Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
smardik verim ti :-D
Odpovedať
smardik, tak to mas zaujimave asi...no nezavidim... ale vravi sa, ze my zeny sme silnejsie...a asi to je asi aj ozaj pravda... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby to cooooo??? Ja mam tiez 6.6. a nemaaame nic :) Teda skoro. Mam saty a salu, to je asi vsetko.... A prio Vas dostavam paniku, ze NIC nestihaaaaam. Ale navrhla som si oznamka, sama, ale moj mi ich este neschvaaalil :-p takze uvidime. Hadam to postiham... Kostol budem riesit medzi sviatkami...
Odpovedať
Ahojky, přidám sem, mám taky svatbu 6.6.2009, pro změnu v 10:30, máme kostel, hostinu, muziku, mám zamluvené šaty a kadeřnicu, pak mám ještě fotografku a kameramana, zbytek až po Novém roce. Teď sháním závoj, bižuterii apod. V úterý jsem si vybrala šaty v salonu a řekli mi, že už jdu docela pozdě, naštěstí ty moje tam na mě čekali. Takže žádné otálení, strašně rychle to utíká. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
reanka fakt ti řekli že jdeš na šaty docela pozdě?
Odpovedať
jojo, dokonce ty moje co jsem chtěla už jsou na tento termín zajednané, ale sehnali je pro mě na jejich druhé pobočce, takže jsem měla fakt štěstí. Jinak co jsem chodila po salonech, tak těch šatů bylo na tento termín zamluvených docela dost, on je to moc pěkný termín. Taky mi říkali v mém salonu, že všechny nevěsty to odkládají až po Novém roce, pak že všechny přijdou a už nebude tak z čeho vybírat, tak s chutí do toho. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
reanka dík, takže to vidím že příští týden vyrážím - dám hlídat malého a šup na to, v pondělí se jdu stříhat tak budu vypadat i jako člověk :-)
Odpovedať
Smardik: Určitě neváhej, víš jak se to říká, kdo zaváhá - než...... ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, začínám mít tak trošku nervy. Taky máme termín 6.6., ale to je tak všechno. Myslela jsem si, že po Novém roce to bude stačit!!! Asi bychom mteda měli začít nebo co!!!!
Odpovedať
soncca: no my už máme všechno! :-D
Odpovedať
Tak to mě moc neuklidnilo :-( !!
Odpovedať
Profilova fotka
iluc nestresuj nás, já nemám nic :-D :-D :-D reanka já chtěla jít v lednu, naivně jsou doufala že do té doby shodím to břicho co mi po porodu zůstalo ale asi raději příští týden vyrazím, jen co si vyřeším hlídání :-D :-D soncca klid my taky na svatbu nic nemáme
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak to jsem ráda. No a břicho musím shodit taky. Já ho ale bohužel nemám Z porodu, ale z toho, že mi chutná. Při představě, že bych se měla ukázat v šatech velikosti 40 se mi dělá špatně 8-) .
Odpovedať
Profilova fotka
soncca :-) ale si svatbu začnu řešit jak to vidím
Odpovedať
smar: try máš mimčo :-D a taky zajištěný obřad hostinu,tak nekecej! ]-( no nám chybí ještě objednat auto,dort a kadeřnici,ale to budu zhánět na konci ledna,jelikož jedu domů onjednat prstýnky a zaplatit obřad.
Odpovedať
smar: a taky to budete mít venku,když bude pěkně?
