Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Holky jak tak koukám, tak už toho máte hodně nachystaného a objednaného. A jsem ráda že jste za mě objednali to počasíčko - alespoň o jednu starost méně. Teda doufám že to počasí platilo pro celou ČR. Jinak k těm vímům - je pravda, že Templářské jsou asi tak cenově a i kvalitně dobré. Ty jejich vínka jsou všechny dobré.To s tou pečetí mám doma schovanou, ale při mé spotřebě vína to bude asi brzy pryč. Taky objednáváme Templář.U nás se hodně potrpí na vínečko - zejména maminky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno! Včera jsem si zanesla šatky ke švadleně, tak už se mu upravují :-) Dneska jdeme na rodinou večeři s našima a tchánovcema do podniku, kde se všechno bude dít, domluvit podrobnosti x-)
Odpovedať
Ahoj holky, já se také hlásim na 6.6. x-) Koukam, že máte také přípravy v plném proudu. My už asi to nejdůležitější máme zajištěné, ale pořád mi přijde, že toho ještě dost neni. Teď jsme navíc museli měnit hospodu, tak byla taková malá komplikace. S čím si fakt nevim rady, je kolik sladkého objednat na večer. Nemáte nějaký fígl jak to odhadnout?
Odpovedať
Profilova fotka
To tyk nevíme, kolik čeho..... Radši víc, než míň. ;-)
Odpovedať
To si taky říkam. Ale zase na druhou stranu si říkam, že večer se toho sladkého tolik nesní, neznam moc lidí co by si k vínu či pivu přikusovali koláček. Takže fatk nevim. :-N
Odpovedať
Zelvy, a co ovoce? V cervnu uz bude dost teplo...Nejaky meloun, hroznove vino a tak. My mame na vecer cokofontanku a budou kolacky a frgale, zakusky nemame, dort bude po hostine, ale ta skonci tak kolem pul seste, takze myslim, ze toho lidi budou mit dost...
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda. Takový ovoce se taky bude hodně jíst. Když bude teplo, tak by to chtělo nějaký třeba jenom odlehčený dortíky, nějaký ovocný, než krémový. Na ně, si myslím nebude ani taková chuť.
Odpovedať
Hele, teplo bude, o tom zadna, to je objednany... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No právě :-D Takže krémový ne-e :-D
Odpovedať
My budeme mit jeden dort s odlehcenym kremem a dve srdicka s ovocem...
Odpovedať
Jo to jo, ovoce tam budeme mít určitě.
Odpovedať
Ahoj holky! My už taky tak nějak všechno máme, jen nám chybí zatím prstýnky a domluvení menu v restauraci, majitelům to prý stačí až tak měsíc předem. Toho počasí se děsim, ale když říkáte že už je zamluvené, tak jsem mnohem klidnější :-D Co budete mít za kytičku? Já jsem byla rozhodnutá pro růžové růže, ale teď když jsem viděla u Kamikadze v albíčku ty kaly, tak nad nima jsem začala slintat, tak nevím :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lili, kaly jsou super, nakonec budu mit takovou nakombinovanou kytku: pivonky, frezie, kaly, tulipany... v albu ji nemam... je jenom moje...ale na mail klidne poslu :-) Ruze jsem nakonec zavrhla, dostavam je v postate porad, tak proc nejit do neceho netradicniho, me se hrozne libi korsaz pro zenicha z kaly :-)
Odpovedať
Lili, já budu mít smetanové růže s fréziema. Taky jsem dlouho uvažovala o kalách, jsou krásný, ale mam jednoduché šaty, tak už by to bylo moc strohé. Nebo teda kaly na mě tak působí, že jsou takové jednoduché a hodí se třeba k bohatším šatům. Kamikadze to zní krásně ta kombinace a tvoji kytičku.
Odpovedať
Ahoj holky! My máme taky datum 6.6.09! :-) Kokám kolik toho už máte! Máme co dohánět... Začínám pociťovat první stresy, že to všechno nestihnu :-. Jinak kytku jsme od začátku chtěla kaly :-) Jsou moc krásný, ale květinářka mi je rozmlouvá :-S
Odpovedať
Proc Ti je rozmlouva? Kaly prece odjakziva k svatbe patri!
Odpovedať
Říkala že je hodně náročný sehnet stejně velké květy a v datu který jsem si vybrala budou prý hodně přebrané :-| Pracuje teď "na volné noze" tak je to možná problém protože nemá zázemí žádného květinářství. =-)
Odpovedať
Jsi v Brne, neee? Vyber si nejakou jinou a lepsi kvetinarku. Nenech se omezovat jejim omezenym vyberem. Je to prece Tvoje svatba.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, koukám že řešte kytky, už je máte objednané? já o tom zrovna přemýšlím kdy ji objednat
Odpovedať
Ja je mam objednane, protoze do Krumlova, kde mame svatbu se moc nedostanu, jinak si myslim, ze mesic predem staci bohate. Mozna i min.
