Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to poteší :-( hamca my sme tiež ešte neboli v kostole, vlastne boli, ale farár nas poslal domov, že si to začne značiť až v januári :) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a na matriku sa kedy chystáte? My sme už v kostole boli, v septembri :-D Farár nemal ešte ani kalendár, ale poznačil si to na koniec starého, že si to potom prepíše, tak dúfam nezabudne :-N Ja som si napríklad uvedomila, že nemáme DJ-a rezervovaného =-) Stále sa rozhodujeme medzi dvomi, asi by sme to už mali doriešiť. A možno bude jeden už obsadený a bude rozhodnuté :-) Aspoň dúfam, že jeden z nich ešte voľný bude.. A čo stále nemáme, to je svedok :-( Ani vôbec neviem čo budeme robiť, keďže farár sa vyjadril, že jeden musí byť evanjelik a takého nemáme. Jedine priateľova teta, ktorá má 70 rokov..
Odpovedať
No tak s tymi obruckami, to by bolo teda, skoda, ze to nestihli vyreklamovat. Nam sa stalo to s oznameniami, ze nam vymenili cesky pocet oznameni za SK, tak dufa, ze nam SK dorobia, medzi sviatkami rozdam tie ktore mam a ostatne dodatocne :-)...Dufam, ze nebudu robit problemy...
Odpovedať
bajka, takze nie cisla na oznamku, ale v pocte bola nakoniec chyba? my sme to asi inak pochopili :-) my uz sme boli na fare 2x (ja plus 1x navyse zaniest krstne listy), ale stale nic z toho... nakoniec mame prist na prvu nauku koncom januara. a veronika, tiez nemame este dj-a. ja stale hovorim, ze v januari uz idem vsetko riesit. :-D a co s tymi pierkami??
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme este ani pierka ani oznamka neriesili, kedze chcem aby ladili s vyzdobou, no a o farbe vyzdoby sme este stale nerozhodli. Ja chcem taku limetkovo zelenu v kombinacii so slabo ruzovou, no musim o tom uz len presvedcit priatela. Ked som mu to spomenula prvykrat, tak to uplne zamietol, no teraz je tato kombinacia dost moderna, takze vsade v obchodoch na nu natrafime a vzdy drgnem do priatela, ci si je isty, ze sa mu to nepaci. A naposledy uz pritakal, ze fakt to vyzera celkom pekne :-) no a co sa tyka materialu na oznamka i na pierka, tak uz si pomaly zacinam robit prieskum, co kde maju, blizko mojej roboty som nasla i obchod DaVinciho dielne, kde isto nieco pozhanam a takiez v blizkosti mam i 2 textilne galanterky, kde som si vsimla, ze maju rozne stuzky a ozdoby, ktore by sa dali pouzit na pierka. a pierka by som chcela take nejake ako su na foto, len tie ruzove gulicky by boli ovela svetlejsej farby, alebo by tam neboli vobec, to este uvidim, podla toho, co sa zozenie.