Odpovedať
soncca: no já začala v srpnu, po té co jsem volala fotografce a ta řekla,že už je na 6.6. zamluvená.no a pak jsem se setkala i s dj co už byl taky zamluvený. no a já si bláhově myslela,že mám hodně času 8-) ale pokud nechceš něco extra,tak ještě čas máš. nejdůležitější je zajistit obřad,hostinu a fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
iluc obřad mám ale to je vše,hostinu jsme tam nakonec zrušili takže nemám ani jo a to je tak vše. jestli bude hezky tak na 100% obřad venku :-), my máme zaplacený jen správní poplatek, obřad stačí v létě - stejně je jiná částka u obřadu venku a jiná uvnitř
Odpovedať
Sonca, žádný stres z velikosti 40, já mám 42 a nakonec jsem šaty sehnala a jsou překrásné, v mém albu jsou vyfocené na modelce, ale jinak jsou o hodně pěknější, takže jen vyrazit a nebát se. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, docela me desi, co tady ctu. Vetsina uz ma dost veci zajistenych?!!! Ja teprve zacinam!!! Pred mesicem jsem si zkousela v Adine saty, ale jeste jsem si je nezarezervovala. Porad jsem se nemohla rozhodnout. Navic jsem ted zase mimo Cechy a do Prahy se dostanu az 21.12. Tak doufam, ze ty moje saty na termin 6.6. nebudou zadane!!! Fotografa musim take co nejdrive zamluvit. Nekteri jsou opravdu uz zadani. Zda se vam 7 tis. za pul dne foceni hodne? Mne docela jo. Ale asi to bude normalni... No tak si poprejme pevne nervy! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby no tak ja mám len sálu, kostol, a to je všetko:-)) tak nestresujte:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, koukám, že se diskuze zase rozjela :-) To je fajn.. Zdravim Smardik, jak se máš?
Odpovedať
Charaska, 7 tis za fotografa se mi zdá fakt hodně, mě bude fotografka stát jen 3.500 czk a kameraman nás vyjde asi 7 tis. Ale záleží jaké má fotky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charaska: my platíme za fotografa necelých pět tisíc, focení příjezdu nevěsty, obřad a focení v zahradách, toť vše.. Ale jsou dobří, tak mi těch peněz líto není. Nemyslím si, že těch 7 tis. je zas tak přehnana cena..
Odpovedať
Profilova fotka
Tech 7 tis. je i foceni s vecerni oslavou. 5 tis. je jen obrad a pak nejake modelove fotky u hradu. Je to hodne, navic nedostaneme fotky na papire, jen na DVD. Nekteri fotografove jsou uz zadani - samo ti, co se mi nejvic libili. Prisla mi ale i nabidka na 20 tacu. To jsem provalila oci a mail hned smazala :-) Ja sama fotim (jako konicek), takze je vybirani dost tezky. Skoda, ze si tu svatbu nemuzu nafotit sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anoli ahoj, už líp ale chvíli to u nás vypadalo na vraždu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme dohodnutú fotografku, ktorá stojí 12 tis. a to som myslela, že je celkom slušná cena, keď si predstavím, že bude s nami od nejakej 10 hodiny až do polnoci, tak za vyvolanie všetkých fotiek a svadobné albumy plus jej cca 14 hodinová práca počas svadby to nie je také strašné. A fotky nám ostanú navždy, takže určite musia byť kvalitné a urobené profesionálne. Na fotkách sme sa rozhodli nešetriť. Charaska tých 7 tis. je úplne v pohode, pri nižšej sume by som už pochybovala o kvalite fotografa...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby...Ináč šťastné a veselé...Ako tak čítam, väčšina z Vás má už povybavované takmer všetko...Ako je u mňa známe, ja sa prebúdzam až teraz...Typická flegmoška...Ale začína mi prihorievať, lebo svadba by mala byť jedinečná a pokiaľ to výde, aj jediná...Začínam stresovať, lebo ja mám zatial sálu a kameramana...Mám dosť veľké obavy z vyzdobovania sály...Nejaké predstavy mám, ale neviem sa rozhodnúť, či si ju vyzdobiť sama, alebo objednať agentúru...Neviete čo to asi stojí? No to budú stresy, lebo moj milovaný je z početnej rodiny, a tak to vyzerá, že nás bude ako hadov...cca. 150...Paráda...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme termín 6.6.2009 ve 12:15. Máme předběžně zarezervovaný termín na matrice :-N , fotografa a video, kadeřnici, vizážistku, svědky ;-) ,svatební hostinu, řidiče :-D . Šaty už mám vyzkoušený a z toho důvodu dohodnuté šití na míru. Veškeré doplňky pro ženicha i nevěstu. Ještě toho máme dost před sebou :-|
Odpovedať
:-) Přeji všem štastné vykročení v novém roce, 6.6.09 aby nám to vyšlo podle představ a v klidu a pohodě veškeré zařizování svatby. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?