baji dakujem moc ma to potesilo ked ja tu riesim tu dilemu ci nahodou nekupit nejake krajsie ;-) :-N :-) a myslim ze do bud. roka objavim zasa nejake krajsie saty .... ;-) :-p :-D
Odpovedať
mimam: a ty budeš kupovat šaty nebo půjčovat?
Odpovedať
ja som zatial neuvazovala nad kupou, aj keby ta predstava ze mam doma svoje svad. saty a popr. ich mozem ukazat svojej dcere alebo vnucke a tak.. (ako moja mama :) ) ale zasa na druhej strane naco si ich kupim ked by som ich chcela potom predat.. ak si vyberies v salone nejaky novy model, tak si myslim ze to je o tom istom.. a aj samozrejme v lacnejsom vydani.. :-) co myslis, ako skoncila smardik? uz ma po tom.. ale asi dobre kedze tu nie je.. niekde oslavuje ;-) :-D :-p
Odpovedať
jo já to asi blbě pochopila, tys myslela koupit nové prstýnky, ne šaty, že. :-p no doufám, že smardik slaví o sto šest ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baji: smardik byl doma a tam ještě nemám internet :-(, ten má jen u rodičů :-) :-)
Odpovedať
baji nic to v pohode. :D smardik gratulujem :)
Odpovedať
smardik: gratulace!!! :-)
Odpovedať
no co babule..ako ste na tom? :D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: jojo zkoušku jsem dala ale neoslavovala jsem :-). Jinak jsem se dostala na VŠ :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baji: jinak já studuju VOŠ - sociální práce a ted končím :-) a včera jsem zjistila že jsem se dostala na VŠ - na Batovu univerzitu do Zlína na dálkové, obor sociální pedagogika tak jsem zvědavá jak budu zvládat protože budu muset dojíždět a řešit to nějak s malým
Odpovedať
jé smardik, tak to dvojnásobná gratulace! :-) takže z nás budou studující maminy ;-) koukám, že máme podobný obor... no jinak pokud jde o svatbu, pomalu začínáme dávat dokupy seznam hostů a vypadá to na docela velkou svatbu :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baji: no seznam hostů se nam nějak postupně rozšiřuje :-) ale myslím že do 30lidí se vlezem :-) já mám z toho studia trošku strach, je to pá+so co 14dní tak budu určitě brát malého sebou + musí i někdo jiný kdo bude hlídat jak nebude se mnou a budu muset nějak vyřešit kojení - asi odsávačkou, na umělou přecházet nechci pokub budu mít mlíko
Odpovedať
tak teda este raz gratulujem.. a obom veru k tomu ze budete maminy :D ja mam dve kolegyne tehotne teraz.. vsetci ste sa naraz dohodli... ;-) pohodka.. vy ste na tom dobre ked iba do 30, my mame naratanych min. 80.. ale nevieme ci vsetci pridu vzhladom na to ze z vychodu je daleka cesta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: my velkou svatbu nechcem proto max. 30:-) ai to je na mě moc, já chtěla my a svědci ale u přítele to neprošlo
Odpovedať
no ja chcem moju rodinu a ta je dost velka.. a s priatelovej strany tiez.. a kedze ja som zo zapadu a on z vychodu predpokladame ze nase rodiny sa nikdy nestretnu tak spravime "spoznavaci vecierok" - svadbu a este kvoli tomu aby sme sa zabavili (lebo clovek v tejto dobe moc casu na zabavu nema) a my sme sa posl. dobu stretavali len na pohreboch.. tak to chceme zmenit.. aby bol dovod sa stretnut a zabavit.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: no kdybych chtěla máme rodinu na slovensku, v Praze ale neschazíme se tak nevidím důvod proč je zvát. Myslím že kdybychom chtěli vídáme se normál a nepotřebujem k tomu svatbu, tohle je to rodina tak je pozvu at se vidíme a výmluvy na dálku neuznávám ;-) . Ale obdivuju tě, s přípravou to bude určitě náročnější
Odpovedať
smardik tak to mas pravdu.. ak mas niekoho velmi rada tak ho v ten den chces mat pri sebe a ti ostatni ti az tak chybat nebudu.. to je jasan.. a tie vyhovorky.. no to je stara znama vec.. ale aj ja som v tom taka..ak pozvem tak ocakavam ze ten kto bude chciet pride.. ostatni nech si zostanu doma.. ja som poozvala vsetkych.. potom nikto nemoze nic povedat.. no zatial to tak nepocitujem ze by to bolo narocnejsie.. lebo vsetko si postupne kupujem, a akurat zariadit potom ubytko a stravu pre cespolnych..a asi s nimi pocitat aj na piatok myslim.. tak to sa este uvidi. my sme teraz tento vikend boli na svadbe na vychode.. a som myslela ze tam nieco okukam co sa tyka zvykov, ale moc ani nie.. len z pocutia som vedela o redovom tak som to videla na zivo konecne a som pochopila celu podstatu veci takze to chce priatel aj na nasej svadbe, len neviem kolko budem zvladat tancovat.. :-S ;-) sak mi nozky odpadnu.. a zvlast ze ja nie som velka tanecnica.. :-D inak ani pytanie nevesty nebudeme mat.. spravia sa tri nevesty na zaciatku tak ako je zvykom u nas.. lebo som zazila tie pripravy..cakalo sa na zenicha a tak.. a ostatni boli zatial v kulturaku a cakali na celu tuto ceremoniu.. budeme to musiet vsetko nejak sklbit dohromady.. :-) zatial to nevidim ako velky problem..zatial mam prehlad o vsetkom co a ako by malo vyzerat.. ono sa to ukaze asi az vtedy ked to zacneme davat dokopy vsetko :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata s priatelom sme si dali tiez termin 6.6.2009 lebo cislo 6 je pre nas vyznamne, dali sme sa dokopy 6.7.2006, 6.12.2007 ma poziadal o ruku, tak sme chceli aj svadbu 6. a kedze to nevyslo presne na 6.7.2009 na sobotu tak sme zvolili 6.6.2009. Zatial mame akurat rezervovanu salu, hudbu a predbezne fotografa. Som z Ruzomberka co je si myslim take mensie mestecko tak sme kostol zatial este neriesili. Myslite ze bude stacit ked si pojdeme zajednat termin niekedy v septembri -oktobri alebo mame radsej ist skor.
Odpovedať
ahoj pipa vitam ta medzi nami dievcatami tiez :D no ja myslim ze sa da s tym pockat ale aj by som rada asi isla zajednat nech je s tym pokoj a nemusim sa potom nervovat ci to vyjde alebo nie.. nahodou sa ti tam nehodi jedna alebo dve veci a aby si kvoli tomu nemusela riesit uplne iny termin... tot moj nazor..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dik za nazor, lebo ja uz sama neviem, ked sa pytam niekoho z okolia tak vacsina na mna pozera ako na blazna zreleho tak na psychiatriu ze to riesim tak skoro. Ja vsak budem mat na rok v juni este aj statnice tak by som mala rada co najviac veci z krku.
Odpovedať
tak to je jasne.. podla mna je to jednoduchsie venovat sa tomu pomaly a nemat naraz vela veci na vybavovanie a ak ti to dobre pojde tak bud. rok uz nebudes mat nic o takomto case.. teda myslim tak mesiac pred..kedze je teraz koniec juna :-N ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to sa mi paci ze sa to tak krati uz len 11 mesiacov dufam ze to utecie ako voda lebo by som bola najradsej keby to uz bolo teraz.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?