Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsem ráda, že jsem vás našla, resp. admini :-D koukám, že jste toho nažvanily, nestíhám číst, takže ve zkratce, náš termín svatby je 6.6.2009 v 11 hodin v Kolíně a chci se zeptat, co už máte, nemáte, co plánujete atd..my už máme kadeřnici- teda já, fotografa, kameramana, a místo hostiny, ale pořád přemýšlím, zda to nezrušit a budeme mít už oznámení udělané z naší fotky, pak dám do albíčka, je to hezký, netradiční :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky mužu se k Vám přidat taky máme termin 6.6. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne Mischellll. Jak jsi na tom se zarizovanim ty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k Vám také přidat? Také máme termín 6.6.2009. Koukám, že jste všechny v plném zařizování, tak hlavně, at Vám vše vychází a né, jako nám, kterým se to začalo hroutit zrovna ted, když už se to konečně začalo přibližovat. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Maarty, koukam, ze bydlis v okrese Jablonec nad Nisou. Kde budete mit svatbu??? Co se vam proboha hrouti? ... zda-li se muzu ptat...?
Odpovedať
Profilova fotka
charaska.Ahoj tak my už máme taky něco zařizené..Akorát nám chybí prsteny..No tak snad konečně se začnu na tu svatbu pořádně těšit jelikož dodět to byla samé problemy třikrát jsme měnili termin no ale tak nakonec se snad opravdu vdám:))) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Charasko, jo jo bydlím mezi Železným Brodem a Jabloncem nad Nisou. Svatba se bude konat v Kapli p. Marie na Kosti, sice je to trošku z ruky, ale zažili jsme tam spoustu krásných věcí a naprosto to tam zbožnujeme, takže tenhle hrad to měl u nás vyhraný téměř od začátku. A kde bude vaše svatba? Ale, byla jsem tak natěšená na svatbu, že jsem vše zařizovala téměř třičtvrtě roku dopředu, takže nakonec jsem si tu svojí vysněnou svatbu dala dohromady, včetně šatů a podobně s tím, že pak už budeme jen platit. No a ejhle, v prosinci jsme zjistili, že čekáme mrnouska. Takže v červnu budu na začátku 7. měsíce, jasně, že jo to pro nás strašně krásná zpráva a, že je to důležitější, než cokoli na světě, ale taky to dost věcí mění. Takže rodinné výměny názorů ohledně termínu svatby, pak několikrát měněný termín, ale nakonec jsem se zapřela a řekla jsem, že v zimě se vdávat nebudu a hotovo, tak ted zas rušit rezervaci šatů, shánět nový, dilema jestli šít, či půjčit, protože se nám tím samozřejmě dost naruší i rozpočet, aby pak prcek doma nespal v neckách, že jo. Ted se naprosto nemůžeme shodnout, jestli z oběda pojedeme někam pryč na zahradní slavnost poblíž bydliště, nebo zůstaneme na Hamštejně až do večera, což preferuju já...no děs. A do finále mi včera volal pojištovák, že peníze ze spořícího konta, které jsem měla na svatbu mi přijdou až v polovině června, protože by to jinak musel odeslat do 7. 2.aby peníze přišly do dubna, jak jsme byli domluvení, a to nestihl...zřejmě protože jsem nezaložila nové konto a nenechala na něm 20 000, na který bych opět nemohla 5 let sahat... To je asi tak všechno, zatím. No a co Vy, jak se máte a jak to jde? Doufám, že lépe nám...
