Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • já vyrůstala v rodinném domku, kde jsme vždy pejska měli, ale byli to pejsi venkovní a nikdy velcí mazlíčci. Teď s přítelem bydlíme v bytě, ne panelákovým, ve 4. patře bez výtahu, také jsem nejprve tam pejska nechtěla, nakonec ho máme a už si to bez něj nedovedu představit, jsou to radosti, ale také velké starosti a zodpovědnost. Předminulý víkend měl chudák velkej průjem a dokonce i krvácel, tak jsem měla o něj tak obrovskej strach, že i když po ošetření u doktora byl v pořádku a zlepšil se, tak jsem se nervově klepala celej den.

• a kami... ten fakt bude spokojenej....bude mu stačit sledovat okolí 🙂

• ja chci pejska 😞

• Sponzor fóra
  • Pavczo, tak máte nějakého malého?

• starostí je s nimi taky spousta...ale hooodně radostí 🙂

a kami, tak rychle domeček....aby se v paneláku netrápil 🙂

• domecek je v planu po svatbe (tim padem asi nebude ani svatebni cesta, protoze budeme potrebovat penizky...), ale musime najit neco ne moc daleko od Prahy za rozumnou cenu, v prijatelnem stavu... coz neni tak lehke a obavam se, abysme nakonec neskoncili v tom byte ...

• kami, to vám přeji hodně štěstí při plnění plánů...

• alvy, diky! stesti urcite bude potreba...

• štěstí a zdraví....pak jde úúúúplně vše 🙂

• My máme bígla, ani malé ani velké a trochu divoké plemeno, (foto v albu, máme ho na pozvánkách na oslavu na zahradě) zvlášť, když je sám doma 😃 ale je dobré, že přítel dělá na směny - denní, noční, volno, takže je doma sám třeba jen dva dny v týdnu - od 6 do půl 4 a pak třeba deset dní není a hodně s ním chodíme ven na dlouhé procházky, bydlíme hned u lesa a taky máme možnost jezdit na zahrady ať už k mým rodičům nebo přítelovo a tam celé dny běhá a pak je kaput i druhý den.

• stesti, zdravi, laska a dobra vule, to je zaklad spokojeneho manzelstvi, vcera uz nam prislo prvni blahoprani... snad to neprinasi smulu, prat takhle pred svatbou 😬

• Alvy přesně tak 😉

Pavczo, tak to máte moc fajn 😉

• pavcza - bíglové jsou taky úžasní 🙂 ale prý tvrdohlaví 🙂
    a pokud vám to takto vychází... a není tak sám, tak je to bezva 🙂
    náš pes má k dispozici zahradu...takže má dost volného pohybu... a zdá se být spokojený.

kami, slyšela jsem že před se přát nemá.... ale ono se ¨toho říká 🙂 nám už došlo asi 8 blahopřání.....

• Alvy, my už máme doma dvě 🙂

• Jojo, tvrdohlavej je až až 😃 moc neposlouchá a taky jsou dost utíkaví, proto ho moc nepouštíme mimo zahradu, má 8metrové vodítko.
    Přáníčko my dostali první asi už 3 týdny před a dnes druhé od kolegyně i s dárkem, že ho nechce táhnout v sobotu, ale máme od skorotchýně zákaz předem přáníčka otvírat (prý jsme měli dát na oznamka adresy k rodičům), kolegyně mi ho ale dala v otevřené obálce, tak jsem se koukla a pak zalepila 😉 jinak máme doma už tři svatební dary.

• Sponzor fóra
  • nemuzu najit smlouvu k svat. satum... resp. je nekde doma, a segra ji hleda... uz to zacina 😞

• kami 😒

• nastesti pani v Berenike je docela v pohode, tak se nebojim, za by mi saty nepujcila akorat u toho byl i doklad k zaplacene zaloze, no nekde to bude, jen to najit...

• kami: ani my asi nepojdeme na svadobnu cestu...chystame sa stavat domcek,takze nie ste sami.hlavne,nech uz je hotovy,aby sme mali sukromie konecne a venovali sa len jeden druhemu... 🙂 co celkom potrva.

pavcza: aj nasi maju bigla...je to fakt divoke a tvrdohlave plemeno. nasi maju radost,naucili ho kazdy vecer na vencenie,rano pri polievani travy pred domom je vonku s ocinom a ked na neho nemaju cas,tak robi taky humbuk...na nervy... 🙂 stopovaci pes-vyjde von,a s nufakom prilepenym na zemi taha maminu ako nejaky husky pred sanami 🙂

baby,kaslite na povery 🙂 ja som o takejto povere s blahozelanim este nepocula...telegramov mame uz asi 10ks...som zvedava kolko ich vlastne pride,poslali sme poriadne vela oznameni...

• kami, hlavně bud v klidu...pro jeden papír se svět nehroutí 🙂 určo ho najdete....nebo se s paní domluvíš....
    určitě nebudeš jediná nevěsta, která smlouvu zazdila 🙂

přesně... pověry jsou naprd 🙂
    já se držím jen jedné.... nepéct...abych si nezapekla štěstí 🙂 ale to jen z toho důvodu, že by na to nebyl čas.. a těším se na ochutnávání 🙂)))

• kami, hlavně nepanikař, vše bude OK 😉

• uz ji nasla, sestricka, prej byla prekne zabordelena ... stydim se, ale mam radost 😃

• kami... tak vidíš jakou báječnou sestřičku máš 🙂

• nejlepsi na svete! 🙂

• to je potřeba vědět...
    můj bratříček by zase měl dneska dovést prstýnky 🙂

• alvy, vy je jeste nemate? 😮

no uz je docela na case, co?

• neee...nemáme 🙂
    ale kupodivu jsem v klidu 🙂

• Alvy, hlavně že jsou hotové 😃

• jojo, jsou ...a nápis prý taky nepopletli...... 🙂

• Tak to je fajn 😃 velikost snad taky bude dobrá 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov