Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • kami: takže rozlučka nevyšla podle tvých představ?

Moje kamarádka co mi jde za svědka, tak mi dělá zároveň dvorní kadeřnici a kosmetičku, takže v tomhle problém nemám 😎
    Od zítřka už začne blázinec, musíme všude vyzvednout cukroví, rozdělit ho do krabiček a ve čtvrtek to budeme všude po okrese rozvážet. a to ještě musím ve čtvrtek stihnout manikúru, tak to snad všechno zvládnem. ale v pátek by už měl být klid. To se jen připraví stoly, už jsme vymysleli, že když bude pršet, tak to všechno rozložíme v garážích, protože domu se nám 50 lidí prostě nevejde 🙂

písničku nevím jakou budeme mít, máme kapelu, tak jsem je jen upozornila ať nám nehrajou dechovku, protože to už bych nastávajícího k tanci tuplem nedokopala, tak snad nám zahrajou něco "normálního" 😬

• lili - rozlucka byla fajn, akorat par lidi bylo na facku...

a co se tyka te pisnicky, ja jsem jim napsala at nam zahrajou Stand by me od Ben E. Kinga, ale pritel netancuje, takze se uvidi, jestli to vubec probehne...

• ahojte slečny,
    čo je tu nové? akosi nestíham 😞 v práci nával, nervy pracujú na plné obrátky.
    Dnes som bola skúšať šaty 🙂 paráda, sedia super, aj keď som schudla...vo štvrtok idem pre ne 🙂

• Sponzor fóra
  • kocky, vy uz to mate za par, ja o tyzden po vas..
    hrozne vam vsetkym drzim palce, aby vyslo vsetko podla vasich predstav a aby ste si to uzili naplno. a prajem vsetko dobre do manzelstva uz teraz 🙂

• Ahoj holky, 🙂 sice trochu pozdě, ale začínám řešit hudbu při obřadu.. jak to budete mít? Ráda bych si vybrala pár vlastních písniček, ale vůbec netuším, jak to všechno správně načasovat a hlavně hledám inspiraci 😉

• http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyden.html

uff, ani paprsek, vcera tam bylo pul slunicka....

• holky, o počasí mi nemluvte, už si přijdu jako TOTÁLNÍ MÁČO protože skoro celý den kokam na počasí a modlím se, aby se ty srážky odsunuly až na neděli, já neci aby pršelo a už bych vraždila, když slyším "to Vám bude pršet štěst", ať s tim jdou do háje, já budu šťastná, když bude hezky 😞 😞 😞

• Ahoj Holky, tak my máme taky svatbu 6.6., a vidím, že taky řešíte i počasí...jsem zvědavá jak to nakonec dopadne..snad nám vyjde nějaké rozumné počasí. Všem Vám tu přeju krásnou svatbičku... 😉 a NEBOJTE TO ZMÁÁÁÁKNEM, I KDYBY TRAGAČE PADALY 😠

• Když to vidím http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyden.html, tak bych tu svatbu měla radši příští týden, což byl náš původní termín, ale kvůli cateringu jsme to museli přesunout o týden dřív, chjo ...

• anymo, tohle počasí je hrozné, ale na meteopressu už je na sobotu polojasno a 19 stupňů a dnes prý na Frekvenci 1 taky hlásili 18-22 maj to dokonce na stránkách 🙂

• http://web.nova.cz/zpravy/pocasi/

také dobré, dnes mi bylo celkem vedro a bylo slunečných 19, teď je ještě 18, to by byla paráda 😃

• Ahoj holky, tak koukam, ze nejen mne to vsechno leze na mozek 🙂 Koukam se trikrat denne na pocasi a ted kdyz se tam objevil jeste sedivejsi mracek, tak si trham vlasy hruzou. S tak spatnym pocasim jsem nepocitala, tudiz nemam nic na sebe na vecer, a to na horach jakoze bude zima 😞 taky trpim nespavosti a jsem nervozni jako... rikam si, uz aby to bylo za nama. ted balime darky do tomboly, ale mela bych jit radeji spat. navic na baraku probiha rekonstrukce a zacinaj hooodne brzo rano vrtat, takze se doma vuuuubec nevyspim. z patka na sobotu budu spat uz u nasich, ale to zase neusnu nervama. chjo. tak vam preju, at to vsechno zvladnete, dajte panaka za me a budu drzet palecky... i sobe 😉 hodne stesti a tesim se na fota. Jana

• Dobré ráno všem 🙂
    řekla bych, že se nám předpovědi trochu vylepšily... prostě to bude v pohodě 🙂
    jak vše zvládáte?
    mně se v noci zdálo, že mi něco chybělo....ale ted už vůbec netuším co 🙂 ale jinak pohůdka.
    přeji všem pevné nervy 🙂