Odpovedať
Profilova fotka
Mischellll, my jsme taky malem museli nekolikrat menit termin. Nakonec nam ale matrika vysla vstric a mame ten svuj 6. cerven... ikdyz jsme na nem rezolutne netrvali. Jen nam to vlastne jedno. Maarty, tak to gratuluji k mimcu! Je to o neco driv, ale jak pises, je to krasna zprava. To vam to ale prcek zkomplikoval :-D Mmmm 7. mesic - to uz bude hodne znat ;-) My mame svatbu na Valdstejne, v barokni hradni kapli sv. Jana Nepomuckeho. Zatim se vse dari, ikdyz to zarizuju vsechno z Holandska. Ted v patek 13. jedeme do Cech na prodlouzeny vikend. Samozrejme zarizovat. Doufam, ze moje sestrusa dokoncila obrazek na svatebni oznameni a my to muzeme dat do tiskarny. Pak jedeme k nasim do Bedrichova, kde musime zarizovat dalsi - veselku na Prezidentske. Tam po nas chteji za pronajem celeho objektu (ubytovaci prostory + restaurace) 20 tacu, tak porad nevim, co si o tom mam myslet... :-S Prstynek jsem dostala od nasich - s diamantem (asi ho ale moc nosit nebudu :-) ) a memu drahemu koupime nejaky symbolicky stribrny prsten, protoze ho nosit nehodla. Odmita si to nandat i na svatbe, coz jsem teda zamitla jakekoliv vymluvy. Den to prezije ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak aj my sa berieme 6-teho..mam zajednane saty,kvetinarstvo, fotografku, salu, kadernicku a kameru a hudbu tak na polovicu:) co nam chyba, su este obrucky, nevestine topanky, oznamka, pierka..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Charasko, díky moc za gratulaci, vypadá to sice, že je to trochu předčasně a vlastně jakoby je, ale ve skutečnosti jsme spolu s přítelem sedmým rokem, šestým spolu žijeme a v2.7.2007 se nám narodila naše milovaná holčička Agátka. Původně jsme svatbu chtěli v 1. těhotenství, ale pak jsme usoudili, že po porodu si to lépe užijeme a vůbec nejlépe, až budou malé 2 roky a půjde nám za družičku..Tak to sama vidíš, jak to dopadlo. Vy žijete v Holandsku, Na bedřichově je moc krásně a Prezidentská je vůbec nádherná záležitost, tady na beremese jsem četla, že si holky hodně chválí i Šámalovu chatu, neboli Novou loulku... My máme zamluvený Penzion Hamštejn, je to v Koberovech, takže na cestě k nám z Kosti, je na kopci a když je hezké počasí, tak je vidět Bezděz, Trosky i Ještěd, takže fotky by mohly být nádherné, vyjde li nám počásko. Navíc jseou to naši známí a my tam moc rádi jezdíme, takže je to už jisté. Jen ted váháme, zdali tam zůstat do večera, nebo se přemístit... Tento týden jsem domluvená s Clarice Bridal, že se tam můžu zastavit a slečny mi pomohou vybrat, nebo objednat vhodné šatečky, dortík podle představ a možná i hudbu a koordinátorku. Jak si psala s tím, že Tvůj nastávající nechce prstýnek téměř ani přii obřadu, tak to doma také slýchám dnes a denně, takže děkuji za chytrý typ, možná, že to s prstýnkem pro manžela vyřešíme jako Vy...Jinak všem přeji hodně štěstí při zařizování, at se Vám podaří splnit si Vaše svatební sny a to pokud možno bez stresů, mějte se moc hezky a papa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holčiny, přidávám se k vám původně jsme měli mít svatbu 20.6.2009,ale uspíšili jsme to kvůli restauraci na 6.6.
Odpovedať
Mile nevesty, myslelal jsem si, ze nas termin neni z numerologickeho hlediska moc vhodny, jelikoz po souctu vychazi petka... ale dneska jsem se dozvedela, ze na svatbu jsou sestky super. Ne, ze bych tomu nejak moc verila... ale i tak jsem rada. Mezi nama, nejhorsi jsou prej sedmicky... (a trpaslici). :-N Jdete nektera ted v sobotu na veletrh? My jsme puvodne meli jet pryc, ale nejak se nam to zkomplikovalo, takze tam vyrazime nacerpat inspiraci, predevsim prstynky a outfil pro zenicha...:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojky, na veletrh jsem moc chtěla, jenže bohužel přítel bude po noční a před noční, takže jít sama nemá cenu. Šaty už mám vybrané, ale kvůli prstýnkům jsem hlavně chtěla a ženich také zatím nemá co na sebe :-D
Odpovedať
Vzdyt je to v so i v nedeli a i zitra, od ctyr!
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, přítel má noční od zítra do neděle a odchází v půl pátý odpoledne, dopoledne spí a ještě jsme z Varů (tedy až za Varama), takže by to fakt bylo na chvilku
Odpovedať
Tak to je jasny, ve Varech zadny takovy veletrh neni?
Odpovedať
Profilova fotka
byla tu jen na podzim malá prodejní výstava, ale nic moc. Prstýnky nebyly vůbec, jen šaty na ukázky z půjčoven, účesy, občerstvení a tak. Právě jsem si našla, že teď je ten v Praze, škoda, že to není až příští víkend, to bychom určitě jeli. A dovolenou zase čerpat je škoda, protože letos se bude hodit každej den. Tak kdyžtak povíš, jaké to tam bylo a určitě udělej nějaké fotečky
Odpovedať
Kdyz me neco zaujme, tak to vyfotim a dam do albicka...:) snad me to nezakazou, aby si nemysleli, ze si chci vyfotit saty a pak si je nechat usit v Cine... :-D Delam si srandu, saty uz mam stejne vybrane.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, ja zitra letim do Cech a na veletrh se pujdu take s nastavajicim podivat 8-)
Odpovedať
Ahojky holky, tak se hlasím, že též se budu vdávat 6.6. a šaty ještě nemám...no doufám, že v příštím tydnu se rozjedu do všech možných pujčoven. Každopádně si jdu vzít inspiraci na veletrh :-)
Odpovedať
joogy • Dnes v 16:49 ahojky holky! ktera taky rekne ano v tento den:)...