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze dík, já se asi zajdu zeptat a je to :-) už jsem měla strach že je zařizuju pozdě
Odpovedať
Já mám sice svatbu v Brně, ale žiju v Anglii ]-( Takže zařizuju na dálku... Ale máš pravdu. Příští týden jedu na prodlouženej víkend do čr podepsat papíry na matriku, za farářema, domluvit se na podrobnostech v hospodě, ukázat se kadeřníkovi....Tak tam zkusím vmáčknout ještě návštěvu jiných květinářství. Ještě na dosrty teď musím najít někoho jinýho, naše cukrářka kterou jsme měli vybranou vážně ochořela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, charaska, tak to mas tiez zaujimave. Ja som veru az zo sameho vikendu. Dnes sa tam chystam na tri dni, tak sa hadam posunieme dalej. Mimo ine budeme vyberat aj vino na svadbu, tak zvazim aj ruzove 8-) . Mas to teda tiez zaujimave. Ja akurat tu na fore riesim doklady u cudzincov a ich overovanie...kazdy ma nejake ine informacie =-) . blondata.sestricka: saty mas site, ci si ich davas opravovat? Moje sa este niekde siju, mam ich dostat az na konci aprila. Dievcata, vydrzia tie ovocne kolace v teple? Ja sa rozhodujem medzi kalmi a pivoniami, zajtra sa uvidim s kvetinarkou a uvidime. Budes mat potom z kalov aj vyzdobu, silvie22?
Odpovedať
No právě jsem chtěla uplně všechno u Kal a ta květinářkaa říkala, že se špatně shání aby byly stejně velké tak nevím ]-( Asi to s něčím nakombinuju. A hlavně mrknu jestli nenajdu jinou květinářku
Odpovedať
no tak holky, tady je to mrtvý!! Svatba se nám přece nezadržitelně blíží :-) Já jak jsem byla celou dobu pro ty růže, tak mě teď ty kaly asi fakt přesvědčily, hlavně se i líp scháněj do růžova kaly než růžové růže. Nebo aspoň tak mi to bylo řečeno, takže možná vyjdou levněji než ty růže. Kdybych si jí chtěla nechat usušit, tak to budou 100% růže, ale my jí dáme po svatbě na hrob přítelova taťky :-( Co prstýnky už máte? My se pořád ještě nemůžeme rozhodnout jaké ale prý je na to ještě dost času :-)
Odpovedať
Cau lili, prstynek jsem vcera zahledla jeden krasny v Klenoty Aurum, celou noc se mi o nem zdalo, ale byl teda ocelovy... mela jsem si ho vyfotit, takhle tam budu muset jet jeste jednou. Kaly jsou na svatbu super, ruze prece dostavas furt, v jednom kuse, ne? 8-) Myslim, ze je to dobra volba. Ja je tam budu mit taky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som bola v piatok u kvetinarky, rozhodla som sa pre pivonie, prip. ak zmenim nazor, tak sa to da do svadby zmenit. Prstene sme objednavali u Rydla, pekne maju este Invencie - a Jitka Kudlackova ma tiez par peknych, ale dost drahych.
Odpovedať
kami: tak jsi mě na ty kaly přesvědčila :-) Hlavně co se mi už obě nej kamarádky vdávaly, tak jedna měla slunečnice, druhá růže a já bud mít kaly, ať to máme každá jinak :-D Poslala bys mi prosím tu fotku jak si psala že budeš mít nakombinovanou kytičku? My bysme nejradši chtěli prstýnky zlatý, ale stále se nemůžeme domluvit jaký. Mě se líbí kombinace a přítel by chtěl jen zlaté. tak uvidíme. Jak dlouho asi tak trvá vyrytí na prstýnky?
Odpovedať
Lii, poslu rada, ale na mail... tak pisni do IP. Vyryti tak podle me tyden, kdyz si to odneses nekam v miste bydliste a neposilas to jako zakazku. My to mame opacne, priteli se libi kombinace bile svetle a tmave zlato, coz je podobne napr. jako titan a bile zlato. Ale me se to libi taky, i kdyz ten vcerejsi prstynek to bylo jenom bile zlato. Na prstynky asi vyrazime pristi tyden...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, ja to tiez planujem...teda MY :-D to planujeme na 6.6.2009... ach, uz sa to blizi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?