Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam taky sitkovane samodrzky a dam s je, ikdyby melo snezit. Slecny, to pocasi nam to trochu komplikuje, co? My meli ted o vikendu 13 stupnu a lijaky skoro bez prestani... (a ja frajerka mam svatbu venku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám obyčejné samodržicí, ale nevím jestli si je mám brát....Mám dvoje :-N sandi néééé, bude hezky, během týdne se to má vybírat a ny ty douhodobé předpovědi stejně moc nevěřím, ale ošklivého počasí bylo teď dost
Odpovedať
Profilova fotka
blondata sestricka: Ještě chvíli mne uklidňuj, já šla do kolen, když jsem viděla tu krásnou zahradu, kde máme slavit, plnou vody... Stacilo mi tam sedet 10 min a domlouvat posledni drobnosti na hostinu a mela jsem ruce zmzle jak tucnak na Antarktide... Snad bude pekne, nezbyva nez doufat :)
Odpovedať
Profilova fotka
O víkendu bylo opravdu ošklivo, ale to byl extrém a zatim nic takového ve vzduchu snad nehrozí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sandi taktéž čekáme na pěkné počasí, neb zahrada čeká, ale vážně, bude bez deště uvidíte. Jen je zajímavé, že píšou, že se jim rozchází předpovědní moduly, že dle jednoho má být hezky až 23, dle druhého chladněji, a přeháňka malá by snad nevadila.
Odpovedať
Profilova fotka
Já se koukala na různé servery. Někde je jasno a někde je déšť a pak si vyber jak bude.... :-|
Odpovedať
Baby, nebojte, bude pekne. Ja si osobne myslim,ze je zbytocne pozerat tyzden dopredu počko. Dva dni pred svadbou staci, to je tak akurat. Ved v maji hlasili asi dva tyzdne dazde a nespadla ani kvapka. Az minuly tyzden sa ochladilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu, také si myslím ;-)
Odpovedať
pozerala som sa v piatok na weather.com a na sobotu hlasili partly cloudy a 24°C a pozeram teraz hlasia na sobotu showers a 21°C. ale je to na Trnavu. predpokladam,ze sa to posunie...a bude tam to partly coudy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pro Prahu http://www.weather.com/outlook/travel...
Odpovedať
Profilova fotka
holky, netrapme se počasím....nic s tím nenaděláme :) a určitě to bylo v pohodě. ale že nás všechny servery s počasím trénují....jak to stále mění :)
Odpovedať
to znaci,ze oni sami nemaju potuchy ako bude. a na stranky musia nieco dat. zmenme temu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasněěě :) hlavně nahoďte pozitivní téma :)
Odpovedať
slečny, chystate sa niekam na líbanky? my asi nie...dufam,ze uz v lete konecne zacneme stavat a tak budeme travit cas dohliadanim na pracovnikov.
Odpovedať
Profilova fotka
my hned určitě ne...ale v listopadu nebo prosinci bychom rádi na Kubu :) už se těšíme :)
Odpovedať
Profilova fotka
ale jinak tomu se říkám pozitivní téma :)
Odpovedať
Profilova fotka
my ano, máme zaplacené Rakousku a nědky v srpnu bcyhom chtěli jet autem k moříčku, ale to ještě uvidíme :-)
Odpovedať
ja sa radsej spolieham na to,ze nikam nepojdeme :) lebo keby som si robila plany a nevyslo by to,bola by som smutna. ale malinka nadej je - ak nam vyskoci jeden volny vknd/tyzden,zbalime par veci a sup do aspon chorvatska... :)
Odpovedať
Profilova fotka
i to chorvatsko stačí....tam je krásně :) jela bych hned, mám to tam ráda...ale přítel nějako chorvatsko nemusí...trochu škoda...je to blízkoa je tam kráááásně :)
Odpovedať
ze kuba...to je raj... nam bude musiet stacit malta :D v chorvatsku som bola velakrat. krasne ciste more,priroda,mesta/dedinky...uzasna atmosfera :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mě by se Choravtsko taky líbilo, ale uvidíme, třeba vybereme nějaký Last Minute. Máte nějaké zkušenosti?
Odpovedať
Do Chorvatska by som isla jedine cez Cesku cestovku. Odporucam Trogir - tam sme boli s kamosmi autom len tak, na blint ako sa hovori. Bolo tam nadherne. Ubytko sme nasli na ostrove Okrug Gornji, pekny domcek, v nom cisto, super domaci - chorvatski dochodci, ktori sedeli na dvore a strazili auta :) Ale bola som aj v dedine Selce, Jadranovo a ak by sa dalo, chcela by som ist na Omiš. Tam to tiez vyzera nadherne... pred nedavnom som si pozerala ubytko na http://www.adriadatabanka.com/chorvat... ale nam je tazko rezervovat nieco dopredu,ked nevieme kedy budeme moct ist...ale tie apartmany...slinky mi tiekli :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nemyslím jen Last Minute do Chorvatska, ale celkově, jestli takové cestování není rizikové, když je na poslední chvíli a člověk nemá tolik informací, jako když kupuje zájezd půl roku dopředu.... Kam do Chorvatska to nevím, ale jeli bychom taky na blint a kde by se nám líbilo, tam bychom zůstali a pak třeba přejeli na jiné místo, je tolik možností... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
chorvatsko ve dvou stačí na blint .) v tom není problém...si myslím :) a jste tam hned. přiznám se, ž enemám zkušenosti s cestováním na poslední chvíli....ale kolem mě tak jezdí spousta lidí... a myslím, že je to vpohodě :) hlavně to chce kloudnou cestovku :)
Odpovedať
my sme s drahym boli minuly rok na last minute v Tunisku. velmi sa nam pacilo :) a isli by sme aj teraz, ale asi do Egypta alebo Grecka...
Odpovedať
Profilova fotka
Můj známý jel na blint s celou svojí rodinou a ubytko taky sehnal bez problémů. Alespoň je to dobrodružnější :-D Kolem mě taky jezdí, ale stejně se toho trošku bojím. Nooo, uvidíme ;-)
Odpovedať
blondie: nemas sa coho bat. ved internet mas po ruke a predstavu kam chces ist tiez. staci,ked ti zavolaju ze ten a ten hotel je volny,povies,ze si to pozreis na nete ako ten hotel vyzera,recenzie a urcite sa najdu aj sukromne fotky na nete. a vdaka tomu usetris vela koruniek.
Odpovedať
Ahoj devcata, koukam. ze debata se nam hezky rozjela. Dekuju za pochvalu prstynku... jsem rada, ze se nelibi jenom me :-D Minuly vikend byl asi dost narocny, vzhledem k tomu, ze je posledni pred svatbou, my mame vecer na navsteve mamku zenicha a jeho bratra s pritelkyni a synackem, tak doufam, ze nebude nejak akce, jakou tu popisovali holky o stranku drive, musim se krotit.... Ja ma za sebou dneska kadernici, predsvatebni melir, ve stredu nehty a saty a muzu se vdavat :-)
Odpovedať
no mna dnes caka cistenie pleti,zajtra rano skuska svadobnych siat,solarko,vo stvrtok zase skuska svadobnych siat a potom kadernicka - farba,strihanie a uces...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak my ještě nemáme všechno dodělané :-N Čeká nás tombola, vyzvednutí šatů, vyprání a žehení ženichových košil, upravit malýmu oblek. Ale dneska jsem byla na super masáži a zítra mě čeká kosmetika a solárko. Holky, jakým způsobem pojmete poděkování rodičům, je to nutné, očekává se to??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?