• Mně se zdálo, že mi nebyly šaty 😐 a paní mi přes ně dávala nějakej oranžovej šátek a ještě v nich mi padaly prsa 😃 protože jdu bez, neb zpevněný korzet drží, ale v tom snu ne, padaly a ještě to prosvítalo 😃 Dnes jsem naposledy v práci, odpoledne jdu ke kadeřnici, aby si po dovolené osvěžila můj drdol a zkusila jiné líčení než minule, protože se nikomu nelíbilo, zmenšovalo mi a zešikmovalo oči, tak doufám, že to stihnem, aby v sobotu to už bylo v poho. Jinak nervy mám, dala jsem si ferrero rocher, co jsem včera na uklidnění dostala 😃 musim se držet v klidu, jinak ze stresu se mi dělají červené otoky

• Sponzor fóra
  • též jsem dneska naposledy v práci ... a jako bych tu nebyla, stejně jsem myšlenkama mimo 🙂 furt mi hlavou jede, co mi chybí... co musím....co nesmím zapomenout .....
    ale stejně jsou to krásné starosti 🙂

• ahojte
    pavcza: zavidim ti volno 😞 ja musim makat za dvoch...vecer neviem zaspat a padam unavou 😞 mam problemy s travenim,nic do seba nedostanem a ked dostanem,je mi zle...uz nech je po...
    drzim nam vsetkym palce!

• holky:
    co tam po pocasi, ci vyjde...hlavne nech vyjde manzelstvo...co vy na to??

• lulu - souhlasím.... raději šŤastné manželství....než krásný jeden den 🙂
    a drž seeeee....

• ->alvy: dakujem 🙂 aj tebe vsetko dobré,
    baby a hlavne vela síl...

• Dobré ráno 😉

Tak za tři dny budeme mladé paní 🙂
    Mě vůbec nic neni, ani nervíky moc nemám, zatím vše bez problémů 🙂

Holky, opravdu pevné nervy, hlavně všechno v klidu! 😉

Počasí doufám vyjde!!!!! 😛

• jojo, už se nám to krátí 🙂
    ted jsem byla ještě za naší švadlenkou, aby mi upravila svatební obojek pro našeho čtyřnohého svatebčana 🙂 to už jsou prostě jen ty poslední detaily 🙂

• Jééé, vy tam budete mít i pejska?
    Jaký obojek?

• holky nestresujte se, jak vidíte, tak na každym serveru máte jinou předpověď a my to stejně neovlivníme a jak říkáte, je důležité aby vyšlo manželství 😎
    Já jsem dneska taky ještě v práci, zítra bude hoňka, budem krabičkovat a rozvážet cukroví, do toho ještě musím stihnout manikúru, ale v pátek už bude klid, to možná půjdu i na dopoledne do práce 😬 Užívejte si přípravy a hlavně se nestresujte, musíme si ten den D užít hlavně my dva!!! 😉

• Lili, já jsem v práci do čtvrka, volno jsem si vzala jen na pátek. Všechno je už hotové 🙂 A ostatní mám domluvené po práci- např. kadeřnici a kosmetičku 😵

• blond. - jasně, náš áda tam bude. je to člen rodiny... a když jsem se optala, nikdo nikde neviděl problém... na hrad psi můžou....dokonce tam mají pro ně misku.... a místo, kde je hostina, není restaurace... a pan domácí má psy rád...
    a tak jsem mu koupila černý obojek......paní mi ze zbytků bílého saténu ušije šáteček a ten k obojku přistehnu.... a na šáteček dáme myrtu 🙂

• Alvy, tobude roztomilý a originální 😵

• No my pejska také máme, máme ho šíleně rádi a je to náš člen rodiny, naše "dítě", ale nikdo nám ho nechce povolit si vzít na obřad, oběd už vůbec a na zahradu také ne (skorotchýně má strach, že by jí vše sežral), takže chudák bude sám na zahradě u sousedů, maj tam další psy, se kterýma rád běhá, ale během obřadu tam bude sám, potom už tam budou i majitelé, se obávám, že budu na něj myslet, protože bez nás je děsně smutnej. Ale potom na zahradu, až se to uklidní, si ho určitě vemem.

• aj ja mam volno iba v piatok...to budeme riesit kolace,rozvazat a krabickovat...zajtra po obede pre svadobne saty,solarko,kadernicka. este dnes cely den a zajtra doobeda v praci a volno... 🙂

• blond - myslím, že bude vypadat skvěle 🙂 možná se to někomu může zdát divné, že tam bude....mně to přijde bezva. je fajn...má rád lidi...takže to bude v pohodě.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov