Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
protože prstýnky jsou v praze a my neee.... bude je vyzvedávat svědek...my už se pro ně nedostaneme :(
Odpovedať
a safra, takze je ani nezkusit a rovnou zaplatite? tak to je riskantni v tom s tebou souhlasim? mate je od Rotaxu nebo od koho?
Odpovedať
Profilova fotka
jojo...no snad to bude ok ....jsem optimista máme je od ráje snubních prstenů - vysočany
Odpovedať
alvy - drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
spíš drž pěsti - ty jsou štěstí :) ono to dopadne dobře.....
Odpovedať
urcite, ted uz nezbyva nez tomu verit takze pesti... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nebo dojde na ty sedmikrásky :))))))))))) jooo, ono to bude v pohodě ....nějako tomu věřím :) jinak už pádím domů....mám padlaaa.... a doma hafo práce... a večer rozlučka se svobodou :) přeji vám všem krásný poslední víkend za svobodna ..... a kdo má též rozlučku, tak aŤ se všem vydaří :)
Odpovedať
ja mam rozlucku zitra, takze at je vikend pohodovy a zitra te poradne boli hlava :-D :-D PS: muj mily ma v nedeli narozeniny a od kolegu dostal na me dalkove ovladani (jako uvar, uklid, vysvlec se ...), prej to bude fungovat az po svatbe, tak to mam pred sebou posledni klidny vikend, co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
HOLKY POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! velice pozitivní článek o počasí :-) :-) http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc...
Odpovedať
Profilova fotka
Koukám, že tady holky asi dolaďujete poslední přípravy a chystáte se na rozlučky, já tu svou už mám za sebou, včera jsme byly s holkama na bowlingu a diskošce, dneska jsme si táta pořídil nový oblek včetně košile, kravaty, bot a pásku, tak jsem pomáhala s výběre a také všude začínají být optimističtější předpovědi, na chmu dokonce je křivka už nad dvacet a polojasno a to už na více serverech, tak doufám, že se to ještě vylepší a ne zase zhorší během týdne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda holky...jestli bude tak jako dneska...tak teda potes...
Odpovedať
Profilova fotka
buďme optimistické :) bude krásně :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojky, taky věřím, že budeme mít krásné počasí, každý den sleduju předpovědi a doufám, že bude líp než tyhle dni. Stačilo by mi něco málo přes 20 stupňů a žádný déšť (nebo alespoň ne do 2 h odpoledne :-D )
Odpovedať
O ctvrtka uz nema prstet a ma byt kolem 20, presne jak jsme si praly, aspon teda ja. Mam za sebou rozlucku, v Tingl Tanglu, byla tam jeste jedna sestkova nevesta... uzily jsme si to 8-) Do alba jsem pridala nase nadherne prstynky, tak se kouknet. Damy, jdeme do finale!
Odpovedať
Profilova fotka
kdyby bylo aspoň těch dvacet :) taky mám za sebou rozlučku..... poklidnou, ale fajn :) kami .... máte krásné prstýnky a je pondělí...a snad poprvé nechci, aby tu byl rychle víkend....ne proto že bych se na něj netěšila...těším se moooooc....alel přijde mi, že toho musím do pátku hooooodně moc stihnout... přeji všem úspěšný týden a pevné nervy:)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mi teď v práci hned vlítla kolegyně s hláškou, že nám bude pršet :-D se směju, protože v předpovědích jsem viděla sice míň stupňů, ale bez deště a hlavně, furt je to na přesnou předpověď daleko a už jsem jí řekla (je taková vlezlá), tak bude pršet, mně už je to jedno já se s tím nervovat nebudu. Bude krásně, věřme tomu. Kami opravdu krásné prstýnky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já mám celou svatbu zkaženou. :-( Já blbá se včera pohádala s přítelovou rodinou. Poprvé. Nikdy jsme neměli žádný konflikt. Jenže jak já už jsem z toho všeho strašně nervózní (fakt hodně), tak už prostě stačilo málo a já vybuchla a docela jsem jim tam včera udělala hysterickou scénku...Umíte si to představit, rozházet si je týden před svatbou? Přítelovo otec na mě křičel, ať si to holt uděláme bez nich a já na něj, že to jsme tedy udělat měli......Ale ono je to těžký, když babička do toho kecá, jak by se to líbilo jí a že takhle ne a ségra mele jen o tom, jak potřebuje stihnout volby....tak už jsem se prostě neudržela...Chjo...Mně je z toho na nic. Nemam vůbec chuť se s nima bavit, natož s nima prožívat svatbu a ještě mam za svědka právě přítelovo ségru - neskutečně sobeckou krávu, čehož už dávno lituju, ale nedá se to změnit... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
kami: Ty prstínky jsou nádherné. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinko, je to nepříjemné, ale třebas pochopí, že jsi byla a jsi ve stresové situaci a když ti to ještě neusnadňují, tak se nesmí divit, ale třeba se to ještě do soboty zklidní a vyříkáte si to a když ne, i tak se snaž být veselá a šťastná nevěsta.