Odpovedať
@jouky no chyba bola v cislach na oznamka, skratka nam SK urobili menej ako mali :-). Snad sa to doriesi... Mne tiez hovorili farari, ze je este cas na to, aby sme to tak skoro vybavovali a na nauky tiez bol cas, zacali sme az teraz a druhu mame v januari :-). Medzi sviatkami snad uz vybavim krstne listy a vsetky doklady co treba :-)... Najradsej by som bola ak by bolo potom. xixi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) dlho som tu nebola, veľa práce, ale teda konečne je po vianociach a zachvíľku bude aj po novom roku a budem mať trošku viac času na prípravy :-) zatiaľ sme teda ale s prípravami nijako nepokročili, jediné čo sme vybavili je matrika kde sme si predbežne zarezervovali termín, mám ale problém lebo neviem nájsť svoj rodný list :-( no snáď ho niekde objavím... ale šaty nič, to je asi to čo teraz najviac potrebujem riešiť, keďže si chcem nechať šiť svoje vlastné (aj keď priateľ tvrdí že požičanie stačí)....a ešte obrúčky, uff, mám pocit že nič nestíhame..na to že sme zasnúbený už tri roky a chcela som sa svadbe naozaj venovať radšej pomaličky, dlhšie a bez stresu, hm, no nejako mi to veľmi nevyšlo :-( ani farbu výzdoby nemáme ešte premyslenú, ani nič k oznamkám... čím viac nad tým všetkým premýšľam tým mám väčší pocit že sme v riadnom časovom sklze... Ako ste na tom vy? Prípravy v plnom prúde? :-) @veronika81 ja plánujem určite výrazné náušnice a k tomu náramok, ja som dosť náramková takže ten musí byť... náhrdelník k tomu by už bol asi prehnaný, aspoň teda v mojom prípade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ako po sviatkoch? Dufam, ze ste sa drzali a nenabrali vela kil :-D :-D :-D Ja mam este dnes povolenu trosku volnejsiu moralku co sa tyka jedla a od zajtra sa ide na formovanie postavy do siat :-D Takze baby veseleho Silvestra prajem a stastny Novy rok!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak, aj ja sa pridávam k téme, konečne:-) Mne sa stále zdá že máj je ďaleko ale ako to tu čítam v auguste bol máj blízko:-) Zatiaľ máme sálu, fotografku, kameramana riešiť nejdem, nikdy si to video nepozrieme. A ešte obručky, tie budú o dva týždne, šaty ešte neviem , nemám ani predstavu:-)
Odpovedať
Ahojte baby, no tak ja som sa teda cez Vianoce moc nedrzala, mam dva mesiace na to, aby som schudla :-D...Uz som zacala, tak snad to pojde oki, trochu vyformovat postavu :-D. Vy mate este casu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ved ty uz mas len 2 mesiace do svadby, ej ale ti zavidim :-) inak ak najdes sposob na chudnutie, ktory fakt funguje, tak daj vediet :-D @rosaria vitaj medzi nami. ako vidim, zakladne veci uz mas vybavene, uz len hudba ti chyba. Chystate velku svadbu? ci len taku malicku? mne sa konecne podarilo medzi sviatkami zajednat kostol, tak som rada!
Odpovedať
@hamca ahojky, no tak ja som sa dala zasa na cvicenie, sice som chodievala, ale teraz zacnem na sebe makat, zumba a posilka. Inak sa snazim obmedzovat sacharidy, to znamena zemiaky, cestoviny, sladke, alkohol :-D (po sviatkoch treba). Vela ludom to pomohlo, tak to skusim na prve dva tyzdne a potom pomalinky zacnem znovu, ale chcem sa vyhnut sladkemu a chipsom, takze tak zdravsie, snad to zafunguje ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hamca ahojky, no tak ja som sa dala zasa na cvicenie, sice som chodievala, ale teraz zacnem na sebe makat, zumba a posilka. Inak sa snazim obmedzovat sacharidy, to znamena zemiaky, cestoviny, sladke, alkohol :-D (po sviatkoch treba). Vela ludom to pomohlo, tak to skusim na prve dva tyzdne a potom pomalinky zacnem znovu, ale chcem sa vyhnut sladkemu a chipsom, takze tak zdravsie, snad to zafunguje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca no sála je pre max . 50 ľudí, ale toľko ich určite ani nebude, rátam tak okolo 35... a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria tak nasa sala ma kapacitu 180 ludi, no my sme zatial naratali "iba" 130 ludi. S priatelom sme sa dohodli, ze je to iba raz, tak nech je to poriadne. Zo zaciatku sa nam pacila uplne ina sala, lenze tam bola kapacita iba 100, tak sme sa snazili okresat ten zoznam, ale nakoniec sme povedali, ze radsej zoberieme tu vacsiu salu a budeme tam mat vsetkych, ktorych mame radi. Ulahcilo to aj to, ze na vychode je to o dost lacnejsie jedlo. a v podstate tie najdrahsie polozky (foto, kamera, saty, hudba) budu stat rovnako, ci je tam 80 ludi alebo 130 @bajka1 no dobru cestu si si vybrala, aj ja by som rada zacala chodit cvicit, ale ked vsetky posilky su od nas taaak daleko, a takto po veceroch sa mi nechce potulovat po meste a zase priatela obtazovat, aby ma 3x do tyzdna niekam vozil sa mi vidi sebecke. hmm, ale ja isto nieco vymyslim!