Odpovedať
Tak se sejdeme zitra na veletrhu, sestky:)
Odpovedať
Profilova fotka
Maarty- gratuluju k miminku, já vím, že musíte hodně věcí přehodnotit teď, ale my sami máme skoro roční holčičku, a svatbu budeme mít v tentýž datum jako vy, a neumím si to s ní teda představit, ale je to to nejhezčí, co vůbec může být, užiješ si to i tak, to se neboj!! x-) x-) u nás v kolíně je veletrh 28.2., taky se tam chystáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, jak vidím přibylu to nevěst s tímto datem :-) už se nám to blíží holky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj všem, tak co, jak jste si užily veletrh nevěsty? Doufám, že dobře... Janininininko, moc děkuji za gratulaci a za povzbuzující slova, jsi hodná. My máme s přítelem také už jednoho drobečka doma, Agátce budou v červenci 2 roky, tak v červnu už to s ní snad půjde. Bude to naše malá družička. Ona je docela pohodářka, ale uvidíme, jak to zvládneme. Vaše malá bude určitě naprosto úžasná a budete díky ní mít spoustu nádherných zážitků, jasně, že i mimo ní, ale známe děti...Je to vážně krásný. Ještě jednou díky... Jinak už jsem konečně sehnala šaty, jsem nadšená, protože jsem čekala tradiční pytel na velký břicha a nakonec budou naprosto normální šatečky, jen ve větší velikosti, prý bych se tam měla vejít i v tom 7. měsíci a kdyby náhodou ne, tak máme zálohu, tak ale snad to klapne...Mám radost... Blíží se to vážně pekelně, začínám mírně panikařit...Mějte se krásně holky a pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, ja zacinam taky mirne panikarit :-) Ted jsme byli na prodlouzenem vikendu v Cechach a jen jsme zarizovali a nestihali. Zdaly se mi z toho v noci hrozny sny. Prvni noc se mi zdalo, ze mi v rodine nekdo umrel pred svatbou a druhou noc, ze mi maminka vyzvedla z pujcovny nespravne saty, ktery byly navic hrozne osklivy :-) My jsme zarizovali tiskarnu. Mame hotovej navrh oznameni. Jeste jednou nam poslou nahled a pak se to necha vytisknout, takze by to v breznu mohlo byt. Taky jsme zaplatili zalohu za restauraci, kde bude raut a grilovajda. DJ jsme taky poslali zalohu. No zacina se to rysovat. Asi to nejdulezitejsi zarizeno je.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, i my jsme si vybrali tento krásný datum. Bylo to náhodně, když mě přítel požádal o ruku, řekli jsme si, že do roka a do dne. No a vyšlo to zrovna na tento den. Skoro všechno už máme zařízené. Kromě prstýnků a ostatních malých drobností. Šaty jsem vybírala v prosinci a byli už dost probrané, naštěstí moje vysněné už jsou zamluvené. Oznámení si vyrobíme sami. Návrh už máme - necháme je vyvolat jako fotky někdy v květnu. Teď tvoříme svatební noviny a je to docela sranda, hlavně když jsme vlkádali fotky nás dvou od miminek, přes pubertu až do teď. Největší oříšek bude asi s hostinou, protože si všechno budeme dělat sami. Tak postupně úkoluju maminku, tchýni, babičky, svědky atd. Snad to všechno zvládnu. Ale už se moc těším. :-)
Odpovedať
Ahoj holky,taky máme tohledatum.Né že bychom podle něčeho vybírali - ale brali jsme v úvahu i možnost co kdybych otěhotněla atd.A ty šestky a devítku neřeším.Ale jak tak koukám,tak spoustu vás máte hodně zařízeného.
Odpovedať
ahojte aj ja sa k vam pridam, ak mozem... budeme mat tiez svadbu 6.6 ale zariadene este nemame nic :-N tento tyzden si chceme zajednat restiku, tak dufam ze bude volna :-N poradte, co vsetko mam este vybavit? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jééé hoĺky, vás tady je :-D :-D Já taky 6. 6. v Kutné Hoře. Už se nám to blíží x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?