Odpovedať
Profilova fotka
pavcza: Oni to vůbec nedokážou pochopit, že jsem ve stresu. Mam ještě spoustu starostí okolo, ale jim je to prostě jedno. Ještě mi řeknou, že v životě jsou mnohem složitější situace prej. Jako kdybych takové situace neznala. Ale vdáv am se jednou za život a ocenila bych nějakou oporu, kterou u nich teda rozhodně nemam. Vyříkat už si to asi nevyříkáme, protože se do té doby neuvidíme...a hrozně ráda bych si to užila, dyť by to bylo hrozný, ale já mám hroznou povahu, prostě se urazim, seknu se a už se mnou nic nehne, což je v týden svatby opravdu veeelký problém. Pro mě je prostě těžký radovat se s lidma, se kterýma se radovat nechci.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pavcza - všechny jsme ve stresu.... a startujeme na první našlápnutí.....ale uvidíš, že během týdne se vše vytříbí :) a bude to ok.... a užijete si to všichni dohromady....
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy to byla Evusinka, kdo řeší ty rodinné problémy. ;-) Ale já věřim, že to ještě dobře dopadne, všichni se zklidní a svatba je událost, která je stmelí
Odpovedať
Profilova fotka
jejky...promiiiň, to se omlouvááááám :) nojo, už ais po ránu blbnu
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Alvy, všichni jsme to pochopili. ;-) Jojo, stmelí - já mám zrovna pocit, že nás ta svatba paradoxně dost odcizila. Ale co naděláte. Ráda aspoň budu věřit tomu, co říkáte, že to dobře dopadne. Aspoň ta sobota.
Odpovedať
Profilova fotka
ač se nám to může zdát....nikdo kolem nám to nechce zkazit... a tak uvidíš, že to opravdu bude v pohodě... hlavu vzhůru :) a tak mezi náma.....která z nás může normálně pracovat? já jsem teda docela mimo :)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: Já ne docela, ale totálně mimo. le n :-S Ale na druhou stranu se mi to teď v práci po nemoci dost nahromadilo a to potřebuju. TAkže tolik nemam čast přemýšlet nad hloupostma a makam. (A taky to dost rychle utíká...) A děkuju za podporu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak máme za sebou poslední svobodný víkend :-) Měli jsme rozlučku, bylo to super x-) Evusinko, to je mi líto, že jsou problémy, ale věřím, že do svatbičky bude vše OK, teď mají nervy všichni ;-)
Odpovedať
Dobré ránko slečny!!! (vyžiadala som si toto oslovenie na tento týždeň namiesto Lucka) Evusinka: s rodinou je to ťažké. V deň svadby sa sústreď na svojho drahého, na to, že sa o teba postará kaderníčka, kozmetička, budeš mať krásne rúčky, kytičku....budeš sa fotiť so svojim drahým a berieš si jeho, nie rodinu, s ktorou si sa pohádala. Po svadbe ich stretávať nemusíš, resp.obmedzene. Na hostine a pri zábave sa sústreď na ľudí, ktorých miluješ, svoju rodinu a zabávaj sa s nimi. V rodine môjho drahého prebehla VEĽKÁ hádka a nie kvôli svadbe. Bola som toho účasná, išlo o dedictvo...viete si to predstaviť. S jeho bratom som v tej chvíli skončila, vyhodil nás a hodil po nás pozvánku na svadbu, že na ňu nepôjde. Ráno prišla sms, že sa velice omlúva aj mne, že tak vyletel a že na svadbu rád pôjde(nemusí)...radosť...Asi v každej rodine sa nájde niekto, s kým sa nebavíme a aj tak bude na tej svadbe,lebo...ale my budeme hrdinky a zvládneme to. Baby, všetky sme v strese. Ja som na tom tak, že vždy, keď príde niekto s nejakým návrhom čo by sa na svadbe mohlo ako robiť, vyletím ako hysterka. Drahý bol zo mňa šokovaný, lebo som nikdy takáto nebola, moja mamina s plačom odišla spať...tak som sa musela ospravedlniť,moje reakcie sú dosť prehnané...chce to len chvíľu o tom porozmýšlať a vkľude im vysvetliť, prečo ten návrh zamietam. Vôbec sa mi nechce robiť, zastupujem vedúcu nákupu a námestka :( najradšej by som bola doma a chystala veci,upratovala... chjo..
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinka: Chudětko malé, nic si z toho nedělej, myslím že na nějaké té psychologické škále nejzátěžovějších stresových situací v životě je svatba buď na třetím nebo čtvrtým místě, hned za úmrtím partnera, rozvodem a narozením dítěte. Takže můžeš svým drahým příbuzným, kteří tvoje stresy zlehčujou, říct jojo, jsou v životě složitější situace, ale moc jich není 8-) - ono se to nezdá, svatba je radostná událost, ale i obrovskej stres. Takže holky - jsme teď hájený, a cokoliv řekneme, nemůže být použito proti nám :-N . Když to někdo udělá, jeho mínus 8-(. A já věřím že se to do svatby nějak vycuká, uvidíš. Nám zase na poslední chvíli odřekla přítelova maminka a sestra - mají v rodině takové dvě frakce - rodiče jsou rozvedený a nebaví se spolu. takže napřed že teda jo, a teď už jen že přijedou na obřad, ale na hostinu nebudou - docela trapný a je mi líto přítele :-( Ale prst si kvůli tomu v zadku nezalomíme, že jo x-) A taky už nervy pracujou - jak na potvoru mám i hoňku v práci, do toho přípravy, uf uf.. :-p
Odpovedať
Ja nebudem mat klasicke samodrzky, ale sietkovane...ale ked bude chladno,tak neviem co si dam :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?