Odpovedať
@hamca Tak drzim palce, aby sa ti vsetko podarilo ;-)...Dost ludi mate, ja sa bojim, ze sa ani tych nasich 100 ludi nezmesti do miestnosti :-(...juuuj
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočeny :-D vítam @rosaria ;-) @bajka1 ja ti tak závidím ;-) už iba dva mesiace, juj! Ale aj nám tie 4 určite rýchlo ubehnú.. A ako šaty, jedny aj druhé? Poriešilo sa niečo? My máme 60 ľudí na zozname, ale pár je tam tak s otáznikom, že neviem či prídu, resp. či bude mať kto prísť, napr. mala som tam kamošku + jej priateľ a teraz sa rozišli, tak je tam už iba kamoška + otáznik :-N Uvidíme čo bude mája.. @hamca to je úžasné taká veľká svadba :-) My takú rodinu nemáme, teda možno keby sme popozývali bratrancov a sesternice z druhého a tretieho kolena :-D ale tých tuším všetkých ani nepoznám, ani sa nejak veľmi nestretávame..
Odpovedať
@veronika81 Ahoj Veronika, ano, som rada, ze sa to nejak vyriesilo. Svadobne saty mi upravi znama, ktora robi v svadobnom salone, len dufam, ze to stihne, pretoze ma vo februari rodit :-D. A Popolnocky som si objednala u nej v salone, takze 50 eur vyhodenych, snad si ich aspon oblecie neter :-D... No u nas je to tak isto, cca 100 ludi a neviem kolko z nich pride, pretoze dvaja bratranci cakaju vo februari mimi, tak s nimi moc nepocitam, dala som vsetkym info, ze do konca januara to potrebujeme vediet :-D. Sa zacinam pomaly tesit :-DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 tak to je super, ze sa to nejako poriesilo, len skoda tych 50tich eur :-S no my sme obaja z celkom velkych rodin, no nanestastie nemame nejake vrucne srdecne vztahy v ramci rodiny. akoze ziadne nezhody ani nic podobne, len sa nejako nestikame a nemame blizky vztah. ale zato o to viac mame vela blizkych kamosov...takze preto taky velky pocet, pretoze rodinu sa patri pozvat a kamosov tak chceme, bez nich by som si asi az tak svadbu neuzila.
Odpovedať
@hamca Njn co narobime :-(, snad sa vyuziju na nejaky ples abo co...My zasa v rodine mame vrucne vztahy a aj sa stretavame, to skor s priatelovej rodiny je malo ludi, skor si zavolal kamaratov a ja mam tiez pozvane 3 naj kamosky, tak snad to pojde :-D. Tesim
Odpovedať
ahojte! prajem vsetko dobre v novom roku! tak tie sviatky rychlo ubehli.. a za chvilu je maj :-) vzdy ked si na to spomeniem, zacina ma uz chytat mierna panika :-D my tiez mame velku rodinu, ale nestretavame sa vsetci, tak pozyvame len tych najblizsich. takze na zozname je cca 50 ludi a dufam, ze pridu vsetci. uz mate vsetky saty? ja idem uz konecne tento mesiac, aj sa tesim, aj sa obavam, ze nic podla mojich predstav nenajdem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky ani ja este nemam saty, este ziadne ma neocarili natolko aby som bola za ne ochotna dat tolko co pytaju :-D v pondelok som objednana do salonu, tak uvidim, ako tam dopadnem inak baby, uz len 120 dni :-D
Odpovedať
no ved prave, aj ja sa obavam, ze nic mi nebude vyhovovat a pritom cas bezi... ale snad budeme nakoniec spokojne :-D ze 120 dni! jaj, mam strasny pocit, ze este vobec nic nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak aka je nespravodlivost na svete?! kamoska sa vydava v lete, vcera isla prvykrat do salonu, vyskusala si prve saty, tie jej neskutocne sadli a pristali, takze to ma z krku. a ja? chodim po salonoch (az 2x som bola :-D ), skusam a nic mi nesedi! ale ja verim, ze na mna niekde tie prave cakaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca určite čakajú ;-) Od dnes (teda od včera, keďže už dve minúty je sobota :-D ) presne o štyri mesiace ;-) kde máte všetky fotky? takto si vás veľmi pletiem, všetky ste rovnaké nevesty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, sak som sa tu uz niekolkokrat pokusala dat foto, ale vsetko je prilis velke ]-( preco to nema vacsiu kapacitu?!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) do nového roku vám prajem veľa veľa lásky, šťastia, zdravia a nech vám svadbičk výjdu podľa vašich snov a predstáv :-) ako sa máte? ako ste postúpili s prípravami? My sme včera kúpili drahému oblek, mooooc sa teším, sadol mu naozaj skvelo :-) Aj obrúčky sme už objednali, tak za 2 týždne ich budeme mať - ako čítam že napísali zlý dátum do obrúčiek, to je strašné, ja by som to asi neprežila :-O Baby oznámenia už máte objednané? Ja práve rozmýšľam, kedy ich asi máme objednať, max mesiac trvá dodanie tých našich... Hmmm a kedy budete oznámenia rozdávať? My by sme chceli začať pozývať hostí tak v marci, nie je to neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g my tiež plánujeme pozývať v marci, začiatkom. Vo februári urobím oznamká, vytlačíme a potom tak postupne. Vlastne teraz nerobíme vôbec nič, nemám čas, mám skúšky :-p Joj nám ešte dosť vecí chýba, budeme mať čo robiť vo februári, marci.. @hamca treba orezať fotku :-)
Odpovedať
ahojte dievcata! vsetko dobre do noveho roku - fiiiha a aky to bude rok pre nas nevesty!!!! yeeeeeeeey!!!!! co sa tyka oznamiek - ani ja tie neplanujem skor nez v marci... ale dnes sme dokoncili nase save-the-date a aj nasu homepage so vsetkymi info co sa tyka leteniek a ubytovania atd... toto bolo dolezite pre vsetkych nasich zahranicnych hosti - som taka rada ze to je hotove!!!! teraz uz len po veceroch to vsetko porozposielat - aby vsetci stihli vsetko rezervovat - trochu kvoli tomu hysacim kedze sa hotely vypredavaju a letenky zdrazuju kvoli tym majstrovstvam hokeja.... dufam, ze to vsetko vyjde.... a inac: zase som zacala dietu: teraz uz bez pardonu - inac sa nezmestim do siat :-o :-) cmuckinky dievcata!!
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 držím palce na skúškach :-) si myslím že ten začiatok marca je ideálny, hoci ja by som už aj teraz do sveta roztrubovala :-D @arainymonk no super, šikulka, teda už budete mať prvú fázu pozývania za vami :-) držím palce, aby vám to všetko vyšlo ! ja idem dnes na aerobic, musím tiež so sebou niečo začať robiť, nie je to teda nič moc po vianociach :-D v stredu idem prepadnúť kamarátku, čo mi stráži šaty predomnou, a či chce či nechce bude mi ich musieť vydať po dobrom alebo po zlom, nevydržím, musím si ich vyskúšať a poobzerať :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?